Бажання мати дітей в натальной карті. Лекція 61

7

Бажання мати дітей. Лекція 61
Припустимо, оцінивши фертильність ми прийшли до висновку, що в цілому Натів не має якихось непереборних проблем у цій сфері .


Але для того, щоб визначити скільки у Альтернатива буде дітей, мало просто оцінити плодючість. Якщо раніше, до того, як з’явилися надійні засоби контрацепції, фертильність безпосередньо визначала кількість дітей, то зараз ці два поняття не тотожні.
Ми можемо побачити вкрай плідним Альтернатива, але при цьому з бажанням мати дітей, у нього можуть бути проблеми. З особистих або соціальних мотивів, він може свідомо не хотіти обзаводитися потомством, або суттєво обмежити його кількість. І тоді своїм вольовим рішенням людина буде берегти себе від настання вагітності, або переривати вагітність, якщо вона сталася поза його волею.
Точно так само і навпаки, якщо раніше «стерильне» стан елементів відповідають за фертильність автоматично призводило до безпліддя, і єдиним способом мати дитини для Альтернатива було б усиновлення, то зараз, з’явилися методи штучного запліднення, або сурогатне материнство і т. д. Як кажуть – було б бажання.
І ось для того, щоб визначити наскільки для Альтернатива взагалі актуальна тема дітей, наскільки діти бажані взагалі – ми будемо аналізувати показники 5 будинку і Місяць. Будь ласка, зверніть увагу – куспид 4 будинки, управитель 4 будинки, стан 4 будинки в даному випадку ми НЕ оцінюємо.
Ми оцінюємо 5 будинок – його куспид, управителя, всі наявні елементи і Місяць.
Тут, як і завжди пам’ятаємо, що коли ми говоримо наприклад «Телець куспиде 5 дому», ми маємо на увазі більш широкий спектр варіацій – Телець К5, упр. К5 в Тільце, Венера у 5 будинку, упр. 5 будинку в з’єднанні з Венерою, або Місяць у Тельці, або в сполученні з Венерою. Я не буду про це повторювати постійно, просто пам’ятайте, та аналізуючи враховуйте цей момент.
точно так само ми пам’ятаємо, що «покращують» ситуацію хороші аспекти, а «погіршують» напруги.
Так якщо ми має люблячий дітей Знак на куспиде 5 дому, але при цьому, його управитель стоїть знак, що дітей не приймає, і ще квадрат від Сатурна і опозицію до Урану, то говорити про те, що бажання обзавестися потомством тут буде зашкалювати, навряд чи доведеться (хоча, треба дивитися карту в цілому).
А якщо у нас на К5 якийсь не сильно заморачивающийся темою дітей Знак, але при цьому управитель трігон з Юпітером, і секстилі з Місяцем – то це, знову ж таки, суттєво змінить ситуацію, тільки тепер вже в кращу сторону.
Тому читаючи те, що написано нижче, не забуваємо, що для винесення рішення, ми повинні проаналізувати те, що написано вище.
Дітей дуже хочуть володарі Тільця (або зазначених вище показників), на К5. Причому, вони часто хочуть більше 2-х дітей
Точно так само як і Раки, або володарі Місяця в 5 будинку (і вищевказаних показників). Серед матусь, які мають більше 2 – х дітей, люди, чий будинок 5, так чи інакше, пов’язаний з Місяцем – найбільш часто зустрічається варіант.
Люблять дітей і 5-ти домные Леви, правда рідко у них буває багато дітей (крім випадків, коли Сонце або Місяць потрапили в якісь багато-дають Знаки, або в 5 будинку виявилися відповідні Планети, або якщо вони зробили аспекти до Сонця (упр. 5 будинку) або Місяці (загальний сигнификатор)).
Овни, у властивій їм манері, періодично пристрасно бажають негайно обзавестися потомством – прямо зараз – скажімо, коли поспілкувалися з ким-то хто з душевно торкнувся, або переживаючи якусь відповідну динаміку. Але якщо в цей момент не вийшло зачати, то коли енергія на цей захід закінчується, проходить і потреба. І якийсь час (до наступного включення) вони цією темою взагалі не переймаються.
Рідко хочуть більше 2-х дітей (якщо інші показники картки не суперечать).
Близнюки здебільшого ставляться до цього питання дуже спокійно – будуть, будуть, немає – значить «не судьба». Вважається що може давати двійню. Виходячи з моєї практики, двійня більше характерна Водним показниками (Знаку або Планеті в будинку 5).
Діва до питання дітей відноситься, як правило, дуже дбайливо. Вона розуміє, коли вона хоче народити, скільки дітей їй потрібно, скількох дітей вона зможе «підняти» (Овна, в момент «нападу» така думка взагалі може в голову не прийти), на яку підтримку може розраховувати і т. д.. Вони часто міркують «наперед», беручи до уваги фактор своєї старості, і того, як забезпечити її нормальним виходом, так щоб не бути тягарем. Тому найчастіше «націлюються» на 2-х дітей.
Ваги підходять до питання дітей виходячи з соціальних орієнтирів і наявних соціальних гарантій і настроїв. Рідко дає велике особисте бажання (якщо інші показники гороскопі не суперечать), Діти – логічне завершення оформлення відносин. Натів знає що діти це добре, що діти «квіти життя» і вони всім потрібні і виходячи з цього планує своє продовження (так само як і Діва).
Скорпіон, незважаючи на те, що стосунки принаймні з однією дитиною можуть складатися дуже не просто (звичайно якщо Плутон або інші показники 5 вдома не говорять про протилежне), як правило хоче. Причому він може спокійно ставиться до думки про дітей, якщо у нього та його партнера все добре з плодючістю і соціальної можливістю обзавестися дітьми. Але якщо тільки він наштовхується на проблеми в цій сфері може бажання народити дітей, може перерости у справжню манію.
Але в цілому, якщо все добре з Плутоном, Місяцем та іншими зацікавленими показниками – то Скорпіон (Плутон) як будь Водний Знак обзавестися потомством хоче.
Стрілець – дітей любить. Хоч і є вогненним (так само як і люблячий дітей Лев), він управляється Юпітером – Планетою щастя. Тому, володарі Стрільця на К5 до дітей, як правило (якщо немає якихось суттєвих зворотних показників) ставляться дуже добре. Буквально діти – це щастя. А багато дітей – це багато щастя. Тому із задоволенням народжують дітей, якщо життя дозволяє, часто більше 2-х (але якщо умови дозволяють!).

