Близнюки в 4 будинку. 4 будинок в Раку. Лекція 39.

5

Лекція 39. Близнюки, Рак на куспиде 4 будинки.

Близнюки на ІС (Меркурій, особливо повітряна, вогненний в 4 будинку. Упр. ІВ у Близнюках. Упр.ІВ у повітряному, вогненному Знаку в поєднанні з Меркурієм).

Близнюки на куспиде 4 будинку припускають з батьками більше ментальну зв’язок, це батьки – друзі. Природно, нам завжди потрібно буде відзначати, куди потрапив управитель 4 будинки і якщо на Іс Близнюки, і Меркурій там же в Близнюках, то чисте опис Близнюків на Іс буде для такої людини дуже актуально. А якщо Меркурій наприклад, потрапив в Раку або у Риб або у того ж Тельця, то ми отримуємо вже деяким чином зміщені акценти, і у нас вже будуть не тільки дружні, але і якісь тісніші та більш ніжні стосунки.
Але якщо ми говоримо виключно про Близнюках, то це звичайно більше ментальні відносини. Добрі, довірчі, дружні. Тут батьки дозволяють досить багато свободи. мама швидше за все інтелектуалка. У будинку багато розмов, розмов всяких і з мамою можна поговорити на будь-які теми.
Багато людей може бути в такому будинку, багато гостей. Дуже відкритий будинок. Причому, якщо будинок Тельця – хлібосольний, то будинок Близнюків – він дуже контактний, сюди люди приходять не для того, щоб поїсти і посидіти в теплій компанії. Сюди люди приходять для того, щоб поговорити, поспілкуватися. Дуже багато розмов.
Дуже багато у такому будинку телефонів. На сьогоднішній день увійшли в ужиток телефони, комп’ютери, їх, звичайно, багато в будь-якому будинку. Але в будинку Близнецовского типу, як правило все це включено одночасно. Включений і один телевізор і другий (як правило, в такому будинку не один телевізор, якщо є можливість, то телевізори будуть в кожній кімнаті). Якщо є комп’ютери, то будуть включені і вони. Ще й по телефону хтось весь час дзвонить. Дуже контактний будинок, весь час хтось щось говорить.
Причому, скажімо у випадку Овна – розмовляти голосно, дзвінко, не тому що вони будуть кричати і лаятися (якщо Овен/Марс не вражені), це просто будуть дуже гучний голос, гучний подача. Голосно, енергійно, командно навіть.
Коли на ІС Телець, в такому будинку рідко хто розмовляє голосно – як правило це все досить тихо, досить повільно.
А коли на ІС Близнюки – це будинок в якому розмовляють дуже багато і дуже швидко. І постійно хтось, щось каже. Причому два телевізора говорять одне (не факт, до речі, що одне і те ж – людина може дивитися відразу дві програми одночасно), на комп’ютері йде щось інше. Ще й домочадці кажуть – причому ще щось третє… І виходить дуже багато розмов. А володар карти в цей момент може ще й розмовляти по телефону.
Я помітила таку цікаву особливість – власник картки може зовсім не бажати цього і не бути генератором цих нескінченних розмов, телефонів і людей (це треба дивитися карту в цілому), але атмосфера, принаймні ЙОГО очима буде бачитися саме такий, як я описала.
Якщо Меркурій цієї людини, займає досить слабку позицію, або уражений, то він може реально від цього втомлюватися, але вдіяти з цим нічого не зможе – буде так як буде.
І це стосується будь-якого Знака на ІС (або іншому купиде)– це БУДИНОК ОЧИМА ДИВИТЬСЯ, це його особисте сприйняття.
Крім того – 4 будинок показує той уклад і той інтер’єр на який Натів може впливати. Скажімо, якщо це дитина, то зовсім не факт, що хтось його буде питати як вибудовувати життя вдома, або навіть яку меблі купувати в його кімнату. Але ось в тому шматочку свого особистого простору яке він може вибудовувати по своєму смаку, він буде робити так, як велить його будинок 4.

Я часто бачила таку картинку, коли людина з ІС в Близнюках мав Меркурій, скажімо в Раку або Рибах, або якомусь ще «закритому» Знаку, він навіть в дитинстві не водив багато друзів, не кажучи вже про дорослому віці. Але він дуже багато «розмовляє сам з собою», або дуже багато читає. І т. д.

Тобто необов’язково символізм Знака (тим більше що стоїть на ІС) буде помітний оточуючим. Про нього взагалі можуть сказати – «ой! Ти що! він взагалі нікого в будинок до себе не кличе!», але це не говорить про те, що він сам так оцінює свій будинок. Для нього там постійне спілкування – тільки з самим собою, книгами, або віртуальними друзями.

