Дсц у Стрільці. 7 будинок в Козерозі. Лекція 34.

6

Лекція 34. 7 будинок і партнерські відносини. ДСЦ в Знаках Стрілець, Козеріг

Стрілець на ДСЦ (Юпітер в 7 будинку, упр. ДСЦ в Стрільці (в меншій мірі), упавитель ДСц в аспекті з Юпітером)
Володарі Стрельцовского ДСЦ (або Юпітера будинку 7) рідко бувають обділені увагою протилежної статі. Як правило, їм є з чого вибрати.
А вони вибирають людей цікавих, освічених, можливо багатих і щасливих (але інше питання – хто ж цього не любить?) але частіше – просто перспективних.
Мати Стрільця на ДСЦ може тільки АСЦ-ний Близнюк, а вони люди легкі, звичайні, на них можна справити враження розумними (але НЕ заумними) розмовами. Така людина із задоволенням захопиться тим, хто здасться йому цікавіше і освіченіші, ніж він сам, тим, у кого можна чогось повчитися, від кого можна щось дізнатися.
само-собою зрозуміло, що як і у всіх інших Знаків на цій осі, ДСЦ може відображати професійну діяльність Альтернатива, його соціальне положення. Тому не дивно що пару такій людині може скласти юрист, педагог або іноземець.
Взагалі кажучи, любов до людей іншої ментальності, інших засад, іншої національності та проживання тут простежується з достатньою регулярністю. Хоча в більшості випадків, це все ж просто дуже освічені, або перспективні партнери.
Вже стало традицією, вважати, що двоїсті Знаки на ДСЦ дають численні шлюби. Але як показує практика, це твердження не зовсім вірно. Правильніше було б сказати – людина з такою віссю на горизонті – може укласти в своєму житті стільки шлюбів, скільки захоче. Це не багато чи мало – це СТІЛЬКИ, СКІЛЬКИ ЗАХОЧЕ. Як я вже сказала – такі люди практично ніколи не бувають обділені увагою.
Крім того, вони досить легко ставляться до шлюбу. Напевно, вони, як і всі інші, хочуть щоб шлюб був один і на все життя, але якщо цього не відбувається, вони не роблять з цього трагедії. Вони не будуть хапатися за партнера тоді, коли очевидно вже і нема чого (що зробили б, наприклад, фіксовані Знаки).
І в самому шлюбі вони ведуть себе досить легко.
Партнери розумні, перспективні, оптимістичні (у всякому разі, саме до таких тяжіє сам Натів), утворені.
Однак і мінуси в таких відносинах теж бувають. Наприклад, партнер може бути гордівником, людиною, сповненою почуття власної переваги. Порожнім прожектором, який береться за все, але нічого не доводить до кінця.
Люди, зі Стрільцем на ДСЦ можуть «вестися» на порожні, але гучні обіцянки, дозволяти партнеру запудрити собі голову, будуючи перед ним повітряні замки і т. д.

Ну а загалом – це щасливі шлюби, і до речі, не останню роль у цьому відіграє легкість і життєрадісність самого Альтернатива.
Козеріг на ДСЦ (Сатурн у 7 будинку, Упр. 7 будинку в Козерозі, упр. 7 будинку в соед. з Сатурном (меншою мірою))
Цікаво, якими різними можуть бути стоять так близько один до одного Знаки! Якщо для Стрільця – життя-це радість і можливості. То для Козерога – це праця і відповідальність.
Так і в шлюбі, коли ці Знаки стоять на ДСЦ. ДСЦ-ний Стрілець (якщо так можна висловитися) відноситься до партнерства (не тільки шлюбним) як до можливостям, як до перспектив або хоча б як до якогось цікавого і веселого заходу.

На відміну від нього, людина «обтяжений» Козерогом (або Сатурном) на ДСЦ – як великої відповідальності і роботі. Вираз «шлюб – це спільна робота» безумовно, підходить всім, але придумали його напевно ДСЦ-ві Козероги.

