Близнюки. Знаки Повітряного тригона. Лекція 14.

7

Лекція 14. Знаки Повітряного тригона. Близнюки.
Перший Знак повітряного тригона, Близнюки. Знак мутабельного хреста , зони творіння .
Як Ви, сподіваюся, пам’ятаєте, зона творіння відзначає свої Знаки особливим відчуттям природи стихії. Знаки цієї Зони повністю поглинені енергією стихії. Так Овен – нічого не чує і нічого не бачить крім захопила його ідеї, Телець – збирає, для того щоб збирати, йому важливо МАТИ – саме володіння запорука його емоційного комфорту.
А для Близнюків є самоціллю спілкування, інформація. Енергія повітряної стихії, що відповідає за комунікації, тут в зоні творіння, виливається у спілкуватися, щоб спілкуватися», «говорити, щоб говорити» і т. д.
Мутабельность дає Близнюкам здатність прекрасно перебудовуватися, бачити безліч можливостей для спілкування, для отримання інформації. Тут непогано було б зазначити, що Близнюки знак чоловічої природи, а значить, вони найчастіше самі бувають ініціаторами контактів. Вони не будуть сидіти і чекати, коли їх цікавить об’єкт почне подавати ознаки інтересу, або коли хтось прийде і запропонує поспілкуватися. Їм не потрібно, як говорили в школі, «особливого запрошення». У них активна життєва позиція, і вони з задоволенням і легкістю цю позицію реалізують.
Вони взагалі дуже легкі на підйом (мутабельный Повітря), дуже позитивні, невгамовні, вони не зациклюються на невдачах, не «морочаться» над проблемами. Та це й добре – дозволяє не зависати на минулому досвіді. І погано – вони настільки на ньому не зависають, що і ніяких висновків не роблять. Ну і крім того, часто виявляються надзвичайно безвідповідальними, з позиції всіх інших Знаків Зодіаку.
Близнюки дуже адаптабельны – Повітря, плюс мутабельных хрест. Це якість багато дає Близнюкам. Усім відома здатність Близнюків спілкуватися зі всім, з ким забажається. Причому, вираз «спілкуватися з усіма на рівних», яке періодично можна зустріти в астрологічної літератури, не зовсім підтверджується практикою. Близнюки, дуже добре відчувають ситуацію, для того, щоб дозволити собі бути з усіма «на рівних» (вони не сприйнятливі – чоловічий Знак, але реагентны – Повітря). Спілкуючись з генералом, вони отримають від нього все що захочуть, але при цьому не через рівність, а якраз через «задобрювання» генеральського гідності. Вони будуть говорити так, як генерал хотів би щоб з ним розмовляли. З іншого боку, якщо йому захочеться поговорити з волоцюгою яким-небудь, він знайде слова і поведінку для того щоб і йому бути цікавим.
Близнюки вміють «дзеркаль», тобто так чи інакше повторювати інтонацію, жести, міміку співрозмовника, що створює у останнього відчуття «я такий же, як ти, зі мною …» – в цьому полягає Близнецовская хитрість.
З іншого боку, із-за здатності «влаштуватися», «адаптуватися» вони часто стають пристосуванцями.