Тим не менш, якщо Меркурій не потрапив у таке «закрите» становище, то Близнецовский 4 будинок як правило дуже відкритий і контактний на зовнішньому рівні. Там завжди багато людей, і апріорі передбачається, що там потрібно багато розмовляти.

Така ж була і мама у Альтернатива. Таке ж враження про себе вона і залишила – як легка, контактна інтелектуалка. Цікава, неограничивающая. Така мама досить спокійно дозволяє своїй дитині мати власну думку, вона не агресивна. Якщо, наприклад, мама челвоека з ІС в Овні може бути агресивною. Вона може чудова, прекрасна, хороша, але все одно періодично будуть включатися якісь спалахи агресивного марсіанського виплеску, і тоді вона може і лаятись і кричати, і можливо навіть застосовувати фізичні покарання. А в разі, якщо це Мама близнецовского типу, то вона буде з дитиною розмовляти. І розмовляти вона як правило буде багато, і буде максимально домагатися того, щоб дитина по відношенню до неї був відкритий, щоб він усе їй розказував.
Такі батьки дуже стимулюють дітей ще й на навчання, гасло «учися, дитинко, інженером (космонавтом, астрологом …) будеш для цієї сім’ї дуже актуальне.

Але це і не дивно – адже самі батьки тоді представлені віссю Близнюки – Стрілець – а це буквально можна читати як батьки – освічені люди. Часто батьки бувають педагогами, бібліотекарями, інженерами, літераторами, лінгвістами та ін.
Мама, описана 4 будинком, була у нас в нашому дитинстві і такі ми будемо, коли станемо матір’ю (батьком). Так ми будемо вибудовувати свою позицію, свій побут, завівши власну сім’ю. Маючи Овна на ІС, або упр.ІВ в Овні ми будемо намагатися домінувати. Маючи Близнюків на ІС ми будемо намагатися зберігати контакт, підтримувати довірчі, дружні, відкриті стосунки.

Природно нашої дитини буде свій будинок 4, і сприймати нас він вже буде через особливості своєї картки. І в цьому сенсі буває дуже цікаво. Як я вже писала у вступній частині лекції з ІВ, що 4 будинок формує наші психологічні якісь якоречки, корінці, він формує часто навіть може бути необ’єктивно, просто людина ТАК БАЧИТЬ обставини свого дитинства. І бачить він саме в такому ключі свою маму. І якщо, наприклад, у нього 4 будинок в Леві – бачить він свою маму як красуню, як яскраву, цікаву, з якою весело і здорово. При цьому у мами можуть бути зовсім інші показники. Але от саме ті рідкісні хвилини, якщо її карті Львинные провления не властиві, то ті рідкісні хвилини, коли вона виявляла ось ті якості, які виділені у її дитини, вони і створили материнський образ, який відклався в голові ось цієї самої людини.
У плані внутрішнього оздоблення, тут, звичайно, свої особливості. І володарю 4 будинки в Близнюках, буде складно жити з володарем 4 будинки у Тельці, наприклад. Тому що 4 будинок в Тільце припускає що все фундаментально, купується диван, який зсувається ніколи. Це вбудована техніка, це вбудовані меблі, це все таке, яке купується один раз і назавжди. Це все зроблене класно, але на століття. Людина з Близнецовским ІС в такому фундаментальному будинку може відчувати великі труднощі. Йому не комфортно. Він може приходити в гості в такий будинок і відчувати себе чудово, але в СВОЄМУ будинку йому потрібні постійні зміни.
Взагалі кажучи, куспид 4 будинки у Близнюках схиляє людину до постійних переїздів, як правило на недалекі відстані, але якщо є зв’язок з 9 або 12 будинком – то може і далеко. Але суть в тому, що ставлення до батьківщини, до рідного дому, до яких має відношення 4 будинок, воно дуже легке. Передбачається, що можна і потрібно постійно переїжджати, постійно щось змінювати.
Якщо у такої людини немає можливості переїжджати, йому обов’язково потрібно щось міняти в будинку – переставляти меблі, переклеювати шпалери і т. д. І тому якщо він живе з людиною у якого показники 4 будинки фіксовані, то йому буде важко від цієї фундаментальності, незмінності – нічого не можна змінити.

