АСЦ в Знаках Води. Асц в Раку. АСЦ у Скорпіоні, АСЦ в Рибах. Лекція 29.п

5

Лекція 29. АСЦ і перший будинок в Знаках Води.
Додаткова інформація за визначенням АСЦ

Стихія Води на Асценденте.

Рак на Асценденте (Місяць в 1 будинку, або в соед. з Упр.АСЦ. У меншій мірі Упр. АСЦ в Раку).
Пологи найчастіше все досить спокійно і комфортно. Якщо Місяць не уражена, то до мами і дитини може бути дуже душевне ставлення, її будуть жаліти і дбайливо з нею звертатися.
Природно, що за аналогією з будинком, висхідним Ракам частина приписують пологи вдома. За аналогією зі стихією – пологи у воді. Насправді, щодо домашнього народження особисто я статистики не маю поки, але ось народжуватися у Воду, Водним АСЦ-там дійсно характерно. Тобто як і завжди – не всі мають Водний АСЦ народжуються у Воду, але ті хто з’являється на світ саме таким чином, частіше за інших мають АСЦ пов’язаний з Водою (Водний Знак на АСЦ, упр. АСЦ у Водному Знаку управитель АСЦ у сполученні з водною Планетою, або Місяць, Нептун (рідше Плутон) в першому будинку).
Досить часто, мами, рожающие дітей з АСЦ в Раку, попередньо повертаються на батьківщину, або туди, де живе мама, щоб бути ближче до неї в цей момент.
Якщо Місяць не уражена, то у мами, як правило, немає проблем з грудним молоком.

Враження – кілька закритий, перший час навіть відчужений (поки з’явиться емоційний контакт з колективом або людиною). Лякливий, мовчазний, сором’язливий.
Дуже сильно залежить від емоційної обстановці в колективі, і від власного емоційного стану.
приходячи в новий колектив, практично завжди сідати в «тінь», придивляється, прилаштовується до обстановки, і якщо все сподобалося – то розкриється і виявиться що він дуже милий і привітний. Якщо не сподобається, то так і просидить, ніким не помічений.
Чоловіки з таким АСЦ вкрай привабливі для жінок, так як створюють враження людей, з якими можна будувати сім’ю.
дуже добре, для роботи вчителем (звичайно якщо не суперечить МС), так як вони вміють підлаштовуватися, мімікрувати, створюючи необхідні передумови для комфортного спілкування.

зовнішність всупереч існуючій в астрологічної літератури опису, я рідко зустрічаю пишнотілих АСЦ-них Ракинь. Як правило, вони навпаки дуже стрункі, навіть худенькі, зростанням трохи вище від середнього до високого. Чоловіки – АСЦ-ні Раки, а так само в більшості своїй, сухорляві.
Так само, поширена думка, що Раки мають очі від злегка сильно «витрішкуваті», що як би наближає їх зовнішність до зовнішності керованого тварини.
Звичайно, у Раків бувають і такі очі, але по-перше не тільки у Раків, а по друге не так часто, як це описують. А ось часто у Раків – великі очі. Просто великі, красиві очі. Як показує моя практика, Раки – самі великоокі з усіх інших Знаків.
Шкіра найчастіше бліда, або прозора. Шкіра красива, але тонковатая. Вода, взагалі кажучи, погано тримає форму, тому АСЦ-ним Ракам, так само як іншим Водним Знакам, потрібно мати на увазі, що їх шкіра схильна до обвисання і набряків.
При цьому інші характеристики в більшій мірі, ніж у всіх інших Знаків залежать від того, який Знак потрапляє Місяць (найшвидша Планета в карті).

В одязі може бути елемент якоїсь дитячості, стиль ретро/вінтаж, або фольклор. Дуже характерна для багатьох АСЦ-них Раків простий одяг. Та, яку носять більшість людей, це одяг для масового покупця.
При цьому, як я вже сказала – положення Місяця в Знаку сильно коригує зовнішній прояв АСЦ-ного Раку. При Місяці в Леві, наприклад, або в Овні, Натів може одягатися дуже яскраво, помітно, при Місяці у Водних Знаках більш ніжно, непомітно (крім Скорпіона) і т. д.

