Лекція 18. Знаки водного тригона. Скорпіон

6

Лекція 18. Знаки водного тригона. Скорпіон

Скорпіон, фіксований , Водний знак, Зони збереження.
Ви вже знаєте, що Вода – це емоції, знаєте так само (а хто не знає, легко зрозуміє з назви), що зона Збереження покликана зберігати і розвивати те, що їй дісталося (енергію тієї стихії, яку представляє Знак). Не потрібно багато гадати, що зрозуміти, що ФІКСОВАНИЙ хрест, теж дає сконцентрованість, фіксованість на чомусь.
Що ми отримуємо на виході»? – найсильнішу фіксованість, зацикленість на емоційне життя. Всі хто читав навіть найпростіші астрологічні книжки про Скорпіонів, знають, як сильно вони «залипають» на якийсь емоції (частіше негативної або може бути сексуальною – завдяки своєму управителю Плутону).
Завдання зони Збереження – розвинути, очистити, довести до кінця і ідеального стану. Сфера активності водних Знаків – емоційна життя, Душа. Звідси — завдання Скорпіона вичистити «авгієві стайні» власної, і не тільки, Душі, зробити її краще, чистіше і вище. Змінити життєві орієнтири і цінності.
Всі знають про безжалісність Скорпіонів. І це правда, безумовно, але її треба правильно розуміти. Ті, хто трохи знайомий з астрологією, знають, що під управлінням планети Плутон і під Знаком Скорпіона йдуть онкологічні та інші невиліковні, або вкрай важко виліковні захворювання. При цьому, така хвороба біда не однієї людини, з цією хворобою живуть його близькі, всі, кому він дорогий і ким любимо. Бореться не тільки він.
Хворий може одужати, може, на превеликий жаль, померти, але він (якщо видужати), ні його близькі (в будь-якому випадку) вже ніколи не будуть колишніми!!! Все що сталося з ними, змінило їх життя назавжди, повністю змінивши орієнтири, життєві цінності, глобальні пріоритети. Згадайте глибоко трагічний приклад Костянтина Хабенського, або сім’ї усіма вельмишановної Жанни Фріске.
І в цій трагедії — весь сенс діяльності Скорпіона – «змінися або помри!». Він ПОВИНЕН змінитися сам, і через нього повинні змінитися його близькі. Через його ревнощі, через його уразливість, через маніпуляції, через його, часто задушливу любов, через його імпульсивність і сльози, через… через нелегку, але емоційно насичене життя зі Скорпіоном або сильним Плутонианцем повинен змінитися близька йому людина.

