Фігури аспектів (замкнуті аспектные конфігурації). Великий тригон. Лекція 139.

5

Лекція 139. Фігури аспектів (замкнуті аспектные конфігурації).
Великий тригон

На мій погляд, одна з найцікавіших, але погано освітлених в астрологічної літератури. Крім того, як показує практика, тема дуже складна. Тому розбиратися з нею чисто теоретично не вийде, у зв’язку з ніж, як звичайно, я буду представляти Вам як теоретичну інформацію у вигляді лекції, так і практичні приклади у відео-уроках.
Перш ніж ми перейдемо до розбору конкретних конфігурацій, давайте загалом поговоримо про те, що таке конфігурації і які вони бувають.
Замкнута конфігурація аспектів – це об’єднання трьох і більше Планет в завершену геометричну фігуру. В результаті того, що Планета 1, робить аспект до Планеті 2, Планета 2 до Планеті 3 а та, в свою чергу аспект до Планеті 1, утворюється трикутна конфігурація. Якщо таких Планет буде 4, і ніяка пара з них не буде стояти в з’єднанні, то можна буде говорити про чотирикутної конфігурації і т. д.
загальне правило говорить — чим більшу частину карти охоплює конфігурація, тим більш значиме вплив вона робить і тим більш стійкою (постійною) у своїх проявах є. Чим коротше аспект, що лежить в основі конфігурації, тим більше дискретної буде її дію.
З цим правилом у деяких випадках можна посперечатися, але в цілому воно досить дієво і інформативно.
При розгляді аспектних конфігурацій, ми буде враховувати ТІЛЬКИ основні 10 Планет. Вплив інших точок – фіктивних Планет (включаючи Вузли і Ліліт), астероїдів (включаючи Хірон) та інші елементи гороскопу ми розглядати в цьому питанні не будемо. Особисто я ці елементи в темі конфігурацій аспектів не розглядаю ніколи. Тим не менше, якщо Ви переконані, що якісь елементи потрібно підключити до дослідження в цій темі, то діяти Вам потрібно буде за тією ж схемою, за якою будуть описані конфігурації, що складаються з реальних Планет, але це вже предмет для Вашого самостійного вивчення.

Фігури бувають трикутні, чотирикутні і багатокутні. Починати вивчати цю тему, доцільно з трикутних конфігурацій, так як саме завдяки їм, ми зможемо зрозуміти, як вирішувати проблеми чотирикутних і багатокутних конфігурацій.
Трикутні конфігурації — зовні рухливі, але внутрішньо дуже стійкі. Те ж саме можна сказати про теми у життя альтернатива, які представлені Планетами, об’єднаними в трикутну конфігурацію. За темами цих Планет, людина буває досить гнучким (звичайно, ми враховуємо і баланс космограми і карту в цілому, але це необхідно робити завжди, для того щоб винести вірне судження). Він здатний ЗОВНІ змінюватися та пристосовуватися до нових умов, але при цьому, внутрішньо, трикутник дає дуже велику стійкість – тобто людина знає, заради чого (внутрішня стійкість) він змінюється (зовнішня лабільність).
рівносторонній трикутник – Великий тригон. Найбільший по обхвату карти трикутник. Постійно діюча конфігурація.
рівнобедрений трикутник – тау-квадрат, бисекстиль, йод, сокира і т. д. Сама активна точка конфігурації – це Планета, що стоїть на вершині двох рівних сторін. Планети, які стоять на кінцях підстави трикутника провокують основний конфлікт (якщо напружений аспект) або основне бажання, мотивацію (якщо він гармонійний). А вихід енергії відбувається на Планеті, що стоїть на вершині двох рівних сторін.
різносторонні трикутники – всі трикутники складаються з різних по довжині аспектах, у тому числі всі, побудовані на опозиції (крім тау-квадрат). Найдовша сторона – подразник, генератор сили. Дві інші Планета на їх вершині – спосіб виходу напруги (або знову ж бажання, мотивації).
Чотирикутні конфігурації дуже статичні і зовні і внутрішньо. За темами Планет, укладених в чотирикутні конфігурації найважче змінюватися. Чим більшу частину охоплює чотирикутник, тим раніше і твердіше формується світогляд. І це світогляд далі проноситися червоною лінією через все життя. Причому, внутрішньо, людина може сумніватися, раздираться між протилежностями (хоча треба відзначити, що це стосується далеко не всіх чотирикутних конфігурацій), але зовні, змінювати ситуацію він буде дуже погано. До речі сказати, навіть у тому випадку, коли фігури видно, що всередині людина незадоволений, найчастіше, він все одно дуже туго змінюється навіть внутрішньо.
Квадратним насправді, є тільки Великий квадрат – найбільший по обхвату карти квадрат, діє постійно.
інші чотирикутні конфігурації – це всілякі ромби, трапеції, прямокутники.

Багатокутники. Найпоширеніший, точніше сказати, самий знаменитий многокутник – це звичайно Зірка Давида. Але на практиці, зустріти завершену, ПЛАНЕТАРНУ Зірку Давида доводиться нечасто, навіть з такими величезними орбисами, як у мене.
Тут же всілякі конверти, сложносоставные фігури. Як правило, я ці конфігурації не використовую. Тому за ним інформації, на жаль, я Вам не дам. З усіх багатокутників, я враховую, загалом-то, тільки зірку Давида, в тих рідкісних випадках, коли вона трапляється.

