лекція 63. графік фертильності.

5

лекція 63. графік фертильності.
Сьогодні ми з Вами поговоримо про метод підбору найбільш сприятливого дня для зачаття. Так як тема дуже важко сприймається без наочного матеріалу, я пропоную її у вигляді відеоуроку
для зручності проведення самостійних підрахунків, я пропоную Вам таблицю переведення відносних зодіакальних градусів абсолютні.

як користуватися цією таблицею: у графах виділених знаходяться по горизонталі – Знаки, по вертикалі – номер градуси, у відносній системі. Ви всі знаєте, що градусів у нас 30 в кожному знаку, так само я сподіваюся знаєте, що градуса «30» не буває – це вже нульовий градус наступного Знака. Тобто Ви можете знайти на карті Планету з координатами 0 градусів 1 хвилина, 56 секунд Тільця, але ніколи не знайдете Планету з координатами 30 градусів 1 хвилина, 56 секунда Овна. Ось це і є – наявність 0-го градуса і відсутність градуси 30-го.
Далі – якщо у Вас Планета має координати 16 градусів, 52 хвилини 14 секунд Козерога, то для того, щоб з’ясувати який номер градуси вона має в абсолютній системі (тобто просто порядковий номер градуси кола, без урахування Знаку), Ви можете піти двома шляхами:
1. – дуже не зручний, і тоскний – Ви можете вважати кожен Знак — 0 градусів Овна – 0 градусів Тільця – 30 градусів, 0 градусів Тільця – 0 Близнюків – 60 градусів, 0 Близнюків – 0 Раку – 90 гр. 0 Раку – 0 Лева – 120 гр. 0 Лева – 0 Діви – 150 градусів. 0 Діви – 0 Ваг – 180 градусів. 0 Ваг – 0 Скорпіона – 210 градусів. 0 Скорпіона – 0 Стрільця – 240 градусів. 0 Стрільця – 0 Козерога – 270 градусів.
Потім згадуємо, що у нас були координати 16 градусів, 52 хвилини 14 секунд Козерога – і отже прибваляем до 270 (там було 0 Козерога) 16 градусів, 52 хвилини і 14 секунд – отримуємо 286 гр.52 хв. і 14 секунд. На мій смак жахливо тужно.
тому йдемо шляхом №2, а саме:

знаходимо в таблиці в першому вертикальному стовпчику номер 16 (у нас 16 градусів) в горизонтальній – знаходимо Козерога – і шукаємо в якій комірці вони перетнуться –

Підсумок – цифра 286! Тобто те, що ми так клопітно шукали першим способом. Отже 16 градусів 52 хв. і 14 секунд Козерога – це 286 гр.52 хвилини і 14 секунд Козерога.

Взагалі кажучи – це надзвичайно потрібна штука. По ній та кидання шукати одне задоволення і багато іншого теж робити зручно. Але в нашому випадку, вона так само дуже знадобиться.
Тому що для з’ясування відстані між Сонцем і Місяцем, нам вже не треба буде сидіти і колупатися додаючи кожен Знак. Ми робимо простіше.
у нашій відеолекції використаний приклад карти народження з даними 15.05.1979 року, 12.00 Теміртау.
Координати Сонця – 23 гр.49 хв. Тільця (до речі в нашому випадку, хвилини запросто можна опустити). Місяця – 4 градуси Козерога

Відстань між ними знаходить переводячи відносні градуси в абсолютні (по таблиці)
тоді градус Сонця (без хвилин) – 53, градус Місяця – 274. Відстань між ними обчислюємо як по короткій так і по довгій дузі (дивлячись на карту Ви бачите, що якщо рахувати від Сонця до Місяця по ходу Знаків зодіаку – то цифра вийде більше – це і є «довга дуга». А якщо рахувати від Місяця до Сонця по ходу Знаків Зодіаку менше – це «коротка дуга»).
Отже, вважаємо, що відстань від Сонця до Місяця по ходу Знаків зодіаку – тобто від 53 віднімаємо 274 отримуємо 221 градус – це довга дуга. Якщо до цього додати 360 (тобто все, що може запропонувати нам окружність – це 360 градусів) – вийде 139 – це буде коротка дуга.
Перевіряємо чи правильно ми порахували – для цього до 221 додаємо 139 – якщо вийти 360 – значить правильно. Порахували – отримали 360. Все вірно.
Для тих, кому так не зручно – відніміть від градуса Місяця (в абсолютних значеннях він більше) градус Сонця – тобто 274 – 53 = 221 — знову отримали довгу дугу. Для обчислення короткої віднімаємо від 221 – 360 отримаємо 139. (величина 360 постійна).
отже, кожен раз, коли ми шукаємо відповідний день, ми шукаємо відстань між Сонцем і Місяцем рівну або 221 або 139 градусам (власне це не або/або – а аспект і його звернення, але в даному випадку, щоб не забивати собі голову незрозумілою і поки ще зайвою інформацією ми для простоти шукаємо «221 або 139 градусів).
Ця величина залишиться незмінною для визначення відстані фертильності цього Альтернатива.
Після того, як Ви знайшли ці дві дати (в ту і іншу сторону), запишіть собі номер Місячного дня, відповідного кожній з них — і вже можете нічого не вважати, просто знайте, що ці дні — найбільш плодовиті для Альтернатива.

Наступне заняття ми з Вами присвятимо розгляду теми «ранні — пізні діти. методики розподілу будинків на окремих дітей»

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа графік фертильності, визначення найбільш сприятливого часу для зачаття

Навігація по записах

Кількість дітей в гороскопі. Стать дітей. Планування дитини певної статі. Лекція 62.
Лекція 64. Ранні або пізні діти в гороскопі. Методики розподілу будинків на окремих дітей.

4