Він (близький) повинен навчитися рішучості, емоційної стійкості, впевненості у собі та власних силах і значущості. Навчитися вибудовувати власні кордони, і бути непохитним. Навчиться спокою і більш рівного відношенню до самого себе.
Скорпіон, своїми влучними зауваженнями, висміюванням, критиночностью, вчить партнера бути менш образливим (як це не дивно), змушує позбавиться від гонору чи ревнощів. І так далі.
Тому, якщо Ви живете зі Скорпіоном і страждаєте від його «укусів», у чому б вони не виражалися, то суть не в тому, що він «поганий», суть в тому, що Вам, для Вашого розвитку, потрібно подолати якісь якості – образливість, зарозумілість, завищену самоцінність, ревнивість і т. д.
Важливо розуміти, Скорпіон ЖІНОЧИЙ Знак (пам’ятайте – всі водні і земні – жіночі, а вогняні та повітряні – чоловічі), а значить, його активність ніколи не буває ініційована ним самим. Його активність, у тому числі і негативні випади – це реакція на «косяк» — це ВИ щось недоробили, «не дотягли», «недостаралися», або навпаки «перестаралсь», «перетягнули» і т. д. це Ви щось зробили не ідеально.
У спокійному стані Скорпіон займає вичікувальну або навіть пасивну позицію, але хто знає його близько, знає, що його пасивність оманлива, а реакція блискавична – в цьому Знаку сильні Плутон і Уран, до того ж Марс, аж до відкриття Плутона в 1930 році був його управителем.
Він миттєво, швидше за всі інші навіть встигли помітити, видає вже готову реакцію на подразник. Всі швидкі й ущипливі, дошкульні і саркастичні висловлювання, належать людям з сильною домінантою Скорпіона або Плутона.
Він просто чудово відчуває ситуацію і людей – Вода плюс Плутон. Він володіє сильними гіпнотичними здібностями, він природжений психолог, практичного спрямування (тобто РЕЛЬНО допомагає змінитися). Якщо Ви зібралися до психолога-Скорпіону, і думаєте «обдурити» його своїм «іншим» поведінкою, правильними словами чи ще чимось, то не лестите собі, не такий вже Ви великий фахівець у брехні, щоб обдурити Скорпіона.
Йому розповідають все і всі, незалежно від того, збиралися вони це робити чи ні. Тому йому дуже добре працювати в міліції, і схожих структурах, бути наркологами, психиаторами. У його візаві просто немає шансів ввести його в оману. При цьому він, звичайно ж, може зробити вигляд, що він Вам повірив, Ви можете піти додому з повним відчуттям своєї перемоги. Але… не варто обманюватися – Скорпіон відпустив Вас ТІЛЬКИ для того, щоб його удар був більш точним і ефективним. При цьому, чекати зручного моменту він може скільки завгодно довго – він ФІКСОВАНИЙ, Водний Знак!!! Тут немає ніяких проблем з терплячістю, так само як і з пам’яттю.
Розумію, що намальована мною «картинка Скорпіона» виглядає похмуро – весь такий сильний, могутній, і при цьому злобний (хоч я цього і не писала, відчуття складається таке).
Але насправді це тільки одна грань Скорпіона, більш того, це не така вже й погана грань, якщо розібратися. Просто людині, яка живе поруч зі Скорпіоном потрібно бути максимально чесним, і ментально та емоційно та емоційно насиченим, готовим віддавати і тоді — краще, відданіше, заинтересованнее ніж Скорпіон людини, Вам просто не знайти!
Тут, доречно буде згадати про відому всім Скорпионьей (або Плутонічної) схильності до вампиризму. Є така справа, звичайно ж. І вся проблема в тому, що для Скорпіона краще негативна енергія, ніж ніяка. Негативна — все одно їжа. А ніяка – голод. Тому якщо Ви не даєте гарною – ніжності, уважності, включеності в нього, СЕКСУАЛЬНОГО задоволення (це ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, так як йому це просто необхідно), він буде витягувати з вас енергію негативну – провокувати на ревнощі, та/або ревнувати сам, буде скандалити, буде емоційно тиснути – НЕ ТОМУ що він поганий!!! А тому що він потребує емоційної енергії, і причому бажано гарною! Просто багато Скорпіони так звикають харчуватися низькочастотними енергіями, що виповзти на Світ Божий і попросити нормального людського ставлення, ЙОГО Ж давши взамін їм буває дуже важко.
