Фіксований Хрест. Лекція 5 частина 2

5

Лекція 5 частина 2 Фіксований Хрест

Знаки фіксованого хреста, йдуть відразу за кардинальними, і якщо кардинальні це початок справи, його народження, то фіксовані – це розвиток, зміцнення, становлення, розквіт.

на відміну від Кардинального хреста, Фіксований дає дуже наполегливих людей, які вміють чекати, довго зберігають пам’ять про минулих ситуаціях. Звідси, до речі, прийнято говорити, що люди фіксованого хреста, живуть орієнтацією на минуле. Розуміти це треба як вказівку на те, що все, що прожив цей чоловік, він складає в скарбничку власного досвіду. Нічого не втрачається. Він не діє кожен раз, як в перший раз (що властиво Кардинального), він пам’ятає і добре засвоює уроки минулого, тому кожен свій новий крок, він погоджує з до цього отриманим досвідом.

Природно він пам’ятає і підтримує відносини з людьми «з минулого життя», тобто часто з однокласниками, з сусідами по отчого дому і інше і інше. Зв’язку взагалі важко рвуться, у разі фіксованого хреста, але ті люди, які залишили гарне враження раніше, будуть цінуватися більше – тобто всі варіанти «старий друг краще нових двох», «відносини перевіряються часом і відстанню» це все про них. Пережите раніше для них дуже важливо. Можуть бути, звичайно, і люди, які застрягли в минулому — ретрогради, які живуть спогадами про колишні часи прекрасних, але на це для того, щоб це було яскравою, суттєвою рисою характеру) повинні бути додаткові вказівки.

Звісно, дуже важливі якості, риси і ідеали, які були щеплені батьками. Дуже важливі традиції (хоча для Раку теж дуже важливі традиції, але з іншої причини). Якщо для Раку – традиції – це зв’язок зі своїм родом. То для людей фіксованого хреста – це зручна, зрозуміла модель існування, вирішення якоїсь ситуації. Треба відзначити, що модель може бути і не продуктивна, і зовсім не зручна, але якщо так робили мої тато з мамою, значить я це вже знаю, пам’ятаю і від цього, приймаю як зручне.
Умовно кажучи, люди кардинального хреста, терпіти зжив себе шлюб не будуть (ясна річ, що кожен з цих Знаків, розуміє під словом «застарілий» щось своє), при цьому не важливо як надійшла в цьому випадку її мама.
Але людина, з яскраво вираженим фіксованим хрестом, якщо того немає протиріч в карті, буде тримати стосунки максимально довго. Особливо, якщо так чинили батьки (або вселяли необхідність чинити так в дитинстві).
Тобто для людей фіксованого хреста, традиція – це в певному сенсі, інструкція до життя.

Планета у фіксованому Знаку буде більш постійною, ніж будь-яка інша Планета в Знаку цієї стихії (тобто потрапляючи, скажімо, у Водолій – фіксований Знак Повітряної стихії, Венера, як управителька любові, дасть людини який може любити довго і вірно, а якщо вона буде у мутабельном Повітряному Знаку – Близнюках, чекати від людини постійних почуттів буде, як мінімум складніше).

Знову ж дуже вольові люди! Але якщо в кардинальних Знаках воля розуміється як рішучість, здатність все змінити силою вольового рішення, то у фіксованих Знаках це сила волі – сила робити щось довго, вперто. Довго зберігати один напрямок. Довго чекати. Взагалі цікаво як різні знаки (по приналежності до хрестів) розуміють слово «пізніше».

Якщо, скажімо, Вам зателефонує додому подруга, яка бажає поділитися своїми переживаннями, а Вам буде колись, і Ви скажете – «я зараз зайнята, передзвони!», не визначивши часу, КОЛИ конкретно передзвонити.
Як Ви думаєте, хто зателефонує першим? Звичайно людина кардинального хреста. Якщо Ваша подруга має переважаючий кардинальний хрест, то «передзвони» може варіюватися від 5 хвилин до півгодини, максимум! Якщо це буде фіксована подруга, добре, якщо вона Вам в цей же день передзвонить. Ймовірно, що звільнившись, і статут чекати, Ви самі наберете їй (а як швидко ВИ втомитеся чекати, буде залежати від Вашого домінуючого Хреста).

