Кількість дітей в гороскопі. Стать дітей. Планування дитини певної статі. Лекція 62.

5

Кількість дітей в гороскопі.
Стать дітей. Планування дитини певної статі. Лекція 62.

Ми з Вами поговорили про фертильності, поговорили про наявність інтересу до дитячої теми. Сьогоднішня наша тема випливає з попередньої, і поговоримо ми сьогодні про кількість дітей і визначенні статі дітей за гороскопом.
Ще раз повторю, що говорила в попередніх темах – ми з Вами зараз живемо в такий час, коли кількість дітей визначається не плодючістю, а тим наскільки ми хочемо або не хочемо дітей, що дозволяє нам наш організм і соціальне середовище.


Кількість дітей ми визначаємо за сукупністю показників, розглянутих на попередніх заняттях. Аналізуємо Місяць, ІС, Управителя ІС та стан 4 будинки (визначаємо здатність завагітніти), визначаємо стан будинку 5 – куспид, управитель куспида, інші елементи 5 дому і знову Місяць для того, щоб зробити висновок про бажання обзавестися потомством і взагалі ставлення до цієї теми.
Не забуваємо, проаналізувати показники постійного партнера (якщо такий є) по тому ж самому принципу.
Якщо у нас все говорить про плодючість і оптимістичному ставленні до теми дітей, то само собою зрозуміло, ми робимо висновок що дітей у Альтернатива буде «багато».
І тут знову виноска – «багато» це не 3-5-7 і т. д. Це «багато» щодо тієї соціальної групи і того часу в якому Натів живе.
Якщо в часи мого дитинства 2-е дітей вважалося нормою, одна дитина – мало, троє (для міських сімей) трохи більше «норми» і далі від 4-х вже багатодітні.
У теж час, в селах критерії були зовсім інші – 3-4 дітей це норма, 1-2 взагалі мало. Від 5-ти і більше багато.
Знову ж у російських сільських сім’ях (я живу в Казахстані) нормою було 3-4 дитини, а в казахських 3-4 не багато навіть для міста. У цих сім’ях норма 6-7 дітей, бувало навіть і більше. Багато дітей, для казахських сільських сімей це 13-14 (моя подруга, родом з міста, і в їхній сім’ї дітей було 16!, це звичайно багато навіть для такої багатодітній культури, але все ж їх «багато» і «багато» для середовища, в якому жили мої батьки – дві різні речі).
Тобто визначення «багато» та «мало» повністю залежить від того, які канони існують в тій соціальній групі, в якій живе Натів.
Зараз міські російські сім’ї належать до однієї дитини як до норми, на двох вже треба здійснити, казахські міські сім’ї, частіше мають 2-3 дітей. Іноді, навіть важко зробити висновок що таке «мало» дітей – це 1 чи це взагалі анітрохи…
Тому ще раз повторю – роблячи висновок виходимо з тієї соціальної групи, в якій проживає наш Натів.
Є така техніка, згідно якої (як передбачається), кількість дітей можна порахувати, порахувавши кількість мажорних завершених аспектів, які зробить управитель 5 вдома, в своєму транзитному русі до моменту поки не покине Знак (техніка не підходить для перших і останніх трьох градусів Знака). Моя практика таку методику не підтверджує, і взагалі вкрай рідко дає навіть випадкові правильні результати.

Визначення статі дітей.
Відразу обмовлюся, методика визначення статі дітей, особисто на мене не справляє належного враження. Як показує практика, збіги часто бувають випадковими і великий предсказательная цінності не мають. Тим не менш, ця система описана в багатьох книгах, присвячених відповідній темі, тому я Вам її теж запропоную для ознайомлення та отримання Вами власного досвіду.
Для того, щоб визначити стать дітей, ми повинні проаналізувати положення відповідальних сигнификаторов – якому Знаку – жіночому чи чоловічому вони стоять.

В якості відповідальних сигнификаторов у нас виступлять – Місяць, ІС, Упр. ІВ і 4 будинок (тільки Планети в 4 будинку).

