Кардинальний хрест. лекція 5. частина 1.

5

Лекція 5. Хрести.
частина перша: Кардинальний хрест.

ХРЕСТИ

На відміну від ділення, ділення, розглянутого у попередній темі, розподіл за Хрестами якостей має просто величезну практичну цінність. Хрести і Стихії основоположні астрологічні категорії, здатні дуже чітко описати будь показник. Так, астрологи між собою, в розмові про конкретну людину можуть багатозначно сказати «у нього 5 Вогню!», або «у нього 6 Планет Фіксованих», і слухав не потрібні додаткові роз’яснення – він отримав достатньо інформації, щоб скласти уявлення про людину.
Отже, Хрести якостей (або хрести гороскопу). Всього хрестів 3, у кожного з них входить по 4 Знаки (12 Знаків Зодіаку, ділимо на 3 (кількість Хрестів), отримуємо 4 – кількість Знаків у кожному Хресті).
Перший Хрест – Кардинальний, про нього ми говорити сьогодні. У нього входять 2 Осі (тобто два Знаки, які стоять один на проти одного) – Вісь Овен-Терези, і Вісь – Рак –Козеріг.
другий – Фіксований (постійний) – осі – Телець-Скорипион, Лев-Водолій. Тема нашої наступної зустрічі.
третій – Мутабельный (рухливий) – осі – Близнюки-Стрілець, Діва-Риби.
Природно, для того, щоб зробити висновок про те, який з хрестів у Вас (чи Вашого досліджуваного) домінує, необхідно зробити розрахунок.
Чим ми з Вами зараз і займемося.

Як і раніше, ми будемо вважати тільки 10 реальних Планет від Сонця до Плутона (див. лекцію 2 – Знайомство з картою).

Кардинальний хрест –

розрахунок хрестів

 • Овен – Уран (його градуси 0 гр. 17 хвилин, тобто він вже УВІЙШОВ В Овна – так само див. лекцію 2), Юпітер, Меркурій = 3 Планети
 • Терези (розглядаємо по ОСІ!!!) – Сатурн = 1 Планета
 • Рак – 0 Планет

Козеріг – Плутон = 1 Планети

Разом Кардинальний Хрест – 5 Планет

Фіксований хрест –

 • Телець – 0 Планет
 • Скорпіон – 0 Планет
 • Лев – Місяць – 1 Планета
 • Водолій – Венера, Нептун (його градус 29 гр.24 хвилини – тобто він ще НЕ ВСТИГ ПОКИНУТИ ВОДОЛІЯ і перейти в Риби – див. лекцію №2) = 2 Планет

Разом фіксований хрест – 3 Планети

Мутабельный хрест –

 • Близнюки – 0 Планет
 • Стрілець – 0 Планет
 • Діва – 0 Планет
 • Риби – Марс, Сонце (його градус 26 гр.12 хвилин Риб, воно ще не дійшло до Риб трохи менше 4-х градусів) = 2 Планети

Разом у Знаках Мутабельного Хреста – 2 Планети

так само як і з підрахунком Стихій, Ви зможете перевірити себе по таблиці правої сторони від карти.

Підсумок – Кардинальний 5, Фіксований 3, Мутабельный 2.
Тут же, заодно, перевіряємо вийшло у нас 10 в сумі. Якщо так – все зробили правильно, якщо ні – перевіряємо.
Очевидно, що у даній карті у нас переважання Кардинального хреста.
А тепер переходимо до вивчення характеристик Хрестів якостей.

Кардинальний Хрест.
Хрести в цілому являють собою тип активності і реагентности людини. Кардинальний хрест робить людину неуспокоенным. Йому треба все тут і зараз.
Якщо Вас про щось попросив чоловік кардинального хреста, і Ви відповіли згодою, то задоволений він буде, якщо Ви відразу ж підскочили, побігли і зробили.
Така матуся, якщо дала дитині завдання одягнути колготки, а він з якоїсь причини задумався і відволікся, в кращому випадку, буде без кінця і краю смикати дитину – постійним «одягайся! Ти ще не убрався?! Скільки можна говорити?! Я тобі в останній раз повторюю!». У гіршому – все закінчиться сльозами, і, до речі кажучи, можливо з обох сторін.
Але й самі вони різкі, швидкі, рвучкі.
Їм складно утримувати на чомусь увагу досить довго. Меншою мірою це властиво Козерогові, так як це все ж земний Знак, та ще і знаходиться під управлінням (тема наступних занять) Бога часу Сатурна.

