9 будинок гороскопа. Вступна частина лекція 1. Лекція 118.

6

9 будинок гороскопа. Вступна частина лекція 1. Лекція 118.

В астрологічної літератури багато чого написано про будинок 9, але, в цілому, в основній своїй масі домінує тема духовного становлення, світоглядних питань і т. д.
Дійсно будинок 9 по прямой своєї сигнификации управляє цими категоріями, але в цілях розуміння того, як це вписується в гороскопи звичайних людей, мені видається важливим зробити деякі уточнення.
По-перше, що стосується духовності 9 будинку. Не можу Вам сказати, що подивившись на стан 9 дому, Ви винесете судження про те, наскільки далеко просунувся у своїй особистісної та духовної позиції осіб. Рівень опрацювання карти подивитися неможливо, як Ви знаєте, я думаю. Це не можна зробити ні за 9 дому, ні по якомусь іншому будинку або показником окремо чи навіть у сукупності.
Говорити про світогляд як про щось глобальне, і при цьому описаному 9 будинком теж не представляється можливим. Взагалі кажучи, якщо оцінювати це питання з точки зору гороскопу, то враховувати, безумовно, потрібно все карту в цілому. Так, у багатьох книгах Ви можете прочитати, щось типу – «9 будинок в Тільце ставить у главу кута питання грошей. Світогляд формується під впливом фінансових критеріїв». Насправді, Ви можете мати на карті вогняну домінанту – 6,7 Планет у Вогняних Знаках і бути людиною вкрай духовно спрямованим, або ідейним. Ви можете мати Повітряну домінанту – скажімо, Сонце, Місяць і АСЦ Повітряні і Меркурій в 1 будинок, і Ваш світогляд буде складатися виходячи з потреби у взаєминах, навчанні і т. д. Ви можете мати Водну домінанту і тоді на перший план вийдуть питання чуттєві. Хоча Вода, як і Земля, добре орієнтована і на фінансову сферу.

Сенс цих прикладів в тому, що для того, щоб оцінювати питання світогляду, сприймати стан 9 як провідну позицію в цьому питанні, на мій погляд, не вірно. Щонайменше це має бути Сонце – якщо вже «видирати з контексту» якийсь один елемент карти. А більшою мірою це, взагалі кажучи, весь гороскоп.
Крім того, мені видається дивним судити про світогляд, опускаючи духовний (який просто НЕМОЖЛИВО оцінити за гороскопом), особистісний, соціальний, загальнолюдський рівні. На мій погляд, очевидно, що наш особистісний ріст, безумовно і неодмінно веде до зміни цінностей і духовних і світоглядних, змінює наші устремління.
Тому виносити судження про таких глобальних питань, як етика, світогляд, духовний розвиток на підставі стану 9 вдома, на мій погляд, неприпустимо. А книжкові дифірамби на адресу девтиядомников, щодо їх неймовірною духовності і приголомшливих потенціях духовних вчителів, особисто я вважаю «псевдо-науковим популізмом» (термін дивакуватий, але по-іншому висловити своє ставлення до теми просто не можу).

Безумовно, будуть серед людей з вираженим 9 будинком і Святі і духовні і моральні – от тільки, мені здається, що це не заслуга 9 вдома, а ті самі категорії, які неможливо оцінити дивлячись в гороскоп – духовність, моральність, чистота помислів і т. д.
У світоглядних питаннях, стан 9 вдома добре описує не його рівень, а ступінь його «мобільності» чи що, ступінь занурення в те, що людина вибрала для себе в якості основної концепції. Мутабельный будинок 9 говорити про схильність до симбіозу, до більшої лабільності, до вміння поєднувати і потреби поєднувати різні вчення і напрями (це, до речі, стосується не тільки етичних питань, але і філософських питань, відносини до навчань і т. д., якщо звичайно ця сфера взагалі важлива в житті людини). Фіксовані Знаки важко буде зрушити з їх позицій. Їм властива деяка недалекоглядність, але і глибина занурення в те вчення, яке вони вибрали, або прихильність до тієї життєвої концепції, яку вони мають. І т. д.

Що стосується ставлення 9 хати до релігії, то так, це, безумовно, будинок релігії. І тут важливо розуміти, що будинок 9 представляє не стільки навіть релігію в тому розумінні, до якого ми звикли, а те, що стає «ОСОБИСТИМ» релігією людини, зводити в культ.
А в культ може зводитися не тільки релігія. Це може бути культ особистості. Це може бути культ якогось вчення, руху, інтелектуального руху, навіть грошей. Безумовно, тут «живуть» і секти.

