Лекція 72. 5 будинок гороскопа. Риби на куспиде 5 дому

5

Лекція 72. 5 будинок гороскопа. Якості дітей і відносини з ними. Частина 9.
Риби на куспиде 5 будинку (упр.К5 в Рибах, Нептун в 5 будинку, упр. 5 будинку в поєднанні з Нептуном). Тут і далі все описане буде стосуватися й інших будинків, під сигнификацией яких йде відповідний дитина (див.тут).
Риби звичайно знак ніжний. Знак ніжності, знак турботи, любові, дуже великого емоційного влкючения. При цьому всі ми пам’ятаємо, що він же знак безотсвественности, поганих вчинків, аморальності, оман та ілюзій. Знак порожніх бажань і повної ліні.
У випадку з Рибами і Нептуном, прояви якості знака будуть залежати навіть не від того. Наскільки гармонійно або напружено побудована карта. Велику важливість у цьому випадку набуває рівень усвідомлення та опрацювання карти. Хоча такі важливі показники як гармонійності або напруженість все одно залишаються дуже важливими показниками, для того, щоб від них можна було просто відмахнутися.
Незважаючи на те, що розглянуті раніше Уран, Сатурн або Плутон, є досить складними показниками у випадку з дитячою темою, але вони все таки, дуже добре піддаються тлумаченню через визначення напруженості і гармонійності. А ось з Нептуном все по-іншому. Нептун – планета туманів, таємниць і обманів. Він сам собі господар. І ніколи не можна сказати, що гармонійний Нептун дасть «…» а вражений «…». На жаль, Нептун такий, що його прояви цілком і повністю лежать у владі чогось більшого, мабуть, Душі, та ось того самого рівня опрацювання» про який так люблять говорити астрологи.
Тому ми так і будемо сьогодні розглядати цю тему «в хорошому варіанті» в «поганому варіанті», але відзначайте для себе що ці «варіанти» в меншій мірі будуть залежати від аспектів, і більшою від загального духовного рівня і до речі, тут, як і в інших випадках, коли ми говоримо про материнсько-дитячої теми, ми дуже серйозно аналізуємо Місяць.
В хорошому випадку Нептун звичайно прекрасна Планета, дає багато ніжності, турботи, дуже сильну душевну зв’язок. У цьому випадку, батько буде робити для своєї дитини дуже багато саме в емоційному плані. Навіть і при нормальному варіанті така матуся може бути періодично лінива, і не завжди їй буде хотітися грати або робити уроки з дитиною, але в неї завжди знайдеться час приголубити, пообніматися, поговорити, помріяти. В хорошому варіанті діти таку маму дуже люблять, і бувають нею дуже задоволені просто тому що вона очевидно любить їх. Займається вона з ними чи ні, вже інша справа і вже інші показники можуть внести ясність. Але те, що вона їх любить не викликає у них ніякого сумніву. А так як всі діти дуже чуйні до любові, дуже чутливі до неї, то звичайно в цьому випадку, вони як правило, дуже добре на мамину любов відгукуватися, і дуже багато давати їй у відповідь тепла, ніжності, задоволення.
Безумовно звичайно це можуть бути творчо обдаровані діти, талановиті, з багатою фантазією, при цьому, можуть бути і плаксиві, і ранимі, і балакучі. У гіршому випадку можуть бути і брехунами, можуть бути схильні до поганим звичкам, можуть бути схильні до потрапляння в погані компанії, під поганий вплив. Взагалі кажучи, там, де у нас стоять Риби, ми дуже чутливі до душевної чуйності. Риб часто звинувачують у тому, що вони головні аморальщики всього гороскопу, що саме Риби схильні до залежностей, і потрапляння під поганий вплив. Взагалі кажучи, це не зовсім так, точніше – зовсім не так. Серед людей «влипающих залежно їх не більше і не менше ніж інших Знаків. АЛЕ якщо в цю дурну середовище потрапила Риба, то причина її потрапляння найчастіше полягає в тому, що вона знайшла людей, які відгукнулися на її душевні пориви. Риби дуже чутливі до любові і розуміння, дуже потребують любові і прийнятті. Але якщо вони не знайшли цю любов і прийняття у своїх близьких, або в «гарному світі», вони відгукнуться на першу ж пропозицію цієї любові від будь-якої людини, або явища. Наприклад, Риби можуть бути дуже балакучі, і якщо їх вдома слухають із задоволенням, виявляючи щирий інтерес, то все добре, вона відчуває що кохана, і немає підстав шукати іншого середовища для себе. А якщо це не приймається, якщо Рибу докоряють в її слабкості, сміються над її фантазіями, не поділяють її творчий порив, або критикують сентиментальності, то вона розуміє – мене не люблять і не розуміють. І батьки можуть до хрипоти доводити, що він все робить заради того, щоб дитина була більш адаптований до життя, що він турбується про те що дитина брехун і бесхеребетен, його дитя всі ці крики вже не почує, – він чує і орієнтується на свій внутрішній світ, свої ВІДЧУТТЯ від спілкування з батьком, а вони очевидні – мене не люблять і не приймають таким, який я є. І все – цього достатньо для того, щоб налаштуватися на зовнішній світ і чекати сигналу від людей, які готові його прийняти.
ще раз звертаю Вашу увагу – Рибі важливо відчувати Вас, бачити Вашу посмішку, відчувати Вашу душевну зацікавленість у ній і тоді вона буде жити гармонійно (зі своїми сльозами, радощами, фантазіями і глибиною), і тоді у неї не виникне потреби шукати заміщення.
На щастя, коли на куспиде 5 дому виявляються Риби і ми самі відчуваємо потрбеность в тому, щоб виявляти ніжності по відношенню до своїх дітей. Нам і самим хочеться бути ласкавими з ними, це «кращий випадок».
