Близнюки в другому будинку. Меркурій в другому домі. Лекція 77

6

Лекція 77. 2 будинок у Близнюках

Близнюки на куспиде 2 будинки (Повітряних або Вогненний Меркурій в 2 будинку, управитель 2 будинку в Близнюках, або в поєднанні з Повітряним або Вогненним Меркурієм).

Повітряні Близнюки не найбільш плідний Знак. Як правило, вони не дають якихось «великих» грошей, крім випадків, коли 2 будинки підтриманий сильними аспектами від грошових Планет, або Меркурій не потрапляє у «грошові» Знаки.
Але в цілому, самі по собі Близнюки, не передбачають якихось надвеликих доходів. Але найцікавіше, що вони над цим і не «паряться», що називається. Якщо для Марса (у другому будинку) гроші – це елемент багато в чому незалежності, і в цьому сенсі Марсу потрібні гроші. То втородомные Близнюки (самі по собі, без відповідної підтримки від інших елементів карти), як правило, не надають грошам того понад-значення, яке вони отримали зараз у нашому житті.
При цьому, Близнюки (часто разом з Рибами і Стрільцями), більше інших Знаків, схильні до того, щоб взяти щось чуже, що погано лежить. Знову ж – відразу обмовлюся – само собою все визначає рівень розвитку особистості, але сам по собі знак, у своїх чистих проявах, таку можливість передбачає. При цьому робиться це не з міркувань користолюбства, не тому, що він хоче, що б то ні стало володіти заповітної річчю, а більше для інтересу. Клептоманія, як пристрасть до дрібного злодійства, як раз йде під Близнюками – адже там важливо не володіння украденою річчю, а сам процес добування трофею.
Але от саме користолюбства, властивого скажімо, Тельцю, здатному бути жадноватым для чужих, незалежно від тугість свого гаманця, Близнюкам звичайно не властиво.
Близнецовское багатство – це став безсмертним, завдяки пісні Алли Пугачової, слоган «не май сто рублів, а май сто друзів!». Близнюки розуміють, що гроші – це категорія дуже нестійка і тому над ним немає ніякого сенсу морочитися. Є гроші – добре, немає грошей – теж ніхто не помер. Вони рідко бувають понад уважні до свого бюджету. Вони досить рідко займаються обліком або жорстким плануванням свого гаманця (звичайно крім випадків, якщо 2 будинок або карта в цілому не підтримані Сатурном, Козерогом або Дівою). Вони можуть «неподрасчитав» витратити більше грошей, ніж планували, причому – значно більше. Але в результаті, вони рідко будуть робити з цього трагедію.
Вони відносяться до грошей, абсолютно спокійно. Вони радіють грошам, коли гроші є, але не роблять трагедії з-за їх відсутності або нестачі.
До речі кажучи, якщо Меркурій або 2 будинок в цілому не має якихось серйозних поразок, то вони рідко виявляються в жорсткому безгрошів’я. Як правило, в цій ситуації, гроші звідкись нарисовываются – хтось позичає, або віддає борг, або гроші приходять від одного з безлічі інших джерел.
Що стосується імунітету. З одного боку, Близнюки – мутабельный повітря, і ні про яку енергетичну силу мови в цьому Знаку не йде. Але що найцікавіше, Близнюки виявляються самим нечутливим до хвороб Знаком. Близнюки, як виявляється, важко хворіють значно рідше все решту Знаків. У них немає сильного імунітету, але при цьому, у них немає і високу схильність хворобам. Їх організм не сильно бореться, захворівши. АЛЕ – він і не схильний вистачати першу-ліпшу заразу, як деякі інші Знаки, з сильним імунітетом. Тобто вони не хворіють не тому що «борються», а тому що «не хворіють». Я не медик, і, на жаль, не можу пояснити більш дохідливо і що найважливіше – грамотно. АЛЕ те, з чим мені доводиться стикатися у своїй астрологічної практиці – виглядає ось так.
Тому якщо людина з Близнюками у другому будинку захворіє, то його організму вже знадобитися допомога ззовні – у вигляді ліків, або якихось процедур, але схильності захворювань втородомные Близнюки, як правило, не дають (звичайно, якщо Меркурій або другий будинок у цілому не говорять про протилежне).

Самооцінка багато в чому залежатиме від того, наскільки хороший Меркурій (як і для будь-якого Знака – нам важливо, наскільки добре розташований його управитель карті). Але в цілому – самооцінка Близнюків, як і його імунітет. З одного боку, вони не надають собі якоїсь соціальної надцінності (звичайно якщо Меркурій або карта в цілому не говорять про протилежне), не падають в нестямі при вигляді власного відображення в дзеркалі або звук свого голосу. З іншого – якраз від того, що вони не страждають від гіпертрофованої самооцінки, вони дуже чутливі до зовнішніх образ, неприємним словами, подшучиваниям, претензіями – їх це не зачіпає, не ображає настільки, щоб засумніватися у власній «хорошості».
Вони не страждають від того, що їх не зводять на п’єдестал, просто тому, що вони не дуже-то цього потребують.

Звісно при ураженні, або при попаданні Меркурія, скажімо у Стрільця, або Козерога, у Лева або Скорпіона, ситуація зміниться – там з’являться властиві тим знакам риси і амбіції.
З іншого боку, поразка елементів 2 будинки покаже, чим дорікати Альтернатива, або що буде для нього найбільш болісною. Так, наприклад, жінку з Овном у другому будинку, можуть дорікати в тому, що вона не жіночна, що вона жорстка, може бути навіть груба. Або навпаки – в тому, що вона не самостійна, слабка, залежна. Варто їй лише підняти голову і стати незалежною (в матеріальному плані в першу чергу – це ж 2 будинок), як тут же почнуться закиди в тому, що вона надто багато про себе думає, занадто самостійна, занадто…
Втородомного Тільця в тому, що вона жадібна, або що крім грошей і задоволень, її більше нічого не цікавить. Або в тому, що товста, або негарна і т. д.
А Близнюків, звичайно – в тому, що дурна, безвідповідальна, поверхнева, не практична, не сексуальна і т. д. і т. п.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 2 будинок в Близнюках, 2 будинок в Знаках, Меркурій в другому домі

Навігація по записах

2 будинок в Тельці. Венера в другому будинку. Лекція 75.
Рак у другому будинку. Місяць у другому будинку. Лекція 78