Лекція 19. Знаки водного тригона. Риби

5

Лекція 19. Знаки водного тригона. Риби

Ми підійшли до останнього Знаку Зодіаку – Риби. Не знаю, з чиєї, але з чиєїсь легкої руки, у багатьох популярних книг по астрології, Риб стали називати «сміттєвим баком гороскопу» — нібито вони збирають «хвости» недоробок від всіх інших Знаків (теорії про проходження Душі у своїй еволюції по колу гороскопу ми говорили раніше). Можливо, в цьому є частина правди (що збирає всі недоробки), але друга частина в тому, що збирають Риби не тільки недоліки, але і досягнення!
Вода Риб – це Вода світового океану! А що таке світовий океан? – це вся Вода ВЗАГАЛІ. І прісна і солона, і питна та стічна, і сльози і лімфа ВСЯ ВОДА, вся рідина взагалі – це Риби!!!
Такого багатства, різноманітності, насиченості немає більше ні в якому іншому Знаку.
Природно, все можна испахабить, і в будь-найчистіше колодязь можна наплювати. А в перекладенні на астрологію – яку енергію можна розвинути до самого ідеального стану, так само як і витягнути з неї все саме мерзенне і непривабливе. І стосується це не тільки Риб, про рівні розвитку ми вже трохи поговорили в нашій попередній темі.
Забувши про таких образливих і несправедливих визначеннях, давайте перейдемо до самого Знаку.
Отже – Риби це мутабельный, водний Знак, зони розчинення
Вода в Зоні розчинення вже зовсім інша, ніж у двох інших Знаках цієї Стихії. І Рак і Скорпіон ДУЖЕ орієнтовані на себе, на свої емоції, які відчувають ПРИ ВЗАЄМОДІЇ з іншими людьми. Ви пам’ятаєте, я сподіваюся, про те, що і Раки і Скорпіони дуже вразливі, дуже сильно реагують на те, як реагують на них, які емоції посилають їм, як про них кажуть, що по відношенню до них відчувають і т. д. Вони, безумовно, живуть своїми відчуттями, але їх відчуття народжуються від зв’язку з іншими людьми або ситуаціями.
Риби в цьому сенсі зовсім інші – вони теж дуже орієнтовані на свої відчуття. Але їх відчуття народжуються в глибині їх самих!!! З позиції всіх інших Знаків, багато Риби дуже непрактичні (ми говоримо про серйозну домінанті якостей Знака, що далеко не завжди притаманне просто сонячним Рибам – читайте попередні лекції). Але справа в тому, що так виглядає З ПОЗИЦІЇ ІНШИХ ЗНАКІВ.
Дійсно, може здатися, що вони закохуються «не тих», займаються «не тим», що живуть «не так». Але це просто означає, що у них інша мотивація.
Якщо вони орієнтовані на почуття, здатні бачити в людині те, що іншим не підвладне – якусь внутрішню красу (хоча, по правді сказати, краса може виявитися вельми сумнівною, або навіть взагалі бути відсутнім).
В роботі, якщо головним критерієм буде любов до своєї справи (а вони можуть), то вони здатні займатися справою, яка становить їх покликання, навіть якщо за це не платять багато (та і взагалі нічого) — музиканти, художники, артисти «двадцять друге ролей», взагалі самовіддані люди – це все Риби.
Написала слово «самовіддану» і навіть здивувалася, як сильно воно характеризує Риб!!! Адже сенс слова – в самотності (відмову) від самості – від его! У цьому всі Риби, між іншим!!! І справа тут не в тому, що всі вони надзвичайно духовні люди! Ні, на жаль…
Серед Риб (виражених, або виражених Нептунианцев) дуже багато алкоголіків, спущених особистостей, без мети і соціальних бажань. Але це теж – відкидання його, просто на низькому рівні. Адже Его – це Сонячних принцип – його завдання зробити людину унікальною, дати можливість розкрити свій власний, «ексклюзивний» дар, прожити таке життя, щоб залишити слід в серцях (Сонце) і в історії.
На високому рівні – люди, із домінуючим принципом Риб в історії залишаються, але до цього не прагнуть. Саме тому і є, до речі. Тому що картина, написана «під замовлення», або «під ідеологію» сильно відрізняється від картини, написаної «за велінням Душі». Так само як і музика.
Служіння Богу, якщо воно йде заради самого служіння, а не заради себе в ньому, сильно відрізняється від випадків, коли служіння є спосіб продемонструвати себе.
Риб’яча благодійність і милосердя – це благодійність з розряду «твори добро і кидай його в Воду». А Сонячна, змушує кричати про акт милосердя, в надії на захоплені погляди, або оплески.
