Козеріг в 10 будинку (МС у Козерозі). Лекція 56.

5

Козеріг в 10 будинку (МС у Козерозі). Лекція 56.
Козеріг на МС (Сатурн в 10 будинку, управитель МС у Козерозі, управитель МС у поєднанні з Сатурном)
Якщо Сатурн розташований добре, то власник карти доб’ється хорошого соціального положення. Воно приходить не швидко, досягається наполегливою працею, але тим не менш, нехай повільно, але вірно, володар МС у Козерозі прийде до своєї вершини.
Якщо Сатурн розташований погано, то перешкод на шляху буде багато. Це не говорить про те, що Натів нічого не доб’ється. Швидше за все, все одно він дійде до цілком високого соціального положення. Там де в нашій карті стоїть Сатурн, нам важко, але ми на це дуже орієнтовані. Власникові МС у Козерозі важливо домогтися саме соціальної реалізації і він докладе максимум зусиль до того, щоб нею володіти. Інше питання, що шлях буде тернистим і не простий. Тут будуть і падіння і необхідність позбавлення чогось іншого, можливо теж привабливого і важливого. Але як би то не було – 10 дім – рідний Сатурніанського будинок, і реалізуватися тут, він просто зобов’язаний.
Ну і само собою зрозуміло, що те, що відвоював для себе Сатурн, балансуючи на краю прірви зі своїм «риб’ячим хвостом», він не віддасть просто так нікому і ніколи. Кожна «сходинка» яку він здолав його особиста завоювання, його соціальна перемога, і скинути його звідти буде дуже не просто, а навіть якщо і зіштовхнуть (людям з ураженим Сатурном як управителем 10 вдома, в своєму житті падати теж доводилося не раз), він обов’язково повернеться – тому що він, по-перше – достигатор, а по друге – коли нам щось дістається працею ми за це будемо боротися.
Сатурнианцы – прекрасні стратеги, пророблюючи кожен свій крок, і пам’ятають кожну помилку, яку потім можна буде врахувати, щоб більше ніколи не робити. Крім того – у нього є унікальна риса – він вміє чекати (рідкісна риса, насправді). Він уміє в потрібний момент скористатися невірним кроком свого супротивника.
Козеріг хитрий і розважливий. Він вміє жертвувати малим в ім’я більшого. Він вміє на дуже малих енергетиках, дуже низьких досягнення, не самих вигідних положеннях вичікувати, показувати себе з кращого боку, для того, щоб потім, коли прийде час – обов’язково зайняти ту степеньку на яку він мітив.
дуже високі соціальні амбіції. Козеріг – Знак цілепокладання, тому люди з Козерогом на МС (або Сатурном в 10 будинку), добре бачать свою мету. Вони бачать свою мету, знають, які кроки потрібні для того, щоб до неї дійти, розуміють скільки часу необхідно для відповідного досягнення і йдуть, йдуть, йдуть – і що важливо – навіть при ураженому Сатурні, найчастіше – обов’язково прийдуть до своєї мети, навіть якщо все було проти цього.
що стосується професій – все що пов’язано з землею та нерухомістю, в самому широкому сенсі слова. Це і агрономи, землеміри, і власники землі, або людьми здають в найм квартири. Тут же шахтарі та власники шахт. Люди, які працюють на полях і володіють полями –все це Козеріг.
Козеріг на МС дасть можливість реалізуватися в будівництві, знову ж таки в самому широкому сенсі слова – це інженери і архітектори, це приймальна комісія, а так само – це муляри, монтажники, ті хто робить двері, збирає каркаси, робить бетон і т. д.
Скульптори, люди, які зводять мости, будують дороги (часто тут є і Меркурій, але можна і тільки Сатурн).
Під Сатурнианской сигнификацией знаходиться все, що пов’язано зі старими речами – від секондхенда, і торговця лахмітника до власника антикварної крамниці.
тут можуть бути і ювеліри – ограновування каменів (найдорожчих звичайно). Вироби з дорогоцінних металів, коли творяться вироби дуже суворої краси. Це ексклюзив.
Сатурн взагалі дуже добре відчуває ті речі, які з часом (Сатурн управитель часу) стануть тільки дорожче. Він управляє інвестиціями в предмети матеріального світу. Це бізнес не приносить швидкого доходу, але при цьому виключає всякий ризик, і гарантує прибуток від плину часу.
тут вся діяльність пов’язана з боргами і кредитами – лихварі, ломбарди, кредитні організації (часто разом з Венерою або Плутоном).
Сатурн представляє суддів і суди, а так само всю систему виконання покарання – від в’язниць, до департаменту суд.виконавців. Банківські службовці, які займаються поверненням боргів (крім випадків, коли замість Сатурна – закону та договору, виступає Марс – залякування і погрози розправою).
Весь бюрократичний апарат, чиновники, адміністративні працівники – це все теж Сатурн. Навіть адміністратора в салоні краси вже займає Козерожью посаду.
виконавча система влади – це теж Козеріг.
Він же управляє корисними копалинами і їх отриманням і переробкою – це і їх виявлення (геологія взагалі, до речі сказати), і проектування (проектування це взагалі сфера Сатурна) споруд для їх видобування і переробка.
Нотаріат, а так само, як і Діва – канцелярія, архіви, картотеки, зберігачі, музейні працівники. Може бути навіть склади – комірники.
Все те, що пов’язано з часом – годинникарі і торговці годинами з одного боку, та інспектори по ТБ і трудової дисципліни з іншого. Вони ж і розробники цих інструкцій і ті, хто за їх дотриманням стежать.
стандартизація та сертифікація (знову так само як і Діва).
Сатурн управляє холодом в самому широкому сенсі слова знову. Холодильщики, кондиционерщики, водії рефрежераторов, а так само — співробітники ковзанок, льодових палаців або в іншу сторону – моргів. Люди, які працюють там, де холодно.