Їм важливо перемикання.

Якщо про заняття з дітьми молодшого віку кажуть, що один вид діяльності не повинен тривати довше 15 хвилин, то у випадку з дітьми з вираженим кардинальним Хрестом – це час ЗНАЧНО скорочується. Так що мами, які народили собі таке щастя – зрозумійте і прийміть це, а не намагайтеся виправити цей «ганебний недуга». Якщо бачите, що дитина втратила інтерес — кидайте це заняття. В іншому випадку ризикуєте надовго відбити охоту.
У тій же мірі необхідність зміни діяльності, активності актуальна і для дорослих. Довше і важче всього, скажімо, сидіти на моїх 2-х годинних заняттях саме людям кардинального хреста – вони просто втомлюються, від факту сидіння, навіть якщо тема їм инетересна.
Те ж і з роботою – звичайно свої корективи внесе домінуюча стихія, але в будь-якому випадку – конвеєр не їх тема. Їм треба обов’язково відволікатися, просто щоб зібратися з думками.
Такий своєрідний і дуже сильний крен на користь необхідності зміни діяльності пояснюється самою природою Знаків, що входить в кардинальний хрест.
0 градусів Овна — це момент весняного рівнодення – тільки вчора, ніч ще була довшою дня, а вже завтра – день стане більше! ВЕСНА настала!!!!!!!!
0 градусів Ваг – навпаки – день осіннього рівнодення. З завтрашнього дня – все буде по-іншому – день стане коротшим, ніж ніч! Прийшла Осінь…
0 градусів Раку – день літнього Сонцестояння! Найдовший світловий день року, найкрасивіший, самий дивний і сонячний, але від цього і чомусь сумний – завтра вже день піде на спад (ох… особливо для нас – жителів північного регіону, не розпещених Сонечком і теплом).
0 градусів Козерога – день зимового Сонцестояння! Найдовша ніч у році. Таке своєрідне «світлове дно» року — темно вже о 4 годині дня… АЛЕ!!! Завтра, вже завтра, Сонечко почне перебувати!!!!!!!!!! Мій тато завжди говорив в цей день – «все завтра зима закінчиться!». І я знаю дуже багато людей, які думають так само – всі з завтрашнього дня, вже й зимі кінець! Хоча здавалося б, який ще «кінець» — ще попереду як мінімум 2 місяці самих лютих холодів. Але ні – Зима ПІШЛА НА СПАД!!!!
Ось які ми відчуваємо відчуття від цих днів, такі й люди! – швидкі, швидкі, кардинальні.
З одного боку, вони всі дуже націлені на майбутнє – «ось «завтра»… (будучи ще студентом першого курсу) – я захищу дисертацію… стану топ-менеджером Газпрому… куплю собі будинок на Мальдівах… одружуся з найкрасивішою дівчиною в світі …і т. д. і т. п.». По енергетиці це теж саме що – «ось завтра — день стане довшим, зима скінчиться….». Вони завжди дивляться вперед.
З іншого – ніхто так яскраво не проживає момент, як люди кардинально хреста!!! Справа в тому, що вони проектують своє вболівання на майбутнє, так само безапеляційно, як тільки що будували плани. Отримав цей наш описаний студент-відмінник першого курсу – «3» за контрольну, та «понеслася Душа в Рай». Сльози, переживання, страждання. Тому що – «ось завтра мене переведуть на комерційне відділення, мені доведеться працювати в піцерії, і мало часу приділяти навчанню. У підсумку – я не здам сесію, потім – мене відрахують. Мене виженуть з гуртожитку, потім звільнять з роботи, тому що мені доведеться влаштуватися ще на одну – і не буду встигати. Потім від мене відмовляться батька, бо навіщо я їм такий невдалий потрібен. А потім – все закінчиться сумно… я помру від голоду!» J
Це було б смішно, якщо б було перебільшено J Звичайно перебільшено, але сенс зберігається – дуже яскраво, дуже сильно і різко ці люди переживають поточний момент, переносячи всі свої переживання на все життя.
До щастя – у них все дуже швидко проходить. Так само легко як вони впадають у стан ейфорії чи відчаю, так само швидко (в астрології так і кажуть – кардинально) вони з цього стану виходять.
Затяжні депресії, стійка меланхолія не для них. Абсолютно РАПТОМ світ знову стає прекрасним (або просто знову звичайним, якщо це стан змінює ейфорію), і людина вже дивиться на подію як на якесь дивне, і дивовижна подія з ряду «що було так побиватися?… чє-т я погарячкував». Але, до речі кажучи, я дуже не рекомендую близьким людям кардинального людини, запевняти останнього в безглуздості або неважности його переживання в той момент, коли воно активно. Є у них особливість – чіплятися, охороняти свій стан від сторонніх інтервенцій. Замість бажаного ефекту Ви викличете тільки роздратування і образу, пов’язану з тим, що ще і «Ви його не розумієте, і це теж тепер назавжди». Просто хваліть і кажете, що любите і завжди поруч.
Звичайно ж, швидкість проходження відповідного стану буде залежати від події, але з усіх інших Знаків, люди кардинального хреста самі швидкі на різка зміна стану.
Моїх слухачів дуже веселить, коли ми розмовляємо на заняттях про те, як ведуть себе кардинальні Знаки під час сварки з коханою. Але про це ми поговоримо, розібравши наступний Хрест – фіксований.