Тільки мутабельный хрест (про який мова піде нижче) передзвонить у якихось адекватних межах, приблизно оцінивши, ніж Ви можете бути зайняті, і коли звільнитеся (це Діва або Стрілець), або коли самі звільняться від виникли в процесі очікування паралельних справ (Близнюки або Стрілець), або взагалі коли згадають про Вас (Риби).

Вміння чекати, і завзятість взагалі, напевно, одні з найбільш характерних рис людини фіксованого хреста. Така людина відмовиться від справи в саму останню чергу, все що можна врятувати, він буде рятувати.

Звичайно, він не здатний швидко переключиться з ситуації, хоч з хорошою хоч з поганої. Якщо впав у депресію, то це надовго. Може довго любити когось (навіть Водолій, якщо об’єкт любові, звичайно, задовольняє його домагання). Розлучившись з ким-то дуже довго переживає. Але на відміну від, можливо навіть дещо істеричних переживань кардинального хреста, істеричних, тому що переживання екзальтовані, дуже яскраві – життя скінчилася, переживання фіксованого людини не будуть такими яскравими, показовими (звичайно досить показовості може бути у Лева), але дуже глибокими. І якщо перший (кардинальне) виходить з них різко, раптом! То фіксований, звичайно «одужує» дуже повільно, заново навчаючись жити без людини.

Так само і в хворобі – якщо ми дивимося карту хвороби, або а натальной карті, дивимося будинок, який відповідає за хвороби і бачимо там фіксований знак – то відразу кажемо, що людина схильний до тривалої хвороби, і результат хвороби (тобто результату може бути 2 – або людина одужає або помре, визначити це по хресту ми не можемо, але можемо визначити як довго нам доведеться чекати цей самий результат) теж буде довгим. Він буде довго одужувати, чи довго готувати себе до виходу в світ інший.

