Асцендент і 1 будинок. АСЦ в Знаках Вогню. Лекція 27.

5

Лекція 27. Асцендент і 1 будинок. АСЦ в Знаках Вогню
Асцендент і перший будинок у початківців займатися астрологією найчастіше асоціюється зі зовнішністю. Дуже багато грамотних і цікавих книг написано про те як виглядають люди, які мають певні свідчення в першому будинку. У більшості випадків знайти відповідні риси в зовнішності керуючись показаннями АСЦ і станом 1 будинку безумовно вдається. При цьому треба відзначити, що АСЦ та 1 будинок, це більше ніж зовнішність. Давайте спробуємо розібратися з тим, що це таке.
Чисто технічно Ви знаєте, що АСЦ це висхідний градус екліптики, це градус, який сходив над горизонтом у момент вашого народження.
Гороскоп дивна річ! З одного боку – весь гороскоп це ми самі. І якщо нам щось не подобається в житті, ми повинні шукати причину і рішення в самих себе, виправляти свої «косяки» і піднімати сильні і конструктивні сторони своєї особистості. Все в гороскопі належить нам! І якщо у нас є якісь складнощі, скажімо, в партнерських відносинах, і ми бачимо що 7 будинок у нас дуже непривабливо виглядає, ми все одно повинні розуміти і усвідомлювати – що це НАШ будинок 7, це НАШІ відносини, це НАША карта. І будь-який з даних нам партнерів, у відносинах з іншими людьми, може проявляти зовсім інші якості. А саме з нами показує те, що показує. Це НАМ треба працювати над собою і своєю карткою, а не кивати в сторону інших людей, що вони не так з нами поводяться, як нам би того хотілося.
З іншого боку – як це ні дивно, гороскоп, «роздаючи» фігурантам нашому житті різні будинки, визначає, як ми будемо з ними взаємодіяти. І ось в цьому питанні – питанні взаємодій одного з іншим, виявляється, що власник карти, хоч і є повноправним і єдиним власником карти, а значить і всього її вмісту, тим не менш, «полягає» в перший будинок, і вже з першого будинку – взаємодіє з іншими фігурантами і сферами свого життя.
Щоб було зрозуміло про що я кажу – відразу наведу приклад.
Як і у всіх інших картах, АСЦ та 1 будинок описує самого альтернатива (припустимо це жінка). І ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ – описує не тільки (І НЕ СТІЛЬКИ!!!) зовнішність, скільки поведінка, якою людина звик керуватися, так чи інакше взаємодіючи зі світом.
і що ми бачимо? – ми бачимо що на АСЦ Овен – опускаючи питання зовнішності (з нею ми розберемося пізніше – так як вона не так важлива, як те, про що я Вам розповідаю зараз), зазначимо, що жінка у нас активна, ініціативна, така, що, якщо треба і прикрикне, а якщо ще більше треба – то й з кулаками за себе постояти зможе.
У будь-якому випадку – це жінка «командир». Дивимося куди потрапив Марс – упр. АСЦ, він дуже серйозно уточнить, показники АСЦ.