Деякий час назад, пояснюючи цю тему, я робила фігури не по геометричному відповідності, а за типом аспектів, її формують – конфігурації гармонійних аспектів, конфігурації напружених аспектів, і змішані. Однак, як показує практика, саме трикутники – ключ до вирішення проблем чотирьох і багатокутних конфігурацій. Тому, розгляд замкнутих конфігурацій, ми почнемо з трикутників.
Великий трин.

великий тригон

Рівносторонній трикутник, який вважається чимось надзвичайно прекрасним, тим, що люди мріють побачити в своєму гороскопі. Вважається, що це дуже гармонійне протягом енергії.

Планети, які стоять у великому трігон, гармонійно поєднують в собі темі 3 будинків, в яких стоять, плюс ще кількох, якими управляють. І виходить, що вся карта «пронизана променями гармонії» — дуже багато сфер життя, знаходяться в замкнутому циклі гармонійної взаємодії. Варто почати активність по одній Планеті (в одній сфері життя), відразу ж підключаються інші сфери життя, які дають якісь свої блага і надають свою допомогу.

Великий тригон, найчастіше дає дуже стійких в психічному сенсі особистостей. Але дуже важливо, що це «НАЙЧАСТІШЕ», але не завжди! Серед тих карт, які є в моєму розпорядженні, мені з деякою періодичністю трапляються навіть психічно нездорові володарі великого тригона (чого в теорії, начебто не повинно бути).
Таким чином, правильніше говорити, що ПОТЕНЦІЯ великого тріна – це дуже серйозна психічна стійкість.

Великий тригон – це своєрідний щит. Дуже добре коли він є – людина відчуває себе захищеною перед життям. Особливо добре виходить тоді, коли до щита «великим тріну» додається ще й спис, у вигляді тау-квадрата або якийсь інший активної, напруженої конфігурації. В цьому випадку, буде сфера, яка буде явно дратувати, не влаштовувати, а отже, стимулювати до дії, але при цьому, буде і спосіб «перепочити», своєрідні теми-тили.
Але якщо трапляється так, що у нас є тільки великий тригон і немає ніякого більш-менш рівного за силою напруги, то дуже часто виникає ситуація «зійде й так». І виходить, що люди з блискучими потенціями виявляються без досягнень. Серед володарів великого тригона, чиїми картками я маю, дуже чимало тих, хто до своїх зрілості не має нічого, або майже нічого. І не тому, що «втратив», а тому що ніколи не мав. Сім’я, кар’єра, скільки-небудь гідні стосунки в сім’ї — навіть ці, основні життєві теми у багатьох зовсім не реалізовані.
Енергія великого тригона притуплює загальне відчуття необхідності «ворушитися». Потреба ДІЯЛЬНО захотіти — одна з головних проблем людини з великим тригоном. Для того, щоб чогось хотілося має щось не влаштовувати, тому так важливі напружені аспекти.
Природно, Ви розумієте, що слід розглядати карту в цілому, розглядаючи великий тригон як ОДИН З показників.

Є думка, що конфігурація Великий тригон захищає людину на фізичному рівні. Що маючи на карті цей показник, можна не хвилюватися про своє життя і здоров’я. На жаль… практика цього не підтверджує. Серед володарів великого тригона, наявних у моїй базі, є дитинка, який народився з якимось генетичним відхиленням, і, неразвиваясь ні розумово, ні фізично, помер у віці близько 2,5 років. Є люди, які зіткнулися з серйозними проблемами зі здоров’ям, є психічно нездорові, з діагностованою шизофренією в тому числі.
Ще одна прихована небезпека, пов’язана з великим тригоном, при відсутності напружених аспектів – в слабкій здатності чинити опір «поганим» динамічним аспектам. Людина, у чиїй карті ведучим буде великий тригон , не звик чинити опір обставинам, і коли приходить час напружених динамічних переживань, він просто буває до цього не підготовлений (на відміну від володаря тау-квадрат, наприклад). З одного боку – ця напружена динаміка може послужити толком до зростання, з іншого, якщо Натів захоче сховатися за своїм «щитом», худо-бідно він зуміє пересидіти кризу, і все залишиться так, як є «і так зійде».
До чого я веду не до того, що великий тригон це погано. Ні – ПОТЕНЦІЙНО великий тригон це дуже добре, але розраховувати, що він зробить за Альтернатива всю роботу, не слід. Тут важливо розуміти – Боженька зазначив Альтернатива якимось особливим даром, і великою благодаттю – йди куди захочеш, і буде тобі щастя. Але він же дав і ноги, в надії, що йти Натів буде все-таки сам.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Аспекти аспектные конфігурації, великий тригон, Великий трин, замкнуті конфігурації аспектів, фігури аспектів

Навігація по записах

Завершені і незавершені аспекти. Місяць без курсу. Відео-урок частина 2
Бисекстиль. Конфігурації аспектів. Лекція 140.

12