8 будинок в Скорпіоні. Плутон у 8 будинку. Лекція 95.

5

Лекція 95. 8 будинок в Скорпіоні.

Скорпіон на куспиде 8 вдома. Плутон у 8 будинку, упр. 8 вдома у Скорпіоні, або в сполученні з Плутоном.
Тут ситуація виглядає більш жорстко, тому що Плутон сам по собі зловредник, і Скорпіон — Знак криз. Тому природно, що такий стан часто змушує людей напружитися в очікуванні неприємностей. Однак, слід мати на увазі, що на одному тільки положенні Скорпіона або Плутона 8 домі ми жодні висновки не вибудовуємо, карта як завжди цілісна річ, а якщо врахувати скільки людей мають Скорпіон або Плутон у 8 домі, то очевидно, що ймовірні небезпеки ДАЛЕКО не завжди реалізуються конкретні події.
А ось сильні поразки Плутона або від Плутона або 8 будинку в цілому, особливо до елементів 1, 6 і можливо 12 будинків, звичайно повинні змусити нас проявити до тем Плутона більшу увагу.
Особисто мені, перше, що приходить в голову при вигляді ураженого Плутона (Скорпіона) у 8 домі, це звичайно медичні проблеми. Знову ж таки, особливо це буде стосуватися випадків, коли елементи 8 вдома пов’язані напруженими аспектами з елементами 1,6 або 12 будинків. Найголовніша Плутоническая небезпеку для здоров’я – це онкологія. Таке положення 8 вдома має змусити власника карти дуже серйозно поставитися до свого здоров’я і особливо до здоров’я тих органів, які йдуть під управлінням Планет, уражених Плутоном (хоча треба відзначити, що випадків, коли уражаються інші органи, а не ті, які описані Планетами приймаючими аспект від Плутона, мені зустрічалося теж чимало).
Якщо, приміром, ми бачимо, що Плутон, будучи управителем або елементом 8 вдома вражає Місяць, то відповідно, найбільш вразливі органи Альтернатива – репродуктивна система (якщо це жінка), груди і шлунок (у обох статей). Ну і звичайно ще очі.
Якщо уражена Венера – то особливо варто звернути увагу на гормональну систему, зокрема щитовидну залозу. Так само під загрозою може бути підшлункова залоза, нирки, легені, шкіра і т. д.
Мене періодично питають, чи повинні бути аспекти від Плутона тільки напружені або гармонійні теж можуть дати онкологію? Відразу обмовлюся, я не займаюся медичної астрологією, але моя астрологічна практика, пов’язана, в общем-то, з іншими питаннями, часто призводить до мене людей, які пережили онкологію (до того ж, зараз це вже ДУЖЕ часте захворювання). І ось бачачи їх карти, я можу сказати, що якість аспекти аж ніяк не є вирішальним. Мені доводилося стикатися з безліччю карт, де нормальні аспекти від Плутона все одно приводили до онко-захворювань, але Плутон був елементом 8 або 1, або робила аспекти елементів 1,6,8,12 будинків. Інше питання, що на гармонійних аспектах, вибратися буває легше.
Іншою очевидною небезпекою володарів Скоприона, Плутону в 8 будинку є все кримінальне. Натів повинен максимально обережно ставиться до всіх контактів з людьми, пов’язаними з криміналом. Причому по обидва боки – поліція, міліція, та інші каральні органи, можуть бути для такого Альтернатива нітрохи не меншим джерелом стресу і небезпеки, ніж самі кримінальні особистості.
Організована злочинність, наркоторгівлю, сексуальна індустрія – від усього цього Натів повинен триматися максимально далеко.
Знову ж, як і у випадку з Марсом, часто запитують, а чи варто робити це своєю професією, щоб зняти напругу з теми Плутона? І тут, як і про Марсі, я відповім, що універсально роздавати такі рекомендації я не беруся, треба дивитися карту в цілому.