Тоді може бути розкиданість, люди будуть розкидати речі, причому зовсім не обов’язково, що це буде робити сам Натів, але самі речі в цьому будинку, не матиме якогось свого закріпленого положення. Постійно все потрібно буде повертати на свої місця, постійно потрібно буде все прибирати, так як всі ці речі мають тенденцію до перескакиванию на нове місце.
Це знову ж тритижнева бруд, що тут буде брудно. Тут не буде брудно, і якщо це нормальна господиня (що визначається іншими показниками), то не буде ні бруду, ні сміття, але інше питання що тут дуже часто буде разбросанно – речі постійно будуть переміщатися.
Якщо говорити про предмети інтер’єру які купуються, тут потрібно відзначити, що в такий будинок більше купується щось легке, щось рухливе. Меркурій взагалі любить багато всяких речей, які можна переставляти, змінювати місцями. Купуються різні ящики, коробки – красиві або не красиві, дорогі або не дорогі, залежить вже від можливостей, але тим не менш купуються постійно якісь речі, які по-перше можна пересувати, постійно змінюючи інтер’єр, а по друге, те, що хоча б якось допомагає боротися з «безконтрольним» пересуванням речей.
І в цілому, звичайно, не повинно бути нудно, не повинно бути якийсь затхлості, ні енергії, ні по «повітрю в приміщенні. Такі люди дуже люблять великі вікна, ясна річ, що наші реалії дуже сильно коригую наші бажання, але в будь-якому випадку, така людина прагнути до того, щоб в будинку було багато світла, щоб було багато повітря. Будинок постійно провітрюється, щоб був постійно свіже повітря, щоб виводилися сторонні запахи.

