Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець

6

Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець
Наступна група Знаків, які ми будемо розглядати – Знаки земної тригона.
Перший Знак земної тригона – Телець, зона Творення , постійний хрест.
Очевидно, що раз ми говоримо про земних Знаках, значить ми говоримо про матеріалістів. Ці люди пізнають світ «на дотик» це кінестетики в самій проявленій формі. При цьому для Тельця, це визначення буде найбільш актуальним. Так як важлива форма для Тельця, вона важлива більше ні для одного Знака, навіть Діва не може з ним конкурувати, хоча теж дуже залежна від цього аспекту життя.
Пов’язано це, в тому числі і з тим, що Телець – перший знак Земної групи. Це Зона творення. А значить тут, в цьому Знаку, земна енергія ніби тільки-но народилася. А її носій – це перший чоловік, який нею володіє. Тому вона і сприймається так захоплено-трепетно. Згадайте, що відчуває людина, коли у неї народжується дитина! Все починає рухатися навколо Сонця, все йому підпорядковане. Дорослий ще нічого не вимагає від дитини, йому важливо лише те обставина, що дитя –Є і цього вже достатньо для того, щоб зробити його центром свого всесвіту.
Так і у будь-якого Знака Зони творіння (творення) – все рухається навколо цієї самої енергії. Вона цінна вже просто тому, що вона є.
Для Тельця – це матерія. І ставлення до неї – саме чутливе, ніжне і глибоко інтимне.
При цьому хрест якостей Тільця – фіксований. Навіть тому, хто перший раз стикається з визначенням хрести якостей, саме слово «фіксований» говорить вже дуже багато. Зрозуміло, що така людина може довго і зосереджено присвячувати себе якійсь сфері життя. У разі Тільця – це зосередженість на матерії.

Але крім того, фіксованість вже сама по собі визначає небажання людини щось міняти. І для Тельця – ця вкрай актуальна проблема. Їм важко прийняти щось нове, важко змінити тактику поведінки, важко змінити цінності, переїхати, закохатися в нового чоловіка і т. д. і т. п.
Будь-які зміни для них – це аварії усталених основ – і тут не тільки хрест, але і земна стихія і падіння Урану – тут все чіпляється за збереження форми.
Телець неймовірний власник, у цьому з ним може позмагатися хіба що Рак зі Скорпіоном. Все що Телець вважає своїм – йому буде дуже важко віддати – це стосується і речей і людей і яких-то інших цінних для Тельця об’єктів. При цьому Телець вважається, так по суті і є, Знайомий дуже хлібосольним, гостинним – обитель Венери, екзальтація Місяця. Така господиня засмутиться якщо гості погано поїли – Телець родючий Знак, його завдання годувати і підтримувати життя.
Але при цьому, у такої господині гостям можна буде лізти в холодильник і самостійно вибирати продукти, що наприклад може дозволити яскраво виражений Близнюк без домішок Сатурна, Місяця або Плутона. Тобто звичайно, може бути це і буде дозволенно одному-двом особам, які виходять за формальні межі сім’ї, але це означає сильний зв’язок з ними – найсильніший прийняття. Тому що вона внутрішньо орієнтована на визначення для себе того, що вона може віддати, а що ні.
У моєї доньки на АСЦ-Телець – вона дуже турботлива і щедра для своїх (це важливо!) дівчинка. Вона завжди пригощає, завжди піклується про те, щоб у всіх все було. І робить вона це абсолютно спокійно і природно. Але якщо тільки, я дала їй щось смачне (Тельці, до речі, цінителі і любителі всього «смачненького» — сильні Венера та Місяць), вони знає СКІЛЬКИ у неї цього, і тут, наприклад, папа мимохідь, не запитавши її дозволу вирішив пригоститися ЇЇ трофеєм, навіть самою маленькою крихіткою – у нас будуть гучні, і сумні сльози!!! Просто вона ВНУТРІШНЬО ще не налаштувалася на «прощання» з цим шматочком задоволення – їй потрібно для цього ЧАС (Земля, фіксований хрест).
Якщо Ви ростіть Тельчонка, або взаємодієте з дорослим Тельцем – поважайте його право на особисті речі!!! В іншому випадку – він буде замикатися при вигляді Вас – це спосіб УТРИМАТИ своє (фіксована Земля – сенс «утримання»). Малюків НЕ ПРИМУШУЙТЕ ділитися – можна постаратися переконати, волаючи до Місячним якостям (елеватор) – але ні примушувати, ні тим більше відбирати й віддавати іншим (у виховних цілях) не МОЖНА!!!!!!!!!!! Ви позбавите такої дитини дуже важливою психологічною основи захищеності і стабільності, яку дає нормальна реалізація його психологічних потреб. А значить у результаті, така дитина, коли виросте, буде страждати гіпертрофованими проявами свого знака – користолюбством, задушливій ревнощами і т. д. – він просто буде боятися, що і тепер, його думки, як і тоді в дитинстві, ніхто питати не буде – просто заберуть те, що йому дорого і все!
Сильні в Тільце Планети Венера та Місяць, роблять Тільця справжнім поціновувачем і любителем життя. Вони дуже чуттєві, сексуально орієнтовані люди, які вміють любити сильно і довго однієї людини (фіксована Земля). І дуже важливо, щоб їх чуттєві задовольнялися запити.

