8 будинок в Рибах. Нептун у 8 будинку. Лекція 99.

6

Лекція 99. 8 будинок у Рибах
Риби на куспиде 8 вдома, вражений Нептун у 8 будинку, упр. 8 вдома у Рибах або в сполученні з ураженим Нептуном.
Риби досить часто дають людей боязливих, боязко. І всі ті теми, які сигнифицируются Рибами, в цьому випадку, як правило, сприймаються Нативом з достатньою мірою обережності. Крім того, Риби вказують і на хорошу інтуїцію, в результаті чого, Натів уникає багатьох небезпек, саме у зв’язку з тим, що відчув у ситуації щось неприємне.
Пряма сигнификация Риб це Вода. І тут, як завжди вона розглядається в самому широкому контексті. Маючи Риб або Нептун у 8 будинку (при ураженні) досить велика небезпека утоплення, багато володарі цього показника тонули. Більшість з них, в більшій чи меншій мірі відчувають страх «відкритої Води» (коли не відчувають під собою дна), хтось скаржився на боязнь подорожей по воді.
Але, крім того – це і небезпека підтоплення. Тут велика ймовірність постраждати від повені – від цунамі, до банального розливу річок.
Пряма сигнификация Нептуна – це задуха. Знову ж у самих різних його проявах – є небезпека захлинутися, бути задушеним (ясна річ все це при інших показаннях і серйозних ураженнях), суициадальные речі, пов’язані з задушенням (повешание) або прийомом медичних препаратів – це теж Нептун. Тут же йдуть всі види алергічних реакцій, в тому числі викликають набряк, наслідком якого може бути удушення.
Тут же отруєння газами, знову в самому широкому сенсі слова — коли при загорянні люди гинуть не від вогню, а саме від удушення. Або витік газу, або отруєння вихлопними газами, і навіть парами фарби чи іншої хімічної речовини – це теж Нептун і Риби.
Нептун у 8 будинку, або Риби на куспиде 8 вдома говорять про небезпеку від алкоголю і всіх його похідних. Це може вказувати на алергічну реакцію на алкоголь, може вказувати на небезпеку від людини, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Може говорити про розслаблюючий вплив алкоголю – заснув, не побачив, не встиг відреагувати. Або послаблюють його властивості – в результаті сильного сп’яніння, не зміг дійти до будинку – впав замерз, або навпаки – отримав сонячний удар, або крововилив і т. д. Алкоголь послаблює і відчуття небезпеки, в результаті чого море, стає «по коліно». У зв’язку з цим, всі вчинки людини, вчинені ним у стані алкогольного (або іншого) сп’яніння, стають потенційними джерелами небезпеки.

Мабуть очевидно, що сам алкоголь і всі його аналоги, стають небезпечними для володаря Риб або Нептуна є 8 будинку, так як можуть перейти в стан залежності.
Взагалі всі залежно тут небезпечні – це можуть бути залежно від ліків, від алкоголю, психотропних засобів, від гри, але і від сильних почуттів.
Володарі куспида 8 вдома у Рибах, або ураженого Нептуна є 8 будинку, особливо при підтвердженні іншими показниками гороскопа, може постраждати від любові, від сильних почуттів та емоцій.
Нептун – управитель алергії у всіх її проявах. У зв’язку з цим потрібно бути обережним з продуктами, на які вже була алергічна реакція а так само з продуктами того ж типу (алергія на рибу – будьте акуратніше з ікрою, алергія на апельсини, будьте обережніше з лимонами, є алергія на червоне вино, будьте уважні і з усіма іншими видами алкоголю тощо). Ну і звичайно – будьте уважні при використанні косметичних засобів, побутової хімії, фарби для волосся, харчових добавок і природно ліки! Просите провести алергопроби в кабінеті у лікаря або косметолога, пробуйте косметичні кошти спочатку на зап’ясті, а вже потім на обличчі (як пишуть на всіх тюбиках) і т. д.
Застосування наркозу, як однієї з найчистіших сигнификаций Нептуна/Риб, так само повинно бути продумано, застосовується лише за медичними показаннями та під наглядом лікаря анестезіолога.