Люди з сильною доминаной Близнюків, (а в описі будинку – ІВ на Близнюках це вже їхня сильна домінанта), дуже люблять дивитися у вікно. Тобто вікна виступають як додаткова зв’язок із зовнішнім світом.
Рак на ІС (Місяць у 4 будинку, упр.ІВ в Раку, упр.ІВ у з’єднанні з Місяцем).
В даному випадку, Місяць є сигнификтором матері по прямой своєї сигнификации як завжди, і крім цього, вона є ще й сигнификатором матері (чи батька), у зв’язку з тим що управляє 4 будинком. У всіх інших випадках, у нас є Місяць характеристики якої нам завжди описують маму і 4 будинок, який теж описує нам батька, внутрішні сімейні обставини.
Завжди коли на куспиде 4 будинки НЕ Рак, у нас 2 Планети відповідають за образ мами, доповнюючи і обмежуючи один одного. У разі коли на куспиде 4 будинки виявляється Рак, Місяць стає одноосібний описателем материнської фігури, і в цьому випадку, ми можемо сказати, що всі поняття йдуть під 4 будинком – дім, родина, батьківщина, ДУЖЕ тісно пов’язані з материнською фігурою (або, в рідких випадках – батька).
Природно, що уявлення про будинок у такому випадку дуже інтимні, дуже глибокі. Людина може відчувати себе в своєму будинку до такої міри природно, що він може дозволити собі бути там маленьким, примхливим, мінливим. Бути абсолютно ПРИРОДНИМ, і реагувати на свою життєву ситуацію абсолютно вільно, розслаблено.
Звичайно Місяць може бути вражена, вона може міститися в якомусь іншому Знаку, і само-собою зрозуміло вона додасть нам харатеритистики тієї самої фігури близького батьків. Але в будь-якому випадку, людина котрого ми сприймаємо по 4 дому для нас вкрай важливий. З ним дуже тісний, практично нерозривний зв’язок (навіть якщо деструктивна (при ураженні Місяця або 4 будинку в цілому)).
Люди з таким ІС важко рвуть з корінням, прагнуть зберегти своє місце проживання досить довго. Рак – це лоно жінки, в якому вона носить своє дитя, так само і дім, батьківщина для такої людини уявляється як лоно, як щось дуже ніжне, дуже інтимне, дуже глибоке і найголовніше – дуже безпечне, в якому людина може відчувати себе добре, спокійно і природно.
Місяць найшвидша Планета, тому її характеритиски завжди дуже сильно додають показники того будинку де стоїть Рак. У всіх випадках, характеристики управителя дуже актуальне доповнення до показників куспида будинку, але у випадку з Раком це ще більш акцентовано, у зв’язку з тим, що Місяць – найшвидша Планета, а отже швидше інших змінює Знаки, аспекти, положення в будинках.
В цьому сенсі вона може дуже багато чого додати своїм станом у гороскопі, але в будь-якому випадку, зв’язок з мамою, або 4-домным батьком дуже тісний, і глибока.
Якщо Місяць не суперечить, то такий Натів не хоче разъежаться, розлучатися зі своїми батьками. Люди можуть довго жити в отчому домі. Або, скажімо, свій дорослий будинок, приносити багато елементів з батьківського дому. Наприклад – зберігати якісь речі, що зберігають пам’ять про батьків (тим більше померлих), які їх подарунки, які вони робили, коли він був ще можливо зовсім не великим. Тому що ось з цією інтимною стороною, дуже глибокої, дуже особисте, дуже «своєї», пов’язується поняття «будинок», уявлення про будинок.
Звичайно, дуже важливо де Місяць, у момент народження людини, які характеристики додала вона. Але тим не менш, 4-домные Раки, як правило дуже цінують свій будинок. Вони дуже цінують свій особистий простір.
Рак кардинальний Знак, тому він дуже чітко окреслює коло людей, які його і не його, але при цьому, в Раку екзальтірует Юпітер, і в цьому зв’язку, уявлення про сім’ю як правило досить широкі, великі. В сім’ю входять всі бічні родичі, тітки, дядька. Людина прагне з усіма підтримувати відносини. Причому відносини знову ж дуже емоційні. Саме ці люди, як правило продовжують сімейні, родинні зв’язки (звичайно якщо Місяць не суперечить).
Якщо Місяць не уражена, то будинок Раків це дуже гарний куточок для тих, хто там живе. І як правило, власник картки навіть ось у цьому своєму будинку, має якесь місце «тільки для себе» — своє власне місце.
Майже у всіх сім’ях і майже напевно, у всіх є своє місце за столом, але Раку ІС, по-перше це буде своєрідне свещеннодейство – місце за столом, воно завжди буде зберігатися. А по друге, це не тільки місце в кухні – своє місце, свій стілець, своя чашка. Таке місце у нього буде і взагалі в квартирі – наприклад «моє місце на дивані», і ніхто в мою присутність на нього не здатися.
Або, наприклад, всі знають, де знайти цю людину – тому що він завжди прагне перебувати в якомусь своєму просторі, яке він достатньо жорстко «застовблює», виділяє що це МОЄ місце.
Є така поширена думка, що в будинку людини з Раком на ІС буде багато речей в стилі фольклор. Але насправді це далеко не завжди підтверджується, тому що Місяць у нас може виявитися зовсім іншими показниками. Але, як правило, це все одно будинок, у якому зберігатися багато речей, пов’язаних з кимось або чимось емоційною пам’яттю.
Людина як правило дуже прив’язаний до свого будинку і якщо при цьому Місяць у нього не перебуває у Стрільці, або Близнюках, наприклад, або в якихось сильних аспектах до активних Планет, він, як правило, досить виражений домосід. Його з дому практично не виженеш. Особливо якщо Місяць це підтверджує, він із задоволенням завжди повертається додому, він хоче бути вдома. І навіть маленькі діти настільки люблять бути будинки, що їх не можливо «вигнати» навіть на вулицю. І після садка або після школи, перше куди вони прагнуть, вони прагнуть додому, бо вдома добре (якщо звичайно Місяць не суперечить).
Причому, навіть якщо Місяць вражена, і вдома не так вже й чудово, все одно будинок дуже сильно тягне людину до себе.
Навіть ставши дорослими і переїхавши, такі люди довго ще пам’ятають своє місце народження і зберігають про нього, часто навіть якісь ідеалізовані відчуття. Вони все одно хочуть повернутися, і як правило дуже тужать за рідними місцями.
людина дуже потребує у своїй батьківщині, в своєму місті, або будинку. 4 будинок це наші коріння. Ів відповідає за корінь, Рак відповідає за корінь, Місяць відповідає за корінь і тут всі вони зрослися в одному просторі, що робить зв’язок з родом, з корінням просто колосальною.
Місяць і Рак відповідають за наше відчуття безпеки, тому місце, де стоїть у нашому гороскопі Рак це місце, яке ми асоціюємо з безпекою, знову ж таки якщо Місяць не суперечить, але навіть і в цьому випадку, людина може бути дуже тривожним, але тягнути додому його все одно, найчастіше буде.