Планета Венера гармонії, і тому Тельці, яких змушують ревнувати, відчувати якісь інші деструктивні емоції, відчувають себе дуже нещасними (опозиційний Скорпіон, навпаки, може навіть з деструктивних переживань «висмоктувати» для себе задоволення). Це пов’язано знову ж таки з острахом – «заберуть щось, що дорого мені», а відтак це привід для глибокого смутку.
Їх завдання – любити, народжувати дітей, виховувати сади, будувати будинки – як раз те саме «посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок!». І свій будинок, свій сад, своє майно, Телець так само сильно береже, пестить і плекає, як свою сім’ю і свою любов (Місяць, Венера, Земля, Фіксований)
Від спілкування з Землею, або тим, що вона дає – від роботи в саду, від збирання врожаю, від приготування зимових запасів, Телець так само відчуває глибоке, чуттєве задоволення.
Йому подобається мати запаси, точніше сказати йому це не подобається а необхідно для підтримки здорової психіки. Він схильний до накопичення.
Збирає від все – це і гроші – Телець управляє грошима. Це і їстівні припаси. Це речі, які не викидаються на смітник з роками.

Треба сказати, що Телець воліє все ДУЖЕ добротний і якісний. Бажано натуральне і дороге (тут звичайно вже залежить від соц.положення, але найчастіше, Тельці люди не бідні). Він довго вибирає, але коли вибере, він «зростається» з річчю – і викинути або віддати комусь, це великий психологічний стрес. Тому — у Тельців завжди є гаражі, дачі, додаткові квартири, які, наприклад, використовуються для здачі в оренду, куди звозитимуть такі дорогі серцю речі. Нові, деякий час (поки звикне), «гірше старих», але потім, коли звикне – все піде як і раніше. З часом, розлучитися стане складно вже тепер з цією річчю (фіксована Земля).
І треба сказати, що збирає він і вагу! Венера, Місяць і Земля роблять Тільця великим любителем смачного і ситного. Вважається, що Телець любить солодке. Так, він любить солодке ТЕЖ. Але не менше ніж солодке, Тельці люблять мяско, картоплю, млинці і борщі та інше в тому ж дусі. Їх їжа – щільна, ситна. Нарізати Тельцю трави (салат в сенсі) можна звичайно, але тільки якщо салат, буде салатом, а не основною їжею. Всякі там овочеві гарніри – це не їжа, якщо, звичайно, під «овочевий гарнір» не розуміється картопля ;). звідси і вага. Рідко які Тельці бувають субтильными. Звичайно, генетика має вкрай важливе значення. А фізкультура і дієта роблять свою справу, але і при цьому, виражений Телець (див. лекцію 8), якщо і буде струнким, то в більшості випадків, це результат власних зусиль, а не природних задатків.
У популярній літературі, Тельців прийнято вважати ледачими. Але точніше сказати, що Тельці не ледачі в прямому сенсі цього слова, а інертні. Їх дуже важко підняти, якщо вони лягли, дуже важко зрушити з місця тоді, коли вони з нього не збираються сходити, важко заманити в спортзал – якщо їм вже пора худнути. Все це так. АЛЕ тут важливо розуміти, що їм важко зробити перший ривок – це не їх справа. Вони важко розгойдуються, так як сильна інерція. Але ця ж інерція і дає велику силу, тоді, коли діяльність вже розпочато.
