Клубне заняття «Пробудження Кундаліні»: у чому користь?

2

Термін «Кундаліні» вважається йогическим. Кундаліні-йога — це система вправ, спрямована на підняття енергії Кундаліні з основи хребта з допомогою регулярної практики медитації, ряд асан, пранаям і мантр.

Докладно зупинимося на практиці Кундаліні. Виконуючи її у визначений місячний день, можна запустити процес трансформації особистості, відкрити приховані таланти. Наприклад, один практикуючий може стати поетом, інший — художником, третій — скульптором, четвертий — дизайнером, а хтось і зовсім зустрінеться з Богом.

Кундаліні — енергія, згорнута в спіраль

Прокинулася Кундаліні змінює якість і сприйняття життя в цілому. У практикуючих можуть змінюватися пріоритети і прихильності. Нейтралізується дії карми, тіло очищається, оздоровлюється, стає молодшою.

Що ж це таке — «енергія Кундаліні»? У буквальному сенсі Кундаліні — це енергія, згорнута в спіраль, як змія, і спляча в певному місці біля основи хребта. У більшості людей енергія Кундаліні дрімає у вигляді сили знання, сили свідомості, сили сексуальної енергії і сили любові.

Потенціал Кундаліні присутній в кожній людині, так як є основою народження. У цієї енергії надзвичайні можливості, пробуджуючи які людина виходить на новий рівень свідомості.

Кундаліні — жіноча енергія

Кундаліні — це жіночий аспект божественної сили. Це не фізична енергія, яку потрібно насильно будити, це енергія Духа Святого, якому треба поклонятися. Потужність Кундаліні перетворює життя, облагороджує природу людини.

Ця енергія часто відкриває практикуючих надзвичайні здібності. Наприклад, інтуїтивне осягнення істини і ясновидіння, приховані таланти. Це прояв неможливо пояснити наукою. Але тим не менш, вона існує.

Клубне заняття «Пробудження Кундаліні»: у чому користь?

Кундаліні заспокоює розум

Крім того, завдяки частій практиці з’являється внутрішній спокій, мудрість, упевненість, сила і спокій. Зникає страх. Людина починає виявляти свої найкращі якості: співчуття, терпимість, любов, прийняття. Пробуджується духовна свідомість.

Кундаліні — це енергія, яка пробуджуючись, з’єднує всі чакри, даючи нам «союз» з всепроникаючою енергією Божественної любові. При пробудженні вона піднімається по хребетному стовпа, проходить через всі тонкі центри і перетинає лімбічну частина мозку, з’єднуючи людину з енергією космосу.

Пробудившись, очищає чакри Кундаліні, дарує знання про внутрішній природі, заспокоює розум і вирішує всі види ментальних, емоційних і фізичних проблем. Вона встановлює зв’язок індивідуальної свідомості людини зі вселенським Божественною свідомістю.

Практика пробудження Кундаліні: хто її розробив?

Автор методу дослідження Кундаліні — австрійський біохімік і психолог Герхард Эггетсбергер якому належать права на PCE-сканер і методики оздоровчого PCE-тренінгу. Він писав, що в свій час звернув увагу на зв’язок між розташованої в підставі куприка м’язом і головним мозком. У разі напруги м’язи в певній позі тіла, життєва енергія починає перетікати через спинний мозок і далі на нервову систему. При неодноразовому повторенні вправи відбувається сильна енергетична підживлення головного мозку.

Герхард Эггетсбергер також стверджував, що уявлення про подібну енергії існує вже багато років у різних культурах, а також у вигляді кундаліні-йоги. Широку популярність практика отримала завдяки Ошо Раджнишу — індійського релігійного діяча і засновника містичного вчення.

Клубне заняття «Пробудження Кундаліні»: у чому користь?

Практика пробудження Кундаліні: досвід Академії

Наші учениці розповідають, що під час практики відчувають легку прохолоду в тілі, в долонях, на кінчиках пальців, в голові. Це відчуття проходить після регулярної практики, а іноді залишається, як легкий прохолодний вітерець.

Дівчата діляться, що після багаторазового повторення у них з’являється відчуття завершеності, повноти. Багатьом стає зрозумілим сенс життя, інакше розкриваються духовні і життєві питання. Ніби енергія розкривається, як відповідь на внутрішні, духовні запити.

Дійсно, з особистого досвіду можу сказати, що піднята Кундаліні дає неймовірний спокій, самоконтроль, зрілу розсудливість, легкість, задоволеність життям і радість.

Практика пробудження енергії Кундаліні

Практику пробудження енергії Кундаліні найкраще робити в колі жінок. Так ми підсилюємо енергію один одного. Вона виконується в чотири стадії.

  • Тряска. Стадія, яка дозволяє пробудити енергію Кундаліні. Важливо під час трясіння піти за внутрішньою вібрацією, тобто не робити для цього процесу фізичні зусилля.
  • Танець. Ця стадія також не вимагає яких-небудь спеціальних рухів. Завдання в тому, щоб почути своє тіло і слідувати за ним в русі.
  • Зупинка в позі. Під час цієї стадії треба спостерігати за внутрішнім і зовнішнім, нічого не аналізуючи і ні про що не думаючи.
  • Розслаблення на підлозі. Це стадія відпочинку.

Кожна стадія триває 15 хвилин. В процесі запускаються дивовижні процеси, що дозволяють кожному «зустрітися» з самим собою. Це дійсно незабутній досвід!

Джерело: http://casualshop.com.ua/