ЗАВЖДИ, перш ніж розглядати Планети в будинку, дивіться куди (який будинок і Знак) потрапив упр. будинку.
Отже – Марс у Тельці, тут же в першому будинку, в поєднанні з Сатурном. Природно, Телець і Сатурн значно знизять «швидкість» Овенского АСЦ, але додадуть його власниці неймовірну впертість і впертість! Очевидно, що вона буде більш відповідальна, ніж було б якби Марс, як упр. АСЦ потрапив, скажімо, Близнюки. Але вона, цією своєю відповідальністю і категоричністю, доб’є будь-якого, навіть без застосування кулаков (АСЦ в Овні). Коротко і ясно таку даму завдяки її ПРОЯВІВ можна буде назвати «мужик у спідниці».
І ось приходить така жінка, і починає скаржитися на те, що їй не щастить з чоловіками. Вони не може налагодити нормальних стосунків. Трапляються одні суцільні слабкі і безвідповідальні козли, які занадто багато від неї хочуть, і зовсім не враховують її бажань.
Відразу обмовлюся – ПРИРОДНО, нам потрібно буде аналізувати ВЕСЬ гороскоп цілком, так як він багато нам пояснить і, що важливо, підкаже, куди рухатися.
АЛЕ навіть побіжно глянувши на цю карту, будь астролога стане ясно, що проблеми виникають, як раз з-за категоричності і командирства власниці картки. Вона хоче, щоб все було так, як хоче вона. Вона вважає, що знає все краще, ніж всі інші. Що її доручення (які, до речі сказати, звучать як накази) повинні виконуватися в ту ж секунду – свідчення першого будинку.
При цьому, партнер, описаний 7 будинком, також людина з великими претензіями. Він може виглядати веденим (Ваги на ДСЦ), але Венера, яка потрапила в Овен, говорить про те, що таке враження оманливе. Він звичайно більше налаштований на компроміс (Ваги), але свої бажання (Венера в Овні) демонструє теж відкрито та категорично.
Він менш зашорен ніж володар карти (Марс у Тельці, соед. з Сатурном. Сатурн як елемент 1 вдома), але при цьому, так само думає, що все знає краще за всіх, і що його правда найправдивіша і правильна на світі – Юпітер в 7 будинку, Венера в Овні.
І до цього всього — ОПОЗИЦІЯ – між елементами 1 і 7 будинків – це вічне протистояння! Вічне з’ясування хто розумніший, хто більш значуща, хто авторитетніше і т. д.
при цьому, Марс, як управитель і елемент 1 будинку має тригон з Місяцем, правителькою 4 будинки. І ми можемо говорити – але з мамою (або з батьком, про це пізніше), у Альтернатива відносини складаються дуже добре. Вони розуміють і підтримують один одного постійно.
тобто перший будинок своїми характеристиками вкаже на риси Альтернатива, які він демонструє у відкритому спілкуванні. А своїми аспектами з елементами інших будинків вкаже на те, як людина спілкується з іншими людьми або сферами свого життя.

Дуже важливим мені видається нагадати Вам про те, що вдома – відображають те, як проявляються ті чи інші сфери життя людини, з урахуванням тих умов, в які він потрапив, народившись тут і зараз.
Розповівши Клієнту про те, що ми побачили, ми почуємо – «та я б радий, по-іншому! Але куди діватися, якщо ні на кого покластися не можна?!» ось це і є – вдома! Ми потрапили туди, де нам дістаються ТАКІ партнери, такі роботодавці, так йдуть справи з грошима і т. д.

Перш ніж ми перейдемо до улюбленої теми першого будинку – зовнішності, ще доповню. Як я вже сказала – АСЦ і перший будинок, це подача, яку людина вибрала для себе. І всім очевидно, що Лев – буде демонстративний, Овен – активним і наполегливим, а Скорпіон потайливий. АЛЕ до того, як Ви почнете робити такі висновки, проаналізуйте– КУДИ – який БУДИНОК і Знак потрапив упр. АСЦ! Тому що зовсім не все одно – куди попало, Сонце, що управляє Львинным АСЦ у 7, 12, 5 або 4-й! У Лева, Діву, Скоприона або Овна…
Куди потрапив Плутон – керуючий АСЦ – Скорпіон і в 12 будинок, або на Стрільця і в 1-й. І. д.

Аналіз того, як несе себе у світ людина, на мій погляд набагато більш важливий, ніж аналіз зовнішності. Але і зовнішність, визначається першим будинком, теж не слід списувати з рахунків.
Перейшовши до опису зовнішності, я буду опускати (або давати дуже коротко) опис характерних рис характеру і подачі людини. Докладно про Знаки ми говорили з Вами раніше, тому, для того, щоб уявити собі як проявляється володар того чи іншого АСЦ, просто прочитайте більш ранні лекції.

Аналізуючи зовнішність (так само як і подачу), за традицією дуже багато початківці астрологи намагаються робити висновок по знаку, який потрапив на куспид 1 вдома. Більшість не забувають розглянути і планети в першому будинку. Але дуже багато не знають про те що вкрай важливо звернути увагу в який знак потрапив управитель висхідній або в з’єднання з якою планетою він встав. Ця обставина може так багато додати в зовнішність або вручення себе, що може істотно ускладнити Ваше завдання за визначенням схожості Альтернатива з його АСЦ.

Тобто ми, як зазвичай, повертаємося до твердження про те, що карту необхідно розглядати як єдине ціле. Але при цьому прошу Вас навчитися відрізняти розгляд карти як єдиного цілого від того, щоб валити все в одну купу. Все робимо поступально!
Аналізуємо буквально по порядку так як ми розглядаємо в лекції.
Не лякайтеся здаються суперечливими показників. З часом це пройде і Ви навчитеся поєднувати їх таким чином, що будете уловлювати дуже тонкі нюанси в розглянутому гороскопі.

