Релокация для Ольги. Частина 1

Релокация для Ольги. Частина 1 Сьогодні я хочу надати Вашій увазі першу частину майстер-класу по релокації для Ольги. Її лист (з скороченнями і вилученнями): «Хочу прийняти участь у конкурсі карт.

Знаки Земної тригона. Діва. Лекція 12.

Лекція 12. Знаки Земної тригона. Діва Земний Знак, зони Оформлення, Мутабельный хрест. Говорячи про Тільце, ми порівняли його з тим, як мама ставиться до тільки що народилося дитя – таке «поглинання» енергетикою Знака властива всім Знакам зони творіння. А ось зона Оформлення відрізняється вже іншим підходом.

Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець

Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець Наступна група Знаків, які ми будемо розглядати – Знаки земної тригона. Перший Знак земної тригона – Телець, зона Творення , постійний хрест. Очевидно, що раз ми говоримо про земних Знаках, значить ми говоримо про матеріалістів.

Знайомство з картою

Ректифікація для Олени. частина 4. відео-лекція

Ректифікація для Олени. частина 4. відео-лекція Сьогодні я представляю Вам відео, в якому досить докладно розбираю питання про те, які динамічні аспекти послужили підставою для того, щоб я зупинилася на часі 02.03.

Фігурки Джонса

Останні новини

Даоські секрети любові

Стреси, емоційне навантаження, ненормований графік роботи, постійний поспіх і суєта – все це несприятливо позначається на нашому організмі. Жінка, яка виявилася в круговерті сон-робота-дім,...

Аспекти

Йод. (Перст Божий, Перст Долі). Конфігурації аспектів. Лекція 143.

Йод. Конфігурації аспектів. Лекція 143. Йод. (Перст Божий, Перст Долі). Як я вже писала, я практично не використовую мінорних аспектів, проте, дуже часто, я перевіряю карти на наявність у них фігур типу «Йод» і «Сокира».

Бисекстиль. Конфігурації аспектів. Лекція 140.

Лекція 140. Конфігурації аспектів Бисекстиль . Бискестиль 60+60+120 (два секстиля на трігон)бискстильАстрологи зазвичай дуже добре ставляться до бисекстилю.

Тау-квадрат відео-урок.

Тау-квадрат. Відео-урок. На минулому занятті ми з Вами розглянули теоретичну частину, що стосується конфігурації Тау-квадрат Як зазвичай, на завершення теми, я пропоную Вашій увазі відео-урок по інтерпретації це аспектной конфігурації. Як завжди, чекаю Ваших відгуків, запитань і коментарів.

Синтетичний трикутник (полуповозка). Відео-лекція.

СИНТЕТИЧНИЙ ТРИКУТНИК Синтетичний трикутник (косий парус, полуповозка). Відео-лекція Як зазвичай, завершуючи тему синтетичний трикутник, представляю Вашій увазі відео-лекцію. Мені завжди хочеться показати Вам щось цікаве і яскраве, при цьому, звичайно ж памятаєте, що фігури, так само як і інші показники гороскопу у всіх будуть реалізовуватися з різною інтенсивністю. Хтось отримає дуже яскраві, щасливі або драматичні події.

Тау-квадрат. Конфігурації аспектів. Лекція 141.

Тау - квадрат Дві планети утворюють опозицію, одночасно роблять квадрати до третьої Планеті. Очевидно, що Планети, що знаходять в опозиції, представляють досить складну дилему в житті Альтернатива.