А важко, тому що Місяць – керуюча у нашій карті емоційним комфортом, і почуттям захищеності в цьому Знаку в падінні – їй тут погано. Вона дає Скорпіону масу страхів з розряду «не полюблять, образять, кинуть». А якщо, Боже Збав, у нього є ще й негативний досвід, то він взагалі в цьому стані зависає (фіксована Вода, Плутон – управитель). Він вважає, що набутий досвід тепер повинен поширюватися на всі його стосунки — так буде завжди і з усіма. Гасло «весь світ бардак, всі баби… самі знаєте хто!» (те ж і стосовно чоловіків) це чисто Скорпионья біда. САМЕ БІДА!!! НЕ особливість, не позиція, а САМЕ БІДА!!! Тут спрацьовує ефект, відомий у відношенні дітей з дитячого будинку. Якщо їх всиновлюють, то після періоду «золотого дитини», як тільки вони починають по-справжньому звикати і готові почати довіряти своїх нових батьків, вони влаштовують їм найжорстокішу перевірку! Роблять що потрапило, з однією єдиною видимою для себе метою – довести собі, що їх не люблять, і обов’язково кинуть, як тільки вони стануть не ідеальними. Насправді – мета зовсім інша – в ідеалі мета побачити, що тебе люблять, і візьмуть незважаючи ні на що – це той самий спотворений Місячний принцип, транслирующийся через Плутон (диспозитор Знака). Звичайно, потрібна тільки СПРАВЖНЯ ВЕЛИКА ЛЮБОВ І ГЛИБОКА ПРИХИЛЬНІСТЬ, щоб усе це витримати і пройти це випробування. Звичайно, проходять його одиниці. АЛЕ!!! Згадуємо початок лекції – сенс Скорпіона (Плутона) «змінись, або помри!» іншого тут не дано.
Напевно, навіть зайве говорити, ЩО отримує той, хто пройшов перевірку негативної Скорпионьей енергією!!! Якщо Ви все-таки зуміли, не дивлячись на всі його старання» продовжувати його любити, берегти і розуміти – Ви отримаєте самого вірного і відданого людини на всьому світі, саму велику і чуттєву любов. Але хотілося б відразу попередити всіх «готових на все заради кохання», що має сенс затеваться тільки якщо сам Скорпіон любить Вас. Нехай не вміє вибудовувати стосунки, нехай часто сам все псує, але ЛЮБИТЬ!!! Тому що Скорпіон не той Знак, який можна змусити бути з Вами щасливим, бути Вам вірним, потребу в Вас, якщо він сам Вас не любить!
Це не той випадок, де людина, цінуючи Вашу до нього гарне ставлення, зможе, з часом, Вас полюбити. Ні!
Якщо він розвинутий духовно людина, він буде Вам вдячний, він буде Вас цінувати – але все одно буде шукати свою любов. У Скорпіоні дуже сильні Планети відповідають за глибоке, палке, всепоглинаюче почуття, воно йому життєво необхідно!
Духовно низький людина, вип’є з Вас всю кров і все життя, і навіть не скривиться, – для такого любов нелюбого їм людини – просто живильне середовище і все.
До того ж, для Скорпіона будь-якого рівня розвитку вкрай важливі сексуальні відносини. І якщо для Вас ця тема не є важливою, і тим більше, якщо вона для Вас не є приємною, хвилюючою, то відносини зі Скорпіоном, якщо складуться, то болісно для обох. У Вас завжди буде привід для ревнощів, а у нього – привід піти з дому, або впасти в якийсь деструктивний Скорпионье стан.
Якщо я не помиляюся, то з легкої руки Авесалома Підводного, в астрологічну традицію, увійшло поділ Скорпіона на 4 рівня – від найнижчого «тарантула», до найвищого «білого Голуба». Поділ цікаве і правдиве, от тільки хотілося б відзначити, що рівні розвитку, принципово відрізняють людей одного Знака, що стоять при цьому, на різних сходинках еволюції, притаманне не тільки Скорпіону, але і всім іншим Знакам.
Кожен з них, дає духовно розвиненого своєму представнику, тільки найкращі риси, а бездуховному найогидніші. Скорпіон у цьому сенсі не унікальний. Більш того, один і той ж людина в різні періоди свого життя, в різні емоційні настрої, в різних ситуаціях, виявляє різні грані своєї сутності. І це важливо пам’ятати і розуміти. Не можна вимагати від іншої людини або від себе постійне «відповідність рівню». Буває по-всякому. Просто само-собою зрозуміло, що людина більш духовний багато чого не дозволить собі в пориві гніву або пристрасті. Більш розвиненої людини складніше вивести на дисгармонійні прояви. Ті, хто займається собою, намагається зрозуміти себе, більш спокійно і рівно реагує на те, що інших людей «зачіпає», ображає і т. д. Тому, звичайно ж, розвинений Скорпіон не покаже Вам у всій красі всі негативні сторони Знака. Так само як розвинений Рак не покаже всі низькі вібрації свого Знака, або Близнюки (або будь-який інший Знак) – свого.