моторика рухи плавні, дещо сповільнені, але красиві, м’які, пластичні.
Дуже характерна риса для АСЦ-них Раків — поводити плечима (причому у них це виходить дуже жіночно і ніжно), поправляти на собі одяг.
Сидячи підпирає голову руками, якщо є можливість, підбирають під себе ноги, або згортаються калачиком.

Скорпіон на Асценденте (Плутон в 1 будинку або в соед. з Упр.АСЦ, або в меншій мірі упр. АСЦ у Скорпіоні)
поряд з Вагами і Дівами – найбільш часто зустрічається АСЦ а нашій половині земної кулі.

пологи: одні з найбільш травматичних або затяжних, важких пологів. Дуже часто якщо мама важко виношувала (сам період вагітності супроводжувався стресами, якимось важкими життєвими ситуаціями), то народжений має на АСЦ Скорпіона.
Мами АСЦ-них Скорпіонів частіше за інших схильні післяпологових психозів.
цікава і зовсім не зрозуміла і незрозуміла для мене особливість АСЦ-них Скорпіонів в тому, що вони часто мають якусь образу на свою матір, навіть якщо свідомо не можуть пояснити собі її причини.
Є думка, що якщо АСЦ Альтернатива зовсім не відомий, то за замовчуванням можна ставити на АСЦ Скорпіон або Риби (рідше Рак), так як Вода «стирає» пам’ять мами. Не можу сказати що це впевнено працює.

Враження – складне. Люди з одного боку дуже сексуально привабливі, і магнетичные. З іншого давящее відчуття, похмуре. Можуть сприйматися як конфліктні, тиранічні особистості.
При цьому чоловіки і жінки вкрай привабливі для представників протилежної статі. Суміш небезпеки і спокуси.
Можуть страждати скептичністю, критичністю, бути дошкульними.
Люди, які їх не близько знають (близькі не оцінюють нас за АСЦ!) вважають їх людьми складними для спілкування, похмурими і жорсткими.

зовнішність найчастіше сексуально привабливі. Жінки часто з пишними формами – саме груди і стегна (такі виразні сексуальні ознаки).
При цьому деякі Скорпіони у демонстрації своєї сексуальності стають вульгарними і надмірними, але самі зрозуміти цього не можуть, а чужа думка не сприймають.
Більшість брутальних чоловіків своїм АСЦ-те або першим будинком мають відношення до Марса, Овну, Скорпіона або Плутону. При цьому перші (Марсинско-Овенівські) – більше чоловіки — війни (візуально), а другі – чоловіки – сексуальні красені. Це так, але разом з тим, більшість АСЦ-них Скорпіонів чоловіків – не дуже гарні.
Говорячи, про зовнішність скорпіонів-чоловіків, в голові відразу спливають образи Бандероса (я, до речі, не знаю хто за АСЦ-ту Бандерос – просто стереотип такий), або Хуліо Иглессиаса. Так, звичайно бувають і такі, але це все ж національна особливість. Їм просто за походженням належить бути красенями.
А от Кейт Річардс з Роллінг Стоун, або Володимир Путін (до речі, має в 1 будинку ще і висхідну Венеру) – навряд чи можуть називатися красивими чоловіками.
При цьому – Річардс – безумовний брутал. А Путін, зараз здається чоловіком з дуже приємною зовнішністю.
У чоловіків Скорпіонів дуже часто вузькі губи, і досить значні носи. Жінки, на щастя, набагато тонше і красивіше.
Бувають маленькі зовсім не виразні скорпіони.
і ще дуже часто, в жіночому випадку – не дуже гарна гомілку.
У переважній більшості бажаний колір волосся – темний (часто натуральний колір волосся теж темний).
Одяг так само як правило темна, або червона

моторика
якихось яскравих особливостей немає. В цілому – досить плавні, гнучкі, але найважчі з усіх водних Знаків. Пози частіше закриті.

Риби на Асценденте (Нептун в 1 будинку, або в соед. з Упр. АСЦ. Меншою мірою – Упр. АСЦ у Рибах)
другий з найбільш рідкісних АСЦ-тів у північній півкулі.