І ще – роблячи висновок про відповідність Знака АСЦ-ту людини (наприклад, коли ви намагаєтеся знайти підходящий час народження), ЗАВЖДИ звертайте увагу на МОТОРИКУ!!! Вона буває набагато більш промовиста, ніж безпосередньо зовнішність.

АСЦ, ПЕРШИЙ БУДИНОК І ЗОВНІШНІСТЬ

Примітка – всі описи ЗОВНІШНОСТІ більшою мірою застосовні до представників слов’янських народностей.

Стихія Вогню на Асценденте.

Овен на Асценденте (висхідний Марс, управитель АСЦ в поєднанні з Марсом, упр.АСЦ в Овні).
Рідкісний АСЦ в нашому півкулі.

Швидкі пологи або травматичні. Хірургічне втручання, велика втрата крові. Високий тиск, висока температура породіллі або в приміщенні для пологів (або просто дуже жарко на вулиці).

Враження: дуже гучний, відкритий, імпульсивний, палкий, прямолінійний.
Таких людей часто вважають конфліктними, галасливими або войовничими.
Тобто всі якості властиві Овну, у разі якщо він стоїть на АСЦ виражені зовні, активно будуть демонструватися.

Зовнішність: риси різкі, чіткі, січені.
Як правило не високі (особливо чоловіки, чомусь). Але в хорошій фізичній формі – підтягнуті, досить спортивні (навіть якщо насправді не ходять в спортзал, все одно довго виглядають спортивно).
Звичайно можуть бути шрами, порізи, опіки. Не завжди, до речі, на обличчі, але якщо на обличчі є помітний шрам, то є всі підстави припустити, що якесь відношення до Марса АСЦ.
Досить часто – верхні зуби як би висунуто вперед, зуби великі.
Погляд прямий і ясний. Характерна особливість — дивиться співрозмовнику прямо в очі, в упор, не кліпаючи. Очі часто широко розставлені.
Шкіра червона (навіть здорова) але не рідкісні та запальні захворювання шкіри.
Більше всіх схильний до раннього облисіння (чоловіки).

В одязі – зручне, спортивне, всі відтінки червоного, може бути чорний. Жінки рідко носять сукні.

Моторика: Різкі рухи, Хода динамічна, енергійна, жива. ногу ставлять жорстко, голова піднята, дивиться вперед. Рухи різкі, рвучкі, рухаються воліють по прямій. Ріже простір, часто зрізують кути.
у мене взагалі стійке враження, що доріжки в обхід тротуару прокладають саме володарі Овенского АСЦ або Марса в 1 будинку.

Енергійне, сильне рукостискання.

Голос гучний, різкий, часто хрипкий.

Із працею переключає увагу, дуже концентрований. Як правило не відволікається від основного заняття, на сторонні шуми чи заклики.

Сидять, випрямивши спину, в напруженій позі (часто чим-небудь «дриґаючи» — ногою, наприклад).

Часто, сидячи, підпирають голову руками в районі підборіддя.

Лев на Асценденте (Сонце в 1 будинку, упр. АСЦ в соед.з Сонцем, упр. АСЦ у Леві).

Пологи зазвичай у час, без неприємних потрясінь. Часто пологи приймаються якимось відомим або престижним лікарем, завідувачем відділення і т. д. Часто для мами створюються привілейовані умови.

Враження: дуже гучний, АСЦ-них Львів завжди чутно в будь-якому колективі. Цікавий, захопливий, великодушний, шляхетний. Дуже поважає і цінує себе – в кращому випадку завдяки цьому не дозволяє вести себе негідно, в гіршому – одягає футболку «цар завжди правий», і тикає в неї носом всіх тих, хто сумнівається.

Зовнішність: шкіра схильна до почервоніння, веснянкам, пігментації.
часто кругле обличчя, але навіть якщо особа більш витягнуте, то все одно – практично не буває запалих щік.
часто верхня частина тіла довша, ніж нижня.
Практично завжди дуже пряма спина.
Він ретельно одягається, любить прикрашати себе. Кольори не такі яскраві, як у Барана. Частіше це не червоний, а жовтий, охра, бежевий, золотистий і т. д.
Волосся практично завжди доглянуті (як і сам АСЦ-ний Лев).
Найхарактерніша риса АСЦ-них Львів – потовщений кінчик носа – як «пимпочка».
у книгах часто пишуть, що АСЦ-ві Леви мають великі, круглі очі. Моя практика не підтверджує такого висновку. Звичайно серед Левів можуть бути і великоокі, але ця риса не є для них загальною і характерною.

