Лекція 15. Знаки Повітряного тригона. Ваги

7

Лекція 15. Знаки Повітряного тригона. Ваги

Говорячи про Близнюках, ми відзначили їх здатність говорити з усіма і про все. Точніше навіть сказати не «здатність», а «прагнення», яким наділила цей Повітряний Знак, зона Творіння.
Зовсім по-іншому йдуть справи в Терезах теж повітряному, але вже належить другій Зоні – Зоні оформлення Знаку (https://www.astrologbrova.com/znakomstvo-s-kartoj/lekciya-4-zony-kosmogrammy.html). Терезам ЗОВСІМ не все одно з ким говорити, і про що говорити. Тут немає Близнецовской безпосередності, де кожен контакт цінний сам по собі, так як реалізує головну ідею Знака «спілкування заради спілкування!». Тут з’являється розуміння того, що те, що доступно мені, доступно не кожному. Що ті контакти, які зародилися в Близнюках, треба акуратно «просіювати», вибираючи з них лише гідні. Що немає потреби і користі в тому, щоб коло твоїх знайомих був нескінченний, важливіше щоб він був бездоганний.
Ви вже зрозуміли, я сподіваюся, що люди з домінантою якогось Знаку, сприймають і оцінюють те, що відбувається, крізь призму його диспозитора. Так, наприклад, Овен (https://www.astrologbrova.com/znaki-zodiaka/lekciya-8-znaki-zodiaka-oven.html ) з його диспозитором Марсом, оцінює людей з позиції «сильний-слабкий», «чесний – брехун», «діяльний – даремний» і т. д.
А Ваги, будуть сприймати людей через Венеру – свого управителя. Тому і оцінки будуть «красиво-некрасиво», «гідно-негідно», «прийнято – не комільфо». При цьому, якщо для Вогняних Знаків, Овна, зокрема, спілкування і соціальна життя (в сенсі життя в ТОВАРИСТВІ інших людей) не є первинними, а випливають з реалізації Вогняних функцій – з несення «себе в ідеї» або «ідеї в собі», то повітряним Терезам, інші люди потрібні як повітря (вибачте за тавтологію).
Ваги, соціальний Знак (Повітря — https://www.astrologbrova.com/znakomstvo-s-kartoj/lekciya-3-stixii.html), Знак, що відповідає за гармонію (Венера – упр.), Знак, націлений на партнерство (Повітря, Венера, подвійний, символічно відповідає 7 дому гороскопу). Але при цьому, це Знак елітарний. Вони оцінюють людей (Венера, Планета управитель Знака, відповідає за оціночну систему нашої особистості), буквально «зважують», дотягує чи ні, претендент до того, щоб бути їм цікавим, до того, щоб бути запрошеним, або щоб на його запрошення відгукнутися.
Якщо скажімо, Близнюкам запропонувати сходити в клуб, то вони якщо не будуть зайняті, і якщо сам похід їм потенційно цікавий, із задоволенням відгукнувся на запрошення, незалежно від того, як Ви виглядаєте і що про Вас говорять.
Інша справа Ваги! Ваги з задоволенням приймуть Ваше запрошення, якщо з їх позиції Ви бездоганні – Ви добре виглядаєте, ввічливі, достатньо забезпечені щоб повести їх в якесь гідне місце – коротше «якщо з Вами не соромно показатися» (всі розуміємо в контексті тієї соціальної групи, в якій живе Натів). В іншому випадку, навіть якщо сам захід, на яке Ваг запрошують, для них вкрай привабливо, але супутник явно не дотягує до рівня «не соромно!», Терези не підуть! Ну або в крайньому випадку, постараються максимально швидко «злитися» від свого супутника відразу, як тільки потраплять на заповітне захід, і там уже будуть робити вигляд, що з Вами не знайомі, або випадково зустрілися. Але таке можливо ТІЛЬКИ якщо Ваги СИЛЬНО хотіли потрапити туди, куди недостойний бути парою претендент їх запросив.
А які заходи можуть бути для них цікаві? Звичайно ті, де збирається «місцева еліта». Де красиво і грає приємна музика. Ті, які висвітлюються ЗМІ або про які говорять «в кулуарах» як про заходах «не для всіх». Взагалі ось ці формулювання: «не для всіх», «для поціновувачів…», «авторське кіно», «висока мода» і їм подібні, придумані, або самими Вагами, або якимись «досвідченими продавцями повітря» але саме для Ваг. Вже тільки одна ця формулювання пестить слух, як би натякаючи на кастовість, елітарність тих, хто допущений до розумію такої «краси не для всіх».
Всі світські раути і красиві тусовки – це все для Ваг. Причому, всякі п’янки в стрипбарах, нехай навіть дуже дорогих і престижних – не Весовское розвага, тут повинна бути потужна підтримка від Скорпіона, Риб, або Лева, хоча б. Весовские розваги це раути – як раз для тих самих «своїх», «не для всіх».
