Бисекстиль. Конфігурації аспектів. Лекція 140.

5

Лекція 140. Конфігурації аспектів Бисекстиль .

Бискестиль 60+60+120 (два секстиля на трігон)

бискстиль

Астрологи зазвичай дуже добре ставляться до бисекстилю. Не дивлячись на те, що ця конфігурація одна з найпоширеніших, вона дійсно може виявитися дуже конструктивною.
Чому «може бути»? Тому, що добудувати тригон до закнутой конфігурації, допомагають сектили. Саме вони є в цій фігурі ключовими гравцями. До речі, цікаво, що навіть у самій назві, є упомниние про двох секстилях, але ні про трігон, який лежить в основі, що знову ж таки вказує на цінність секстилей.
А що таке секстили? Секстіль, це мажорний, гармонійний, дескретный аспект, дія якого можна відчуваючи тільки приклавши зусилля до тих тем, які пов’язані сектситлем.
Тому, з одного боку, наявність конфігурації саме по собі не обіцяє тих благ, на які апріорі розраховують власники Великого Тригона (як я переконалася не зовсім правомірно), та улюбленою але незрозумілою Зірки Давида (про неї ми ще поговоримо).
В інший, ось ця особливість «я нічого не обіцяю тобі даром», а так само той факт, що конфігурація дуже нестійка (вона не захоплює центр карти і плюс утворена 2 дискретними аспектами з трьох, що входять в конфігурацію), робить її дуже динамічною (чого не скаже про великому трігон).
Тригон, що лежить в основі фігури дає мотивацію — людині хочеться мати щось і він знає, що у нього є всі підстави очікувати цих благ. І в принципі, спочатку, вони і дані, але при цьому він знає – що може бути і більше і краще, але тільки в тому випадку, якщо він докладе зусилля і почне щось робити.
Це перший ефект.

Другий ефект конфігурації, полягає в тому, що можливості Планети, що стоїть на вершині, можуть бути конструктивно реалізовані, так як варто людині тільки почати діяти по одному з секстилей, одразу на допомогу приходять сфери, сполучені тригоном.
У нашому прикладі, в основі фігури лежить тригон Сонце – Нептун, на вершині фігури варто Плутон.
Сонце елемент 9 дому, Нептун 2-го, Плутон 11-го.
Сонце – управитель 10 вдома, Нептун 5-го, Плутон 1-го
Фігури можна і потрібно розглядати через взаємодію по домівках (якими управляють, в яких знаходяться) і по прямій сигнификации Планет.
І це дуже важливо!!! По домівках фігури розглядають завжди, а от по прямой сигнификации Планет майже ніколи, і дуже шкода. Так як в рамках астропсихологического аналізу, участь Планети в замкнутій конфігурації може стати великою допомогою у вирішенні її проблем (якщо такі звичайно мають місце бути).
Давайте розглянемо наш приклад.

бискстиль

Спочатку розберемося з будинками:

