Карта релокації (переїзду). Лекція 30.

5

Лекція 30. Карта релокації (переїзду).
Перш ніж ми з Вами перейдемо до знайомства з іншими будинками, варто зупинитись на такій важливій та цікавої теми, як карта переїзду.
Що ж це таке – карта релокації?
Ви всі знаєте, що для того, щоб побудувати натальну карту нам потрібно знати місце, де народилася людина. У вступних лекціях про будинках, я багато разів повторювала – що вдома, ця та середовище, ті життєві умови, в які потрапив чоловік.
На самому простому життєвому рівні, ми всі розуміємо, що кращі умови життя допоможуть нам простіше і краще розкрити свої здібності, і найгірші – занапастять навіть те, що вже було реалізовано.

В пошуках кращих умов життя люди переїжджають в інші міста і країни. І більшості з Вас знайомі історії типу – «ти уявляєш, Пашка поїхав у Німеччину, та так там поправився, такий став гарний, кинув палити, пити кинув, працює водієм, розцвів мужик!» або навпаки «ну і що вона поїхала в Москву?! І що – жити в комуналці? Вічно п’яні сусіди і робота на яку треба по 2 години в одну сторону добиратися?! Вся почеренела, висохла!!! Така була жінка!!! Ось що робити там, у тій Москві?!» ну і т. д.
і всім нам очевидно і зрозуміло, що Пашка кинув пити і курити, тому що в Німеччині не можна одночасно пити і працювати водієм, тому що ціни на сигарети і спиртне змушують емігрантом задуматися про пріоритети. Що позбувшись від своїх дурних пристрастей, і запоїв, він став здоровішим, а значить «поправився і такий став гарний!».
Так само нам зрозуміло, що неможливо купити у Москві квартиру, рівноцінну проданої в будь-якому провінційному місті. Не можливо живучи з п’яними сусідами по комуналці стати красивішими і щасливішими, особливо якщо ти все життя жила у власній трійці, і їздила на роботу – 7 хвилин від будинку на машині.
Швидше за все і з характерами у них теж багато чого змінилося, тому що здоровий і щасливий чоловік вже точно буде більш життєрадісним і привітним, ніж замучений безгрошів’ям і невлаштованістю другий.
Людям, не знайомим з астрологією все здається просто і ясно – «само собою!!! Умови життя змінилися!!!». З іншого боку – умови життя змінилися для всіх, але одним стало краще, а інші гірше.
Ось це і є – карта переїзду. Карта релокації (переїзду), це карта, яка показує, як зміниться НАША особиста картка, а значить і наша власна життя, якщо ми поміняємо місце проживання.
Не дивлячись на безліч помилок, які допускають бажаючі її побудувати, стоиться вона ну ДУЖЕ просто. Я буду розповідати для Зет, але у кого інша програма – суть залишається та ж, змінюються лише «кнопочки» які Вам потрібно буде натиснути, щоб змінити налаштування.
крок перший. Будуємо натальну карту

релокация. крок 1

вводимо РЕАЛЬНІ ДАНІ НАРОДЖЕННЯ!!!!!!!!! Тобто саме ТОЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ, де НАРОДИВСЯ Натів!!!!!!!!

крок другий
Запам’ятовуємо (записуємо) годинну поправку, яка була в той час і в тому місці, де Натів народився (так як ми будуємо за допомогою програми то і запам’ятовуємо ТУ поправку, яка була показана програмою). у нашому випадку це «+ 6» тобто дивимося ось сюди

релокация. крок 2

І ще конкретніше ось сюди

крок третій.
Ось тут:

