Круг жіночої сили Лариси Ренар

2

В цьому році виповнюється 10 років з дня виходу бестселера Лариси Ренар «Круг жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання». Захоплюючий роман з хвацько закрученим сюжетом читається на одному диханні, але головне, в оповідання вплетено безліч рекомендацій для збільшення жіночої енергії, необхідної для залучення чоловіків, побудови гармонійних стосунків і пошуку жіночності.

Прокачайте чотири жіночих стану на онлайн-марафоні «Круг жіночої сили», який стартує 3 червня. Завдяки марафону, ви знайдете свою точку жіночності, знайдете силу і гармонію щасливої жінки!

Книга «Круг жіночої сили» розповідає про те, наскільки важливо для жінки знаходиться в згоді із собою, своєю жіночою сутністю, бути по-справжньому жіночної і дотримуватися баланс жіночої та чоловічої енергій.

Практики і ритуали, що увійшли в «Круг жіночої сили», Лариса Ренар вишукувала по всьому світу, відбираючи найбільш дієві та ефективні. Ось чому при точному дотриманні всіх рекомендацій книг, можна кардинально змінити своє життя, притягнувши до неї любов, гроші, нові можливості і удачу.

У пошуках жіночності: чотири стани

Кожній жінці від природи дана можливість накопичувати енергію, отримуючи її з чотирьох стихій: вогню, землі, повітря і води. Вогонь дарує чуттєвість і сексуальність, земля дає внутрішню силу і рівновагу, повітря наділяє гострим розумом і креативністю, а вода робить жінку емоційної і эмпатичной.

Наповненість чотирма основними енергіями дозволяє будь-якій жінці знайти особисте щастя, налагодити стосунки в родині, з дітьми і батьками, стати успішною в бізнесі та досягти надзвичайних висот у творчості.

Круг жіночої сили — це чотири енергії, які проявляються в чотирьох жіночих станах:

  • Коханка (вогонь).
  • Господиня (земля).
  • Королева (повітря).
  • Дівчинка (вода).

Круг жіночої сили Лариси Ренар

У кожній іпостасі жінка розкриває певні якості свого характеру. А вміло поєднуючи всі чотири стани, в потрібні моменти перевтілюючись з ділової Королеви в безтурботне Дівчинку, з мудрої Господині в пристрасну Коханку, вона здатна домогтися від чоловіка всього, чого захоче, — турботи, трепетного ставлення до себе, дорогих подарунків, пропозиції руки і серця і подвигів в свою честь.

На жаль, тільки обрані жінки відчувають себе природно в усіх чотирьох станах. Про них складають легенди, а їх імена назавжди входять в історію.

У більшості ж представниць прекрасної статі розвинене два стани, а у деяких щасливців — три. Але не варто опускати руки. З допомогою спеціальних практик і вправ кожна жінка може оволодіти всіма чотирма жіночими станами і стати магнітом для чоловіків.

Чотири секрети ідеальної жінки

Хочете спробувати себе в кожній іпостасі і подивитися на результати? Тоді дотримуйтесь цих порад!

Стан Коханка

Стан Коханки допомагає привернути чоловіка, заінтригувати і спокусити. Якщо жінка включає цей стан на побаченнях, в інтимній обстановці, постаючи перед чоловіком чуттєвої спокусницею, вона стає для нього джерелом насолоди, до якого він буде прагнути знову і знову.

Стан Дівчинка

Але пристрасний секс далеко не все, що потрібно більшості чоловіків. Кожному чоловікові важливо відчувати себе яскравою особистістю, захисником і героєм. Потік кран у ванній? Барахлить ноутбук? Проблеми з коробкою передач? Не поспішайте розбиратися з цими питаннями самостійно. Саме час «включити» Дівчинку і попросити про допомогу. А потім захоплюватися розумом, знаннями і вміннями свого особистого фахівця.

Круг жіночої сили Лариси Ренар

Стан Господиня

Однак навіть самому самостійного і діловому представнику сильної статі приємно, коли про нього піклуються. Що цікавить чоловіка після трудових подвигів? Звичайно ж, смачна вечеря, затишок і комфорт, а також спокійна, затишна жінка, яка уважно вислухає, не ставлячи зайвих питань.

Стан Королева

Втім, повністю занурюватися в турботи про кохану не варто, інакше чоловік звикне і занудьгує. Обов’язково ставте власні цілі, шукайте шляхи їх досягнення, займайтеся улюбленою справою, реалізуйте себе у професії або творчості. Тільки так ви зможете зберегти повагу та інтерес свого чоловіка, який захоче «звернути гори», щоб завоювати увагу своєї блискучої обраниці.

Круг жіночої сили — відгуки

Безумовно, книгу «Круг жіночої сили» читати варто кожній жінці, яка хоче змінити своє життя в кращу сторону. Але щоб максимально розкрити і збалансувати в собі всі чотири стани, необхідно пройти базові тренінги. Крім того, майстер-класи, жіночі практики та вебінари, що проводяться в Академії, допомагають підтримувати і покращувати напрацьовані результати.

Практики «Кола жіночої сили» дають можливість всім жінкам змінити своє життя: знайти відповідного чоловіка і вийти за нього заміж, налагодити стосунки в сім’ї, привернути удачу і благополуччя в свій будинок.

В цьому році, через 15 років з моменту створення Академії, Лариса Ренар пропонує оновлену версію своєї унікальної методики — майстер-клас «Круг жіночої сили: перезавантаження». Багато наші учениці вже пройшли цей тренінг і діляться своїми відгуками.

«…Передайте будь ласка величезну Подяку Лариси Ренар за її працю. Я багато чого в житті спробувала, але зупинилася саме на практиках Лариси. Причому я пробувала і інші энергопрактики, які знаходила вже після знайомства з КЖС в різних джерелах, і виявила дивовижну річ – вони не працюють і не до душі. Я так розумію Лариса всі практики, які даються у школі ретельно досліджує, пропускає через себе, аналізує, практикує і тільки потім, переконавшись, що це дійсно працює дає на тренінгах іншим. Тому я використовую тепер тільки техніки і практики, які отримала в Академії, знаючи, що це перевірено і безпечно. Дякую Ларисі.»

Лілія

«…Я є ученицею Академії з 2012 року і можу сказати не криючись : практики працюють! Я отримала безцінний досвід у побудові відносин з чоловіками і світом.Я відроджую почуття власної гідності і жіночності.Я навчилася вірити у свою унікальність,навчилася з гідністю приймати подарунки і допомогу. Я змогла змінити мій світогляд на відношення між чоловіком і жінкою.Усвідомила ролі і давню природу чоловічої і жіночої психології і енергії і дізналася головні секрети – незмінні правила їх взаємодії для створення щасливих і гармонійних відносин.»

Ірина

«…Величезне спасибі, Ларисо, за ваші відео уроки і практики. Вони дійсно ПРАЦЮЮТЬ і допомагають у життєвих ситуаціях.П’ять років тому роблячи практику “золота куля” я мріяла про дачі, на якій будуть відпочивати онуки. Не минуло 17 днів практики у нас з’явилася дача. І зараз мої онуки, яких тоді ще не було, їздять туди. А практику “з туфелькою” мені довелося застосувати з однією дамою на роботі, і все обійшлося добре! Спасибі, ще раз ВАМ!»

Юлія

Джерело: http://europarfum.net.ua/