Пам’ятаємо – від простої неприємності у вигляді лущення шкіри і зудить висипки, можна отримати і набряк та анафілактичний шок. Особливо це звичайно буде актуально при наявності напруженого взаємодії 1,6,12 будинків з восьмим.
Нептун керує всією неуважністю і необережністю, притупленою пильністю. Знову безліч ситуацій може підійти під цей опис, але щоб було зрозуміло про що я кажу – типова небезпеку для володаря ураженого Нептуна є 8 будинку, або ураженого 8 вдома у Рибах – це наприклад, небезпека від п’яного водія – як сам натів може виступити цим п’яним водієм, так і інша людина, що знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, керуючий при цьому транспортним засобом, може бути небезпечний для Альтернатива. І це зрозуміло, АЛЕ крім п’яного водія – це може бути втомлений водій заснув за кермом), це може бути водій, скажімо, недосвідчений, але обманывающися на свій рахунок і т. д.

Натів може постраждати в результаті власної або чиєїсь необережності, неуважності, недбалості. У нашому гороскопі практично не зустрічається ні з чим не пов’язаних показників – рідко зустрінеш, скажімо, Нептун у Рибах у 8 будинку, без аспектів до інших Планет, при відсутності інших елементів в 8 домі – що дало б чисту сигинфикацию 8 вдома у Рибах без домішок інших Планет. Як правило, якщо на кусиде 8 вдома Риби, то Нептун в іншому Знаку, або якщо в будинку 8 Нептун, то Риби в іншому будинку, або щось ще є у 8 будинку, і вже майже напевно, цей Нептун з кимось пов’язаний аспектами – ось і виходить, що Нептун за своєю прямою сигнификации вкаже на халатність і неуважність, а його напружений аспект, наприклад, до Марса – на те, що хтось п’яний вистрілить у Альтернатива, або сам Натів, може не перевірити наявність патрона в рушницю почавши його чистити, або що хтось (або сам Натів) не вимкне машинку для утилізації паперу, а переведе її ненавмисно в стан «авто», і Натів, не подивившись, засуне туди палець. І т. д.
Тому якщо Ви маєте на 8 будинку Нептун або Риби (особливо при ураженні) – то намагайтеся бути уважним, навіть в тих ситуаціях, які безпосередньо не пов’язані з Рибами. Так як сама по собі неуважність – це вже Риб’яча сигнификация.
Все старе, підтоплене, розмитий водою, нестійкий – це теж сигнификация Нептуна і Риб, тому в такі місця намагаємося не лізти.

Тут же небезпека від епідемій – від нескінченного «участі» Альтернатива у всіх «простих» эпидемях, до небезпеки серйозно постраждати від перебування у місцях сталися стихійних лих, де загинуло багато людей, і почали поширюватися відповідні хвороби (згадайте, як багато наших співвітчизників поїхали в Тайланд, після страшного цунамі в останніх числах 2004 року). Ось такі місця (а особливо якщо задіяна водна тематика, як у даному випадку), володарю Риби або ураженого Нептуна є 8 будинку відвідувати, звичайно ж, категорично не рекомендується.
Природно як зазвичай – це небезпека від усіх персоналій Нептунианского типу. Про більшість з них ми вже поговорили, але є ще одна група – це психічно хворі люди. Нептун управляє душевним здоров’ям та його порушеннями, як стійкими так і швидкоплинними. Тому хворі люди, або люди, в даний момент переживають сильне емоційне потрясіння, можуть бути небезпечні для Альтернатива.
Але варто відзначити, що Нативу або його близьким, варто уважніше ставитися і до його здоров’ю в цій сфері.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок, будинку 8 в Рибах, Нептун в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок у Водолії. Уран в 8 будинку. Лекція 98.
8 будинок гороскопа. Практичне заняття. Картка 1

13