При всіх зовнішній красі і витонченості Ваг, треба зазначити, що кастовість і снобізм є їх постійними супутниками.
Тут хотілося б додати, що Ваги «елітарні» завжди, в тому сенсі, що вони завжди пам’ятають, що вони «еліта!». Вони не «рявкнут» по-хамськи-вульгарній залицяльникові якусь відповідь грубість, вони з найбільшим достоїнством відвернуться. Вони не будуть бурхливо, розмахуючи руками вимовляти голосно икающему в автобусі выпивохе свої претензії, вони акуратно дістануть з сумочки хустинку і майже непомітно закриють їм носик. Тобто у всьому, в кожному своєму жесті, в кожному своєму русі, володар виділених Ваг (особливо жінка, звичайно ж), підкреслює свою гідність. Якщо Ваги дійсно сильно виділені в гороскопі (зібрали 3-4 пункту із запропонованих в лекції 8), то це буде відбуватися абсолютно природно, не тому що «така роль обрана» (скажімо Ваги на АСЦ інші показники інші), а тому що це є суть людини.
Звідси інша якість Ваги – вони делікатні завжди і скрізь (пам’ятайте, що мова йде про ВИДІЛЕНІ в гороскопі Вагах). З одного боку – це прекрасна якість, тобто делікатність прекрасна з усіх боків, звичайно ж, але ось небажання Ваг сваритися, прагнення «не образити», потреба будь-яким способом піти від конфлікту, призводить до того, що Терезів у багатьох астрологічних книгах таврують в зраді, і нечесності.
Але що таке для Терезів – сказати правду? З «сказати правду» відносини складаються найкраще у протилежної для Ваг знаку Овна. Це Овен, з-за сильних Марса – рішучість, і Сонця – Его, живе в світі, де «моя правда найправдивіша правда на світі». У Овна немає механізму, щоб сумніватися у власній правоті. У нього слабка Венера – Планета, яка допомагає людині чути і враховувати чужі думки і потреби.
А у Терезів, Планети, які були сильні в Овні, виявляються найбільш слабкими – Марс – воля, рішучість – тут у вигнанні, Сонце – Я, МОЄ падіння. АЛЕ сильна Венера – та, яка чує інших людей.
Якщо Овен вогненний Знак – він категоричний і суб’єктивний. То Терези – Повітря, орієнтований на взаємодію, об’єктивізм.
ЯК з такими показниками мати одну правду???!!! Для прикладу уявімо собі таку ситуацію – прийшов до Овна друг і товариш і почав йому розповідати про те, що роботодавець йому не доплачує, і тому він (товариш) у роботодавця «забирає своє» (а простіше кажучи, краде). Якщо Овну близька така позиція – він скаже: «правильно! Козел цей роботодавець! І взагалі всі роботодавці козли і так їм і треба!» І більше того, якщо так статися що цей самий роботодавець поскаржиться Барана на те, що його обкрадають, він скаже: «правильно! Платити треба більше! Задушили вже зовсім робочий народ, буржуї недороблені!!!».
або, якщо Овен не підтримує такого шляху відновлення матеріальної справедливості яким користується його друг, він скаже – «ти злодій!!! Це називається «не забирати своє» а просто-напросто КРАСТИ! І нічого мені тут демагогію розводити!»
ВСЕ, розмову закінчено. Він правдивий тому, що він бачить ОДНУ дорогу, по якій йде – Вогонь, Марс, Сонце.
Зовсім інша справа Ваги – вони одного послухали – «правий!» та іншого послухали «теж прав!» тому що в разі Ваг – «кожен правий по-своєму. У кожного свої «обставини»». Але якщо той же самий Овен, який спочатку поскаржився Терезам і отримав від нього схвалення, дізнається, що точно так само схвально був підтриманий і його опонент, він відразу ж зробить висновок «Зрадник ти, Вася! І говорити я з тобою більше не хочу!».
І тут не можна сказати хто з них краще і достойніше. Вони просто різні. Так само як і підхід до правди у них різний. Для тих, хто вважає що позиція Овна чесніше, варто нагадати, що Вам тоді не варто ображатися, якщо він скаже Вам «що-то ти мати, зовсім розтовстіла! Зніми це плаття, воно не для жиртрестов!». Адже це теж — ПРАВДА!
А якщо б Вам хотілося, щоб у такій ситуації Вам сказали «ти, знаєш, ти така гарна і яскрава, але це плаття тебе «забиває», воно тебе простить, давай краще он те, фіолетове, в ньому твоя груди, просто умопомрачительна!» тоді доведеться потерпіти «розуміння протилежної сторони», за що до Ваг приклеїли «не всі Ваги –зрадники, але всі зрадники – Ваги!». На жаль, однієї правди і тільки одного боку медалі просто не буває.