А ось Козеріг до теми дітей підходить без особливого ентузіазму (звичайно якщо в будинку 5 не виявляється Місяць, або Юпітер, або Місяць або інші відповідальні сигнификаторы не заявляють про обратом). Частина Козерогів (5-ти домных) дітей взагалі не хочуть, частина ставляться до цього заходу як до обтяження, а частина просто вважають, що це дуже відповідально і тому не народжують дітей більше, ніж можуть «довести до розуму».
Але, тим не менш, рідко (якщо фертильність дозволяє) виявляються зовсім без дітей – часто це 1 дитина (або мало дітей – виходимо з соціального середовища).
Водолії , як і Близнюки відносяться до теми спокійно – значить будуть, ні – так ні. Вони не відчувають якогось душевного трепету з цього питання, але в істерику не впадають, якщо щось сталося не заплановано. До речі, сказати, 5-ти домные Водолії, або Уранисты, частіше за інших виявляються в ситуації, коли вагітність наступила в незаплановане час. Але ще раз повторюся, рідко роблять з цього трагедію.
Риби, до дітей ставляться добре. Дітей хочуть, якщо Нептун або Місяць і інші показники 5 дому не суперечать, то вони часто мріють про дітей, і досить часто вказує на бажання мати багато дітей.

При цьому, вражений Нептун може дати безвідповідальність, халатність, не здатність реально оцінити свої можливості у вихованні дітей.
Ще раз звертаю Вашу увагу, на те, що ми НЕ «видирає» з мапи один єдиний показник, щоб зробити висновок — ми дивимося ситуацію і карту В ЦІЛОМУ!
Так у нас може бути Лев на К5, Сонце в Стрільці, але в будинку 5 Сатурн ми скажемо, людина любить дітей (Лев на К5), хотів би мати багато дітей (упр.К5 в Стрільці), але при цьому, він розуміє відповідальність, яка лягає на нього, у зв’язку з народженням і вирощуванням дітей – тому (якщо з фертильністю все добре) дітей навряд чи буде більше 3-х, швидше за все навіть менше. Дуже малоймовірно, що діти будуть ранні, швидше за все, все буде обдумано, і своєчасно (знову ж таки залежить звичайно від аспектів, все може бути, але якщо тільки ці показники, то буде як-то так).
Тобто розумний підхід, до улюбленим дітям.

Завжди все оцінюємо по кожному показнику. Спочатку розглянемо кожен показник окремо, потім дивимося, як випливає з показників, коригує попередній і синтезуємо, виносячи підсумкове висновок.

про те, як далі розглядати тему дітей, ми з Вами поговоримо на наступному занятті.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа кількість дітей в астрології, скільки буде дітей астрологія

Навігація по записах

уражена Планета або знак це як?
Кількість дітей в гороскопі. Стать дітей. Планування дитини певної статі. Лекція 62.

19