Звичайно ж, фіксований хрест позбавить людину гнучкості. Так навіть водяний Скорпіон, якому Вода повинна була б дати пластичність, вміння згладити гострі кути, такими якостями не володіє. Він наполегливий і уперт, безкомпромісний. Володар яскраво вираженого поляризованого мислення (коли все бачиться тільки в двох кольорах – чорному і білому).
Така людина позбавлений не тільки гнучкості, але і здатність швидко перебудовуватися. Як я і обіцяла, я наведу Вам просто прекрасний приклад, що ілюструє тип поведінки людей з переважанням двох описаних Хрестів.
Коли люди з домінуванням розглянутих якостей живуть разом, то в них, як і у всіх інших людей, періодично трапляються сварки. І ось тут, їх хрест виявляється просто дивно яскраво – людина кардинального хреста, за рахунок незвичайної яскравості пережитого враження, здебільшого веде себе істерично (меншою мірою Терези й Козеріг), він плаче, кричить, висловлює свої звинувачення. Вимагає від свого партнера негайної відповіді на свої претензії. А її коханий, з переважанням фіксованого хреста, просто не в змозі активно брати участь у сварці. Він замикається, і що називається «йде в глуху несознанку», мовчить.
Кардинальний, у властивій йому манері, робить далекосяжні висновки про те, що все пропало, і це вже назавжди, і з вигуками «Все! Мені це набридло! Коли зрозумієш, як ти мене образив, приползешь просити прощення!», видаляється.
Фіксований – лежить (сидить, стоїть) – тихому «ауті» — перетравлює емоційний обстріл Кардинального.
Через 5 хвилин, кардинальний розуміє, що фіксований не прийде мириться, але він сам вже охолов! Вирішує – піду скажу спокійно він не правий і померюсь.
приходить – починає більш-менш спокійній формі – викладати щось типу «ну досить вже дутися, всі, всі зрозуміли, давай миритися».
фіксований – лежить (стоїть, сидить) як лежав (…) тільки-тільки якось збираючи до купи себе після почутого кардинальним. Але після такої заяви – знову впадає в легкий (або не дуже) шок – «ЯК ТАК МИРИТЬСЯ???!!! після всього того, що мені тільки що пред’явили?!». Раз шок – значить знову ступор. Знову мовчить, тільки тепер уже від нового повороту сюжету.
Як Ви думаєте, якою буде реакція кардинального?! Звичайно — «Ах так!!!! Не хочеш мириться, так і скажи! Розлучаємося, так і скажи – розлучаємося!!! Набридло – так і скажи набридло!!! Що ти мені всю душу вимотав вже!!!» Знову розгортається, і знову тікає. Він звичайно чекає, що улюблений побіжить його ловити – але коханий не може – він знову в стані повної дезорієнтації – «та як так???!!!».
Рродолжаться це може досить довго, з убеганиями кардинальго з дому, з повітами до мами, або точніше сказати, з наміром поїхати до мами – зазвичай «від’їзд» закінчується автобусною зупинкою :)…
Але живеться їм не нудно звичайно, хоча такі пристрасті вимотують і одного, і другого.
Правильно було б, звичайно, кардинального – дати фіксованого час на усвідомлення ситуації, висловити свої претензії, якщо вони з’явилися. Бажано без істерик, звичайно, і скажімо на наступний день, спокійно резюмувати свої побажання, не вимагаючи від фіксованого негайної відповіді або визнання типу « я більше не буду». І як правило це приходить ? але як і всі – разом з досвідом :).
Але якщо кардинальний з опалу може розірвати стосунки, і наробити дурниць, то фіксований, звичайно до упору намагається зберегти те, до чого звик.
Якщо Ви мутабельный (тема наступної зустрічі) або кардинальний хрест – Вам періодично хотілося б нові меблі, новий будинок, нові штори, ремонт і т. д. Причому – якщо Ви мутабельный, то можна потихеньку але постійно – таке непомітне зміна повного інтер’єру. Спочатку вона купила нові рушники в кухню, потім, під рушники – штору, потім під штору – стільці, під стільці – стіл, під стіл – пол поміняла, там дивись і шпалери переклеїти, потім від рулон шпалер залишився, в туалеті наклеїла, потім під шпалери купила йоржик, під йоржик… і т. д. Такий – плавно перетікає ремонт. Для фіксованого –якщо це робиться не швидко, мабуть самий прийнятний варіант змін.
А от якщо Ви кардинальний – то Вам РІЗКО захотілося ТЕРМІНОВО, просто негайно зробити ремонт, (поміняти диван, купити люстру, замінити стільці – не важливо). І це ТАК важливо, що цей ремонт (диван, люстра, стільці) у сні будуть снитися ?
але якщо в Вашому домі, за остаточні рішення відповідає фіксований – чекати і хвилюватися Вам доведеться довго. Начебто – так, купимо. Але для Кардинального – після слів – «ТАК, купимо!» наступний крок – взяти гроші і бігти в магазин. А для фиксирвонного – ні. І немає надовго. Це ж треба зібратися з силами. А найголовніше зважитися розлучитися зі старим диваном. У нього вже може не залишитися жодного гідності, крім головного, для фіксованого людини – «Це МІЙ РІДНИЙ диван» ? це дорогого коштує ?
кардинальні страждають від цього зазвичай. Але я завжди заспокоюють фразою – «зрозумійте! Ось як він диван не кинув, так він і Вас не кине» ? ? ?
ось такі вони — люди фіксованого хреста. Як рахувати – читайте попередню лекцію.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знайомство з картою астрологічні хрести, хрести астрології, хрести в астрології, хрести гороскопу, хрести якостей, фіксований хрест

Навігація по записах

Кардинальний хрест. лекція 5. частина 1.
Мутабельный (рухливий) хрест. Лекція 5. Частина 3.

13