Тільця правильніше за все порівняти з поїздом, яким треба стартувати у підніжжя гори. Вже тільки для того, щоб поїхати, йому необхідно докласти максимальне зусилля, і швидше за все – зовнішній імпульс (Знак жіночий). Коли вже поїхав, він повільно-повільно, пихкаючи і надриваючись «потягнувся» наверх. Якщо по дорозі запал скінчився (виявилося що тягнути поїзд не треба), то він тут же і зупиниться, скотившись вниз до того місця, де був (а Телець-чоловік, повернувшись на свій диван), але якщо він все ж таки доповз до вершини – то тут вже інерційна сила, яка у тельця є провідною, починає діяти зовсім по іншому – його вже не зупинити!
Так вони і працюють – йому буде тяжко відірватися від дивана і піти в город. Він буде спотикаючись нога об ногу збирати всі необхідні йому інструменти для роботи, потім походить колами, дещо як почне копати, але ПОТІМ!!! Потім його вже не зупинити – він зробити за один раз зможе набагато більше ніж запланував заздалегідь.
В цілому, звичайно, дуже гармонійний і психологічно стійкий Знак (фіксована Земля, Венера, Місяць – планета емоційного життя – экзальтант). Але мінус – в боязні змін і неймовірною упертости в цьому зв’язку – Планети відповідають за трансформацію, життєві зміни – тут вигнані або в падінні.
І це одне з найбільш істотних напрямків у розвитку Тільця – йому необхідно навчитися більш-менш спокійно справлятися з тим, що світ мінливий, і що зміни можливі і в його житті. Не ставитися до них як до апріорі негативним, а хоча б мало-помалу, навчитися їх впускати у своє життя. В іншому випадку – застій, така замшілість Тельця, це ще не самий важкий варіант.
А самий неприємний – затяжні депресії і купа страхів після мало-мальськи серйозних змін, особливо в матеріальному плані або в сім’ї.
Крім того, всі знають про те, що Тельці можуть бути дуже жорстокими. На щастя, це трапляється дуже рідко, але в пориві свого гніву – Тельцю не зупинитися. Причина в тих же самих управителях Знака – Плутон у вигнанні. Плутон – планета відповідає за гнів у самому важкому варіанті, не агресія – це Марс, а саме гнів, і гнівливість як якість.
Телець, за рахунок своєї любові до того щоб нічого не змінювати, за рахунок своєї інертності, може дуже довго накопичувати негативну енергію (Плутон дає саме здатність пасивно накопичувати енергію), а коли її вже стався явний перебір, як відомо, сама маленька, нічого не вирішує в іншому випадку крапля, може спровокувати справжнє буйство – Плутон тим і славиться, що збирає-збирає, а потім як видасть, що не понесеш.
тому маленьким і дорослим Тельцям важливо навчитися не накопичувати своє роздратування, не замовчувати своїх станів, не лінуватися розмовляти і пояснювати свої статки і їх причину. Накопичення та придушення агресії може погано закінчиться для тельця і його близьких.

І наостанок анекдот від колег, на тему Тільця (на жаль автора не зазначила, але якщо Ви объявитесь, будуть рада вказати Ваше ім’я)

«АНЕКДОТ (правда) про ТІЛЬЦЕ (моєму, тепер вже, 18-річного сусіда). Максимко — Телець, 7 років, каже мамі: — Ось коли я виросту, то куплю два котеджі. Мама, розчулена турботою сина, питає: — Синку, а навіщо нам цілих два котеджі? Адже У нас з татом хороша квартира є. — А я в одному сам буду жити, а в іншому — картоплю зберігати». ? ? ?

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку Знаки земної тригона, Знаки Зодіаку, знаки стихії землі, Телець

Навігація по записах

Лекція 10. Знаки Зодіаку. Стрілець
Знаки Земної тригона. Діва. Лекція 12.

12