Мало того – шлюб це тривалий захід (ну для них-то вже точно), тому не дивно, що до такого серйозного і тривалого обтяження потрібно підійти з усією відповідальністю.
Партнер вибирається дуже ретельно, до речі сказати, найчастіше – головою. Козеріг на ДСЦ не виключає любові і ніжності, але у «чистому вигляді» (якщо там не примешено ще щось важливе) це майже ніколи не буває божевільна любов. Це завжди любов з розумом. Голова завжди включена.
Як я вже писала, описуючи Раку на ДСЦ, така вісь на горизонті дуже часто формує відносини в парі за типом «дорослий-дитина». І коли на ДСЦ виявляється Козеріг, то «дорослим», найчастіше виявляється партнер.
Це не говорить про те, що сам Натів – інфантильний і безпорадний (хоча буває і так), але в будь-якому випадку, він ранимий і реагентен, він чутливий і емоційний, і звичайно, йому важливо обрати людину, яка скаже «не бійся! Я з тобою!». Таку «кам’яну стіну», за якою можна сховатися від мінливої життя.
При цьому не виключені претензії у вигляді «він такий холодний», «він такий сухий» і т. д. Але це зворотна сторона серйозності. «Він такий неромантичний» — так, але Ви ж хотіли «дорослість» . «Він такий не товариський» — а це на додачу до вірності і т. д.
Я практично не зустрічала випадків, коли влаштовуючи якусь сферу свого життя по Знаку, що стоїть на куспиде будинку, який за це відповідає, людина отримувала б тільки найсвітліші і кращі риси. Завжди бонусом до бажаного йде чого б краще щоб не були присутні.

Але шлюби з участю Сатурна (Козеріг на ДСЦ, Сатурн в 7 будинку і т. д. як описано) завжди довгі. Такі шлюби бувають щасливими, бувають не дуже (як і всі інші), але навіть і в останньому випадку, розриваються вони рідко або після дуже тривалого взаємного незадоволення.

Причини по яким Натів хоче його розірвати бувають, звичайно, різні, але тим не менш, зради партнера тут не часта причина, частіше «ми стали один одному чужими», «вона як айсберг», або іншого типу «він на мене тисне», «вона обмежує мене» .
при цьому, ще раз повторюся, навіть якщо відносини не склалися, або вичерпали себе, зруйнувати їх все одно не просто – Сатурн буде тримати оборону до останнього.

Дуже рідко Козеріг на ДСЦ дає ранні шлюби, таке можливо, якщо при цьому положенні Сатурн потрапив у якийсь «швидкий на рішення Знак» — частіше, Овен. Або, якщо людина зустрічає «вигідну партію — а так де стоїть Козеріг (на куспиде якого будинку) ми, як правило, добре відчуваємо момент». Якщо ж все йде своїм чередом, то в більшості випадків це не ранні шлюб.
Партнери, звичайно, розумні, освічені, статусні або перспективні (нагадую, що все в цьому житті відносно, і позначаючи всілякі «статусний», «освічені», «інтелігентний» — ми виходимо з того, де в соціальному плані, що коштує сам Натів). Дуже серйозні і вірні, ті, хто пройшов свою перевірку на любов і достойність часом. Часто старше Альтернатива (за віком або соц. положення), хоча буває і сильно молодше (парадокс осі – Рак – Козеріг).
Дбайливі, але не емоційні. Не романтичні («в чистому вигляді»), трохи скуповатые. Зате серйозні, надійні і відповідальні. Не чекайте, що Ваш партнер буде клястися Вам в любові через 10 років так само регулярно і палко як було на ранніх стадіях, але якщо стосунки складуться – то зазначити діамантове весілля у власників Козерога на ДСЦ, шансів у багато разів більше ніж у більшості інших.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ут тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа безшлюбність в астрології, Козеріг на куспиде 7 дому, мало шлюбів, багатошлюбність, розлучення в натальной карті, Сатурн в 7 будинку, Стрілець на ДСЦ

Навігація по записах

7 будинок в Діві. ДСЦ у Терезах. Скорпіон на ДСЦ Лекція 33.
Водолій на ДСЦ. Риби на ДСЦ. Лекція 35.

24