До речі, не варто думати, що Скорпіон, напившись негативної енергії, почуває себе чудово! На якийсь дуже короткий момент – так! Але глобально – ні. Скорпіон жіночий Знак – він не може сам ні взяти, ні віддати накопичилася. Як вже було сказано раніше, для будь-якої активності йому важливий зовнішній імпульс. Він не зможе вампірити Вас (адже є ж Скорпіони, демонструвати любов і терпимість до яких у Вас немає ніякого резону), до тих пір, поки ВИ не дасте можливість «зачепитися». Якщо він вже когось вкусив або отримав інший заряд негативної енергії, то віддати його просто так, самостійно БЕЗ ВАШОЇ ДОПОМОГИ він теж не зможе. Йому важлива Ваша емоція по відношенню до ситуації, що без неї він проти Вас безпорадний.
Переповнений негативом, або навпаки, спустошений енергетично Скорпіон, тільки й може що чекати, коли хто-небудь дасть поштовх – наприклад, стоячи в черзі в магазині, він буде ДУЖЕ повільно викладати товар на стрічку, ДУЖЕ повільно діставати гаманець, а з нього гроші. Він двадцять раз перепитає у касира (до речі, це може відбуватися не спеціально, а абсолютно неусвідомлено), потім так само повільно буде пакувати свої покупки, поки хто-небудь не зробить йому зауваження (особливо на якийсь емоції!!!). Ось тут нещасний отримає ціле відро гидот». А Скорпіон, скине свою напругу і НА ЯКИЙСЬ МОМЕНТ відчуває себе цілком щасливим.
Але при цьому, Скорпіонам, не просто еволюційно, але і життєво необхідно вчитися позбуватися своєї «перебродившей» енергії більш мирним і безпечним способом! Саме Скорпіонам (або вираженим Плутонианцам), як ніяким іншим Знакам, важливо оволодівати різними енергетичними практиками і техніками – ходити на йогу, або цигун, займатися якимись східними єдиноборствами (там не тільки і не стільки бійка, скільки управління енергією), або на крайній випадок хоча б танці живота або стрип-денс. Крім того, Скорпіонам вкрай необхідне регулярне сексуальне життя. НЕ займаючись першим і будучи позбавленим другого, збираючи в собі негативну енергію і образи Скорпіон може сильно (!!!) захворіти! Пам’ятайте – Скорпіон і його управитель Плутон — керують онкологічними та іншими смертельно небезпечними захворюваннями!!!
Я багато писала про те, чому вчить своїх близьких виражений Скорпіон, Плутонианец, але не сказала головного – саме цьому ж потрібно навчитися самому Скорпіону!
Йому важливо розвинути принципи Планет, які в цьому Знаку мають слабке становище – а це Венера та Місяць.
Сенс обох – зробити людину гармонійним, спокійними і внутрішньо захищеним. Але страхи, які активно насаджує Скорпіону Плутон, і занадто емоційне відношення до них, не дають йому розслабитися. У більшості випадків, Скорпіон бачить світ через чорні окуляри.
Йому не властивий оптимізм (ми говоримо про виражених Скорпіонів – див. більш ранні лекції), зате характерно «передчуття лихого». Вони дуже часто мучаться страхами, неймовірно ранимі!!! Нехай Вам не здається, що Скорпіон такий сильний і сміливий. Так, у нього достатньо волі і рішучості (Плутон +Марс), так, він готовий змінити своє життя різко і безповоротно (хоч він і фіксований Знак, там сильний Уран – планета змін і несподіванок). Але при цьому він ДУЖЕ емоційно залежний, дуже вразливий, дуже реагентен. Все що пов’язано з емоційним життям, для Скорпіона «приставку» дуже! – знову ті ж Місяць, Венера, Плутон, Вода, фіксованість….
Як допомогти своєму Скорпіону — в першу чергу завжди кажете, що любите, що не кинете, що захистіть, що він самий …. ОБОВ’ЯЗКОВО – тут сильна, але спотворена Місяць, а саме вона відповідає за нашу емоційну стійкість.
Якщо бачите, що Вам маленький або не маленький але близький Скорпіон почав бешкетувати – обійміть (навіть якщо в цей момент більше хочеться дати чим-небудь важким по голові), просто обійміть і помовчіть.
Взагалі – давайте якомога менше емоційної реакції в той момент коли Скорпіон розбушувався (це стосується і близьких і далеких Скорпіонів). Для близьких – найкраще – обняти, тобто дати природне місячне стан.
Далеких – просто ігноруйте. Повірте, ввяжитесь Ви в суперечку, в якісь розмови – тільки нашкодите собі.
Самим Скорпіонам, можна діяти через всі водні заняття – відчуваєте «накопичилося» — йдіть в басейн або хоча б душ. Зовсім ні можливості – наберіть у рот води і порахуйте до 100 ? або хоча б просто випийте.