Ми можемо сказати приміром ось так – прагнення й уміння Альтернатива бути краще за всіх на своїй роботі (Сонце управитель МС у Леві), забезпечує йому хороший заробіток (тригон Нептун у другому будинку). Цей дохід і визнання, можуть, якщо наш Натів докладе зусилля, зробити його вкрай привабливим. Наприклад, це жінка. Враховуючи її роботу і заробіток, а так само високу самооцінку (тригон Нептун у другому будинку), яка формується в результаті активного общственного ємства (Сонце в Леві управитель МС), можна укласти, що якщо вона захоче, то може стати «пані вищого світу» — ідеальною з естетичної точки зору жінкою, у якої все так як вона хоче.
Можна комбінувати по положенню в будинку та управління будинку. Скажімо, перебування за кордоном, пов’язане з її професійною діяльністю (управитель 10 в 9-му), може добре оплачуватися (Нептун у 2-му – тригон) та/або подарувати Нативу безліч любовних зв’язків або шанувальників (Нептун управитель будинку 5), які в свою чергу дуже добре впливають на її самооцінку (або дарують дорогі подарунки, наприклад – і 2-й і 5-й).
Якщо вона докладе зусиль, вона може використовувати це положення справ, для того, щоб реалізувати свої плани, зокрема, пов’язані з виходом у вищу соціальну групу (Плутон в 11 будинку в Терезах – на вершині бисекстиля).
Або навпаки (той самий «другий ефект»). Наш Натів завжди мріяла приєднатися до серйозної окультної групі (Плутон в 11 будинку, управитель АСЦ). Та варто їй почати захоплюватися езотерикою (Нептун управитель будинку 5), як відразу ж знайдуться чудовий вчитель (Нептун тригон до Сонця у Львові, в будинку 9), харизматичний і розумний. Який безумовно виділить її (у зв’язку з тим же тригоном, Сонце – Нептун, який робить її дуже яскравою людиною, бажаючим у всьому бути кращим), та виступить її покровителем Сонце 10 і 9 будинку), зумівши здійснити її мрію і ввести її в заповітне суспільство.
і т. д. і т. п.
Тепер що стосується принципу самих Планет. Наприклад, в результаті консультації, ми бачимо необхідність корекції Сонячного принципу. Наприклад, проживаючи період пригніченості, пов’язаний з відходом з соціального життя (з приводу декрету наприклад, або виходу на пенсію) чи період депресії, пов’язаний з дією важких динамічних аспектів до Сонця.
Крім того, як ми звичайно будемо досліджувати Сонце в рамках астропсихологического аналізу (астропсихологию я дам на платному курсі) ми можемо вдатися до допомоги аспектной конфігурації.
Для простоти візьмемо вихід жінки на пенсію. Вона звикла бути на піку життя – захоплювати і надихати. Бути центром тяжіння. Займати активну життєву позицію. І раптом – повне виключення із соціуму. Повна ізоляція. Наприклад, вона не змогла впоратися з ситуацією і прийшла до нас на консультацію з приводу хвороб, нудьги, апатії і взагалі «все погано, дохтор…». Якщо ми не побачили в карті нічого, що вказує на реальні хвороби і проблеми, є сенс попрацювати з її Сонцем.
І в цій ситуації, крім ретельного розбору Сонця за допомогою інструментів астропсихології, та відповідних рекомендацій, Астролог може підказати, через що, можна включити черговий потік енергії. І в нашому випадку – це буде звичайно бисекстиль.
Тригон Сонце – Нептун (в даному випадку, Нептун ще й управитель 5 будинку що підкреслить теми, зручні для Нептуниаской діяльності) – а чи не хотіли Ви малювати (співати, танцювати, вишивати, грати на баяні тощо)? Адже дуже ймовірно у Вас коли-то був талант до цього. Малювання (ліплення, скрипка тощо) отроют Вам нові горизонти (Нептун у Стрільці), Ви зможете знову здобути самоповагу і самоцінність (Нептун у другому будинку тригон до Сонця), що при Вашому бажанні, допоможе Вам знову включитися в суспільне життя (Плутон у Вагах 11 будинку на вершині бискестиля).
Або – їдьте відпочивати (Нептун упр. 5-го), бажано на море! Грайте в усі ігри, пропоновані аніматорами (тригон Сонце у Леві), це зробить Вас помітною і підвищить самооцінку. Крім того, не відмовляйтеся від любові і залицяння, якщо така прийде (Нептун упр.5дома), це зможе Вас знову повернути до бажання сяяти (Сонце в Леві – 10-9 будинку) і дасть Вам можливість, якщо докласти мінімум зусиль, знову повернутися в статус самої ідеальної коханої (Плутон упр. АСЦ в 11 будинку в Терезах).
Або — (зайдемо від зворотного) – виходьте в люди (Плутон управитель АСЦ в 11 будинку) – будь-яка спільнота, яка може представляти інтерес для Вас – хоч в батьківський комітет, до онуків до школи, хоч в секцію класичного танцю для дорослих, хоч в домком, аби Вам подобалося (Плутон упр. АСЦ в 11 будинку). Там, приклавши незначні зусилля, Ви можете засвітитися (секстіль до Сонця), і швидше за все, Вас виберуть головної (почесною, старшої – Сонце упр. МС в 9 будинку), і можливо, навіть, це стане Вашою професією (Сонце упр. МС), яка до того ж буде приносити дохід і в будь-якому випадку милостиво вплине на Вашу самооцінку (Нептун у другому у Стрільці).

Природно, варіантів не злічити, мені хотілося пояснити Вам алгоритм, за яким розглядати конфігурацію бискстиль. Як завжди, із задоволенням відповім на Ваші питання, дам пояснення і доповнення.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Аспекти бисекстиль, конфігурації аспектів

Навігація по записах

Фігури аспектів (замкнуті аспектные конфігурації). Великий тригон. Лекція 139.
Великий тригон. практичне заняття. Відео-лекція

12