9 будинок гороскопа. Вступна лекція частина 2. Лекція 119.

7

9 будинок гороскопа. Вступна лекція частина 2. Лекція 119.

Як і третій будинок гороскопа, дев’ятий, рідко буває приводом для самостійної консультації. Його теми постають тоді, коли консультація стосується переїзду, або вибору місця освіти для старших дітей. Але в цілому, як правило, він йде як побічний.
Навіть при тому ж переїзді, ми не оцінюємо 9 будинок як основний, тому що переїзд це не будинок 9. Переїзд це все-таки 4 будинок. Так, якщо їдемо далеко в пошуках нових перспектив у зв’язку з 9-м. Якщо переїзд вимушений або істотно скорочує Вашу соціальну активність з 12-м. Ну а на короткі відстані, як відомо 4-й, спільно з третім.
9 будинок представляється переїздом за кордон. Насправді, це швидше переїзд в іншу ментальність, іншу мовну та правове середовище, в кардинально відрізняється побутової уклад. Ви можете переїхати, наприклад, з Казахстану в Грузію – і це буде будинок 9 (навіть при Радянському Союзі). Або з Узбекистану в Прибалтику. Або у сучасної Росії – з Краснодара в Анадир. Це все буде переїзд по 9 дому (якщо, звісно, не втрутиться 12-ий).
Крім того, будинок 9 відповідає за переїзди пов’язані з розширенням можливостей, збільшенням потенцій (з села під Барнаулом в Москву– чим не будинок 9?).
Але, при цьому, не дивлячись на те, що по зв’язку 9 будинку з 4-м в натальной карті, ми оцінюємо потенційну можливо переїзду, ми не фокусуємося на його стані для того, щоб винести судження про доцільність переїзду в конкретну місцевість. Для того, щоб визначити яким чином розвиватимуться справи в тому місці, куди переїхав (або збирається переїхати) Натів, ми будемо розглядати мапу релокації (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/lekciya-30-karta-relokacii-pereezda.html), і досліджувати локальну карту за сукупністю показників, так, як би ми розглядали радікс.