Жіночі Знаки – всі Водні і Земні. Чоловічі всі Вогненні і Повітряні.
При цьому, в своїх пошуках я враховували і Знаки соуправители 4дома, дивилася з’явитися точність, якщо Ваги віднести до обіцянок дівчинки (Венера управитель), Козерога до хлопчиків (Сатурн – управитель), Скорпіона (Плутон – чоловіча Планета) до хлопчиків.
З такою ж увагою поставилася і до показників 5 дому (все теж тільки замість 4-го, 5-тий)
Пробувала різні варіанти (що і Вам раджу), але виявляється, що жоден із них, не дає стійких результатів.
Можна було б врахувати як правильні ті, коли ми маємо і жіночі і чоловічі показники, але народжуються тільки дівчатка (за принципом – просто до хлопчиків ще не дійшли), або навпаки тільки хлопчики (не дійшли до дівчаток). Можна було б врахувати як правильні навіть коли домінує один підлога (по карті) а за фактом, скажімо з 4-х дітей 2-е хлопчиків і 2 дівчинки. Навіть з натяжкою можна було б допустити в якості правильного коли в карті сильна домінанта однієї статі, але дитина ОДИН і він іншої статі,- знову ж таки «ну ось слабкий показник, а прослизнув».
Але ніяк не можна допустити у якості вірного (або умовно правильного) висновку, коли ми бачимо тільки чоловічі показники, а в родині і хлопчик і дівчинка, або тільки дівчатка…
Само собою в цьому разі можна послатися на те, що є ще картка партнера – і там показники можуть бути інші – і це правильно, адже ми не в гордій самоті добиваємося зачаття а з участю партнера. АЛЕ раз «якщо» така кількість, що воно робить неможливим вірний висновок – це прогноз із серії «пальцем в небо». Так можна і без астрології спробувати «вгадати» і шанс що вгадаєш, буде нітрохи не менше, ніж при аналізі карти описаними способами.
Я все ж раджу Вам спробувати зробити аналіз хоча б 10 карт, для того, щоб скласти власну думку.
А аналізувати слід так (Ви можете підставляти замість 4-го будинку 5-й, щоб перевірити ще й цей варіант).

Карта ІС в Овні, Марс у Леві, Місяць у Тельці, на ІС Уран.
вважаємо:
Овен – м (хлопчик) – тут ІС
Лев – м (там управитель ІВ)
Телець – д (Місяць у Тельці)
Уран – м (я вважаю чоловічим показником) – він у поєднанні з ІС.

У цьому випадку ми отримує 3 + хлопчика і 1+за дівчинку.
Або інший варіант: ІС в Близнюках, Меркурій в Рибах, з з’єднанні з Марсом, Сатурн, Венера, Місяць у Козерозі.
вважаємо
Близнюки — м (там ІВ)
Риби – д (там управитель ІВ)
Марс – м (з них у поєднанні варто Упр.ІВ)
Сатурн – м (хоча можете для чистоти експерименту порахувати його і як «д») – з них у поєднанні упр.ІС
Венера – д (з нею в соед. упр.ІВ)
Місяць – д (можете порахувати і як «м» — знову ж таки для досвіду – бо Козерогом управлят Сатурн).
отримали «3м», «3д»
не дивлячись на те, що я вже не заморочуюсь на цю методику, я все ж рекомендую Вам її спробувати – пробувати завжди цікаво. І якщо Ви помітите якусь стійку тенденцію – напишіть мені, буду вдячна.
Планування статі дітей
Є думка, що завдяки підбору дня зачаття можна спланувати стать майбутньої дитини. Цьому присвячено чимало статей в інтернеті. Суть методу проста – подгадайте зачаття під час транзитного (тобто РЕАЛЬНОГО) проходження Місяцем Знака, потрібного Вам підлоги.
Знову ж таки виходимо з того, що жіночі Знаки – Земні та Водні, чоловічі – Вогняні та Повітряні. Можете пробувати виключення для Терезів, Скорпіона, Козерога – можете немає — як хочете.
Вважаю, що ця методика може давати хороші результати, але мінус її в тому, що момент зачаття «вгадати» не можливо. Як відомо, запліднення може відбутися протягом 3-діб після статевого акту (якщо Ви компетентні в цьому питанні і вважаєте що зазначений термін помилковий, поправте мене будь-ласка, інтернет може обманювати ? ). А Місяць знаходиться в одному знаку близько 2,5 доби, тобто вона банально може покинути Знак ДО ТОГО, як відбудеться запліднення.
У зв’язку з цим, все ж є рекомендація – якщо Ви хочете все-таки спробувати використовувати всі можливості зачати дитину потрібної статі, то зробите спробу тоді, коли Місяць тільки увійшла у відповідний Знак – все-таки їй йти до виходу з нього ще 2,5 доби, а значить, шанс значно збільшується.

Наступне заняття ми з Вами присвятимо розгляду теми «графік фертильності» (відеолекція)

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа як зачати дитину певної статі, стать дітей у гороскопі, скільки дітей у мене буде

Навігація по записах

Бажання мати дітей в натальной карті. Лекція 61
лекція 63. графік фертильності.

10