Чи варто змінювати роботу?

5

Сьогоднішній майстер-клас присвячений питанню змінювати професію чи ні. Лист від Ірини:
«Добрий день Олено! Направляю своє питання для участі у конкурсі питань, можливо він Вас зацікавить. Мене звуть Ірина, 30.03.1978 р., 17 – 40 ч. р. Прокоп’євськ, Кемеровської області. Моє питання: зміна професійної діяльності або чим мені займатися для отримання прибутку?»
Я проживаю в р. Прокоп’євську, в 1995 році після закінчення школи поступила в інститут р. Новосибірська на спеціальність економіка, гуртожиток надавали тільки з 2 курсу необхідно оплачувати квартиру, провчилася 1 місяць і через розлучення батьків довелося повернутися назад в р. Прокоп’євськ. Так як вже йшов навчальний рік, мене взяли прийняли тільки в технікум. В технікумі отримала спеціальність фахівець із соціальної роботі, потім поступила в університет і в 2001 році закінчила Кемеровський державний університет. по спеціальності: психосоціальна робота з населенням. Професія в той час була нова, тільки відкривалися соц.установи і вибудовувалася державна соц.політика. Відразу в липні 2001 року після отримання диплома влаштувалася на муніципальну службу фахівцем в адміністрацію міста в комітет соціального захисту населення. Звичайно на роботу мене взяли не просто з вулиці, а за рекомендацією, але серед інших претендентів роботодавця влаштувало, що на той момент я була вже заміжня і був дитина старше 3-х років. Протягом 14 років до 2015 року, я просто насолоджувалася своєю роботою, мене влаштовувало все і великий обсяг роботи і що доводилося затримуватися після робочого часу, виходити у вихідні та святкові дні. За цей час у мене вишикувалася кар’єрна драбина від простого спеціаліста до керівника великого відділу. У мене хороші стосунки з керівництвом, включена в кадровий резерв керівних посад міста. З боку начебто все добре: стабільна робота, кар’єрний ріст, прихильність керівництва. Багато хто з мого оточення навіть заздрять мені.
Але з 2015 року в мені стало виникати відчуття, що я вже напрацювалася у своїй професійній діяльності, з’явилася повна апатія. І дуже часто стала замислюватися, що прийшов час щось міняти. Протягом останніх 1,5 років з кожним днем наростає бажання піти з роботи. Мені все не подобається, дратує, хочеться взяти і втекти. Особливо останні 6 місяців можна сказати постійний стан депресії. Близькі люди мене не розуміють, чоловік взагалі вважає, що я сама себе накручую. А в мене кожен день одна думка в голові: як почати займатися? Що робити? Почала захоплюватися астрологією, читати різні статті в інтернеті, дуже сильно подобається.
Хочеться зрозуміти, може це дійсно моє тимчасове стан і необхідно його пережити, заспокоїтися. Чи справді настав час починати щось нове. Але тоді що? Місто у нас колишній шахтарський, колишній тому що закриті всі шахти, з вугільних підприємств залишилося всього три, в основному бюджетна сфера (школи, мед.установи) та торгові центри. Вибір невеликий. В голові останнім часом крутиться думка: переїхати в інше місто, наприклад Санк-Петербург і починати там вибудовувати свою професійну діяльність. Але чим займатися? Також піти держ. служищим або щось інше. Якщо мене тягне астрологія може почати навчання і розвивати цей напрямок. Ось такий мій питання.»
майстер-клас Ви можете подивитися ось тут

інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Uncategorized, Будинку гороскопа, Конкурс карт

Навігація по записах

Чи варто переходити в інший клас?
Сінастрія Майстер-клас: не щастить в особистому житті.