Так, потрібно буде перенаправляти енергію напруженого Плутона, але для цього існує не тільки кримінальний світ, але ще і гроші, медицина, ядерна фізика, і багато інших сфер, набагато менш небезпечних для самого власника карти.
Фінанси теж можуть виступати вкрай привабливою і разом з тим, небезпечною темою для володаря Плутона або Скорпіона в будинку 8. Як Ви розумієте, якщо на К8 – Скорпіон, то на К2 – відповідно Тілець. І природно, матеріальна вісь на куспидах матеріальних ж будинків, дає дуже велику зацікавленість у матеріальних питаннях. В принципі, таке становище, особливо при підтримки від 10 вдома, часто дає професійну реалізацію у великих або чужих грошах. Тим не менш, таке положення 8 вдома, при ураженні Плутона або 8 будинку в цілому, попереджає Альтернатива про необхідність проявляти обережність у всіх справах, пов’язаних з банками, позиками, чужими грошима.
Сам позика може принести складності для Альтернатива, особливо якщо є ураження до 4 (будинок), 2 (гроші), 12 (безвихідне становище) домівках. Поразки в 1-й будинок, в цьому випадку, частіше вказують на проблеми з персоналіями 8 вдома – скажімо від колекторів.
При ураженні 8 вдома, має сенс дуже уважно ставиться до податками та іншими зобов’язаннями перед державою, так як все це теж 8 будинок. Зіткнення з податковими органами вже саме по собі кризу, але при ураженні, ситуація може бути більш драматичною – великі штрафи, розслідування, позбавлення права займатися певною діяльністю або навіть ув’язнення. Взагалі кажучи, подібні наслідки несплати податків, можуть торкнутися власників будь-яких Знаків у 8 будинку, якщо звідти йдуть сильні ураження до 1,2,6,10, 12 домівках. Але у випадку Плутона/Скорпіона – ситуація може бути більш концентрованою.
Кожен з Знаків на куспиде 8 вдома, або Планет в ньому, вказує на небезпеку від своїх персоналій. Так і Скорпіон. Як ми вже сказали – це небезпеки від людей пов’язаних з криміналом, від всіх людей, які працюють в каральних органах, людей, що володіють великою владою або грошима. Але, крім того, на більш простому побутовому рівні, найбільш вірогідний для простих людей, це небезпека від ревнивця, сексуально прив’язаного до Нативу людини, від людини, якого захопила пристрасть до Нативу (не важливо – тривала або тимчасова).
Плутон вказує на небезпеку масових катаклізмів. Сам по собі Плутон не є, скажімо, управителем цунамі, ураган або землетрус. По прямой сигнификации не керує він падінням літаків або загибеллю водних суден. АЛЕ – Плутон, управляє усіма масовими явищами, всім, що пов’язане з одночасним перебуванням великої кількості людей, звідси і його управління всіма ситуаціями, пов’язаними з масовою загибеллю людей.
Звичайно, якимось чином убезпечити себе від усього на світі і тим більше від чогось великого і масштабного — неможливо (Плутон, скажімо, управляє терактами, глобальними війнами і ядерною бомбою). Але при цьому, бачачи у Альтернатива 8 будинок в Скорпіоні, завдання астролога попередити його про небезпеку при відвідуванні місць масового скупчення людей. Більш уважно потрібно вести себе в метро і взагалі у всіх «підземелля» — від підвалів, підземних переходів.
Темні вулиці, неблагополучні райони – все це сигнификация Плутона. Звичайно, мало хто відчуває приємне збудження від необхідності йти темним провулком, але володарями Плутона, Скорпіона, Марса і Овна і особливо при ураженні – від таких прогулянок НЕОБХІДНО утриматися.
