Лекція 71. Водолій у 5 будинку. Якості дітей і відносини з ними. Частина 8.

6

Лекція 71. 5 будинок гороскопа. Якості дітей і відносини з ними. Частина 8.
Водолій на куспиде 5 будинку (упр.К5 у Водолії, Уран в 5 будинку, упр. 5 будинку в поєднанні з Ураном). Тут і далі все описане буде стосуватися й інших будинків, під сигнификацией яких йде відповідний дитина (див. тут).
Водолій, знак свободи, волелюбності, братства. І в переважній більшості випадків, стосунки між батьками і дітьми, теж «наповнені свободою». Визначення «наповнені свободою» слід розшифрувати.
Існують різні види «свободи». В одних типах відносин з дітьми, свобода припускає що дітей не задавливают. Не контролюють кожен їх крок. Їм загалом довіряють. І багато дозволяють пробувати і пізнавати самостійно, беручи участь в їх життя, включаючись в неї, перебуваючи в ній, надаючи допомогу і підтримку тоді, коли дитина про неї просить.
Інша «свобода» виглядає вже менш привабливо. Там теж свобода, але свобода від зобов’язань. І мені досить часто доводиться бачити ситуації, коли володар Водолія на куспиде 5 дому, не бере участь безпосередньо в процесі виховання своєї дитини. Хтось не бере участь у зв’язку зі своєю роботою, хтось з пристроєм особистого життя, або банальним небажанням обтяжувати себе дитиною. Причини різні. Але суть не змінюється від цього. Такі батьки, фрагментарно з’являючись в житті дитини, роздають вказівки тим, хто їх насправді виховує, частенько і пред’являють претензії до якості виховання. Але – самі вони (у разі якщо розігрується не привабливий варіант прояву Водолія на К5) не «хворіють» разом з дитиною, не навчаються разом з ним, не ходять в секції, не знають імен улюблених персонажів і т. д. Всі мами, взращивающие дітей, про дитячі проблеми або перемоги кажуть «ми ж хворіли/брали участь/робили/вчили» і т. д. – або «наші ноги/руки/горло/вуха» і т. д. А негативний прояв Урану щодо 5 вдома прибирає ось цю спільність, єднання. Там батько досить серйозно емоційно, а вже від того, часто і фізично, дистанційований від свого дитя.
Відразу зазначу, що це негативний сценарій, який хоч і не рідкісний, але все ж не тільки він один зустрічається. Для винесення більш індивідуального рішення, нам природно, потрібно дослідити весь гороскоп і особливо ретельно попрацювати з Місяцем (щоб визначити взагалі внутрішню здатність прив’язуватися, та внутрішню потребу до емоційного включення). Особливо це звичайно буде актуально для жіночих карт.
У негативному варіанті, Водолій позбавляє людину розуміння відповідальності за своє дитя. Такий батько у відношенні з своїм дитиною вважає себе вільним. При тому, формально, він звичайно може виступати в якості «вихователя вихователів» — влаштовуючи показові виступи для бабусі з дідусем, які насправді плекають дитину. Але потім, він збирає свої речі, і йде у свій світ, де для дитини немає регулярного місця.

У неприємному випадку – це свобода від зобов’язань перед дитиною. Крім того, що ці відносини можуть бути самі по собі – неблизьких, не емоційними, холодними (не дивлячись на те, що Водолій –чоловічий Знак, а отже визнається «гарячих» по природі, в емоційному плані – він холодний).
Ось така картина, коли батько дистанціюється теж дуже часта, коли ми бачимо Водолія на куспиде 5 або будь-якого іншого відповідального будинку. Взагалі кажучи, тут напевно 5 будинок більш важливий ніж будь-який інший, що описує стосунки з дітьми. Чому – тому що СТАВЛЕННЯ ДО ТЕМИ ДІТЕЙ В ЦІЛОМУ!!! Так, у нас може бути кілька дітей, і до кожного з них будуть свої емоції, з кожним з них будуть свої відносини і кожен з них буде володіти власними характеристиками. Але 5 будинок описує взагалі бажання стикнутися з дитячою темою. Бажання мати дітей, формат відносин з дітьми, який найбільш зручний для Альтернатива і т. д. Це саме його сфера (разом з Місяцем, звичайно). І тому якщо в будинку 5 у нас показники ніжні, трепетні, то відповідно й взагалі до дитячої теми людина ставиться дуже ніжно і трепетно. А якщо там показники якісь не дуже милостиві, то і в цілому, дитяча тема не викликає душевного пориву, дуже сильного включення і т. д.
Це все нам так само необхідно пам’ятати, навіть не дивлячись на те, що у нас за кожного конкретного дитя відповідає свій будинок. Все одно – центральний лейтмотив відносин з дітьми в цілому – це 5 будинок (точно так само як з грошима 2-ї, з подружжям – 7 і т. д.).
В кращому випадку – це довіра, свобода у виборі власного шляху, відсутність тиску при дружньому участі. Батько знає інтереси дитини, що поділяє, щось ні, але не наполягає на тому, щоб дитина їх міняв (звичайно якщо у них немає чогось аморального або небезпечного). Батько дозволяє бути не таким як він, бути особливим (як у сенсі «обдарованим», так і в сенсі «з якимось серйозним недоліком, хворобою, або особливістю, яку інші люди вважають «дефектом»») НЕ РАЗОЧАРОВЫВАЯ при цьому самого батька. Йому дозволяють мати власну думку, обирати власну дорогу.
В хорошому випадку це відносини наповнені великою дружньою підтримкою з обох сторін. Можливо тут не буде такого проникнення в душу, такого енергетичного злиття з дитиною, які дають Водні Знаки, але тут буде дуже потужний дружнє єднання, велика людська прихильність.
Сам по собі дитина, описаний Водолієм може бути дуже незвичайним, дуже творчим, дуже обдарованим, неймовірно розвиненим, людиною із сильним інтелектом. Може бути геніальний дитина. Але при цьому, Водолій може дати і нервозність і крайню неслухняність. Такої дитини може бути дуже важко контролювати, він може бути здатний на виклики або демарші стосовно батьків. Гіперактивність, неврологічні проблеми і інше – так само можуть бути ознаками дитини, що йде під Водолієм. Інше питання, що «хороший» батько, все одно буде приймати дитя, і дружити з ним таким, який він є. А в нехорошому випадку, це часто привід для батьків відмовитися від спроб встановити контакт, за принципом «він сам сказав, що я йому не потрібен!»- дуже зручна форма для відмови від зобов’язань, без зайвих душевних метань.