Пологи: тут яскраво представлено все, що пов’язано з водою — пологи в воду, багатоводдя під час вагітності тощо, або при пошкодженому Нептуні – безводні пологи.
якісь таємниці пов’язані з дитиною — таємниця народження, зачаття (хоча це частіше 4 будинок), до переможного ховається вагітність, не афішується де і коли планується народити і т. д.
Медикаментозна допомога — наркоз, таблетки. Або стану отруєння, алергії, сп’яніння та інше.
При ураженні — може бути задуха дитини, серйозна інфекція отримана під час пологів та ін.

Враження – в кращому випадку – м’яке, плавне, обвалакивающее. Людина – як музика. У гіршому – ніяке. Людина яка не залишає після себе ніякого враження, незметный.
Можуть бути ледачими, інертними.
При цьому дуже добре відчувають ситуацію і людей. Можуть мати сильні медиумические здібності (особливо при Нептуні на АСЦ).

Зовнішність – всі лінії м’які, згладжені. Часто дає схильність до повноти. Можуть бути дуже гарними в молодості (як і будь-який інший Знак), але мають особливість «обпливати» з віком – Вода, тим більше Риби погано тримає форму, тому шкіра як би обвисає.
Хвилясте волосся, м’які локони більш ніж усім іншим, характерні Рибам (ще Тельці, але в меншій мірі).
Відтінок волосся неоднорідний, з переливами (жінки часто роблять мелірування, колорування та ін. що дає волоссю кілька відтінків).
Якщо людина має непримітну зовнішність, то ймовірність того, що АСЦ буде мати відношення до Риб (Нептуна) сильно зростає.

моторика дуже пластичні, добре танцюють (навіть не дивлячись на те, що часто мають велику вагу). Всі жести пластичні, м’які, трохи уповільнені, але від цього ще більш плавні.
Дуже цікаво сидять – як би растекшись по поверхні (особливо якщо є спинка, на яку можна спертися).
Взагалі центр ваги зміщений вниз, в стегна (це більшою чи меншою мірою стосується всіх Водних, але Риб – особливо).

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ АСЦ

Дуже цікаво, що людина, практично нічого не робить просто так – коли вийде. Всі важливі справи, починаються тоді, коли на небі складається ситуація, так чи інакше відповідає запитам його карти.
Так наприклад, в момент, коли людина перший раз звертається до астролога, АСЦ і перший будинок транзитної карти (тобто тієї карти, яку можна було б побудувати узявши за вихідні дані того моменту коли людина додзвонився до астролога) резонує з його особистим АСЦ-тому і першим будинком.
Припустимо в натальній карті у людини висхідні Ваги, Венера в Козерозі, більша частина будинку заповнена Скорпіоном. Будуємо карту запису (коли записався до астролога на прийом) і бачимо, що, в цей момент на АСЦ був Козеріг (а у нас управитель натального АСЦ в Козерозі), і Плутон в першому будинку (у нас Плутон був співправителем 1 вдома).
Або наприклад Телець АСЦ (Венера управляє їм так само як і Вагами – натальними АСЦ-те), і Венера в Скорпіоні і т. д.
Буває, що визначаючи АСЦ кидаєшся між скажімо, Водолієм і Рибами, дивишся транзитну карту (на момент коли людина записався на консультацію або в школу), бачиш на АСЦ Місяць, або Рак – значить можна припустити, що його АСЦ – Водний, і відповідно СПРОБУВАТИ поставити Риби.
Тут важливо звернути Вашу увагу на те, що не знаючи часу точно або зовсім ми завжди буде ПРОБУВАТИ!!! Не робити певні висновки на підставі одного показника, а ПРОБУВАТИ, підставляти для перевірки. Так як всі ці методики – ДОПОМІЖНІ!!!!

Дуже поширена думка в астрологічних колах, що якщо людина називає час народження за спогадами мами чи близьких родичів, і АСЦ потрапляє в Діву або Козеріг – помилки бути не може! Так і є – АСЦ в Діві або в Козерозі та завдання астролога, тільки уточнити градуси.
особисто моя практика показує, що такий підхід ПОМИЛКОВИЙ!!!! Зовсім не обов’язково буде так!!! Вам доведеться перевіряти і уточнювати цей час з не меншою скрупульозністю, ніж якщо б це був будь-який інший Знак.

