Лекція 101. Загальна сигнификация 12 будинку. 6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 2.

6

Лекція 101. 6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 2.

Загальна сигнификация 12 будинку.
12 будинок, так само як і 6 відповідає за хвороби. Але 6 вказує на хвороби прості, як я називаю цю категорію «проста хроніка». Це звичайні хвороби, якими Натів більше, наприклад, з дитинства, або придбав у зв’язку зі своєю трудовою діяльністю, та й взагалі все нажиті за життя «болячки», не несуть на собі відбиток доленосності.
А ось двенадцатидомные хвороби це «складна» хроніка, це всі види хвороб, які змушують Альтернатива на регулярній основі проходити лікування в стаціонарі, або їздити в санаторії, постійно знаходиться під наглядом лікаря або доглядальниці. Та й взагалі – всі хвороби, які лікуються в стаціонарі – це вже 12 будинок.

Тут всі хвороби, які створюють залежність від себе – скажімо інсулінозалежний цукровий діабет. Можливо, така людина не має потреби в тому, щоб регулярно лежати в лікарні, але при цьому, він залежний від своєї хвороби. Він не може вийти з будинку на час перевищує інтервал між уколами, не взявши з собою ліки. Навряд чи він може кудись спонтанно виїхати, не подбавши про можливості проведення процедур під час від’їзду і т. д. Він прив’язаний до своєї хвороби – це і є будинок 12, формує залежність.
Ну і звичайно будь-яка інвалідність і інші важкі негативні наслідки хвороби або травми, це теж 12 будинок.
Як я вже сказала, про конкретні хвороби ми поговоримо з Вами пізніше.
12 будинок, так само як і 6-ї, вказує на тварин, але тут вже дикі тварини або великі. Тобто І дикі Та великі. Дикі бджоли – це 12 будинок, точно так само як і корова – це теж 12 будинок (хоча мені іноді хочеться посперечатися з класиками, встановили це поділ). Великі тварини – це тварини розміром від кози і більше.

Під 12 будинком йдуть всі ситуації, пов’язані з самотністю, у всьому його різноманітті.
Традиційно кажучи про 12 будинку, початківці астрологи розповідають один одному «страшилки» про загрозливу Нативу в’язницю, невиліковні хвороби, нестатки і біди (12 будинок). В принципі, все це пряма сигнификация 12 вдома, і дійсно, хтось із власників виділеного 12 будинку обов’язково виявиться в описаних ситуаціях. Інша справа, що там можуть виявитися і ті, хто НЕ має в натале виділеного 12 будинку, а основна маса «двенадцатидомников», проживе цілком нормальне, звичайне життя, без всяких серйозних крайнощів.
12 будинок не такий драматичний, яким уявляється основній масі людей.
Так, 12 будинок пов’язаний з самотністю, як вимушеним, так і добровільним. Але інше питання, що люди з акцентом на 12 будинку, як правило, сприймають самотність, або точніше перебування в самоті дуже спокійно і комфортно. Вони САМІ не прагнуть до активного спілкування з усіма підряд. Вони досить потайливі, і не люблять, щоб хтось наближався до них ближче, ніж на відстань витягнутої руки».
Такі люди можуть не любити гостей, або любити щоб до них хтось приходив, але тільки дуже мало хто – якісь конкретні люди.
Дуже характерна особливість, володарів управителя АСЦ в 12 будинку – важко говорити про себе «на людях», може послужити прекрасним інструментом на стадії якісної ректифікації. З людей з таким розташуванням управителя АСЦ доводиться буквально «клешнями витягати» інформацію, що підтверджує або пояснює зроблене висновок.