Знову ж таки, не для всіх ці теми будуть важливі. У кого-то слабкий 9 будинок, і його тема в принципі завжди йде фоном – типу «всі пішли, і я пішов» або навіть «всі пішли, а мені не треба». Але якщо Натів володіє вираженим 9 будинком, і не реалізується іншим тематикам цього будинку, то релігія, вчення або вчитель, можуть стати дороговказом людини.

Тому, зокрема, одним з найбільш тривожних елементів 9 будинку вважається перебування там Ліліт. Людина, що має в 9 будинку Ліліт, повинен з особливою ретельністю ставитися до всіх людей, які в якийсь момент стають для них Гуру, до всіх течій, які в якийсь момент стають для них найголовнішими і важливими.

Взагалі кажучи, тему будинку де у нас стоїть Ліліт, ми не бачимо, точніше, не видем її адекватно (при тому, що в більшості випадку, Лилит дає інтерес до теми свого будинку). Ми схильні в темі цього будинку допускати багато спотворень. І дуже багато володарі Ліліт в 9 будинку кажуть мені «Ні! Ви що?! Культи це взагалі не про мене! Я взагалі ніколи собі кумирів не зводжу! Мені навіть і визнати чиєсь провід і компетенцію буває не просто! Які кумири?! Ви про що?!». Але справа в тому, що по-перше не всі можна оцінити об’єктивно. По друге – люди чують слово «кумир», але вперто ігнорують домінанту якогось вчення в їх життя (типу астрології, релігії, йоги тощо). І третє- у нас є динаміка, і якісь речі, до певного моменту «спали» в карті, можуть під впливом динаміки стати вираженими, раптом зрезонували на Ваші переживання, підставити плече під час особистого кризи і т. д. І в результаті, Натів може вляпатися туди, куди не слід.
Згадайте масу прикладів навіть про відомих людей про акторів, політиків і т. д. – нічого не віщувало, був звичайний чоловік, 2 рази в тиждень ходив в спортзал, по вихідним пив пиво (або що міцніше), і нічого критичного не переживав. Але раптом захопився йогою до самозабуття або потрапив під вплив вчення Рона Хаббарда, або пішов в яке-небудь общинне поселення і т. д.
Так само буває і з більш мирними вченнями – з тієї ж астрологією наприклад. Мені не доводилося зустрічатися з прикладами, які б демонстрували особистісний руйнування під впливом астрології. Але ось професійні культи – культи одного, єдино правильного вчителі, чиї висловлювання — мантра для послідовника, і не підлягають ніяким сумнівам і перевірок – це, якщо чесно, суцільно й поруч. Правда в астрології, сильно допомагає практика. І коли ці «божественні настанови» регулярно не підтверджуються практикою, зазвичай спадає пелена.

Тому, побачивши Ліліт в 9 будинку, один з основних моментів, від яких варто застерегти – це момент створення кумира (з людини, вчення, події і т. д.). Людині варто бути обережним у питаннях пов’язаних зі своїми переконаннями.

Будучи сильним, будинок 9 робить свої теми дуже актуальними для Альтернатива. При цьому, звичайно, варто розуміти, що цей будинок представляє не тільки релігію і переконання, тут і філософія, і освіта, і юриспруденція і медицина, тут все закордонне і розширює кордони, тут благодійність і щасливий випадок – тут багато всього. І Нативу зовсім не обов’язково робити актуальними всі теми 9 дому, він може реалізовуватися тільки за однією з них. Є думка, що реалізація однієї з сигнификаций дому (будь-якого) знімає напругу з інших сфер, що йдуть по цьому будинку. Не можу сказати, що я з цією думкою згодна, АЛЕ – в контексті 9 дому, можна відзначити, що чим більш неупередженим буде людина, чим більше він буде прагнути осягнути, охопити, чим більше думок він буде готовий ПОЧУТИ, тим менше у нього шансів культивувати щось одне.

Про інших темах 9 дому, ми поговоримо з Вами у другій частині лекції.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 9 будинок гороскопа

Навігація по записах

3 та 9 будинку. Вступна лекція частина 2. Лекція 117.
9 будинок гороскопа. Вступна лекція частина 2. Лекція 119.

15