Буквально вчора, мені пощастило подивитися програму Дмитра Крилова «Недолугі нотатки», де він розповідав про подорож в Гамбург. Практично цілком, весь цей випуск був присвячений унікальному музею морської історії, який був відкритий завдяки дару одного з місцевих підприємців Пітеру Тамму (до речі, Риби і Нептун безумовні управителі моря і всього що з ним пов’язано). Колись давним-давно мама подарувала йому маленький макет корабля, щоб підтримати його під час хвороби. З цього і почалася історія його колекціонування. Пітер зібрав колекцію вартістю близько 70 мільйонів євро! Він відкрив в Гамбурзі морський інститут (на жаль, назву я не запам’ятала, але основний напрямок саме вивчення історії морської справи) і тривалий час, його унікальна колекція зберігалася там. Охочих побачити колекцію було багато, але як інститут був закритим, їм доводилося домовлятися заздалегідь. Тамм нікому не відмовляв у проханні відвідати музей, більше того, він з великим задоволенням особисто проводив екскурсії.
Коли колекція зросла до того, що демонструвати її в інституті стало неможливо, він звернувся до міської влади з пропозицією передати ВСЮ свою колекцію місту, для того, щоб організувати музей морської історії (уявіть собі ПОДАРУВАТИ колекцію ціною в 70 мільйонів євро!!!). Влада із задоволенням погодилися, виділили чудове 9-ти поверхова (!!! – СКІЛЬКИ там було експонатів!!!) будівля, і зробили в ньому цей унікальний музей.
Такий вчинок чудовий сам по собі. Але і це ще не межа! За НАПОЛЯГАННЯМ самого Тамма в музеї немає ЖОДНОЇ його фотографії!!! Все це – Риби (або Нептунианец) ЧИСТОЇ Води!!!
Природно, мені захотілося побудувати карту!!! Але моєму здивуванню не було меж, коли в інтернеті я НЕ знайшла ніяких даних Тамма! В ІНТЕРНЕТІ!!! Де можна знайти біографію нічим не відзначився «Васі Іванова», НЕМАЄ НІЯКОЇ біографічної інформації про таку людину!!!
Ось це і є найвища Нептунианская (управитель Риб), або Риб’яча енергія – самий вищий прояв якостей Знака!!!
Дополение від 20.02.2018 року: Мої чудові студенти знайшли дані космограми Пітера Тамма — 12.05.1928 року. Німеччина. час народження не відомо. Риби в його космограмі представлені тільки Марсом. Вдома, на жаль, не відомі. Але прибирати його приклад з лекції не буду. Так як сам по собі, своїм життям він — энцеклопедический випадок Риб, у кращому варіанті!
P. S. Наталія — ДЯКУЮ за дані!!!!!!!!
Риби — це самоотвержанность – тобто відмова від того, щоб демонструвати себе в чомусь.
У низьких Риб теж відмова від себе. При цьому, живуть вони цілком «своїми бажаннями і задоволеннями», потураючи свої слабкостям, але від ЕГО – від прояву СЕБЕ, від створення своєї власної УНІКАЛЬНОЇ життя, від свого сліду в історії» — вони повністю відмовляються.
І там і там гордості немає. Тільки в першому випадку, це відмова від гордині, а в другому — «ми попросимо, ми не горді…» (звідси жебраки, бомжі, проф. жебраки, «стріляючі на міхур» алкоголіки та інші).
Важливо розуміти, що відмова від ЕГО (від залишення про себе пам’ять у століттях), та відмова від життєвих благ — це ЗОВСІМ РІЗНІ ПОНЯТТЯ!!!
Ймовірно, чисті Риби не надто амбіційні, але вони дуже трепетно ставляться до того, щоб володіти тим, що для них бажане. А тут вже у кожного своє — для когось це обожнювання, для іншого — можливість грати улюблену роль (у житті я маю на увазі, не на сцені), комусь фінансове благополуччя і т. д.
Риби — жіночий Знак, а значить, ніщо земне і людське їм не чуже. І серед Риб, чимало дуже матеріально орієнтованих людей (на будь-якому рівні розвитку).
Риби дуже суперечливі (як і розглянутий гліф). Вони, будучи самовідданими, одночасно бувають і дуже розумні.
І тут знову важливо обмовитися — меркальнтильность (тобто користь) для кожної Риби буде в своєму. Розрахунок може бути зроблений на одержання відповідних емоцій, придбання певних пільг та привілеїв (знову ж будь-якого характеру), заняття певної ніші в ієрархії, відмова від будь-яких зобов’язань або просто матеріальне благополуччя.
Риби несвідомо хитрі, і можуть бути підступними і схильними до маніпуляції. Зовсім не обов’язково, що вони будуть робити це спеціально, зовсім не обов’язково, що вони будуть робити щось в шкоду іншим. Тут важлива їх справжня мотивація, а вона — не будучи прив’язаною до Его-програмами (до Сонця), дуже орієнтована на власне благополуччя (в ніж б його не бачили Риби). Тобто у них сильні Місячні програми. Їм не обов’язково потрібно, щоб їх славили ім’я в століттях (Сонце), але дуже потрібно добре (їх, Риб’ячому розумінні) жити тут і зараз.
Тому, дійсно, дуже багато Риби «добре влаштовуються» у житті. Як ми вже говорили — сила Води в її слабкості. Вона настільки тонка/слабка/чутлива/непристосована/і т. д., що обов’язково знайдеться хтось, хто все життя буде «наймитувати» на Риб :).

