Даоські жіночі практики

2

Стреси, переробки, неправильне харчування, недостатня кількість годин сну, шкідливі звички – все це не кращим чином позначається на організмі жінки і її інтимному здоров’я. У більшості жінок м’язи попереку, живота та малого тазу постійно напружені. В результаті в органах малого тазу порушується кровообіг, що призводить до різних захворювань і сексуальних проблем. Найгірше те, що розслабляти ці м’язи за власним бажанням ми часто не вміємо. Тому, навіть усвідомлюючи проблему, не в змозі впоратися з нею.

Однак навчитися керувати інтимними м’язами можна. Причому це доступно в будь-якому віці!

Жіночі даоські практики – читати про їхню користь

Відновивши тонус інтимних м’язів, ви:

  • позбудетеся від різних гінекологічних проблем (запальних процесів у статевих органах, ендометріозу, опущення матки тощо)
  • відчуєте себе енергійніше і бадьоріше;
  • будете виглядати молодше і привабливіше;
  • відстрочити настання менопаузи, зменшити прояви ПМС;
  • підсилите чутливість стінок піхви, підвищите свою чуттєвість і сексуальність;
  • зможете відчувати множинні оргазми і дарувати неймовірну насолоду партнерові.

Крім вправ для тренування інтимних м’язів, даоські практики для жінок включають:

  • дихальну гімнастику;
  • медитації;
  • фізичні вправи;
  • самомасаж.

Виконуючи все це в комплексі, за короткий час можна отримати неймовірний результат!

Крім того, даоськими практиками можна займатися в будь-який час, коли вам зручно. Головне – систематичність і точність у виконанні жіночих даоських практик. Книги, які ми вам рекомендуємо, в цьому допоможуть!

Даоські жіночі практики

Жіночі даоські практики: книги

Ми пропонуємо топ-7 книг, присвячених даоським сексуальним практикам. З їх допомогою ви зможете оволодіти усіма секретами сексуального кунг-фу і стати неперевершеною коханкою для свого чоловіка.

Отже, даоські практики для жінок, читати які радить Академія приватного життя!

1. Лін Бао «Курс лекцій Сестри Фу, або Таємна Жіноча доктрина»

Книга являє собою монографію по жіночій даоської сексології і пропонує безліч стародавніх сексуальних практик. Всі вправи описано дуже детально, а їх дія пояснено з позицій сучасної медицини і фізіології. Ця книга стане в нагоді і тим, хто майже не знайомий з даоськими практиками, і тим, хто вже давно ними займається.

2. Бянь Чжичжун «10 золотих даоських вправ для здоров’я і довголіття»

Автор книги зібрав кращі даоські практики – 10 золотих вправ для жінок і чоловіків, з допомогою яких можна зберегти красу, чуттєвість і здоров’я, у тому числі сексуальне. Всі вправи нескладні і доступні для виконання людям будь-якого віку.

3. Мантек Чіа, Мэниван Чіа «Даоські секрети вдосконалення жіночої сексуальної енергії»

Ця книга – розгорнуте практичне керівництво по оволодінню жіночими даоськими практиками. Вправи, що пропонуються у виданні, дозволять зберегти і примножити сексуальну енергію, отримувати більш сильні оргазми і пізнати неймовірні відчуття від близькості з коханим чоловіком.

4. Натхини Шанті «Жіночі даоські практики: Період підготовки»

Залишатися жіночною, надихає і м’якою в світі, що живе за чоловічими правилами, важко. Однак у цій книзі ви знайдете способи, які допоможуть вам з’єднати жіночі якості та професійну успішність. Техніки, запропоновані у виданні описані простим і зрозумілим мовою, виконувати вправи легко і зручно.

Даоські жіночі практики

5. Ліза Питеркина, Цзі Сяоган «Даоські секрети любовного мистецтва»

Жінка, наповнена енергією, притягує чоловіків сильніше, ніж записна красуня. Але звідки брати енергію і як її примножувати? Відповіді – в даоських практик. Для автора цієї книги, Лізи Питеркиной, провідником у світ даоських секретів став китайський майстер Цзи Сяоган, чиї техніки вона і переказує.

6. Мантек Чіа «Цілюща любов. Вдосконалення Сексуальної Енергії»

Уміння управляти своєю сексуальною енергією і грамотно її використовувати однакового важливо представникам обох статей. У цій книзі запропоновані вправи на наповнення сексуальною енергією для жінок і практики трансформації сексуальної енергії в силу творення і творчості для чоловіків.

7. Л. Бінг «Секрети любові. Даоська практика для жінок і чоловіків»

Даоські «постільні секрети» дозволяють не тільки значно підвищити якість інтимного життя, але й зміцнити своє здоров’я. У цьому виданні ви знайдете безліч рекомендацій по підвищенню задоволення від сексуальних контактів, а також профілактики і лікування жіночих і чоловічих захворювань.

Практично всі перераховані вище книги, присвячені жіночим даоських практик, можна читати онлайн. Втім, якщо ви віддаєте перевагу паперові видання – знайти у книжкових магазинах не складе праці. І звичайно, освоїти даоські практики, 10 золотих вправ для жінок, ви зможете на заняттях в Академії приватного життя.

Джерело: http://upi.kiev.ua/