Діва у 8 будинку. Лекція 93.

6

Лекція 93. 8 будинок в Діві.
Діва на куспиде 8 вдома, вражений Меркурій у 8 будинку, упр. 8 вдома у Діві.
Перш ніж перейти до опису Діви До 8, звертаю Вашу увагу на те, що розглянуті раніше проблеми, характерні для 8 вдома в Близнюках, з-за загального управителя можна вважати більш-менш актуальними і для 8 вдома в Діві (виняток становитимуть «довгий язик» і неуважність).

прочитати матеріал про 8 будинку в Близнюках Ви можете тут — https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/8-dom-v-bliznecax-lekciya-90.html

Але природно, як і всі інші Знаки, Діва матиме свої особливості (пам’ятаємо, що описане буде найбільш актуально в разі поразки управителя 8 вдома або 8 будинку в цілому).
Зарозумілу і неспокійну восьмидомную Діву досить серйозно виводять з себе різного роду дрібниці, які вона схильна переводити в розряд серйозних проблем.
Само собою, якщо Ви запитаєте Діву, про її проблеми, точніше про те, наскільки вони масштабні або серйозні, вона буде оцінювати свої переживання одним, єдиним способом який їй доступний – тобто через Діву. І природно, свої переживання, вона ЗІ СВОЇХ ПОЗИЦІЙ буде оцінювати як адекватні (якою б незначною і малозначною здавалася її проблема оточуючим). Приміром, власники Діви в 8 будинку можуть доводити побутові дрібниці до розряду серйозних проблем. Мені зустрічалися люди, які місяць не спали перед тим, як замовити додому кухонний гарнітур, або завалювали претензионными листами організацію, що встановила міжкімнатні двері, з-за того, що, на їх думку, ручки, встановлені на двері «при закриванні занадто сильно клацають». Тощо. Природно, всім оточуючим здається що «людині зайнятися нічим» або що у нього в житті занадто мало проблем, раз він переймається подібними дурницями. І з позиції будь-якого іншого Знака – так і є – Девьи проблеми яйця виїденого не варті. АЛЕ для самої восьмидомной Діви, ці дрібниці можуть не здаватися дрібницями, просто тому що вона на них «заточена». Вона ПОВИННА звертати на них увагу і повинна реагувати на кризи. Така їхня доля — вони допитливі і завжди прагнуть до ідеалу, а життя, як відомо, не досконала, і це може приносити такій людині купу неприємностей.
Більш того, багато хто з них у результаті своєї прискіпливості, у підсумку дійсно отримували цілком пристойний стрес, довівши спочатку плевую ситуацію до конкретної неприємності.
Напевно, зайвим буде говорити про те, що отримати задоволення від наданих послуг, володарю Діви на куспиде 8 вдома буває майже не можливо.
Цікаво, але багато з них з віком кажуть «так я вже звикла, вже намагаюся не звертати на це увагу, як зробили, так зробили» — це природна опрацювання непокоїть людину позиції гороскопу.

Як це ні дивно, але восьмидомные Діви (особливо при ураженому Меркурії, або 8 будинку в цілому) часто бувають досить серйозно зациклені на сексуальній сфері. Іноді цілком гармонійно просто інтерес до цієї сфери високий. Але іноді сексуальне життя і свої сексуальні успіхи, потреби і можливості представляють потужний комплекс. Від постійної боротьби зі своєї внутрішньої а-сексуальністю, фригідність на догоду сучасним «сексуальним нормативам», до нав’язливих думок про збільшення своєї сексуальної техніки або привабливості, за рахунок пластики статевих органів, або грудей для жінок і т. д. Як ніби – виправивши невдалий на їх погляд орган, вони позбудуться від комплексу неповноцінності в цьому питанні.
Досить часто при наявних сексуальних проблемах, 8-ми домные Діви скаржаться і на сексуальних партнерів. Насправді, реальної проблеми може і не бути. Проблема, найчастіше, в «голові Діви» — вона занадто довіряє встановленим нормам, і якщо де-то в книзі прочитала що в парі зі здоровими відносинами секс повинен бути як мінімум 2 рази в тиждень (Малишева по телевізору сказала), то вона приймає це як заклик до дії і починає «видавлювати» з себе або партнера близькість навіть тоді, коли внутрішньої потреби в ній немає. Ну а притаманна Діві помисливість, досить швидко робить свою справу – якщо потреби не відчуває вона – значить вона фригідна, і отже «треба щось з цим робити». Якщо партнер – «не любить», «гуляє», або «а-сексуальний». І на тлі цього починаються спроби усунути недолік (Девья доля – робити все досконалим), що в результаті найчастіше призводить до сильної втоми і депресії

І взагалі не тільки в сексуальній сфері, але і взагалі в житті, одна з найбільш напружених тим, що викликають кризи і незадоволення – це звичайно не можливість досягти ідеалу. Занадто високі вимоги до себе і до світу.

Досить складні відносини з окультизмом або взагалі чимось метафизческим. Не дивлячись на те, що в принципі це положення зовсім не скасовує таланти в темі екстрасенсорики і магії, навіть навпаки – захопившись цими питаннями, Натів може своєю працею і уважністю добитися великих результатів. Але ось ставлення до теми «чогось більшого ніж те, що можна помацати» найчастіше буває досить скептичним (особливо при Козерозі на АСЦ!).

Треба зазначити, що помисливість восьмидомной Діви, і її напруженість, у постійній боротьбі за досягнення ідеалу, може викликати і тривалі хвороби, щоправда, найчастіше, не небезпечні для життя. В якості серйозних проблем, найчастіше уражаються кишечник, опорно-руховий апарат, і шкіра. Ну і природно, одним з ключових гравців на полі здоров’я, в цьому випадку виступає нервова система.
Так, і ще, 8 будинок в Діві при ураженому Меркурії, або уражену Меркурій у 8 будинку, досить актуальне для проблем із зором.
Незважаючи на те, що володар Діви в 8 будинку значно ускладнює собі життя своєю власною пристрастю до відповідності, я не багато знаю Дів у 8 домі, кому довелося б пережити дійсно жорсткі кризи, які по-справжньому серйозні небезпеки, якісь важкі екстремальні ситуації (ясна річ, ми говоримо зараз про більш-менш пристойному 8 домі, при відсутності тяжких поразок у карті в цілому). Мабуть їх недовірливість і обережність, приносить їм напруга по дурницях, добре береже їх від реально серйозних небезпек.
В астрологічну літературу, можна знайти вказівку на небезпеку бути засипаним, заваленим. Або на небезпеку на робочому місці. Вважаю, що буває і таке, якщо слідувати прямий сигнификации. Але на моїй практиці, ПОКИ таких випадків не було. А якщо якась серйозна ситуація і виникала, то частіше не по Діві, а по Планеті вражає Меркурій, або потрапила в будинок 8.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок в Діві, Діва в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок у Львові. Сонце в 8 будинку. Лекція 92
Лекція 94. 8 будинок у Терезах