звичайно негативний варіант може реалізуватися й у «хороших» і «поганих» батьків. Але в будь-якому разі, у тих, хто не приділяв увагу, позбавляв власної участі, шансів отримати психічно неврівноваженого дитини, або дитину, яка в принципі, не буде сприймати свого батька як важливого або авторитетного для нього людини набагато вище.
Коли нам доводиться стикатися з Клієнтами, основне питання яких полягає в темі «батьки і діти», і при цьому ми бачимо Водолія або Урану в якості головного сигнификатора відносин з дитиною, має сенс уточнити як і ким взращивался ця дитина. Тому цілком ймовірно, що це підсумок раніше сформованої форми відносин.
Взагалі кажучи, серед людей, чиїх дітей виростили бабусі-дідусі (глобально – коли діти живуть не з батьками, а з іншими родичами), володарі Водолія на К5 лідирують з великим відривом.
до речі сказати, Водолій на К5 або Уран в 5 будинку, що часто дає незаплановану вагітність, несподіваних дітей. І ось це «скидання» дітей на інших родичів це природне продовження того, що до появи дитини в той момент, коли він вирішив прийти в життя батьків, просто не були готові. Мама (батько) ще не навчилася, не влаштувалася на роботу, не купила житло, не домоглася кар’єрних успіхів і т. д. і т. п. І потім, у зв’язку з необхідність «заповнити» всі ці «Недоробки», доводиться вибирати або дитина або … і вибір робиться не на користь дитя (хоча це може манифестироваться як «заради світлого майбутнього»).
Якщо ми знайшли у своєму гороскопі Водолія на куспиде відповідального будинку, то звичайно варто звернути увагу на те, як ми спілкуємося зі своєю дитиною. Чи достатньо ми приділяємо йому увагу. Чи Не схоже нашу поведінку, яке ми називаємо толератность або довіру, на банальна байдужість, лінь, небажання включатися або брати на себе зобов’язання по відношенню до нього.
Якщо цього немає, і ніхто з наших дітей не говорить нам це прямим текстом або своєю поведінкою, то все чудово. Але якщо є хоча б найменший сумнів, то варто щонайменше звернути на це спеціальну увагу, прислухатися до себе і до своєї дитини. Так як дуже легко може допомогти людині повірити у свої найкращі прояви, навіть тоді, коли вони самі неприємні.
Ну і в старості – все теж саме. Як говорить народна мудрість – як акунется, так і відгукнеться. Якщо ми вміли приймати своїх дітей такими, якими вони є. Якщо ми цікавилися їхнім життям, захопленнями чи ідеями. Якщо ми слухали їх і з радістю з ними розмовляли – то у нас є всі підстави чекати подібного ставлення від них.
Ну а якщо ми віддали їх бабі з дідом, тому що «їм так буде краще!», і крім того виправдовували себе тим, що беремо участь у їх житті, відвідуючи своїх батьків, і роздаючи їм Ц. У., то і вони можуть «в турботі про нас», віддати нас будинок престарілих, тому що нам же там «буде цікаво», і так само, наїжджаючи раз на рік з «перевіркою» влаштовувати «Розбір польоту» персоналу.

Про дітей не дарма кажуть «наше продовження» — вони можуть лише продовжити те, що ми почали, тому що ми для них – джерело, корінь і основа.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 5 будинок астрологія, 5 будинок гороскопа, Водолій в 5 будинку, Уран в будинку 5

Навігація по записах

5 будинок в Козерозі. лекція 71.
Лекція 72. 5 будинок гороскопа. Риби на куспиде 5 дому

8