Даоські секрети любові

2

Стреси, емоційне навантаження, ненормований графік роботи, постійний поспіх і суєта – все це несприятливо позначається на нашому організмі. Жінка, яка виявилася в круговерті сон-робота-дім, швидко втомлюється, стає апатичною, млявою, дратівливою, асексуальної. Пропадає інтерес до життя, знижується імунітет, і кожен день перетворюється в день бабака…

Зазвичай у такій ситуації ми починаємо жменями ковтати вітаміни та пігулки, але все це не дає потрібного результату, так як не поповнює запаси енергії. Втрачаючи енергію, ми втрачаємо не тільки здоров’я, але також жіночність, привабливість і чуттєвість. А «отримуємо» натомість проблеми в особистому житті, депресію, «букет» гінекологічних болячок і незадоволеність інтимними стосунками.

На жаль, більшість з нас навіть не підозрює, що можна вибратися з цього замкнутого кола. Проте ще в давні часи були відомі особливі вправи, що допомагають жінкам заповнити недолік енергії, відкрити свою жіночу силу і використовувати її у відносинах з чоловіками.

Даоські практики – секрети любові

Даоські сексуальні практики – це не просто набір вправ, це мистецтво сексуального насолоди, унікальна традиція, що зародилася в Давньому Китаї існує вже п’ять тисячоліть. Даоські секрети любові для жінок дозволять прекрасним дамам зберегти і поліпшити сексуальне здоров’я, красу і чуттєвість!

Даоські секрети любові

Чим допоможуть даоські сексуальні практики сучасній жінці?

Даоські практики:

 • багаторазово посилять жіночу енергію і привабливість;
 • подарують неймовірно солодкі відчуття під час інтимної близькості;
 • підготують тіло до вагітності і пологах;
 • допоможуть відновити пружність інтимних м’язів після народження дитини;
 • исцелят багато жіночі хвороби;
 • нормалізують цикл, усунуть ПМС і відстрочать настання клімаксу.
Даоські секрети любові для двох

Жіночі даоські практики відновлюють циркуляцію енергії в тілі. Вони нормалізують кровообіг в органах малого тазу і позбавляють від захворювань, пов’язаних із застійними явищами в жіночих статевих органах, підвищують чутливість піхви. Крім того, практики сприяють омолодженню організму та наповнює його життєвою силою.

Вирівнюючи гормональний фон, даоські практики благотворно впливають і на емоційний стан жінки, підвищуючи її стійкість до стресів і формуючи спокійне ставлення до різних ситуацій. Знімаючи затискачі та блоки, вони дозволяють швидше розслабитися під час інтимного контакту і одержати більш сильний оргазм, зміцнюють інтимні м’язи, що відкриває нові нюанси чуттєвих переживань.

Даоські секрети любові

Даоські практики вчать керувати власним тілом і концентруватися на відчуттях. Знання даоських секретів любові:

 • зробить вас чарівною, привабливою, привабливою;
 • відкриє таємницю багаторазових оргазмів (клиторических і вагінальних);
 • перетворить вас в майстерну коханку, яка вміє дарувати чоловікові вишукане насолоду;
 • дозволить зберегти привабливість і сексуальність до похилих років;
 • допоможе залучити в життя достаток, щастя і кохання!
Даоські секрети любові для жінок

Якщо ви хочете підвищити свій енергетичний рівень, стати більш сексуальною, пристрасної і чуттєвої, поліпшити якість сексу і посилити оргазмичность – спробуйте щодня робити три простих вправи.

 • Сядьте прямо. Потріть долоні один об одного до відчуття тепла. Потім покладіть руки на груди і зробіть 36 легких кругових рухів по напряму вгору і назовні від соска, а потім 36 разів – вниз і назовні від соска. Це вправа звільнить ваше тіло від негативної енергії і наповнить його позитивною енергією.
 • Встаньте прямо. Потріть долоні один об одного до відчуття тепла. Покладіть їх на низ живота. Зробіть 36 кругових рухів у напрямку до центру, вгору і назовні.
 • По черзі стискайте і розтискайте м’язи піхви. Почніть з 10 разів і з кожним днем збільшуйте кількість повторів.

Вже через тиждень ви відчуєте прилив сил і енергії. А через 2-3 місяці відчуєте себе оновленою, окриленої, легкою і радісною.

Даоські практики – секрети любові, доступні кожній жінці! Вони дадуть вам відчуття повноти життя, гармонії та щастя!

Джерело: http://clip.net.ua/