Не вірно, побачивши заповнений будинок 9, говорити Клієнту про те, що він однозначно переїде і там, «за тридяветь морів, за тридяветь земель» знайде своє щастя.
Дійсно хороший, сильний 9 будинок може говорити про щастя і удачі закордоном, але не тоді, коли закордон стає постійним місцем проживання (для цього, ще раз повторю – розглядаємо карту релокації).
9 будинок це закордон тоді, коли Ви виїжджаєте кудись, і це місце продовжує залишатися для Вас Іноземним. При цьому, повторюся, ЗВ’ЯЗОК 4 з 9-м, вказує на МОЖЛИВІСТЬ переїзду далеко.
Що стосується 9 будинку в плані іноземного, то тут взагалі все іноземне. Якщо у Вас заповнений 9 будинок, Ви можете цікавитися чужими культурами. До речі, знову, зовсім не обов’язково, що це буде культура іншої країни, це може бути і просто інша, Вам не рідна культура. Наприклад, живучи в Казахстані, будучи російським, Натів може захопитися казахської культурою. Або людина з православної родини, знайде себе в ісламі і т. д.
Маючи заповнений будинок 9, Натів може реалізувати свій інтерес до іноземної, у вивченні іноземних мов.
Людина може захопитися далекими країнами, і прагнути багато подорожувати, але при цьому, заповнений 9 будинок НЕ гарантує Нативу МОЖЛИВІСТЬ багато подорожувати, він може програтися тільки на рівні прагнень (адже для того, щоб їздити, потрібні ще й гроші, якщо звичайно Натів не шанувальник поїздок «автостопом»).
Володар гороскопу може читати багато іноземної літератури, слухати іноземне радіо (як було при Радянському Союзі, наприклад). Людина може знати про визначні пам’ятки та історії далеких міст, в яких ніколи не був, більше, ніж мешканці цих міст або гіди, ведучі по них екскурсії.
Тобто заповнений 9 будинок може свідчити про інтерес до іноземної та далекого, але зовсім не обов’язково, що цей інтерес буде реалізований у поза.
При цьому, природно, нам необхідно аналізувати зв’язки будинків. Якщо будинок 9 пов’язаний з 10-м, або навіть з 1-м, то тематика 9 будинку може проявитися в кар’єрі. І тут може бути як щось іноземне, скажімо – перекладач, стюардеса, або продавець зарубіжних товарів. Так і будь-яка інша тема – педагогіка, юриспруденція, релігійний напрям, лікарська діяльність і т. д. Або навіть, може служити вказівкою типу «на що вчився, тим і працюю».
Одна з найважливіших тем 9 будинку це вища освіта. І ось тут теж цікава річ. По-перше, людина з виділеним 9 будинком може реалізовуватися на ниві вищої освіти. Чи не обов’язково вищого, але обов’язково розширює світогляд – філософія, теологія, астрологія, іноземні мови.
Для Альтернатива природним мати інтерес до теми освіти, багато вчитися, розвиватися, здобути декілька вищих освіт і т. д.
Виходячи з зв’язку 9 дому з вищою освітою, дуже багато джерела радять при виборі професії виходити з вказівок 9 будинку.
Звичайно в кожного своє розуміння цього питання, у кожного своє бачення, але я, своїм Клієнтам і слухачам НЕ рекомендую вибирати професію з теми 9 будинку.
Я рекомендую вибирати професію з теми 10 вдома! Тому що Ви можете відучитися, блискуче закінчити ВУЗ, але при цьому не бути затребуваним у професії. Сенс тоді від цього утворення? Тим більше зараз, коли ніхто, нікого, нікуди не розподілить. Тому я рекомендую все ж обирати професію за 10, а з 9-го, вибрати ВНЗ або обставини навчання.
Скажімо, якщо у Вас в будинку 9 Козеріг, Ви буквально можете вибрати найстаріший заклад, де працюють старі педагоги, заклад, який навчає якимось оротодксальным методиками.
Якщо будинок 9 в Козерозі, 10 у Козерозі (цей варіант опустимо), у Водолії або в Рибах. Якщо він у Водолії, має сенс вибрати професію програміста, наприклад.
Якщо Натів вибере професію за 9 дому, будівництво, наприклад, то потім, йому доведеться пристосовувати 10 будинок під 9 – наприклад, пропонувати свої послуги через інтернет, або працювати на вільних хлібах і т. д.
Тобто йому доведеться пристосовувати більш глобальний будинок, який буде супроводжувати його все життя, до більш локального будинку, який супроводжує його 4 роки.
Я навпаки, раджу вибирати роботу за 10 вдома, і в нашому прикладі, вчитися на програміста, але тільки вибирати для цього старий ВУЗ, або в якомусь будівельному Вузі вибрати факультет програмування. Або піти ще більш простою дорогою і вибрати спеціальність інженер-електрик і тим задовольнити запити 10 і запити 9 будинку.
А якщо, скажімо, на МС Риби або йти в медицину (формакологию і т. д. по Рибах), але знову ж таки в ортодоксальному, найстарішому Вузі, або йти в будівельний, але на яке-небудь «гідро» напрямок (який-небудь гидростроение, інженер гидоротехнических споруд тощо).
Або знову ж таки — націлився на роботу реабілітолога, або лікаря в санаторно-курортних закладах (це Риби), вибрати факультет, пов’язаний з опорно-руховими порушеннями (це Козеріг) і т. д.
Якщо в будинку 9, приміром, Стрілець – можна вибрати ВНЗ з іноземним участю, поїхати навчатися далеко від дому, або вибрати найдорожчий і самий популярний на даний момент ВНЗ.
Водолій добре підійде для дистанційного навчання, навчання через інтернет. Водолій і Уран в 9 будинку частенько бувають помічені у людей, які змінюють Внз або факультети в період навчання.
9 будинок може описати зовнішній вигляд будівлі, в якому Натів буде навчатися. І ЗАВЖДИ описує обставини навчання у вищій школі. Про обставини навчання ми будемо говорити з Вами в темі «3 будинок гороскопа». Все те, що буде описано про обставини навчання в 3 будинку, Ви, при необхідності розписати навчання у Вузі просто, без змін перенесете в тему 9 будинку.
Приміром, якщо говорячи про 3 будинок в Овні, ми помітимо, що чоловік буде навчатися добре, якщо він зможе проявити себе, якщо підтримується його самість, його прагнення бути першим і кращим, конкурентна боротьба, в кінці — кінців, якщо йому просто цікаво, то теж саме можна сказати і про будинок 9.
Якщо у людини 9 будинок в Овні, а 10 в Тільце, то обравши професію сталевара (Овен), ще не факт що він влаштуватися за фахом з МС у Тельці. Тому краще вибрати професію Бичка, фінансиста, наприклад. Очевидно, що вчитися цій «нудного» професії з таким активним 9 будинком йому буде нудно. Але для того, щоб задовольнити запити активного Овна, можна порадити йому вести активне соціальне життя під час навчання у Вузі. Брати участь в якихось волонтерських бригадах, у всяких Кввах, спортакиадах, олімпіадах, і взагалі у всьому, в чому тільки можна взяти участь. Для того, щоб «розвеселити» процес навчання, і навчити Альтернатива того, що йому реально стати в нагоді.
У дев’ятому будинку залишилися ще деякі теми, вони не настільки великі, як розглянуті, але, тим не менш, про них ми теж поговоримо, але вже в заключній частині лекції.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа будинок 9

Навігація по записах

9 будинок гороскопа. Вступна частина лекція 1. Лекція 118.
120 лекція 120. 9 будинок гороскопа. Вступна лекція, частина 3

20