Досягнення цілей по-жіночому

2

Лариса Ренар продовжує цикл заміток «Час жінок». Перші п’ять публікації: «Право бути жінкою», «Пастки жіночності», «Структура і творчість» , «Хто в домі господар: ієрархія і творчість», «Набуття союзників: завоювання або присоеднинение».

Є два підходи в досягненні результатів. Чоловічий підхід полягає в тому, щоб чітко сформулювати мету, взяти за неї відповідальність, визначити для себе терміни, можливості і «ломитися» крізь усі перешкоди і проблеми, іноді пробиваючи лобом стіну. Називається він чоловічим, тому що саме такий підхід робить чоловіка сильніше і мужніше. Він загартовується в цій боротьбі, розвиваючи волю і чоловічі якості.

А от коли жінка починає, стиснувши зуби, йти до мети, розштовхуючи ліктями всіх і все заради цілей, тоді вона втрачає свою могутність і саму себе.

Це не означає, що жінці не потрібно ставити цілі: вона теж ясно бачить, що хоче отримати в результаті. Цілеспрямованість — одна з ключових якостей успішних леді. Але її шлях до мети відрізняється від чоловічого. Вона діє зовсім по-іншому.

Відмінність перша

Вона бачить те, що хоче отримати. І в цьому її секрет. Чоловік формулює мету і пише її, а жінка не тільки пише, але і візуалізує. Представляє у всіх деталях, відчуваючи звуки, бачачи фарби і яскраві образи, вдихаючи запахи, відчуваючи емоції. Іноді навіть на рівні тіла проживає всі відчуття, які з’являються в цю мить.
Коли ми представляємо свою мету, коли ми формуємо БАЧЕННЯ, тоді ми генеруємо особливу магнітне поле навколо себе, притягує все для отримання результату.

Досягнення цілей по-жіночому
Вчені це пояснюють появою нових нейронних зв’язків. Наглядові чоловіки, до речі, помітили, як це відбувається у жінок, і найбільш просунуті тепер самі формують Бачення.

А якщо ми це робимо на зростаючому Місяці, в перші три дні, тоді ми ще й синхронизируемся з ритмами Всесвіту, посилюючи себе і свій намір.

Відмінність друге

«Терміни, терміни, терміни» — кричать чоловіки. Улюблене слово сучасності — «дедлайн». Якщо ти не виконаєш до призначеним дат, це карається смертю без пояснення причин. Часто терміни, дійсно, важливі і необхідні, особливо коли ми працюємо в команді, і затримка одного гальмує роботу інших.

Але деякі проекти і мрії не так сильно прив’язані до дат. Як кажуть: «Немає нереальних цілей, є нереальні терміни». І ці строки можуть змінюватись і в ту, і в іншу сторону. Що може статися раніше, а щось- відкластися на якийсь час, поки не виникне найбільш сприятлива ситуація і не з’являться необхідні ресурси.

Тому справжня жінка пише бажану дату, але при цьому говорить собі: «все відбудеться в найкращий час для мене». Вона залишається відкритою до того, що може статися, і не «убивається», якщо щось піде не так. При цьому справжня жінка усвідомлює, що з-за зовнішніх або внутрішніх моментів вона може зірвати важливу роботу, і намагається зробити все від неї залежне, щоб не підводити інших. Вона щиро просить призначати дедлайн на тиждень раніше цього, щоб був час для раптових осяянь і моментів натхнення.

Відмінність третє

І в цьому третя особливість досягнення цілей по-жіночому. Чоловік логічний і щирий, він бачить один шлях руху до мети. А для жінки це завжди, як казала героїня фільму «Парі Матч», — ледь уловима крива, або навіть кілька «кривих». В її уяві народжується відразу безліч варіантів досягнення мети, і часто вона віддається на волю випадку, і в її житті починаються чудеса: відбуваються потрібні зустрічі, з’являються несподівані події, відкриваються нові можливості.

Досягнення цілей по-жіночому

З боку це здається незрозумілим, але жінка знає: її вірність ідеї та вміння представляти те, що хочеться на всіх рівнях почуттів допомагає цьому відбуватися. Тому вона говорить собі: «Все станеться найкращим чином для мене» і з цікавістю спостерігає, які ще шляхи відкриються перед нею.

Відмінність четверте

Такий же інтерес у нього викликають і виникають проблеми і перешкоди. Вона не намагається їх «продавити», як чоловік, знаючи, що це викличе ще більший опір і відторгнення, а іноді — конфлікти і війни. Вона приймає те, що відбувається. І розмірковує, як це перешкода перетворити в нову можливість, якою урок криється для неї, чого їй треба навчитися, як їй потрібно змінитися. Вона приручає драконів, перетворюючи їх у союзників, а не бореться з ними, збільшуючи армію ворогів.

Відмінність п’яте

Також вона діє і щодо пошуку ресурсів для реалізації її планів. Як розумна жінка вона заздалегідь оцінює свої можливості і розуміє, що їй може не вистачити грошей, часу і сил, а чого їй не вистачає. Справжня жінка воліє рухатися, поступово розширюючи свої можливості, спочатку використовуючи те, що у неї є, при цьому з радістю приймаючи допомогу і підтримку.

Чоловік же частіше воліє діяти і виправдовувати це відсутністю грошей і можливостей, чекаючи манни небесної або набираючи величезні кредити. Жінка теж може взяти кредит на розширення бізнесу, але при цьому розрахувати свої сили. До речі, ви знали, що у Росії саме у жінок йде 100 % повернення позикових коштів?

У жінки в крові створити з нічого салат, скандал і капелюшок, цей же талант поширюється на всі сфери її життя. Вона починає робити те, що може, з того, що у неї є, і все починає притягатися. Вона не витрачає час на пошуки необхідного, дозволяючи необхідного приходити в її життя. З’являються інвестори, меценати та волонтери, які підтримують її ідеї.

Щиро бажаючи досягнення своєї мети, жінка завжди залишає місце для чогось, що перевершує її очікування. «Нехай це буде або щось найкраще, що зробить мене ще більш щасливим» — нагадує вона собі, коли все йде не так, як їй хотілося б, та не виходить так, як вона собі представляючи.

Як говорить Опра Вінфрі: «Провал ніколи не буде провалом, якщо ти насолоджувався процесом». Тому досягнення цілей по-жіночому — це насолода подорожжю, а не кінцевою зупинкою.

Джерело: http://marsella.com.ua/