У найвищому сенсі – Риби це душа гороскопу. І коли людина, з домінуючим принципом Риб дійсно є Душею чогось, то кращого і придумати не можна. Але не можна заперечити й іншої сторони — сумну і непривабливою… не дарма гліф Риб – це дві Риби, що пливуть в РІЗНІ сторони. Одна до Світла, а інша в глибину, в безодню…
На практиці можна зіткнутися з цими типами Риб в чистому прояві. Але частіше, звичайно, Риби виходять людиною з серії «два в одному». Така людина може бути дуже творчим, дуже талановитим, але при цьому скажімо запійним. Дуже добрим, ніжним і ласкавим – але при цьому безвідповідальним і бесхребетным. Дуже чуйним, але і дуже брехливим. У цьому сенсі Риби схожі на Близнюків – і там і там – Знак мутабельный, і той і цей «подвійний» — тут дві різні Риби, а там два різних людини.
Нептун – сигнификатор музики, краси, чуттєвості, але і при цьому обманів, туманів, ілюзій і оман, керуючий Рибами з часів свого відкриття в 1846 році, щедро обдарував Знак свого управління.
У кращому випадку Риби чітко розділяють ці крайнощі, і вибирають з них одну абсолютно усвідомлено. Але часто – вони як їжачки в тумані – вони самі ніби не знають куди йдуть і що роблять. Їм важко дати самостійну оцінку власним вчинкам, а інших вони можу слухати, кивати головою, але робити так, як робили до цього.
Нерозвинений принцип Риб тим і поганий, що людина з великим трудом відокремлює «зерна від плевел». Цим блискуче займається ПРОТИЛЕЖНИЙ Рибам Знак – Діва. А протилежний – значить те, що було у Діви – відсутня у Риб, і навпаки (звичайно якщо людина не займається цими питаннями свідомо). Він багато поняття просто плутає. Він може плутати алкогольний угар з пошуками натхнення, безладні зв’язки із пошуком ідеальної любові. Глибоку прихильність – з почуттям провини і жалістю. Плани з ілюзіями і т. д.