Однією з найяскравіших рис Близнюків є їх дружелюбність. Дійсно створюється відчуття, що вони спілкуються з усіма, всіх знають, з усіма дружать. Це насправді багато в чому так, якщо вважати «дружбою» просте приятелювання, а не глибокий зв’язок. Так як останніх вони як правило не формують (звичайно якщо в карті немає інших показань, поряд з виділеними Близнюками).
Те ж відноситься і до особистих відносин. Взагалі кажучи, Близнюки вважаються не сексуальним Знаком – Повітряний Знак – не чутливий, Планети, що мають тут виділене положення – так само не еротичні. Тут дружнє спілкування, спілкування по інтересах займає більш важливе місце, ніж чуттєвий зв’язок. При цьому, якщо партнер має підвищені сексуальні запити, Близнюки в загальному-то з легкістю їх задовольнять. Ось тільки при цьому важливо розуміти, що це НЕ безпосередньо Близнятські запити, а тільки їх чудова здатність підлаштовуватися під чужі потреби.
А особисті потреби Близнюків, у тому числі і в партнерських відносинах – це ментальний інтерес. Їм важливо, щоб з партнером не було нудно, щоб він не висів гирями на їх ногах (Меркурій – Бог керуючий Близнюками – це молода людина у крилатих сандалях), щоб не обмежував можливості поспілкуватися, потусуватися, або для більш розвинених — повчитися.
Якщо з партнером цікаво, якщо партнер здатний крім усього іншого дати Близнюкам ще й відносну свободу, то всупереч поширеній думці, Близнюки не будуть гуляти направо і наліво – на цьому просто не буде потреби.
Дуже часто на астрологічних форумах виникають питання/опитування на тему — «який Знак самий вірний?», або «який Знак самий невірний?». Трійка лідерів групи «невірні» – Близнюки, Водолії, Скорпіони. І люди складають з цього приводу цілі концепції, що випливають з особистого або форумного досвіду. Насправді, все набагато простіше – змінюють ті люди (НЕ ЗНАКИ!!!) які у своєму партнері не знайшли задоволення власних запитів. І тут треба дивитися вже не тільки гороскоп самого Альтернатива, обвинуваченого в невірності, але і його пару – наскільки партнер В ПРИНЦИПІ потрапляє в категорію «підходящий».
Якщо ж доведеться обійтися тільки карткою досліджуваного людини, і в цій карті ми побачимо домінуючі Близнюки, то ми можемо сказати – «якщо він Вам зраджує, значить йому просто-напросто з Вами нудно! Або Ви не приховуєте, що ВІН не цікавий Вам». По суті, Близнюки, один з найбільш згідливих і вміють підлаштовуватися Знаків, тому подумайте про те, що Ви йому недодаете, і якщо Ви захочете виправити ситуацію, зробити це буде набагато легше, ніж з більшістю інших Знаків.

Меркурій, керуючий Повітряними Близнюками, робить їх «поверхнево блискучими» (це визначення запропонував, по-моєму, Авессалом Підводний – воно мені здається дуже ємним, в описі Близнюків). Здається, що вони знаю ВСЕ, у всьому вони фахівці, вони такі начитані, такі «наслушанные», такі обізнані. Але насправді, які знання Повітря? Вони поверхневі, точно так само, як поверхневий і саме Повітря.
Звичайні Близнюки на які тільки курси не ходять, які тільки розумні книги не читають, які тільки передачі не дивляться – але В ЦІЛОМУ, звичайні, середні Близнюки – глибоко не знаю НІЧОГО. В цьому Знаку просто немає початкового ресурсу до глибокого осягнення. Ні Повітряний Знак, ні мутабельный Хрест, ні управитель Меркурій, ні елеватор Висхідний Вузол не дають можливості сконцентруватися на глибокому пізнанні.
Перед ними завжди дорога з безліччю розвилок. Тільки вони чомусь захопилися, як тут же виявляється що з цього можна перейти ось в це, з того в інше, з іншого в третє. І якщо в карті немає якихось підтримують впливів від Сатурна, Земних Знаків, або Фіксованого Хреста, то втриматися від спокуси побігти відразу на всі доріжки буває дуже важко.
У нашій літературі самим чудовим прикладом для опису цієї частини житті Близнюків – є Незнайко! Ось вже хто займався всім на світі!!! І машини лагодив – все переламав, і картини писав – весь Сонячний місто на нього разобиделся, і вірші класні писав: «я поет! Звуть Незнайко! Від мене вам – балалайка!» або «Біля підніжжя ромашки, я лежав, задерши тормашки!» J
Так і Близнюки – вони Вам понарасскажут і про те, як вони писали вірші, і про те, як в конкурсі «Камеді-батл» брали участь, і про те, інструкторами з рукопашного бою були і т. д. А насправді виявиться, що вірші або такі як у Незнайки, або навіть красиві, але кого-то сильно нагадують – як в мультику про Смішариків – «я помню чудное мгновенье! Смак суничного варення!» у «Камеді-Батл» вони тільки ЗБИРАЛИСЯ подати заявку, а інструктором з рукопашного бою, він був у своєму загоні в піонерському таборі, коли хлопчаки подання робили на День Нептуна.

