Козеріг. Знаки Земної тригона. Лекція 13.

6

Лекція 13. Знаки Земної тригона. Козеріг

Козеріг останній із земних Знаків, представник кардинального хреста, зони розчинення .
Козеріг, єдиний із Земних Знаків, готовий до кардинальних змін – кардинальний хрест. Він рішучий і жорсткий. Як земний Знак, керований Сатурном, Козеріг вміє чекати дуже довго, йти до своєї мети дуже повільно, зупиняючись і чекаючи, але ніколи не зупиняючись.

Якщо Ви подивитеся на космограму, то побачите, що два Знака знаходяться вище

найвищі Знаки у космограмі

всіх інших у карті – це Стрілець , Козеріг. Обидва ці Знаки максимально соціально орієнтовані. Максимально цілеспрямовані. Обома керують Планети цілепокладання – першим – Юпітер, другим – Сатурн. Стрільцеві завдяки його управителю у чому щастить. Козерогові – нічого не дістається просто так. АЛЕ такі амбіції як у Козерога, а головне, таке прагнення і терпіння «доповзти до вершини у що б то не стало», не дано більше нікому. Того ж Стрільцеві — ТАКА спрямованість не доступна.

Розглядаючи Стрільця, ми вже говорили, що Знак він мутабельный, а значить здатний бачити можливості «тут і зараз» у нього немає однонаправленості, однієї єдиної мети, яку необхідно досягти. Він і сформулювати свою ціль може не дуже виразно – Меркурій, Планета керуюча дрібницями тут у вигнанні.
Зовсім інша справа – Козеріг! Кардинальність надає представникам цього Знаку рішучість і серійну односпрямованість. Сатурн – змушувати прорахувати все до дрібниць. При цьому цікава деталь – Знак кардинальний – тобто рішучий, Знак Земної – тобто концентрований, управитель Сатурн – мета визначена більш ніж конкретно. АЛЕ, тим не менш, Козеріг, бачачи, що прямий шлях зіштовхнув його з непереборною перешкодою, що не буде битися головою об цю перешкоду, як кардинальний Овен. Він подивиться, оцінить, і знайде обхідний шлях, можливо більш довгий, але зате менш ризиковий. Поспішати йому нікуди – їм управляє планета Часу – Сатурн. А дорога його занадто високо пролягає, для того, щоб чинити нерозумно.
Для пояснення цієї якості Козерога, астрологи найчастіше вдаються

гліф (зображення символу) Козерога

до глифу (зображення) Знака – де перша половина цієї міфічної тварини безпосередньо козерожья, а друга риб’ячий хвіст – з таким не побігаєш не те, що по гірських вершин, але навіть і по хорошій дорозі.

З іншого боку, якщо згадати в яких місцевостях живуть справжні, не міфічні козероги, то і так зрозуміло, що обережність – перше і головне якість, необхідне для виживання.
Як ми вже згадували в темі про Зонах гороскопу, Козеріг, останній Знак земної тригона, покликаний організувати матеріальну дійсність. Йому треба розпоряджатися тим, що зміг накопичити Тілець. Розпоряджатися не в сенсі – витрачати тельцівські накопичення, а в сенсі – керувати бюджетом – планувати, створювати стабілізаційні фонди, прораховувати рентабельність інвестицій і т. д.
Йому не треба чистити, драїти цей світ, як Діві. Але саме йому потрібно організувати діяльність Діви, вирішувати куди і коли спрямувати її активність, який план поставити і коли зупинити.
Саме тому Козерожья діяльність адміністративна! Козероги необхідні для створення стрункої та чіткої системи управління. Але і перевантажена система управління, в нарде звана «бюрократичний апарат» це теж Козеріг.
Природно, що серед виражених Козерогів дуже багато великих і маленьких начальників. У поганому своєму прояві – це начальники без великого розуму і якихось видатних організаторських здібностей, які, тим не менш, просто знають кого «підмаслити», до кого і як заходити, з ким дружити і т. д. Таких найбільше в держ. установах, на жаль, так як там власна ефективність трудової одиниці займає другорядне значення, більш важливим є родинні зв’язки, друзі-знайомі, суми, які за посаду можна заплатити і т. д.
Хоча ЗВІСНО в держ. структурах і багато гідних, розвинених Козерогів. Останні – це справжні сильні управлінці. Люди, які знають СВОЮ справу – вміють дуже добре і якісно розставляти людей по місцях, які вміють грамотно роздавати завдання, правильно і вчасно контролювати їх виконання і т. д. Найчастіше, таких продуктивних Козерогів можна побачити в комерційних організаціях в якості «другої людини» в компанії.
Сатурн – як управитель Знака, крім іншого, вже описаного дає Козерогові дуже виражене відчуття ієрархії. Така людина розуміє, що значить «підкорятися» вміє робити це сам, і вимагає від своїх підлеглих.
Сатурн – управитель Часу. Крім того, що він дає Козерогові досить повільне просування по кар’єрних сходах, про що ми вже встигли поговорити раніше. Він дає дуже уважне ставлення до часу в принципі. Йому важливо щоб кожна хвилина була розписана, щоб графік був і на все життя і на конкретний день. І цей розпорядок він шанує і дотримується, і бажає такого ж трепетного відношення до нього з боку свого оточення.
Козерогові не подобатися коли щось різко змінює його плани, коли йому доводиться порушити свій розклад. Саме людям з сильними Козерогом і Дівою по душі всілякі планери, щоденники, функції «нагадування» в сучасних електронних пристроях.
Цим користуються і інші Знаки і це просто чудово, так як розвиває в цих Знаках якості дуже важливою для особистісного зростання Планети – Сатурна. Але для Козерога, Діви і Сатурнианца взагалі (коли Сатурн є однією з домінуючих Планет) – ці речі будуть природні і приємні, а не просто зручні.
Козеріг – Знак соціального життя – як я вже зазначила, він знаходиться на вершині космограми, він управляється соціальної Планетою Сатурном, тому частіше за все, так чи інакше, страждає особисте, сімейне життя Козерогів – протилежний Знак – Рак.