релокация. крок 3

Міняємо населений пункт. Для цього натискаємо на кнопку «Атлас міст» — (мною обведена червоним) , і перед нами відкривається випадаюче меню з містами, звідки і вибираємо вподобаний нам місто — його можна поставити в ладі, де зараз синім виділено «Теміртау».
наприклад вибираємо Москви.
Вибрали Москву, і побачили, що у нас змінилася сервіс поправка!!! Замість «+6», яка була в Теміртау, у нас вийшло «+3»
виправлення цього «+3» і є завершальним, четвертим крокому складанні карти релокації.
Для цього натискаємо на зелений квадрат, який розташований поруч з поправкою.
ось він «квадрат» — обведений червоним, і ось яке меню «випаде» якщо на нього натиснути

крок 4

прибираємо галочку поруч із «враховувати таблицю змін обчислення часу» — просто «клікнувши» по ній мишкою. Отримуємо жовтий квадрат замість зеленого.
І
активну рядок для введення тимчасовий поправок.
Тепер тут — вводимо САМОСТІЙНО ту часову поправку, яка була у нас в натальной карті. У нашому випадку «+6» .
В результаті у нас повинно вийти:

 • Новий місто – в нашій карті Москва
 • Жовтий квадрат
 • СТАРА адміністрація поправка – у нас «+6»
 • І тепер найголовніше — натиснути «Виконати»

  Карта релокації готова, при необхідності Ви можете його зберегти.
  у новій карті у Вас зміняться дані яка програма дає в самому верху сторінки:
  Дата і час ті ж, місто новий, поправка стара.

  І ось тепер цю карту Ви аналізуєте для того, щоб зрозуміти як може змінитися життя Альтернатива, після того, як він переїде.

  Побудувавши для початку цю карту Ви побачите, що в натале, Теміртау, Мілана була Дівою по АСЦ, з Меркурієм, управителем АСЦ в Раку.
  Є всі підстави вважати, що Мілана не дуже яскраво одягалася, і не дуже любила, щоб на неї звертали увагу. Їй не хотілося вбиратися, практичність і зручність були основними критеріями при виборі одягу.
  Вона була досить обережна у спілкуванні (не дивлячись на те, що упр. АСЦ був в 10 будинку ). Могла бути і базікою, і душкою і принадність який, але тільки в компанії добре знайомих їй людей. Вона розкривалася тільки там, де відчувала себе добре.
  при переїзді, на АСЦ виходить Лев. Що робить Мілану більш яскравою, їй вже хочеться бути привабливою і важлива оцінка її зовнішності оточуючими.
  При цьому, АСЦ змінився, а управитель АСЦ все одно знаходиться в Раку, та ще й їм стала Планета, що стоїть в поєднанні з Сатурном, та ще на куспиде 12 будинку.
  Звичайно, завдяки такому положенню Сонця, що чекати Мілана пуститься в усі тяжкі, бажаючи справити враження не варто. Все ж вона залишиться такою ж обережною перш ніж розкритися. Може стати навіть ще більш боязкої, але і збереже свою дисциплінованість, яку в натале давала Діва на АСЦ, а в релокації Сатурн в поєднанні з Упр. АСЦ.
  АЛЕ все одно – одягу її будуть більш ошатні, відчувати себе вона буде більш святково, буде виглядати гарніше, ухоженее, і можливо навіть «дорожче» — Сатурн, що стоїть в соед. з упр. АСЦ – Сонцем, не дозволить останньому надіти гарне, яскраве (Лев на АСЦ), але дешеве (Леву не так важлива ціна, як те, наскільки красиво, з його точки зору це виглядає). Тут вже підуть «бренди», або «речі відповідного рівня, статусу».
  так і в подачі – у Теміртау, вона більш «непомітна», а в Москві, вже людина сповнений почуття власної значущості та значущості. Вже зовсім інший тон, зовсім інша пластика, як це не дивно. Вже з’являється якась покровительський-повелительная інтонація в розмові і т. д.
  я коротко розповіла про зміни пов’язаних з першим будинком, так як тільки про перший будинок ми з Вами вже встигли поговорити. Але змінюються й інші будинки, і це дуже важливо враховувати.

