Йод. (Перст Божий, Перст Долі). Конфігурації аспектів. Лекція 143.

5

Йод. Конфігурації аспектів. Лекція 143.
Йод. (Перст Божий, Перст Долі).
Як я вже писала, я практично не використовую мінорних аспектів, проте, дуже часто, я перевіряю карти на наявність у них фігур типу «Йод» і «Сокира». Якщо такі конфігурації утворюються, я з задоволенням вплітаю їх в свій аналіз. Тому що фігури це і справді чудові і дуже інформативні.

Йод

Відразу обмовлюся, орбіс для всіх мінорних аспектів – 1 градус (незалежно від Планет).
Отже, Йод – фігура, в основі якої лежить секстіль, і добудовують її два квинконса.
Якщо Ви звернули увагу, то ця фігура, як би «навпаки», від усіх раніше розглянутих трикутників.
Зазвичай – в основі лежить більш довгий аспект, а добудовують його більш короткі. А тут (як і в Секире), все навпаки. На підставі короткий, а дві інші сторони більш довгі (причому, істотно більш довгі – дуга квинконса 150 гр, а секстиля 60 – це в 2,5 рази!). Фігура проходить через центр карти, а значить, стає дуже стійкість і діє постійно (не завжди відкрито – дія мінорних аспектів часто приховане, неявне до пори до часу і не завжди зрозуміло, де шукати причину).
Очевидно, що і розгляд фігури буде йти іншим алгоритмом.
Планета, на вершині конфігурації (та, до якої йдуть два квинконса), буде відчувати постійні поворотні ситуацію по дому, де вона стоїть і яким управляє, через теми Планет і будинків, які роблять до неї квинконсы.
А опрацювати ситуацію можна буде після того, як між собою домовляться теми Планет в секстилі.
Тобто корінь проблеми не в основі, а навпаки, у вершині, а рішення прийде через діяльність з основи.
у нашому прикладі – Сатурн на вершині Йоду, в другому будинку, управляє 1-м і 12-м
Давайте розглянемо будинок, де стоїть Сатурн (2 будинок взагалі найлегший, для розуміння проблеми). Отже, припустимо, що Сатурн у другому будинку, на вершині Йоду, робить важливою тему грошей для Альтернатива. Якщо це так, і наш Натів дійсно скутий у грошовому питанні, то до неможливості якось «розжитися» грошима, його нескінченно будуть повертати питання неодержаного освіти (або не освіти), різні кризи, в тому числі і світові, або фіскальні органи, різні борги і т. д. – Планети на підставі конфігурації стоять у 8 і 9 будинках
І як би Натів не бився в бажанні заробити, а Сатурн на вершині Йоду, примусить його робити це, постійно буде ті ж самі теми. Наприклад, він перший буде потрапляти під скорочення (8 будинок), у зв’язку з тим, що поступається за освітою іншим претендентам (будинок 9). Чи не зможе працювати у великій фінансовій корпорації (8 будинок) бо не знає мови (9). Або його звільнять/не візьмуть на роботу (8 будинок), тому що він іноземець (будинок 9). Або, з цієї ж причини (він емігрант, чужоземець), його не візьмуть працювати в правоохоронні органи (а він може хотіти – Сонце на К8). І т. д.
При цьому, між Планетами 8 та 9 будинків – секстіль – хороший аспект. АЛЕ проблема в тому, що секстіль, як Ви пам’ятаєте – це аспект можливості через докладене зусилля. І поки відповідного зусиль докладено не буде, ці сфери будуть «довбати» сферу тієї Планети, яка стоїть на вершині Йоду. Як тільки він змусить себе попрацювати над секстилем, так відпустять і квинконсы.
При цьому, все одно важливо пам’ятати – квинконс аспект повторення ситуації в дещо зміненому режимі. І тому хороші результати за нього можна чекати тільки тоді, коли Натів не зупиняється.
Умовно кажучи – він вивчить мову – підійде за вимогами до організації, буде деякий час вільним від небезпеки опинитися в безгрошів’я (Сатурн). Але через час прийдуть додаткові вимоги – потрібна військова кафедра або армія (Марс у 9 будинку), і знову під загрозою (8 будинок) знаходяться гроші (2 будинок) – може вилетіти з роботи. Вирішить якось це питання – тільки трохи заспокоїтися, будуть інші вимоги і т. д.
Щоб цього уникнути – потрібно свідомо змушувати себе реалізовувати свої здібності по секстилю і квинконсам (тут працювати доведеться на всіх аспектах). І саме головне – НІКОЛИ НЕ ЗУПИНЯТИСЬ!!! Будь-яку можливість використовувати з максимальною віддачею.
Можна підійти до іншої теми – питань особистісної реалізації та самооцінки (Сатурн управляє 1 будинком і стоїть на другому). І знову та ж сама історія!
Йому ВАЖЛИВО, але ВАЖКО (Сатурн у Овні в падінні), відчути власну значущість і спроможність. І тут слова про головні і «важко» і «важливо».
Він буде з усіх сил намагатися зміцнитися в цьому світі (знову 1,2 будинку, Сатурн). І як тільки він відчує себе більш-менш значущим, так, прийдуть ситуації пов’язані з Марсом/Сонцем. Наприклад, це буде дружина (Сонце – соупр.7дома, на К8, а Марс соупр. 2 будинку), яка буде більше заробляти, ніж він і не соромитися нагадувати йому про це (7, 8 вдома – Сонце) постійно посилаючись на те, що він мало заробляє і вона його підтримує (Марс – соупр. 2 будинки а між Сонцем – її грошима і Марсом – його грошима секстіль, гармонійні взаємодія). А для нього, це удар по самолюбності і самооцінці – Сатурн у другому будинку.
І знову все заново – він буде зі шкіри геть лізти, щоб заробити, але його постійно будуть «скидати» з того рівня, на якому він хоч трохи закріпився, щоб спонукати його до дії.
І ось як цікаво виходить, що між Планетами-то секстіль, а вираз його через Йод, виходить не таким вже і радісним. Але вся справа в тому, що ГЛОБАЛЬНО, Йод, гарне доповнення для секстиля – з розряду «не можеш – навчимо, не хочеш – примусимо». Тому, людям з конфігурацією Йод, доводиться опрацьовувати потенційні дари секстиля, і в цьому випадку, вони можуть прийти до важким, але справжнім, особистих перемог.

Трошки інший за формою, але дуже цікавий за змістом матеріал про конфігурації Йод, Планеті в шахті і аспекту квинконс, можна знайти в книги Карен Хамакер-Зондаг «Перст долі. Включаючи повний огляд неаспектированных Планет».

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Аспекти Йод, конфігурації аспектів, перст Божий, перстСудьбы

Навігація по записах

Синтетичний трикутник (полуповозка). Відео-лекція.
Що важливіше — управитель або Планета в будинку? а якщо в будинку кілька Планет?

7