Чи судилося мені ще коли-небудь виграти?

5

Чи судилося мені ще коли-небудь виграти?

01.04.2004 року в Афінах, Олена виграла 20 000 євро.

«Справа в тому, що в той період у нас (я і мої два сини) ні у кого не було документів… практично ніхто з нас не працював… було так важко, що ми жили в порожньому занедбаному будинку і часто були голодними…
1 квітня 2004 року у мене знайшлося кілька дрібниці на хліб і я вирішила на інші копійки заповнити лотто. ( А перед цим за кілька днів до виграшу.. я побачила сон… що я годую велику розмовляючу курку…ця курка така задоволена і сміється… і побачила ще уві сні цифру 12 над величезною пачкою грошей… І ось в цей день 1 квітня я чомусь полізла в біблію, яка лежала в антрисоле… навіть не збагну, для чого мені раптом знадобилася ця біблія… розкривши її я побачила там лист від мами а на конверті написані номери, які я записала колись… і я чомусь ці самі номери знову записала в лотерейке… і ось вони виграли!!! Просто якесь диво з цим виграшем вийшло…»

Для початку, давайте розглянемо, що було значущого в динамічних картах Олени на момент виграшу (звичайно, ми розглядаємо і карти на минулі події і передбачуваний прогноз, з урахуванням того, що приймаємо ректифицированное час, як вірне). Нам важливо визначити фігурантів, чиї аспекти можу надалі служити показником сприятливого часу для наших цілей.
Дата народження Олени 21.04.1956. час ректифікації 02.03 Облуч’є, Хабаровський край. На даний момент — релокация Афіни.
(статті з рекфтицикации карти Олени дивіться тут : 1, 2, 3, 4,)

Отже на 01.04.2004 року

Транзити:
нічого істотного, тільки аспекти від швидких Планет

Соляр на 2003 ПОДВІЙНИЙ
– Сол.АСЦ соед. натальний К2.
сол. Уран соед. нат К2 (другий рік поспіль). Уран – упр. Нат. 2 будинки

Соляр 2003 одиночний
Партильный тригон/секстіль Марс (упр. 2 будинки соляра і ел.12) – Місячні Вузли (вісь 3/9). В натале — тригон/секстіль
Партильный тригон/секстіль Венера (упр. 3, 8 вдома соляра і ел.1) – Місячні Вузли – в натале з’єднання
В натале Марс – упр. 3, Венера упр. 9 і 4. Ел. 5
Вузли – елементи 5-11 будинків.

Соляр на 2004 ПОДВІЙНИЙ
Нічого однозначно вказує на виграш немає. Але багато свідчень на поліпшення житла і переїзд.

Соляр на 2004 ОДНИНОЧНЫЙ
Безліч аспектів вказують на гарний рік у від-нді фінансів і нерухомості

Власне подія, що сталася на час дії соляра 2003 року. Однак, важливі події, що проходять на «злеті» терміну соляра, часто можуть бути відзначені подальшим соляром. Або події подальшого соляра, тільки вступив в силу, можу бути краще розкриті попереднім соляром (особливо не миттєво виникли, типу виграшу, тривалі – типу вагітності та пологів).

Дирекція
Д. Уран (упр. К2 натал) тригон Меркурій – упр. К5и соупр. 8, ел.4
Д. Уран (упр. К2 натал) квадрат Венера– упр. ІВ і ел.5
Д. АСЦ соед. К2
Юпітер (упр. К11,12) тригон/Секст. Вузли
Венера (ел.5 (м), 7 (д), кер. 4 і 9) опозиція та профспілки. Марс (ел.1, кер. 3)
Нептун – соупр. 2, опозиція та профспілки. Венера (ел.5, упр. 4 і 9)

Прогресія
Місяць – секстіль Уран
Місяць – ингрессия (ел.8)
Меркурій (упр. 5, соупр. 8 ел.4) – ингрессия
Сонце (упр. 8) соед. Венера (упр. 4,9, ел. 5)

Таким чином, на момент виграшу найбільш активні Уран, Венера і Меркурій і Вузли
Уран – упр. К2 в натале
Венера упр. К4, К9 5 елемент будинку. Плюс пряма сигнификация
Меркурій – упр. К5, К8, елемент 4
Вузли взагалі важливий показник в динаміці. Вони завжди активні, коли відбувається щось важливе. Але в даній картці, вони ще й елементи 5 та 11 будинків

Зважаючи на те, які показники карти були задіяні в момент виграшу, можна зробити висновок, що нічого незвичайного не фігурувало. Елементи цілком очікувані – це управителі або елементи 2 та 5 будинків. Були присутні також і елементи 8-го
Отже, очікуючи можливості вторинного виграшу, ми повинні шукати час, коли ті ж показники (на мій погляд, це повинні бути ВСІ показники, обрані в якості основних), будуть активні.

На жаль, я не можу сказати, щоб у розглянутий мною період (до 2027 року), було б якийсь час, яке б мені захотілося виділити як однозначно багатообіцяюче.
Хорар, побудований на момент звернення Олени, коли вона отруїла перший лист (01.02.2017, 14.12 Афіни), так само важко назвати «вдалим». Хоча є деякі моменти, які можуть бути прийняті в якості непрямих вказівок на позитивну відповідь. Звичайно, хотілося б щоб відповідь хорара був однозначно позитивним, але на жаль, цього не сталося. Але з іншого боку, коли є хоча б щось, за що можна зачепитися, потрібно спробувати і зокрема, спробувати підібрати сприятливий час.
до 2021 року нічого подібного не відбувається.