  Скажімо, якщо в натальній карті у Вас все добре з другим будинком, а при переїзді туди заходять різко обмежують фактори – то варто задуматися, чи має сенс такий переїзд.
  Точно так само і будинок 4, або 5-ий якщо Ви ще не виростили своїх дітей.
  потрібно подивитися що буде зі здоров’ям (6 будинок) і кар’єрою (10).
  Як бути змінені справи у будинку 7 – партнерства і шлюбу і т. д. всі будинки, які Ви вважаєте для себе важливими і цікавими.
  тобто з допомогою карти релокації Ви зможете подивитися, як зміниться Ваше життя, у зв’язку з зміненими умовами середовища, в яку Ви потрапили.
  При цьому важливо пам’ятати, що натальна карта все одно важливіше. І якщо, скажімо, у Вас в натале дуже хороший будинок 2, а при переїзді — поганий, то заробляти Вам безумовно стане набагато важче, грошей буде менше, Ви собі зможете дозволити набагато більш скромне життя ніж та, яка була до переїзду. АЛЕ при цьому, Ви все одно не помрете з голоду», у Вас все одно буде все необхідне щоб прожити.
  або навпаки — в натале з другим будинком все було тяжко, при переїзді стало просто расчудестно. Не треба думати, що Ви почнете шикувати, і будете жити так, як жив до переїзду перший. Ні, не будете. Але при цьому Вам стане значно легше дихати, середовище вже не буде так чинити опір Вашим бажанням заробити. Якщо до переїзду Ви працювали за 8-х а отримували за одного, то при переїзді Ви не будете працювати за одного а отримувати за 8-х, як би не була прекрасна карта. Але Ви або отримуючи за одного, і будете працювати за одного. Або працюючи за 8-х, і будете отримувати теж за всіх.

  До карті релокації сучасні астрологи ставляться по різному. Одні вважають — що натал важливіше і будувати релокацию взагалі не треба. Інші вважають, що вона працює перші пів-року (2 місяці, 3 роки, … і т. д.) а потім починає працювати Натал, треті — вважають, що релокация — найважливіша карта, і вона може дати чи забрати у Вас те, що Вам ні за яким прогнозами не світило в натальной карті. Тому використовувати її чи ні — вирішувати Вам.
  Але особисто моя практика, і просто здоровий глузд говорять мені натал «не переплюнеш» — це карта одного з двох найбільш унікальних моментів Вашого життя, які ДЛЯ ВАС, вже ніколи не повторяться -карта Вашого народження.
  З іншого боку — змінилися умови ЗАВЖДИ змінюють нас! І в цьому немає ніякого секрету або одкровення. Це нормально. Ми ведемо себе по-різному з різними людьми, в різних ситуаціях, ведені різними мотивами і т. д.
  Тому особисто Я релокацию враховую завжди. СПОЧАТКУ розглянувши Натал, аналізую як змінилося життя Альтернатива під впливом нових обставин.

  Дуже часто питають:
  1. потрібно враховувати натал, якщо дитину відвезли з місця де він народився в ранньому віці? відповідь — «так, потрібно!» причини я вже описала.
  2. прогнози будуються на натал або на релокацию? — соляр -будується на місце де Ви зустрічали відповідний д. р., всі інші карти — НА НАТАЛ.

  Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

  Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

  Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

  www.astrologbrova.com

  Будинку гороскопа навіщо складати карту переїзду, як скласти карту переїзду, як скласти карту релокації, карта переїзду, карта релокації, коли включається карта переїзду, коли починає діяти карта релокації, пошагавая інструкція по складанню карти переїзду релокації

  Навігація по записах

  АСЦ в Знаках Води. Асц в Раку. АСЦ у Скорпіоні, АСЦ в Рибах. Лекція 29.п
  7 будинок і ДСЦ. Партнерські відносини в астрології. Лекція 31.

  43