Але ось що я люблю і що регулярно рекомендую – так це орієнтуватися на манеру триматися і моторику!!! Особа і фігура можуть дати Вам інформацію, коли Ви вже володієте хорошим досвідом у цій справі, але і тут – так велика заслуга генетики, що може перекреслити дуже багато показників.
А ось моторика це дуже серйозний інструмент.

Так наприклад, якщо людина з працею ВАРТО – Ви знаєте, що є люди, яким легше пройти 5 кілометрів, ніж 20 хвилин постояти – це АСЦ у Повітряному або Вогненному Знаку.
А ось якщо у нього з цим немає проблем – якщо стоїть «як укопаний» — то це Земля, причому фикисрованная більшою мірою.
Повітря і Вогонь буде постійно переступати з ноги на ногу, то сяде, то привстанет, то походить, то пострибає, буде переносити центр ваги і т. д.

Манера сидіти і сідати.
природно, спостерігати потрібно буде непомітно, тоді, коли людина не намагається вести себе якось по-особливому.
Вогненні Знаки – сидять дуже вільно. Сідають ґрунтовно, на всю сідушку, якщо є можливість відкинутися на спинку, або спертися на стіл обов’язково це зроблять.
Якщо спираються на стіл, то найчастіше підпирають голову руками (під підборіддя або лоб).
Повітряні – сидять нога на ногу – це їх улюблена поза. При цьому і коли стоять і коли сидять – подають тіло вперед, як би наближаючись до співрозмовника, нахиляючись до нього.
Водолії – будучи фіксованим Знаком часто сидять на стільці глибоко, а ось Ваги і Близнюки, сідають ближче до краю, одні тому що так можна сидіти в більш красивій позі (частіше не усвідомлено), другі – щоб можна було швидше вскочити.
Земля – сидить грунтовно – сідає глибоко, на все на що можна спертися – обопрется. Але при цьому не розтікається, вона все одно зібрана, просто сидить фундаментально.
Вода – а ось вода, весь час норовить розтектися». У Водних АСЦ, як я вже писала, центр ваги зміщений вниз, звідси – хода «від стегна», і сидять вони як би обхопивши стілець. Якщо це диван – Риби – разваляться – правильніше сказати – розтечуться. Якщо у Раків буде можливість сидіти так, як вони захочуть – то вони обов’язково подожмут ноги — символ Раку – крапля, ось так і вони згортаються в краплю відразу, як тільки це буде можливо.

але тут як і завжди пам’ятаємо, що у нас не буває просто АСЦ, у нас є управитель АСЦ і куди він потрапив у якийсь знак, у аспекти а то і в з’єднання з яким-то Планетами. У нас є соупр. АСЦ і т. д.

Хода теж вважається особливість, за якої добре визначається АСЦ. Але особисто здається що навіть не походу, а в цілому «процес пересування».
Так, якщо люди «пливуть» — то це Вода звичайно, вони м’які, кроки як шелест – але найчастіше це саме Риби, а не будь-яка інша Вода.
Скажімо, той же Рак, дуже часто йде повільно, як би перетягуючи ноги. АЛЕ!!! Треба відзначити, що ми, жінки, так стежимо за тим, як виглядаємо, що свідомо розвиваємо в собі і пластику, і плавність і здатність піднімати ноги J
Земні часто йдуть гучно – наступають на всю стопу. Але це саме голосно, і зовсім не обов’язково «важко».
Повітряні повинні по ідеї йти легко і «високо» у них центр ваги зміщений вгору. Так і буває, але тільки для Терезів і Близнюків. А ось Водолії, будучи фіксованим Знаком, часто йдуть так само фундаметнально як і Земля. Правда на відміну від останньої, вони зовсім не тримають напрямку, весь час «вихляют».
Вогонь ходить дуже цілеспрямовано, ніяких вихляний. Ріже кути, може пройти по всяких «куширям». АЛЕ тільки НЕ Лев!!! Леви завжди йдуть по тротуару! Ситуацій, коли вони можуть згорнути в бездоріжжя в життя можна по пальцях перерахувати. Крім того, вони, як і Ваги, крім випадків крайньої необхідності, не будуть бігти за автобусом ані за чимось ще (на відміну від Овнів, Стрільців, Близнюків).