Всі енергетичні практики – Ваше спасіння. Дуже серйозні «на знос» фізичні вправи – це теж «радість» для Скорпіонів.
Немає можливості – підіть туди, де багато людей – таке місце задовольняє запити двох головних Скорпионьих Планет — Плутон і Місяця.
Ну і звичайно ж – сексуальна життя!!! Це повинно бути обов’язково!!!! Це життєво важливо! Це важливо для здоров’я! Причому це не відносини раз у місяць! Це нормальна регулярне сексуальне життя. Багато говорячи про інтимне життя відчувають незручність, але випробовуй, не випробовуй, а цю сферу життя ще ніхто не відміняв. І всім давно відомо, які викривлення може давати нереалізована сексуальна енергія. А в разі Скорпіона ця тема – просто одна з провідних. Тому, до речі кажучи, не змушуйте своїх недорослих Скорпиончиков, йти в сексуальне підпілля, з дворовим освітою на цю тему. Працюйте зі своїм святенництвом, знайдіть в собі сили грамотно і спокійно розмовляти з дитиною на ці теми так, щоб не викликати в ньому бажання розібратися у всьому без вашої участі.
Ясна річ, вся практика у нього прийде без Вас. Але важливо щоб саме СТАВЛЕННЯ до сексуальної теми, у нього вироблялося адекватно, спокійно і без перегинів.
Ще про один аспект виховання емоційно здорового Скорпіона хотілося б згадати. Я вже писала про те, що Скорпіон схильний з’ясовувати люблять його, не кинуть його і тому подібні речі дуже дивними для всіх інших способами. Поганим поведінкою, якимось проявом жорстокості і т. д. Боротися з цим шляхом придушення, прояви насильства КАТЕГОРИЧНО не МОЖНА — це посилення і без того напруженого взаємодії Плутон/Місяць.
Взагалі кажучи, можна багато писати про те, які слова говорити, з якого боку підходити до навчання, але найголовніше — пам’ятайте, що є вислів «діти ніколи не зроблять так як Ви говорите, але обов’язково зроблять так, як Ви робите!». Ось це найголовніше, що потрібно пам’ятати батькам Скорпіонів! Ще раз повторю – для того, щоб взаємодіяти зі Скорпіоном, Вам потрібно бути ідеально чистим і чесним. Все ваше брехня і всі ваші спроби видати погане за гарне – ні до чого доброго не приведуть! Він покиває головою, роблячи вигляд, що вірить, але буде надходити так, що Ви потім знати не будете в яку сторону бігти, щоб повернути собі можливість якось вплинути на свого дитини (або дорослого).
Тому – ВСІМ кому попався в близькі виражений Скорпіон, або Плутонианец – ПОЧИНАЙТЕ З СЕБЕ!!! І тоді всі будуть щасливі!

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку астрологія в Казахстані, астрологія в Караганді, астрологія в Теміртау, Знаки водного тригона, Знаки Води, Знаки Зодіаку Скорпіон

Навігація по записах

Рак. Знаки Води. Лекція 17.
Лекція 19. Знаки водного тригона. Риби

32