Природно, можна зробити висновок, що першим і головним напрямком саморозвитку для Близнюків є вироблення внутрішньої дисципліни (хумилер – спадний Вузол, чию енергії а західної астрології прийнято порівнювати з енергіями Сатурна), для того, щоб стати в якомусь питанні справжнім професіоналом, вийти на рівень вчителя, авторитетну людину – оппозитор Юпітер.
Що таке Юпітер, як оппозитор Близнюків? Давайте для початку згадаємо, що таке Юпітер взагалі. Юпітер – це авторитет, вчитель. Саме до Юпітера ми прагнемо тоді, коли хочемо стати в чомусь шанованою людиною, досягти в чомусь таких висот, щоб отримати можливість вважатися в цьому питанні – гуру, вчителем.
що таке Меркурій? Меркурій – це вічний учень. З одного боку – це чудово! Людина хоче і може вчитися. З іншого – який попит з учня? Ніякого! Ми навіть на машину клеїмо букву «У», для того, щоб усі навколо знали – взяти з нас нічого, ми як-би ні за що не несемо відповідальності.
Ось так і Близнюки – принцип Меркурія сильно розвинений, принцип Юпітера – ніяк. Що маємо «на виході»? – улюблені Близнятські фрази «за що купив, за те продав», «а от я читав Іванова, і там сказано…», «вчора дивилася таємниці світу з Ганною … і там сказали, що Пугачова приворожила всіх своїх чоловіків, а Кіркоров взагалі переодягнена жінка з Сіріуса, бо у них там, на Сіріусі, всі такі високі, і очі у них у всіх, ось такі, як у Кіркорова!» ну і т. д.
Звідси і вся жовта преса і всі бабки пліткарки біля під’їзду і всі брехуни, не заради вигоди, а «щоб веселіше» — все це принцип Близнюків. По суті, вони в своїх «дивилася», «читала», «одна баба сказала», і т. д. повністю знімають з себе відповідальність за свої слова – вони як би кріплять ту саму літеру «У» на свою балакучу машину, щоб відразу всім, одночасно і офіційно сказати – «попиту з мене ніякого! За що купив – за те й продав!»
Тому обов’язково треба плекати Юпітер. Більше стимулюйте дитину транслювати свою думку. Прийшов він до Вас «мама, а Вася сказав, що Коля….!» Запитайте, що він сам думає на цей рахунок, попросіть щоб пояснив, без домішки «Василеві» аргументів. Нагадайте, що він сам вже говорив про це у Колі, і т. д.
Коли він хоче Вас чогось навчити, завжди приймайте це з задоволенням і вдячністю. Навіть якщо він Вам вже це 100 разів пояснював, нехай розповість ще, але постарайтеся, щоб він розвинув свою розповідь, щоб пояснив, що до цього ще не пояснював. І т. д.
взагалі більш дбайливо ставитеся до його авторитету, на його думку, до його слів.
Не губіть ЙОГО особисті ініціативи, і не знецінюйте їх словами виразами типу «нічого особливого», «це все і без тебе знають» і т. д.
Пам’ятайте, що діяти завжди легше і простіше через диспозитора. У разі Близнюків це Меркурій, з них у Вас обов’язково повинен бути налагоджений контакт, якщо Ви хочете мати можливість нормально співпрацювати з Близнюками. А Меркурій – це розмова і інтелект.
Висновок – якомога більше розмовляйте з Близнюками. Якщо у Вас є до цього людині претензії – озвучуйте, шукайте рішення в обговоренні.
АЛЕ при цьому – вкрай чутливою точкою буде саме оппозитор. У разі Близнюків – Юпітер. Тобто життя з буквою «У» на лобі, це спосіб заховати чутливе «я нічого толком не знаю, Я САМ нікому не цікавий!».
Якщо Вам дістався вже дорослий представник Близнюків витягнути і гармонізувати Юпітер буде складніше – але тим цінніше буде результат і тим важливіше будете Ви для такої людини.
А якщо Ви з ним з моменту його народження – то з самого початку і працюйте над Юпитерианскии принципом, що суттєво поліпшить якість» самих Близнюків.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку Близнюки, Знаки Повітря, Знаки повітряного тригона

Навігація по записах

Козеріг. Знаки Земної тригона. Лекція 13.
Лекція 15. Знаки Повітряного тригона. Ваги

18