Але звичайно не варто забувати, а краще просто висікти себе на золотій пластині правило, про яке ми говоримо на кожній лекції про Знаки – завдання кожної людини в саморозвитку, чи дорослих, при розвитку дітей, через диспозитора домінуючого Знака, розвинути і гармонізувати якості оппозитора і хумилера.
Так, Овну треба вчитися чути свою Венеру – тобто чути інших людей, враховувати їх думку, бути більш делікатним, виходячи з того, що «я сильний (Марс), за мною йдуть (Сонце) з мене і попит! Я повинен бути прикладом!»
а Терезам важливо проявити своє Сонце і свій Марс, пам’ятаючи, що «я відповідальна за гармонію! Я можу зробити так, щоб усім було добре! І т. д.» — Венера.
Що конкретно важливо розвинути Ваг? Терези дуже добре розуміють як зробити так, щоб був мир і доброта – Венера. Вони володіють внутрішнім стрижнем, і не дивлячись на готовність йти на компроміси, ніколи не погоджуються на те, що суттєво шкодить їм в принципових питаннях – экзальтант Сатурн, кардинальний Знак.
Але у всіх «прохідних» темах, у всіх щоденних питаннях, вони вкрай залежні від думки важливих для них людей. Їм важко зробити вибір, весь час здається, що вибравши зараз перший варіант, пізніше вони будуть шкодувати, так як другий виявиться краще. А вибравши другий – будуть сумувати про першому. У них не вистачає ось тієї самої «самості» безкомпромісної рішучості, яку дають Марс і Сонце, що знаходяться в цьому Знаку у слабкому становищі.
Вони не хочуть вирішувати якісь важливі питання, що стосуються ОСОБИСТОГО життя навіть поодинці є прагнення постійно розділити з ким-то відповідальність за зроблений вибір – ті ж слабкі Сонце і Марс. Взагалі кажучи, кращий спосіб відштовхнути від себе Ваг – навішати на них свої проблеми! Змушувати щось вирішувати. Вони цього бояться і всіляко уникають. А не слід би – якості Марса і Сонця потрібно обов’язково розвивати.
Якщо Ви – Ваги, і Ви працюєте над собою, то для того, щоб досягти великих особистісних результатів, Вам необхідно СВІДОМО обмежувати іноземне вплив на Ваш вибір. Треба навчитися заявляти про СВОЇ потреби. Відразу застережу – діяти однаково важливо через Венеру, напускати на себе відразу образ воїна чи війна – НЕ треба. Так само як і ставати хамом і деспотом.
Пам’ятаєте, був такий чудовий фільм – «наречена-Втікачка» і там ситуація, коли герой Річарда Гіра, після того, як від нього втекла героїня, став обходити її колишніх відбулися чоловіків і чув від одного «О! у нас так збігалися смаки! Вона як і я любила омлет!», і тут же від другого «О! у нас так збігалися смаки – вона так любила яєчню», і від третього «О! у нас так збігалися смаки – вона взагалі терпіти не могла яйця, як і я!». Ось це і є Ваги – «у нас збігаються смаки».
Мене часто запитують, «а де ж тут кардинальність? якщо вони тортик собі самостійно обрати не можуть». Ось в цьому фільмі «наречена-втікачка», дуже добре, опукло показана суть Ваг – проходять питання – «що є, а що не є» вона вирішує виходячи з того, що віддає перевагу партнер. АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ – НІ ЗА КОГО З НИХ, крім, спробував виховати в ній Сонце і Марс Гіра, вона заміж не вийшла. Просто в останній момент – «на коня і в невідомість!» — Ось вона кардинальність Ваг. У тому, що вони вважають для себе принциповим (Сатурн – экзальтант) вони дуже рішучі.
І пам’ятайте, у підсумку, ВОНА зробила пропозицію герою Гіра одружитися на ній! Вона змогла ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ САМОСТІЙНО і запропонувати іншому людина вже своє готове рішення! Вона змогла витягнути своє Сонце, свій Марс з ув’язнення красивою, але залежною Венери.
Терезам важливо зрозуміти і запам’ятати, що СВОЮ думку і СВОЇ потреби значно збагатять їх красиву натуру і зроблять їх ще більш цікавими з Самобутніми.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку астрологія в Казахстані, астрологія в Караганді, астрологія в Теміртау, Ваги, Знаки Повітря, Знаки повітряного тригона, Знаки Зодіаку

Навігація по записах

Близнюки. Знаки Повітряного тригона. Лекція 14.
Водолій. Знаки Повітряного тригона. лекція 16.

16