Ще хотілося б додати про важливої особливості людей кардинального хреста – несдвигаемости з того, що дорого. Дорого для кожного Знака буде своє (пізніше будемо говорити про Знаки), але те, що є для кардинального людину по-справжньому важливим в конкретний пережита їм, він буде відстоювати дуже категорично. Про Овні і Козерозі напевно немає сенсу говорити, все і так знають їх впертість. Цікавіше Рак – жіночий, водний Знак, якого незнайомі з ним близько інші Знаки схили сприймати як слабкого і бесхребетного. НІЧОГО ПОДІБНОГО!!!! Один з найбільш упертих і безкомпромісних Символів саме Рак. Якщо він чогось не хоче – Ви можете «вбитися» доводячи йому його неправоту, він не зрушить.
Ще більше питань зазвичай виникає з приводу Ваг – «вони ж такі невпевнені, навіть торт собі вибрати не можуть самостійно! Яка ж тут кардинальність?!» Так, торт не можуть, але хіба торт це принципова річ? Зовсім ні, мені здається. А ось соціальний статус, регламент спілкування, допустимі межі в шлюбі – це зовсім інша справа!!! Тут – обов’язково будуть компроміси, але компроміси, такі своєрідні, дипломатичні (не дарма ж Терезам віддають дипломатію).
У юристів, практикуючих договірні відносини, є така процедура – обговорення протоколу розбіжностей на наданий договір. Отримує один юрист договір від іншого, читає і бачить, що там є 1 пункт, які треба змінити, 1, який просто необхідно виключити, так як втрачається цінність договору. Він сідає і пише протокол розбіжностей – такий папірець, в яку в один стовпчик вносить пункт в старій редакції, а в іншій – пункт у своїй новій редакції. І робить цих пунктиків 20 штук! Хоча йому треба всього 2!!!!
Потім зустрічається з юристом – контрагентом за договором і обговорює їх все, як важливі. У результаті 18 – прибирають, 1 змінюють і 1 видаляють! І все добре – це отримав своє, другий – відстояв для роботодавця 18 пунктів!!!
ну а якщо змінити і видалити те, заради чого все починалося не вдалося – угоди не буде.
Ось так і Ваги – так, вони йдуть на компроміс, але тільки в тих питаннях, які не були принциповими. Але все по-справжньому важливе для себе, вони ніколи не підмінять.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знайомство з картою астрологічні хрести, астрологія в Казахстані, астрологія в Караганді, астрологія в Теміртау, кардинальний, кардинальний хрест, хрести в астрології, хрести якостей, мутабельный, фіксований

Навігація по записах

Зони гороскопу. Лекція 4.
Фіксований Хрест. Лекція 5 частина 2

3