8 будинок в Раку. Місяць у 8 будинку. Лекція 91.

6

Лекція 91. 8 будинок в Раку

Рак на куспиде 8 вдома, уражена Місяць у 8 будинку, упр. 8 вдома в Раку або з’єднанні або напруженому аспекті до ураженої Місяці.
Взагалі кажучи, люди з Місяцем або Раком у 8 будинку дуже тривожні. Вони дуже боятися змін, а 8 будинок, який представляє кризи, включає в себе і зміни не відносяться до трагічних. Цих серйозних життєвих змін Натів часто ДУЖЕ сильно боїться. Його може лякати навіть заміжжя, народження дітей, зміна роботи, будь-який мало-мальськи серйозний вибір — все це сприймається як стрес.
Але при цьому у них унікальна особливість – коли подія відбувається і нова реальність наступає, вони дуже швидко до неї пристосовуються і живуть так, як ніби вони в цій реальності жили завжди. Це і не дивно – Місяць відповідає за пристосування, адаптацію, одночасно керуючи і підозрілістю і тривожністю – тому люди виходять дуже тривожні, але при цьому добре ті, що пристосовуються до нових умов.
Телець, приміром, теж боїться змін, але він звикає до них і довго, до останнього пручаючись і чіпляючись за стабільне минуле. Лунарий ж – боячись ще більше, чіпляючись теж цілком відчутно, як тільки ситуація все ж відбувається – перебудовується дуже швидко. Часто люди з Місяцем в будинку 8 (частіше з Місяцем, ніж з Раком) говорять про те, що окремі періоди їх життя з часом починають сприйматися як «окремі життя», «таке дивне відчуття, ніби це й не зі мною було або було – але іншого життя» (не важливо про погане або хороше – просто складається таке відчуття від окремих етапів життя).
Людина з Місяцем у 8 будинку, або при Раку на куспиде 8 вдома, дуже залежний від свого енергетичного стану. Ви знаєте, напевно, що вся психосоматика йде під Місяцем. У зв’язку з цим, володар ураженої Місяця як елементу 8 вдома, може бути схильний до того, щоб чіпляти всілякі «вроки», «псування», все це відчувати, приходити додому з хворою головою, коли оточення було важким, щось йому не сподобалося в ситуації або атмосфері того суспільства, в якому він знаходився. І він може це собі настільки все накрутити, що реально захворіти, або потрапити в смугу невдач». Насправді – його, можливо, ніхто і не «глазил» — йому, для створення собі подібних енергетичних проблем вистачить і себе самого. Його тривожність, сильна недовірливість сенситивність може призвести до криз, частіше на рівні здоров’я.
Не даремно зараз з’явилося стільки інформації про необхідність прощення, про необхідність роботи зі своїми страхами, про важливість зняття внутрішніх блокувань і проблем, загнаних глибоко в підсвідомість – все це питання Місяця і Плутона. Саме в цьому на сьогоднішній день бачиться основна причина онкологічних захворювань, особливо у жінок, і саме тому власницям ураженого Раку або Місяця в будинку 8 (8 будинок символічно знаходиться під управлінням Плутона), рекомендується уважно ставиться до стану своїх репродуктивних органів і грудей, так як вони основна група ризику (разом з Плутонианками), в питаннях онкології жіночих органів. Ну і само собою – найкраща профілактика подібних захворювань – це робота зі своєї Місяцем – психікою і підсвідомістю.
Тому, не дивлячись на те, що є ризик постраждати від чужої енергетики, більше і частіше проблеми тут виникають через своїх особистих емоційних проблем та енергетичного стану.
Знову ж пам’ятаємо – Місяць відповідає за астральне поле людини – а астральне поле – це поле емоцій. Тому якщо на астральному тілі виникли проблеми, вони, не будучи невелированными обов’язково спустяться на фізичне тіло у вигляді хвороб. Так відбувається завжди – все, що народилося на більш тонких полях, обов’язково спускається на тіло щільне, найчастіше, зачіпаючи ті органи, які сигнифицирует Планета, керуюча відповідним полем – астральне поле – Місяць – груди, репродуктивні органи у жінок, психіка. Або, скажімо, Ментальне поле – Меркурій – мова, нервова система, руки і т. д.
Ще однією серйозною темою для криз може виступити материнська фігура. Розуміти треба широко, не скочуючись до одного-двох кліше. У кого-то мама може бути джерелом кризи так як вона била і ображала, принижувала і не дбала – тобто її фігура – небезпечна сама по собі.