Пов’язано це і з тим, що він просто банально весь час зайнятий. Але так само і з тими труднощами, які властиві йому у зв’язку з вигнанням Місяця.
Будь-яка людина мало-мальськи знайомий з інтерпретацією Знаків Зодіаку, при слові Козеріг скаже – «ой, вони такі черстві і нечутливі!». Такий стереотип Козерога засів надто глибоко, щоб роз’яснювати в популярній літературі сенс «нечутливості і черствості» цього Знака.
Місяць – керуюча емоційним життям, емпатією – тут у вигнанні. Ми вже говорили з Вами про те, що таке вигнання. Найпростіше порівняти Планету оппозитора з больовою точкою Знака. Знаку буквально «страшно» показати якості оппозитора, тому що він вкрай чутливий до того, що з нею відбувається. Він відчуває себе за принципом цієї планети дуже вразливим.
Жіноча природа в більшості випадків це якість «випинає» щоб ніхто не здогадався, що у власника карти його немає. Чоловіча, навпаки – приховує, але для тієї ж мети – «щоб ніхто не здогадався». Ясна річ, Козеріг ФОРМАЛЬНО жіночий Знак, але хоча у мене напевно і полетять закиди в нетрадиційності або того гірше в непрофесійності, я не можу вважати людей вираженого Козерожьего типу людьми, з переважною жіночої енергетикою. От не підтверджує цього МОЯ особиста практика і все тут, принаймні в ЦЬОМУ питанні.
Так от, Козерогові, більше властиво ховати «слабкі» Місяць і Юпітер, заявляючи, що їх у нього немає. Насправді, у нього труднощі не з переживанням емоції, а з її демонстрацією. Йому важко ВИСЛОВИТИ свої емоції, тому там де потрібно проявити Місяць, людина демонструє Сатурн – сухість і неэмоциональность (це взагалі кажучи вкрай поширена практика – замість оппозитора і хумилера завжди демонструвати диспозитора).
Місяць відповідає в гороскопі за відчуття безпеки — її вигнання робить Козерога вкрай внутрішньо беззахисним перед життям. Люди з сильною Місяць – завжди можуть поплакати, або на худий кінець, сісти комусь на шию і на ній проїхати «погану дорогу» свого життя. А Козеріг, зі слабкою Місяцем – дозволити собі такої розкоші не може. Тому він свою незахищеність намагається максимально компенсувати соціальним ростом і матеріальним успіхом — доступний йому інструмент – Сатурн.
Місяць відповідає за адаптабельность – у Козерога з цим теж погано. Він погано адаптується, він погано переносить життєві зміни – звідси завжди готовий прийти йому на виручку Сатурн каже «давай заплануємо!», «не можна збиватися з шляху! І т. д.
Він і пости займає з тією метою, щоб підлаштовувався не він, а під нього. Так як Сатурн у нього є в надлишку, а Місяця «ні».
Місяць це жіночі якості, це турбота про своїх домашніх, це ніжність, це здатність відчувати їх потреби. Козеріг відчуває свою слабкість в цьому питанні, він відчуває що «недодає», хоча б тому що просто багато працює, тому цей свій страх перекриває зрозумілим і доступним «я багато працюю, щоб мої діти вчилися в хороших школах, щоб ми жили у великій квартирі в престижному районі і т. д. і т. п.!».
Йому складно продемонструвати свою ніжність по відношенню до дітей або близьким не тому що він їх не любить або за них не переживає. Йому складно тому, що він боїться здатися слабким, можливо боїться що його відштовхнуть, що його вважатимуть «ганчіркою» або «підкаблучником» (якщо це чоловік).
І вдома він прагне все влаштувати по зрозумілому йому розпорядку не з шкідливості, а тому, що йому здається що так, всі захищені – вигнана Місяць дає багато страхів, що стосуються саме питань безпеки.
треба зазначити, що якості оппозитора у ранньому віці виявляються так само природно як і якості диспозитора, просто не постійно, а дискретно. Але саме по них, найчастіше, Натів і отримує критику, якісь різкі слова. Тому саме вони, ці якості, потім або зовсім ховаються, або гіпертрофуються. Причому критика може бути сама погана, від самого неголовного людини, та й взагалі не критика, наприклад а подив. Але якщо це довелося в «потрібний момент», а момент коли людина демонструє якість домінуючого оппозитора завжди «підходящий», то результат завжди буде з наслідками.