Вісь Діва-Риби, як і вісь Рак — Козеріг виявляє різну емоційну віддачу, до різних дітей. Як і в осі Рак — Козеріг, батько, що має в темі 5-11 будинок вісь Діва-Риби теж може зіткнутися з претензіями від одного зі своїх дітей в неэмоциональности, відсутність ніжності і т. д. При цьому, другий скаже «так мама у нас — сама ніжна на світі!» Тому даючи одному, важливо звертати увагу на своє ставлення і до другого. Інше питання, що за якого відповідають Риби давати свою любов і ніжність батьків буде простіше і природніше, ніж той, на якого вказує Діва.
Негативні Нептунианские риси-це безвідповідальність, брехня, аморальну поведінку.
Крім того, Нептун може давати ситуації, коли людина не в змозі адекватно оцінити ту тему, за яку він відповідає. У нашому випадку -це діти. І виходить, що бувають ситуації, коли люди не можуть оцінити своїх дітей адекватно. Причому за станом 5 дому так і всього гороскопа в цілому, за станом синастрии батьківського карти з карткою дитини, можна буде зрозуміти в яку сторону йде перекіс.
Для кого-то буде характерна недооцінка свого дитя, або наділення його гіршими якостями. У цьому випадку, нерідкі ситуації, коли батько, бачачи дитини через призму свого гороскопу і складну синастрию (якщо така є), наділяють свою дитину тими негативними якостями, які насправді в ньому не присутні. Образ дитини в цьому випадку виглядає дуже ушкодженим.
Це може виражатися як в недовірі дитині, невіра йому батько може вважати, що його дитина слабкий і нікчемний.
Інші, навпаки, переоцінюють. Але роблять це не у вогняній манері, властивій Леву або Стрільцеві — «моя дитина найкращий, і не тільки ДЛЯ МЕНЕ, а ОБ’ЄКТИВНО!» транслюють з неабияким ентузіазмом. А в стилі, характерному для Риб — вони просто не бачать ніяких недоліків у своїй дитині або дефектів в його поведінці або вихованні — вони вважають що у трагедії винен хтось третій, або взагалі вважають що все добре. Тому власники Риб в 5 будинку (або іншому відповідальному) можуть не бачити спотворення до того моменту, поки воно не вийде з під контролю. Але і в цьому випадку, не факт реакція буде адекватною і конструктивною. Наприклад дитина, ставши дорослою, вже об’єктивно спивається, а мати не помічає. Або дитина краде — а мати покриває (свідомо чи несвідомо). і т. д. Ще раз повторю — негативний сценарій або нехороші якості і залежності, зовсім не є «візитною карткою» Риб — вони схильні до формування проблем не більше і не менше, ніж інші Знаки, але Риб’ячі складності характеризуються відповідними Риб’ячими спотвореннями. А отже, в будь-якій справі Риби «сигналять» через свої інструменти. Як кажуть — «знати б де впадеш — соломки б підстелити», ось Знаки на куспиде будинків, або точніше сказати будинку, і карта в цілому, як раз і є та сама підказка, яка вказує на те, «ДЕ» і «І ПРИ ЯКИХ ОБСТАВИНАХ» можна «впасти». Ну а вже вибір між «підстелити», «злякатися і забити», або «не вірити у всю цю вашу астрологію», Натів повинен зробити самостійно.
Взагалі кажучи, тема брехні щодо сфер життя, за які в гороскопі відповідають Риби — одна з найактуальніших. І може статися так, що батько, не бачивши нічого поганого в тому, що б не проявляти по відношенню зі своєю дитиною «непотрібної» або «зайвої» чесності, виховує його в режимі «маленької брехні на спасіння». Спочатку збрехати що купить «в інший раз», тільки б вивести з магазину репетує дитини, потім що «у наступних раз точно візьму з собою», ще через час «обов’язково подарую тобі … якщо закінчиш без трійок» і т. д. НЕ виконуючи своїх зобов’язань, і заздалегідь знаючи, що виконувати їх не буде, тільки для того, щоб витягти миттєву вигоду з ситуації. У підсумку, виховуючи дитину на таких методиках, батько мало того, що втратить всяку повагу в очах дитя, але найважливіше — що він виростить людини, який буде вважати таку поведінку нормою — тому що так веде себе його батько. І марно буде лякати його тим, що у нього «відвалиться мову, якщо він буде брехати» або що з ним ніхто не буде дружити бо він брехун — це все буде абсолютно марно, тому що дитина цілком в змозі побачити, що у батька мова не відвалився, і друзів до нього ходить багато.
варто нагадати, про те, що водні Знаки дуже добре відчувають брехню, і наділені прекрасною внутрішньою інтуїцією, що допомагає не тільки розпізнати, але і скористатися будь-якою ситуацією в своїх особистих цілях.
У відносинах з дітьми взагалі завжди важливо бути чесним, а з Вогняними і Водними тим більше. Вогняні просто розчаруються у батьків, якщо піймають його на брехні (що їм буде зробити дуже не легко — вони довго будуть вірити — вони не реагентны).
А Водні — не будуть влаштовувати ніяких демаршів, не подадуть навіть виду, що розкусили брехня, а просто будуть користуватися батьківською брехнею проти батьків же. І до того ж — запросто візьмуть цей метод на озброєння, вже відносно всього свого життя.
Любіть і бережіть своїх дітей і пам’ятайте — чим поливаємо, то й виросте!

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 5 будинок в Рибах, Риби в 5 будинку, Риби на куспиде 5 дому

Навігація по записах

Лекція 71. Водолій у 5 будинку. Якості дітей і відносини з ними. Частина 8.
5 будинок гороскопа. Практичне заняття. лекція 73.