Природною сигнификацией Плутона є секс і насильство. Тому не дивно, що сексуальне насильство тут очевидно буде входити в перелік можливих небезпек. Всім власникам 8 вдома у Скорпіоні або Плутона 8 будинку, потрібно бути обережнішими у демонстрації своєї привабливості, та й просто, як я вже сказала, треба поберегтися від променадів в невідповідний час у невідповідному місці. Варто акуратніше взаємодіяти з персоналіями 8 вдома, і це очевидно. Але про одну групі мені хотілося б сказати трохи докладніше. Скорпіон у 8 будинку найчастіше характерний Барана на АСЦ. А Асцидентальные Овни, в переважній більшості, люди ДУЖЕ необережні в проявах, вони демонстративно самовпевнені і часто навіть агресивні. Люди, позбавлені гальм» в плані особистої безпеки. Мабуть тому, основна маса скарг на насильство від жінок з таким АСЦ і 8 будинком, пов’язана не стільки з сексуальним насильством, скільки з насильством самим по собі. Таких жінок не рідко б’ють (звичайно, я кажу ПРО ПОРАЗКУ АСЦ і 8 ВДОМА!!!). І якщо підсумком є зґвалтування, найчастіше, саме по собі воно не є метою – метою кривдника, частіше є спроба довести свою перевагу, та зґвалтування у цьому випадку, є просто жирною крапкою в цій доказі.
Тому, якщо Ви бачите таке співвідношення Знаків у будинках, та їх елементи очевидно вражені один-іншому, то будьте максимально обережні У СВОЇХ власних агресивних поривах, у всіх претензіях типу «та ти хто такий? Та я тебе….!» і тим більше в спробах проявити силу до супротивника. Найчастіше, з’ясовуючи ситуацію, в цьому випадку доводиться чути «я йому дала ляпас!», «я його вдарила!», «я йому сказала… (і далі неперекладна гра слів)!» і т. д. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Ваша агресивність може закінчитися для Вас вкрай сумно.
Чоловіки зі Скорпіоном у 8 домі, при АСЦ в Овні, в принципі теж страждають від своєї самості або агресивності, але особисто мені чути від них про сексуальне насильство до них, не доводилося (що, однак, не виключає того, що воно могло мати місце).
Власникам Скорпіона в будинку 8, варто бути обережніше в своїх пристрастях. Все чого Натів пристрасно бажає, може представляти загрозу, і викликати залежність.
Тут же захворювання через сексуальні взаємини.
Слід бути обережнішим у всіх місцях, сигнифицируемых Плутоном – все що під землею – метро, шахти, колодязі (взагалі вся каналізаційна система), глибокі ями (разом з Сатурном). Все що пов’язано зі смертю – кладовища, морги (так само разом з Сатурном). Все що пов’язано з сексуальною тематикою – стрип-бари, «вулиці червоних ліхтарів», публічні будинки або квартири-кубла (там же ще наркотики, а це теж Плутническая сигнификация).
Плутон може дати інтерес до екстриму – якщо є поразка, то потрібно бути обережним в гонитві за гострими відчуттями.
Ну і звичайно магія, гіпноз, енергетичні стани та інтервенції. Так само як і Рак, Скорпіон при бажанні може «з’їсти» сам себе. Сам себе залякати наявними на ньому порчами, прокльонами, схильністю до хвороб і більш того, у нього достатньо сили для того, щоб викликати собі подібні захворювання своїм сильним енергетичним вкладенням в цю тему.
Але при тому, тут може бути і реальна небезпека від магів, гипнологов, доморощених фахівців в цій області.
Знову ж, вирішивши зайнятися магією, спіритизмом, гіпнозом, якимись нлп-програмами, так само слід бути дуже обережним – найголовніше тут – навчатися у досвідчених наставників, знати як вибудовувати захист, як від зовнішніх інтервенцій так і від власної підсвідомості.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа Плутон у 8 будинку, Скорпіон в будинку 8

Навігація по записах

Лекція 94. 8 будинок у Терезах
8 будинок в Стрільці. Юпітер у 8 будинку. Лекція 96.

9