Для прикладу, нещодавно спостерігала таку картину. В аптеку, де ми з донькою щось купували, зайшла мама з хлопчиком років 4-х. Хлопчик віз перед собою іграшкову коляску, з лялькою-дитиною. Все б нічого, мама реагувала на це спокійно (у всякому разі ВЖЕ), але знайшлася бабуся, яка побачила цього хлопчика і вигукнула: «Ой! Хлопчик з коляскою і лялькою чи що???!!!» Власне кажучи, всі стоять в цій аптеці, тільки тоді помітили, що хлопчик з лялькою – тобто ВСІ подивилися на цю дитину.
Якщо у цієї дитини домінує Рачій або Місячний принципи – то акцент на те, що хлопчик проявляє якості Місяця, в ньому не викличе ніякого збентеження. Йому, що називається «фіолетово» як до цього ставляться оточуючі.
А от якщо цей хлопчик з вираженим Козерогом – то він не те, що більше ніколи в житті в руки ляльку не візьме, він своїй дружині на прохання погуляти з його дитиною відповість «здуріла чи що???!!! Буду я ще бабскими справами займатися!».
До речі кажучи, саме Козероги, яким отже не просто з Місячними якостями, найчастіше чують «будеш себе так вести, я за тобою не прийду!», або «папа! Ти кого з садка привів???!!! Я туди віддавала слухняну дівчинку! А це що???!!! Веди назад!!!» Наші ці дебільні (по іншому не назвеш) методи виховання, як ніби розраховані на вирощування емоційно нездорових людей. ВИКОРИСТОВУВАТИ ТАКІ СЛОВА З ДІТЬМИ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не тільки з Козерогами, але і з будь-якими іншими дітьми взагалі!!!
Тому мами, у яких росте маленький Козерожик – любите, хольте і плекайте, обов’язково пестіть і показуйте як сильно та ніжно Ви любите свою дитину. Якщо він підійшов до Вас, щоб поніжитись – НІКОЛИ не відмовляйте, знайдіть час!!! Взагалі – підтримуйте Місячні якості. Захотів поплакати – пожалійте, обійміть. Захотів посуд помити – дайте. І т. д. Це ДУЖЕ важливо для формування здорової психіки дитини. Не треба думати – «якщо я так зроблю він виросте нюней!». Гороскоп треба дивитися звичайно в цілому, але саме для ЦЬОГО Знака, здатність показувати місячні якості вже точно не зашкодить. А от якщо Ви їх зараз заб’єте, то він звичайно не виросте у Вас «скиглієм» чого Ви боялися, він виросте дуже жорстким і вольовим чоловіком. Але як би потім не довелося шкодувати про те, що не навчили його співчувати…
про всіляких емоційних блоках і психічні проблеми, я взагалі мовчу.

Про найважливіших Планетах для Козерога я вже сказала, тим не менш, варто згадати, що Марс дає Козерогові велику силу волі, та енергію для її досягнення. Козероги не бувають ледачими.
Він наділяє рішучістю і здатністю, якщо вже сильно «припекло» різко змінювати напрямки життя (хоча в принципі Козеріг цього звичайно ж не любить).
А ось принципів Юпітера – хумилера, йому явно не достатньо. Козеріг не вірить у щасливий випадок, вдалу, незаслужену можливість. Звідси, він схильний такі можливості втрачати, просто банально не довіряючи вдалої ситуації.
Крім того, Юпітер відповідає за широту поглядів – а Козерогові цього явно не вистачає. Він занадто сконцентрований на обраному генеральному напрямку, для того, щоб дивитися по сторонах.
Звідси – втрачені незаплановані можливості. Та й, разом з Місяцем, нездатність розслаблятися і отримувати задоволення. Цьому треба ОБОВ’ЯЗКОВО вчитися.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку Знаки Землі, Знаки земної тригона, Знаки Зодіаку Козеріг

Навігація по записах

Знаки Земної тригона. Діва. Лекція 12.
Близнюки. Знаки Повітряного тригона. Лекція 14.

6