2 будинок в Рибах. Нептун у другому будинку. Лекція 86.

Лекція 86. 2 будинок у Рибах Риби на куспиде 2 будинки (Нептун в 2 будинку, управитель 2 будинку в Рибах , або в сполученні з Нептуном). Досить часто, у людей з Нептуном або Рибами у другому будинку одним з ключових питань консультації є гроші.

Знаки Земної тригона. Діва. Лекція 12.

Лекція 12. Знаки Земної тригона. Діва Земний Знак, зони Оформлення, Мутабельный хрест. Говорячи про Тільце, ми порівняли його з тим, як мама ставиться до тільки що народилося дитя – таке «поглинання» енергетикою Знака властива всім Знакам зони творіння. А ось зона Оформлення відрізняється вже іншим підходом.

Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець

Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець Наступна група Знаків, які ми будемо розглядати – Знаки земної тригона. Перший Знак земної тригона – Телець, зона Творення , постійний хрест. Очевидно, що раз ми говоримо про земних Знаках, значить ми говоримо про матеріалістів.

Знайомство з картою

Лекція 1. Історія астрології

Лекція 1. Історія астрології Стародавні кургани, в безлічі розкидані на території легендарного Межиріччя, завжди розбурхували розуми шукачів пригод. Хтось шукав багатств стародавніх цивілізацій, хто слави, хтось наукових відкриттів, але всі вони в безлічі стікалися на територію, яку ми зараз називаємо Ірак. Так було і в другій половині 19 століття, коли в результаті дослідження одного з найбільших курганів Куюнджік, була виявлена велика Ніневія – столиця держави Ассирія, точніше палац Ассірійського царя Ашшурбаніпала, а головне, відкриття унікальної «Куюнджикской бібліотеки» (Ниневийской бібліотеки). Бібліотека являла собою збори глиняних табличок (їх виявилося близько 30 000), списаних складними трикутними письменами, які отримали назву – клинопис.

Фігурки Джонса

Останні новини

Лекція 134. Загальна теорія аспектів. Мажорні аспекти. Частина 1

Лекція 134. Загальна теорія аспектів. Мажорні аспекти. Частина 1 Ми з Вами приступаємо до наступного ро великий темі – Аспекти. Так само як і інші обємні теми, нам потрібно кілька частин, для того, щоб ознайомиться з основними поняттями і загальними уявленнями.

Аспекти

Тау-квадрат відео-урок.

Тау-квадрат. Відео-урок. На минулому занятті ми з Вами розглянули теоретичну частину, що стосується конфігурації Тау-квадрат Як зазвичай, на завершення теми, я пропоную Вашій увазі відео-урок по інтерпретації це аспектной конфігурації. Як завжди, чекаю Ваших відгуків, запитань і коментарів.

Бисекстиль. Конфігурації аспектів. Лекція 140.

Лекція 140. Конфігурації аспектів Бисекстиль . Бискестиль 60+60+120 (два секстиля на трігон)бискстильАстрологи зазвичай дуже добре ставляться до бисекстилю.

Зростаючі, падаючі аспекти. Праві, ліві аспекти. Лекція 138.

Зростаючі, падаючі аспекти. Праві, ліві аспекти. Зростаючі і падаючі аспекти.Описуючи взаємодія Знаків (Овен в трігон до Лева, Овен в квадраті до Раку), ми розглянули як би половину кола, закінчивши розгляд опозицією Овна до Ваг.

Фігури аспектів (замкнуті аспектные конфігурації). Великий тригон. Лекція 139.

Лекція 139. Фігури аспектів (замкнуті аспектные конфігурації). Великий тригон На мій погляд, одна з найцікавіших, але погано освітлених в астрологічної літератури.

Синтетичний трикутник (косий парус, полуповозка). Лекція 142

СИНТЕТИЧНИЙ ТРИКУТНИК Синтетичний трикутник (косий парус, полуповозка). Конфігурації аспектів. Лекція 142. Дві Планети в опозиції між собою, і одночасна, одна з них робить до третьої секстіль, і до неї ж, друга з Планет в опозиції, тригон. Напевно, найулюбленіша мною конфігурація.