Сильний в цьому Знаку Нептун (управління), дає його представникам сильну інтуїцію, здібності психолога. Це взагалі властиво водним Знакам. Але кожен з них буде лікувати і допомагати по-різному. Рак – дасть відчуття «з’їздив до мами». Скорпіон – змусить Вас зізнатися самому собі у своїх «косяки», які зробили можливим те, що відбувається з Вами. А Риби – це анестезія, вони «розчиняють» відповідну проблему. Як кажуть «треба вылакать, вимовити що-то і буде легше» ось це про Риб.

Правда мінус в тому, що коли ці психологи «доморощені фахівці», вони, не дивлячись на чудовий потенціал у цьому сенсі, можуть і нашкодити. Рак – так і залишить Вас у стані «маленького», Скорпіон може сильно образити, навіть розтоптати. А Риби настільки знеболити, що людина перестане відчувати необхідність щось з цим робити.
Трошки зміню акцент, для наочності. Скажімо, хтось із Ваших близьких загнав скалку в ногу, і своєчасно її не видалили. Початок наривати. Рак, видаливши скалку власними силами, і з чиєюсь допомогою, зробить потерпілого «лежачого хворого», за якого тільки що жувати не буде. Скорпіон – виріже цю скалку разом з «м’ясом», а потім ще й прижжет розпеченим залізом – щоб напевно. І стогони і сльози не допоможуть хворому.
А Риби, замість того, щоб витягати цю скалку, почнуть знеболювальне прикладати, бинтувати, робити там якісь примочки, давати анальгетики, зменшувати навантаження. Довівши в підсумку справу до лікарні і операції, коли вже Скорпіон або інший Марсианец-Плутонианец буде вирішувати цю проблему.
ясна річ я перебільшую – сенс донести до Вас психологічну позицію Риб, у порівнянні з іншими Водяними Знаками.
Звідси і схильність Риб до всяких засобів, що викликають сурогатні стану з серії «все добре», «блаженство», «я все контролюю» і т. д. Саме тому люди з домінантою Риб або Нептуна простіше переходять межу між нормою і залежністю. Проблема в тому, що для більшості таких людей самі ця кордону не очевидні, їм здається, що вони контролюють ситуацію, а насправді вже давно ситуація контролює їх.
Всім відразу в голову приходять приклади всіляких наркоманів і алкоголіків. Коли для інших очевидно, що проблема вже просто перейшла всі допустимі межі, а вони кажуть «так як тільки я захочу – я відразу кину!». І такі приклади абсолютно вірні. Але таке залипання може стосуватися не тільки всяких там «…манів», але всіх інших сфер життя Риб.
Так наприклад, сильна в цьому Знаку Венера – (елеватор), крім іншого, дає Рибам прекрасні здібності любити, приймати без жодних вимог, бути ніжною, співчутливою, розчинятися у своїй любові, отримуючи від цього велике задоволення. І ці якості просто ПРЕКРАСНІ.
Але на жаль, якщо йде «перекіс», то Риби можуть вибрати для себе вкрай негідної партнера, і все на світі йому прощати. Більш того, вони можуть обрати нормального партнера, але свої ідеальні любовні якості, перевести в потурання, виростивши тим самим такого партнера, який буде приносити їй страждання і біль (і часто не тільки їй – згадайте розповіді про чоловіка алкоголіка, терроризирующем ВСЮ сім’ю). Всі близькі будуть говорити – «відкрий очі!!! Скільки ти можеш терпіти???!!!», а вона у відповідь «він коли не п’є, від такий хороший!». І все…
З іншого боку, це ж Планетарне поєднання, може дати людей, вкрай нерозбірливих у зв’язках. Запросто може бути, що через розбещеності, але може бути і з-за надзвичайної чуйності, реагентности.
