8 будинок в Тельці. Лекція 89.

5

Лекція 89. 8 будинок в Тельці.

8 будинок у Тельці (уражена Венера в 8 будинку, упр. 8 вдома у Тельці, або в сполученні з ураженої Венерою).
Взагалі кажучи, Телець досить милостивий Знак, і Венера, як елемент 8 вдома сама по собі (без поразок від зловредников) рідко дає якісь важкі кризи, небезпечні ситуації. Це все-таки не Марс, який зловредник сам по собі, і від якого можна чекати неприємностей тоді, коли він потрапив 8 будинок.

Тим не менш, у Тельця теж є свої особливості. Перша і головна Тельцовская особливість (не Венеріанська а саме Тельцовская) в тому, що він дуже не любить змін – земний, фіксований Знак. Все що пов’язано з змінами найчастіше сприймається ним як велика напруга, якщо не криза. Люди з такою 8 будинком, до останнього чіплятися за стабільність, всіляко чинячи опір змінам.
Природно вони дуже матеріально прив’язані. Тому кризи тут часто є продовженням цієї матеріальної залежності. У володарів Тільця на К8 кризи часто бувають пов’язані з грошима. Нестійкість в цьому питанні, які-небудь обмеження з грошима, можуть відчуватися людиною як щось глобальне.

Природно, є хвороби, що йдуть по Тельцю і на Венері, тому якщо Ви бачите в карті уражену Венеру в 8 будинку, або вона, будучи ураженої, керує 8 будинком, то Нативу має сенс звернути увагу на ці органи (про це детальніше в темі 6 -12 будинку) .
Але якщо говорити про небезпеки, скажімо так, зовнішнього світу, то в цілому їх не багато. Не любов до змін.
Кризи з-за грошей (не в тому сенсі, що людина буде позбавлений грошей, а в тому сенсі, що будь-яка нестабільність буде сприйматися болісно).
Венера (в особливості саме уражена Венера, а не Тілець) може дати небезпеку, викликану зовнішньої привабливість Альтернатива (до речі кажучи, в наших широтах, при 8 будинку у Тельці, на АСЦ часто виявляються Ваги (!)), чи небезпека від жінок.
Особливо актуальна тема небезпеки від зовнішньої привабливості тоді, коли Венера має якийсь стосунок до 1 будинку (скажімо, на К8 Ваги або Телець і Венера в 1-му, або навпаки – Ваги або Телець АСЦ і Венера в 8-м (або в сполученні з упр. К8)). Найчастіше, це більш актуально для жінок. І тут теж важливо уточнити – сенс не в тому, що Натів повинен обов’язково бути дуже красивим – це вже як пощастить. Сенс в тому, що в якийсь момент, в якійсь конкретній ситуації, Натів може бути сприйнятий як самий цікавий варіант з наявних і в результаті, ця його постійна або раптом настала затребуваність, може принести йому неприємності (звичайно Венера повинна бути вражена).
Це можуть бути любовні кризи і небезпеки від любові або коханих. Ця Тема ДУЖЕ широка – від драматичної любові, до ревнивого коханця/чоловіка (звичайно при додаткових свідченнях). Тому заводити паралельні зв’язки, або активно підкреслювати свою сексуальність тут, як мінімум, слід дуже обережно.
Знову ж – давати надію «на продовження» тоді, коли Ви не збираєтеся її виправдовувати, теж не завжди має сенс – люди можуть не правильно зрозуміти Ваші Венерианские посили, і не розрізнити ні до чого не зобов’язує флірт, від прямого пропозиції. А Ваші спроби «спустити все на гальмах» можуть викликати агресію (особливо якщо є підтвердження від Марса, Урана або Плутона).
Варто відзначити, що уражена Венера, як елемент 8 вдома, особливо якщо вона має якесь відношення до 8 дому, може вказувати на ще одну небезпеку від краси – коли в прагненні створити бажаний образ, Натів може суттєво постраждати від невдалих пластичних операцій або косметологічних процедур.
Тут може бути небезпека саме від процедур краси. Ступінь можливого ураження можна буде оцінити по силі вражаючих факторів, і звичайно по їх взаємодії з іншими елементами гороскопу.
Так само небезпечними можуть бути люди Венерианского типу, особливо молоді, красиві жінки та дівчата. Наприклад, жінка, закохавшись, хоче «відвести» чоловіка з колишніх відносин, або навпаки – інша жінка, втручається у відносини Альтернатива. Нативу тут потрібно бути ВКРАЙ обережним. Ця інша «любов» може представляти серйозну небезпеку для Альтернатива (як пряму особисту загрозу, так і джерело кризи у вигляді розлучення (а розлучення це і зганьблені почуття і дуже суттєва зміна)).
В іншому, в цілому – Венера і Телець досить безпроблемні показники для куспида 8 вдома. Ніяких особливих історій про них не розкажеш – тут важливо уважно стежити за тим враженням, яке Ви справляєте. Адекватно оцінюйте ситуацію – варто чи не варто в ній використовувати свою привабливість. Бути більш обережними в своїх любовних зв’язках. І обережним у відношенні з жінками (у тому числі і з подругами, до речі).
Молоді жінки і дівчата, взагалі, можуть бути для Альтернатива джерелом неприємностей – в тому числі це може бути агресія, матеріальний інтерес, заздрість, бажання володіти чимось що є у Альтернатива і т. д.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок в Тільце, Венера у 8 будинку, Телець в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок в Овні. Лекція 88.
8 будинок в Близнюках. Лекція 90.

2