Реагентность наскільки людина реагентен, як швидко він реагує на побічні подразники.
Наприклад, сидить група на заняттях, викладач чогось там мовить, АСЦ-ві Земля і Вогонь, будучи постійними стихіями, слухають не відволікаючись. Вони зайняті однією справою. Стрілець і Діва, можливо, будуть чути, що відбувається навколо, але в цілому будуть сконцентровані.
Інші Вогненні і Земні – зайняті однією справою – слухають. І, що б не відбувалося навколо, це їх не відволікає.
Тобто, звичайно, якщо людині не цікаво, то він може зайнятися іншою справою – грати в телефон, листуватися з кимось розмовляти, АЛЕ тоді він не буде чути викладача – він зайнятий ОДНІЄЮ справою в ОДИН момент часу.
Вода і Повітря – дуже реагентны – вони слухають викладача, при цьому допомагають отвлекшемуся Вогню писати смс-ки, розмовляють з сусідом про щось відверненому. І вони з одного боку – чують всіх і беруть участь у всьому, з іншого боку – вони чують не дуже зосереджено. Якщо їх попросити повторити що сказав – вони повторять, але включитися, зосередитися їм дуже важко.
Тут пам’ятаємо – що для фіксованих концентрація все одно буде більш доступна, і у всіх оцінюємо куди потрапив управитель і які ще елементи в першому будинку.

Ще один цікавий момент. Кардинальні Знаки затиснуті в плечах і хребті – так звана Т-скутість (наче буква Т утворюється цими областями)
Фіксовані мають зовсім не гнучку спину в попереку і грудному відділі.
А мутабельні – як раз мають дуже гнучку спину

Ну і нарешті «спадкові показники». Як виявилося, ми пов’язані зі своїми родичами, не тільки відносинами і генами, але і астрологічними показниками в тому числі і першого будинку.
Так наприклад, у дитини на АСЦ Телець, Венера у Водолії, і велика частина першого будинки – Близнюки, Меркурій, як соупр. 1 будинку в Овні в соед. з Юпітером.
у мами – на АСЦ Водолій (там у дочки був упр. АСЦ), Венера і Меркурій в 1 будинку (вони обидва в картці дитини були управителями 1 вдома).
у папи – на АСЦ Овен (у доньки Соу. АСЦ був в Овні), Марс у Стрільці (у доньки Соуп. АСЦ був у поєднанні з Юпітером), в 1 будинку включений Телець (як і в дочки на АСЦ), Венера у Водолії (як і в дочки), Юпітер в 1 будинку в Тельці – у дочки соуп.АСЦ – Меркурій в поєднанні з Юпітером.
у бабусі (мами мами) на АСЦ Близнюки (як в онуки – Знак в 1 будинку. А у доньки – Меркурій в 1 будинку), і Уран в першому будинку (у внучки Венера у Водолії. У доньки – Водолій на АСЦ) і т. д.

У висновку ще раз нагадаю, що оцінюючи 1 будинок, мало оцінити АСЦ, потрібно оцінити куди потрапили управитель і соуправитель 1 будинку, в який Знак і в який дім, чи є у них аспекти, особливо СПОЛУКИ, які ще елементи в 1 будинку.
А так само пам’ятати, що оцінити зовнішній вигляд і подачу – це добре і важливо. АЛЕ більш важливо оцінити відносини елементів 1 вдома з елементами інших будинків, щоб знайти, що допомагає Нативу, а що перебуває з ним у конфлікт і з-за яких якостей відповідні проблеми і неприємності відбуваються.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа АСЦ в Знаках Води, Асцендент в Знаку Рака, асцендент в Скорпіоні, Водний асцендент, Місяць на АСЦ, спадкові показники Асценденту, Риб’ячий АСЦ

Навігація по записах

Повітряний АСЦ. Лекція 28.
Карта релокації (переїзду). Лекція 30.

36