2021
дирекції
Уран – тригон Марс ???
Венера соед. Юпітер – є шанс поліпшити своє житло

Прогресії
Венера – Нептун тригон
Довгий період Уран квадрат Сонце (упр. 8)

Тут я б сказала, у Олени з’явиться шанс поліпшити своє житло або переїхати далеко. АЛЕ!!! До всіх привабливим пропозиціям в цей період треба ставитися з ВЕЛИКОЮ увагою!!! Так як нерозумні дії, з думкою «пронесе! Де наша не пропадала?!» можуть призвести до того, що «не пронесе!». Тобто період хороший, але тільки тоді, коли Натів не втрачає пильність.
Однак, розраховувати на виграш (принаймні істотний) в цей період по-моєму немає підстав.

22
Дирекція
Венера соед.Юпітер
Юпітер квадрат Уран
прогресія
Венера тригон Нептун
Місяць опозиція Уран
Місяць квадрат Нептун

З 22 по 25 року транзитний Плутон буде робити послідовні аспекти до Планет, що становлять в карті Олени великий квадрат. Тобто великий квадрат буде активізований. Звичайно, це не простий період. Однак, треба відзначити, що з двома Планетами входять у велику квадратуру Плутон в натале аспектів взагалі не робить (це сильно полегшує ситуацію), а до аспекти двом іншим гармонійні – тригон до Сонця і секстіль до Урану.
У зв’язку з цим (не заглиблюючись у трактування динамічних аспектів), можна відзначити, що року з 22 по 25 (або якийсь період із цих років), можуть бути дуже насичені подіями, і цілком ймовірно, не найприємнішими. Але тут важливо пам’ятати, що карта говорить про те, що незважаючи на сильне напруження, яке може створити цей період, все має великий шанс закінчиться добре. Ну і звичайно про те, що сам Натів в цей час повинен бути уважним і обережним (знову ж – там як раз будуть «заманухи» від Юпітера – ось нікуди не вляпатися, це теж буде добре).

Крім того, звичайно ж активація цих Планет може принести свої позитивні плоди (зокрема, Плутон активізує Сонце і Уран, які натале мають з ним хороші аспекти і управляють 2 і 8 будинками!!! – це дуже добре для нашого питання). Треба просто «бути напоготові» і не втрачати пильності.
По можливості, я б порекомендувала Олені звернутися за очною консультацією до професійного Астролога перед початком цього періоду. Він виокремив теми, на які слід звернути увагу.

23
Дирекції
Вузли – Меркурій (кв)
Вузли – Венера (триг/Секст)
Юпітер соді. Нептун
Юпітер квадрат Уран
Нептун (соуп.2) тригон Місяць (ел. 8)
Місяць (ел. 8) соед. МС

Прогресія
Венера – тригон Нептун

24 майже те ж саме що і 23
23 та 24 роки, в принципі, позначені аспектами тих Планет, які ми чекаємо. Тому цей період в цілому може вважатися сприятливим для виграшу. АЛЕ ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ про те, що написано вище про період з 22 по 25 роки!!!!

25
Тільки прогресії – тому виграш малоймовірний.

26
дирекція
Д. Венера соед. Плутон
Д. Місяць опозиції п.Меркурій
д. Уран тригон/секстіль Вузли
Прогресії
П. Місяць секст.Меркурій
П. Місяць квадрат Венера
П. Венера секстіль Плутон
Повернення Вузлів.

Соляр 2-йной (НА АФІНИ!!!)
Солярний АСЦ соед.Уран (упр. 2 натальн будинку).

На мій погляд, 26 рік виглядає дуже привабливим для виграшу. АЛЕ!!! Дуже важливим моментом тут буде те обставина, ДЕ Олена буде зустрічати соляр.

Вважаю, що Олена хотіла б почути дати, коли їй купувати лотерею або грати в азартні ігри іншим способом. Але винеси судження про конкретні дати, на період 10 років – просто нереальне. На такий проміжок часу треба знайти хоча б великі періоди, коли будуть активні потрібні показники. А вже потім, шукати всередині цих періодів (думаю на очній консультації з Астрологом) шукати дати, в які найбільш вірогідний виграш.
Таким чином, якщо врахувати, що зроблена ректифікація відповідає дійсності, я б порадила Олені, по-перше, серйозно поставитися до періоду з 22 по 25 року включно (не в плані виграшу, а взагалі), для чого має сенс звернутися за ОЧНОЮ консультацією до Астролога.
І по друге, щодо виграшу, активізувати свою діяльність у цьому напрямку в 23 і 24 роках (пам’ятаючи про застереження за цей період) і в 26 рік.
Далі 2026 року я не дивилася (довгострокові прогнози (більш ніж на 2-3 роки) грішать багатьма помилками, оскільки, як Ви знаєте – майбутнє многовариативно).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт чи виграю я, майстер-класи

Навігація по записах

Асцендент в Знаках Землі. лекція 27. частина 2
Релокация для Ольги. Частина 1

2