моторика Дуже гучні, і що важливо, їх зовсім не бентежить своя «чутність». Вони примудряються поєднувати гучність і одночасне спокій. Якщо до Вас захоче достукатися Овен, то він буде буквально кричати. А ось Лев кричати не буде, він просто буде ДУЖЕ голосно і при цьому з гідністю говорити.
як правило – прекрасна дикція. Мені сподобалося порівняння в якійсь книзі – «щоб було чутно з задніх рядів». Ось саме так – Лев — артист! Тому він говорить так, щоб усім було чути!
Дуже люблять розмови про себе (СВОЇХ близьких, СВОЇХ дітей, СВОЇХ проблемах або досягнення та інше), навіть говорячи про інших, розмова часто «з’їжджає» на « а ось у мене…»

Стрілець на Асценденте (Юпітер в 1 будинку, Юпітер в соед. з упр.АСЦ. Упр. АСЦ у Стрільці)
Пологи як правило, довгоочікувана і бажана дитина. Часто велику вагу. В кращому випадку – це захоплення для близьких «який у мене богатир!». У гіршому (при пошкодженні Юпітера) – проблеми з пологами у мами – великий плід, і відповідні наслідки.
До речі кажучи, і у самої мами можуть бути проблеми з вагою (дуже високий) при виношуванні дитини з АСЦ до якого має відношення Юпітер.

ЗАВЖДИ в цьому місці виникає питання – «а це чиї роди описуються мамині, або дитини, якій АСЦ належить?».
відповідь — АСЦ і перший будинок описує ЯК НАРОДЖУВАВСЯ ВОЛОДАР КАРТИ!!! При цьому, ЙОГО показники АСЦ-та і першого будинку, можуть вказувати на те, що МАМА набрала вагу під час ЙОГО виношування!!! (зокрема, про яких при розгляді наступних АСЦ-тів).

Враження: Ті люди, які близько не знайомі із власником такого першого будинку, часто вважають його позитивним, освіченим, оптимістичним, і власне так і є. Але вже вступаючи в розмову, стане зрозуміло, що така людина сповнений почуття власної значущості, може страждати снобізмом і бажанням всіх повчати. Є від нього відчуття – кілька давящее своєї многограмотностью (навіть якщо по факту не такі вже вони й освічені).
Як і Овни прямолінійні, не турбуються про справлене враження, просто вважаючи що так як праві, то мають право…
Така людина більше комфортний для близьких людей, і досить складний для близьких.

Зовнішність:

АСЦ має відношення до Юпітера часто дає надмірна вага. І досить пристойну «філейну частину (Юпітер управляє сідницями).
Часто верхня частина більш легка, а важка нижня.
дуже часто проблеми з ногами – косолапят, підтягують ногу, прихрамывают. Причому, не дивлячись на те, що Стрілець керує саме сідницями і тазостегнової частини, проблеми можуть бути не тільки зверху, але й по всій нозі. Вони часто страждають проблемами з колінами, або гомілкою, хоча астрологічно це вже інший Символ.
Навіть якщо Стрільці стрункі, вони часто мають пристойне «черевце» (хоча як не дивно, жінки при цьому мають виражену талію).

В одязі Стрільці не багатьом відрізняються від Овнів, може тільки колір не такий контрастний, а тип. Правда, Стрільці можуть ще морочитися на бренди/тренди. Для них престиж не остання справа.

моторика саме легке перемикання увагу з усіх вогняних Знаків (мутабельный хрест). Як і всі Вогненні активний, поривчастий, різкий. З широкої жестикуляцією. Але при цьому з ходою можуть бути описані проблеми.

——–

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 1 будинок, АСЦ, АСЦ в Овні, АСЦ у Вогняних Знаках, Асцендент, Асцендент в Знаках Вогню, Асцендент у Стрільці, Асцендент у Леві, Планети в першому будинку, з’єднання управителя асценденту, Управитель асценденту, управитель висхідній у будинках

Навігація по записах

Будинку гороскопа. теорія аналізу. лекція 26.
Повітряний АСЦ. Лекція 28.

63