Дуже важлива роль мами у вихованні, у створенні стійких патернів поведінки, стійких психічних блоків, тому що це пов’язано і з 4 будинком самим по собі і з Місяцем – самої по собі (дивіться вступну лекцію по 4 дому). Тому дуже важлива психологічна атмосфера в сім’ї.
Якщо Місяць особливо не суперечить, то ІС в Раку хороша основа для створення великої родини, в якій багато діток. Діток вони як правило люблять.
Мама (якщо Місяць або сам 4 будинок не вражені), сприймається як людина дуже емоційний. Добре якщо Місяць потрапила в якийсь м’який, комфортний, спокійний Знак і має хороші аспекти, в такому випадку мама буде наділятися самим прекрасними рисами відповідного Знака. Але Місяць може бути уражена, і в цьому випадку, у людини може бути дуже багато внутрішніх проблем, внутрішніх комплексів, дуже багато страхів, бо зворотна сторона почуття захищеності – постійне відчуття небезпеки, недовірливість, страхи. Людина може це витісняти і зовні виглядати дуже яскравим, сміливим і самовпевненим (тим більше, що отримати на свій АСЦ Овна, у разі якщо на ІС виявився Рак – дуже легко), і в цьому випадку, звичайно, такі люди будуть демонструвати свою поведінку як сильне, сміливе. Але внутрішньо, бути дуже забитими, з великою купою комплексів і страхів – бо за це у перших відповідає Місяць, а її поразка завжди наштовхує нас на думку про негармонізованість психічного життя людини. При цьому Місяць – керує куспидом 4 будинки, а значить відповідає за винесене відчуття небезпечного світу, не безпечного життя, того, що немає того самого місця де можна сховатися від сторонніх очей і відчути себе спокійно і добре.
Тому якщо Ви побачили у своєї дитини, наприклад, Іс в Раку, будьте дуже уважними до своїх проявів, постарайтеся створити будинку затишну і емоційно теплу атмосферу. Не женіть його зайвий раз кудись, розумійте його потреба бути вдома, перебувати вдома, перебуває вдома. Він заряджається від будинку і це ні добре ні погано – це просто даність. Точно так само якщо Ваш чоловік або дружина має такі свідчення в 4 хаті, то не треба чекати від нього, що він буде без кінця підтримувати Ваші ідеї кудись їздити, переїжджати, виходити в світ. Можливо він цього зовсім не захоче і буде просто сидіти в своєму улюбленому просторі.
Якщо Місяць не уражена, то від дому йде відчуття надійного, комфортного, безпечного місця. Там добре, людина повертається туди, і там живе його Душа.
Можливо це не такий хлібосольний дім, як дім Тельця, тут можливо не буде постійно накрываемых столів, покликаних вечорів, гостей. Але в цьому домі, завжди будуть вітатися родичі або люди психологічно тісно пов’язані з Нативом. Але скоріше всього їх буде не так вже й багато, більш того, Натів швидше за все буде перевантажуватися, якщо вони будуть затримуватися в його будинку надовго, тому що для нього будинок це місце з дуже сильною психічною енергією, дуже важливе емоційне простір. І тому якщо в ньому затримується хтось довше покладеного, він може порушити ось цю внутрішню гармонію будинку. І тому не дивлячись на те, що вони шанують своїх родичів або інших близьких людей, все одно їм важливо, щоб через деякий час ці люди покинули і дали можливість побути на самоті. Щоб людина могла побути в своєму власному просторі, побути наодинці з самими собою.
Тому що Рак хоч і самий сімейний Знак, він все таки, по своєму любить усамітнюватися, на якийсь час, щоб переварити (Рак у нас відповідає за переварювання ВСЬОГО) ось той психічний потік, який він встиг сприйняти. Цей момент йому дуже важливий.
Рак сам по собі не обіцяє ні багатства, ні бідності в будинку, все буде дуже сильно залежати від Місяця. Але в цілому як правило, маючи Рак на ІС, якщо Місяць вже сильно не вражена, людина буде жити у своєму власному домі (квартирі – тобто власної нерухомості). Можливо ця нерухомість не буде якоїсь величезної або багатою, але вона буде цілком відповідати тим вимогам, щоб забезпечити Нативу і його сім’ї нормальне життя, що, власне, головне для Раку.
Щодо іншої нерухомості необхідно вивчати Місяць, так як просто сам Рак в цьому сенсі виявляється не особливо інформативним, хоча дачу (город), на якій вирощується їжа для життя – як правило дає сам по собі.
Що стосується кінця життя, старості, то це старість в колі близьких, вдома, там, де прожите життя (звичайно якщо Місяць не суперечить). Все в цьому сенсі досить природно. Правда у Раків на ІС є деяка схильність до того, щоб у старості стати «маленьким», скотитися в капризи, чудасії і т. д. Тому бачачи такі свідчення у своїй карті, постарайтеся врахувати, і організувати своє життя так, що в її кінці стати мамою або татом великого роду – будь бабусею або дедулей, а не стареньким малюком.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку Близнюки на куспиде 4 будинки, Знаки на куспиде 4 будинки, ІС в Знаках, Рак на ІС

Навігація по записах

4 будинок в Овні. Телець у 4 будинку. лекція 38.
4 будинок у Львові. Діва в 4 будинку. Лекція 40.

27