Вони можуть брехати і обманювати себе самі. Вони можуть бути жертвою свого милосердя, а можуть використовувати в корисливих цілях (звідси фіктивні фонди, що допомагають хворим дітям, професійні порошайки і т. д.)
При цьому, у них часто відсутня внутрішній стимул для зміни, а в поєднанні з найсильнішою адаптаційної здатністю виходять люди, що живуть в запропонованих обставинах, і не заморачивающиеся з цього приводу (звичайно все буде виглядати по іншому, якщо ми говоримо про розвиненому варіанті людини з домінуючим принципом Риб).
І проблема тут в тому, що Нептун і Венера настільки сильні в цьому Знаку, настільки захоплюють людину, з домінуючим принципом Риб, що вони обов’язково проявляться. Не буде у них можливості проявитися конструктивно, проявляться як вийде.
Тому батькам Рибок (якщо цей принцип домінує), потрібно обов’язково поважати дитячий Нептун, але РОЗВИВАТИ його, направляти його, використовуючи для цього принцип Венери (і будинок, в якому вона стоїть в натальній карті).
Так маленькі Рибки можуть брехати (як і великі, але вони вже більш ніж усвідомлено, так що коригувати це з боку буде вже практично не можливо, тільки особистими зусиллями самого володаря показань), і якщо Ви будете за це просто лаяти, належного ефекту не отримаєте. Вони просто будуть відточувати свою майстерність, щоб не потрапляти в інший раз.
Але можна надіслати це брехня Венерианское русло, запропонувати скласти історію, розповісти казку, полежати РАЗОМ пофантазувати і т. д. (чим старше стає дитина, тим менше можливостей виправити цей момент особисто ВАМ – батькові).
Треба обов’язково малювати, займатися музикою чи танцями, придумувати історії, знаходити ще якісь виразні засоби для Нептуна.
При цьому, ОБОВ’ЯЗКОВО розвивати якості Меркурія, він в цьому знаку слабкий подвійно – тут і вигнання і падіння. Звідси, до речі, брехня (разом з Нептуном). Замість брехні, хай скрізь буде казка, вигадка.
Потрібно вчити питати, якщо щось незрозуміло. Не бійтеся перетрудиться пояснюючи щось Рибам.
Звертайте увагу на формулювання їх думки, м’яко перепитуйте, уточнюйте і т. д. Взагалі – якомога більше розмовляйте, щоб Риби більше промовляли, точніше виражалися – у них (особливо у Риб’ячого Меркурія), часто бувають проблеми з тим щоб висловити свою думку. Вираз «все розумію, а сказати не можу» це як раз про Риб. Взагалі більше питайте, просіть пояснити, ЩО він конкретно розуміє. Не квапте (ця Вода все-таки, та ще й Меркурій такий «складний»), але якщо дитина почала «жувати» якісь слова, думками вже далеко відлетівши від вашої розмови, м’яко повертайте. І т. д.
Намагайтеся, щоб дитина більше пояснював собі (буде чудово якщо і Вам) свої почуття, свої відчуття – (Нептуна багато, а Меркурія мало).
Ну і звичайно будьте готові до абсолютно вражаючою інтуїції, і не реагуйте на неї болісно, а прислухайтесь.
і пам’ятайте, що всі негативні стану Риби завжди будуть «лікувати» свої Нептуном. І багато в чому від Вас буде залежати, що це буде – музика, медитація або вірші, або алкоголь, депресія з опущеним руками, або відхід у розпусту.
До речі – Риби багато плачуть. Не сваріть їх за це — це корекція свого емоційного стану «водопусканием» ?

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку астрологія в Казахстані, астрологія в Караганді, астрологія в Теміртау, Знак Зодіаку Риби, Знаки водного тригона, Знаки Води, Риби

Навігація по записах

Лекція 18. Знаки водного тригона. Скорпіон
Фігури Джонса — Бризки, Бризки зі згущенням, Локомотив. Лекція 20. частина 1

18