Тут дійсно сенс у «закритості» Натури і все що з нею пов’язано (або тих, які «потрапили» в 12 будинок)
Крім того, 12 будинок вказує на творчість, що діється в самоті. Це не та творчість, що робиться за Львинному (у нас основні творці це Леви (5 будинок), Тельці і Риби) – де ще до того, як щось почне «народжуватися» про майбутнє народження, майбутнього шедевра вже сповістять по всій окрузі. Творчість 12 будинку — це творчість, яка приходить по натхненню (Нептун), то яке не робиться «на замовлення».
Ясна річ, що способи «викликання» натхнення з Нептуну можуть бути різними – хтось шукає його в самоті, хтось в алкоголі, хтось почуттях, але яким би не була його природа, важливо те, що ВОНО ТУТ Є.
Пам’ятайте раніше, у радянський час, були навіть спеціальні дачі, скажімо «Спілки письменників» або «Союзу кінематографістів», де, як передбачалося, перебуваючи в тиші і спокої (головна тема Риб і 12 вдома) можна було творити.
За 12 дому йде вся благая діяльність, але так, девіз якої «Твори добро і кидай його в Воду». Імена людей, які допомагають по 12 вдома ми, як правило, не чуємо і не знаємо.
Тут же Віра – не релігія (це 9-ий), а саме Віра. Коли людині не потрібно ніяких підтверджень своєї віри. Так і дотримання встановлених ритуалів для нього теж зовсім не головне. Віра може бути до Бога, а може в добро, або людей, або якогось конкретного людини. Тут живе довіра.
Дванадцятий будинок більше і краще ніж ми звикли думати. Інше питання, що 12 будинок — будинок страхів і всього того, що ми не може пояснити. Саме тому, ми проектуємо на 12 будинок все те, чого боїмося – в’язниці та суму.
За 12 дому йдуть всі лікарні, в яких перебуває Натів. Тут і ті лікарні, в яких Натів лежить роками, але і ті лікарні, в яких він провів всього кілька днів.
12 будинок це будинки відпочинку, санаторно-курортне лікування та необхідність його приймати.
За 12 дому йдуть монастирі і всі місця, де людина усамітнюється або віддаляється від суспільства.
добровільна і примусова жертва – жертва взагалі – це теж 12 будинок.
Звичайно 12 будинок це будинок таємниць. І абсолютно ВСІ таємниці нашого гороскопу живуть тут. Це той «скелет у шафі». У разі якщо в карті в цілому виділено 12 будинок, або в нього потрапляє управитель АСЦ, то, як я вже сказала, це вказівка на те, що сама людина буде потайливим. Не тому, що йому є що приховувати» — може бути, а може бути і немає. А тільки тому що він В ПРИНЦИПІ, не налаштований на розкриття перед людьми. Буває, що навіть близькі не зовсім розуміють Альтернатива, його мотивацій, вчинків або потреб.
Ну а якщо в 12 будинок потрапляє управитель якогось іншого будинку, то таємницею стають справи цього будинку. Так, наприклад, класичний випадок, управитель 2-го до 12 – м заначки, роздільний бюджет. Або неафішовані джерела доходу, приховування доходу і т. д.
упр. 5, 12, таємні захоплення, приховані таланти, або може бути таємна любов, позашлюбні діти і т. д.
12 будинок може вказувати на перебування в установах закритого типу. Про лікарні, санаторіях і монастирях я вже сказала. Але так само тут – в’язниці, тому, якщо Ви бачите в гороскопі серйозна поразка з 12 будинку до елементів 1-го, 8, 9 або 10 попередьте Альтернатива про необхідність бути обережним у питаннях взаємодії з законом і держ. органами.
Слід бути уважнішими до питань житла, якщо є сильне напруження між 4 і 12 будинками – як я вже говорила, це може вказувати на небезпеку втратити житло, або «переїхати» кудись без власного бажання. У кращому випадку, це буде переїзд «далеко на чужину» чи ще якоюсь вимушений переїзд. У гіршому – небезпека сісти у в’язницю або переїхати в соціальні установи.
Має сенс стежити за здоров’ям, при напруженій зв’язку 6, 8 або 1-го будинків з 12-м. т. д.
Але це все «негативні» сценарії, які, до речі сказати, є у КОЖНОГО вдома, було б напругу. Але в цілому, 12 хоч і вважається «поганим» будинком, разом з 6 і 8-м, в більшості випадків, люди, народжені з сильною домінантою 12 будинку, програють інші його сценарії.
Так насичений 12 будинок, крім перебування в установах 12 будинку, може вказувати на роботу в них (особливо при положенні управителя МС в 12).
Він же вказує на прекрасні інтуїтивні та окультні здібності. Він дає можливість приховувати те, що хоче, але при цьому, може чудово «розгадувати» чужі таємниці і т. д.
Тому, аналізуючи 12 будинок, нам, як і завжди, треба в першу чергу оцінювати якість зв’язку 12 дому з іншими будинками, і вже на підставі цієї зв’язки, робити якісь висновки, про те попереджати Альтернатива, і вказувати на вигоди, які він може отримати від прояву 12 будинку.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 12 будинок, будинок 6

Навігація по записах

6 будинок і 12 будинок гороскопа. Вступна лекція. Частина 1. Лекція 100.
6 будинок і хвороби. Вступна лекція. Частина 1. Лекція 102.

24