Похоронний бізнес – від власника кладовищ до простих копачів.
Гори і все що з ними пов’язано – від геологів і шахтарів, до скелелазів і промислових альпіністів (так само можуть бути представлені Водолієм – Ураном).
Ліфтове господарство, ескалатори, крани, сходи, сходи і т. д.
Весь дверний бізнес – від виробництва, до установки і продажу.
Антивандальні конструкції.
Всі паркани, сітки, решітки, перегородки взагалі будь-які перешкоди.
Сатурн управляє всіма закритими учрежедениями – від в’язниць, до монастирів. Сюди ж відносяться всі організації з будуємо пропускним контролем.
Страхування і будь-яка діяльність, спрямована на можливість «підстелити соломку».
Взагалі кажучи, де б не працював людина з Козерогом на Мс, скрізь передбачається дуже жорстка дисципліна. Та насправді йому ж самому – чим жорсткіше визначені правила, ніж зрозуміліше і регламетированнее обов’язки – тим краще (навіть якщо вголос він каже, що втомився, такий режим для нього найбільш підходящий).
Що стосується начальства – такий начальник звичайно дуже не простий варіант, особливо якщо у Вас багато Вогню або Повітря. Тому що він дуже чітко вимагає субординації, беззаперечного виконання трудових обов’язків, трудової дисципліни. На таких підприємствах будуть ходити інспектори по ТБ і штрафувати за все підряд.
Якщо у Вас все добре з самоорганізацією, то працювати Вам буде зручно – ясно, зрозуміло, не просто, але виразно. Якщо ж ні – то працювати буде важко– постійний контроль, жорстка дисципліна, шеф, який вимагає ідеального виконання доручених обов’язків.
Такий шеф буде скупуватий – на слова, на похвали, а головне (в роботі) – на гроші. При найменшому ураженні, Ви дуже скоро побачите, що на Вас звалили в два рази більше роботи, ніж так, на яку Вас наймали, при тому зарплата залишилася та ж.
Цей начальник зовсім не подарунок і не пряник, але все ж у нього є дві дуже важливі риси – по-перше, якщо карта не вказує на протилежне – він буде дуже кваліфікований, а по друге – він навчить Вас ТАК ДОБРЕ працювати, що після нього, Ви вже можете працювати де завгодно і відчувати себе добре і доречно. У нього є чому повчитися – і чим раніше Ви це зрозумієте, тим краще для Вас. Тим більше, що начальник може змінитися, а 10 будинок у Вашій карті – ні.
Тому маючи 10 будинок в Козерозі, намагайтеся отримувати максимум користі від кожного зауваження – Ви цього тільки виграєте.
Крім того, такий начальник (особливо якщо у Вашій карті хороший Сатурн), дуже добре відчуває кого на яке місце поставити, кому які обов’язки роздати — це прекрасний управлінець.
Само собою зрозуміло, сам Натів, ставши начальником, виявляє ті ж самі риси. Тому, попрацювавши з начальниками Сатурніанського типу, Натів може набрати дуже цінні якості, які згодом зможуть зробити ідеального управлінця з нього самого.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Uncategorized 10 будинок в Козерозі, Козеріг в 10 будинку, Козеріг на МС, МС у Козерозі, професії для Козерога, професії Козерога, професії Козерогові, професії Сатурна, Сатурн в 10 будинку

Навігація по записах

Стрілець на вершині Неба (МС). Лекція 55
10 будинок у Водолії (Водолій на МС). Лекція 57.

13