У кого-то це втрата мами внаслідок її смерті або розставання з нею на тривалий час. Але частіше, особисто мені, зустрічаються саме люди зі страхом втратити маму. При цьому зовсім не обов’язково, що для цього були підстави – так, справді, у кого-то мама могла хворіти, або часто виїжджати, але у кого-то може і не бути видимих причин для занепокоєння. Все таки, наші стосунки з мамою закладаються задовго до того, як ми починаємо щось усвідомлювати, або навіть просто існувати окремо від неї. Часто, подібні страхи можуть бути наслідком переживань, випробуваних мамою в період виношування Альтернатива.
А коли Натів стає дорослим, особливо якщо Натів – жінка, цей же страх трансформується в сильний страх за своїх дітей. У чоловіків, подібне положення може вказувати на драматичне сприйняття дружини (з тих же причин – від кинула/померла, до страху за неї з якихось причин, або складності вибудовуються відносин).
Крім того, Місяць може сигнифицировать небезпека від жінок. І якщо Венера робила небезпечними фігури молодих жінок, роблячи акцент на їх юності й привабливості, то Місяць, як правило, вказує на небезпеку від жінок більш старшого віку. Можливо тих, що виконують по відношенню до Нативу материнські функції, в прямому чи переносному значенні («вона мені як мати»). Може бути старша сестра.
Або навіть більш молода жінка, але та, яка для Вас у конфлікті або ситуації виступає як «мати» або людина, яка її замінює (мати іншого дитини, вихователь дитячого садка, вчитель початкових класів тощо). При цьому не треба звичайно відразу думати про якісь страшні речі, які загрожують Нативу або його дитині від цих персоналій. Пам’ятаємо – криза поняття відносно, а вже коли розмова йде про Місяці, то ще більш відносне. Місяць або Рак у 8 будинку, особливо при ураженні, часто говорить про те, що людина створює собі кризи просто з нічого. Скажімо, Натів може дуже насторожено ставиться до педагога своєї дитини, і кожен раз сильно турбуватися про те, що його дитина з цією людиною. Або посварившись з якоюсь мамою у дворі, відводити своєї дитини як тільки та мама виведе свою дитину на вулицю, тому що «вона погано на нас дивиться! У мене потім дитина весь вечір плаче!». Насправді в цій ситуації мамі треба зрозуміти, що весь вечір дитина плаче від того, що чужа тітка на нього погано подивилася, а від того, що він, перебуваючи ще в полі своєї мами, сильно реагує на її розбалансованість. Точно так само в садку він буде погано залишатися до тих пір, поки мама не в змозі заспокоїтися на цей предмет. І т. д.
Так само Місяць може становити небезпеку від Води. Але треба зазначити, що дуже часто, володарі ураженої Місяця або Раку в будинку 8 боятися Води (так само як і при Нептуні). Це взагалі дуже характерно – боятися того, що написано в нашому будинку 8, і представляє для нас небезпека.
Виношування і народження дитини, особливо при ураженні і наявності зв’язку з 6 або з 1 будинком, може бути пов’язано з кризами для здоров’я (операції, важка вагітність), але звичайно для того, щоб давати подібні висновки потрібно дивитися всю карту.
Треба зазначити, що репродуктивна функція при ураженні Місяця, як елемента 8 вдома, не рідко сама по собі буває причиною переживань. І при додаткових показниках, може служити вказівкою на вирішення цього питання лише з допомогою медицини. Але навіть і в цьому випадку, має сенс дуже серйозно поставитися до питання стимуляції овуляції – так як це може завдати серйозної шкоди репродуктивним функціям жінки. Це НЕ протипоказання, але це серйозне вказівку на прояв крайньої пильності в цьому питанні.
Природно, всі операції на органах, що йдуть під Місяцем, можуть представляти загрозу, і відповідно, потрібно мати дуже вагомі підстави для того, щоб робити пластику грудей, або без особливих причин оперувати матку і все що з нею пов’язано.
Ну і звичайно бачачи уражену Місяць або Раку в 8 будинку, попереджаємо Альтернатива про розумність і необхідність проявляти обережність у всіх людних місцях.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок в Раку, Місяць у будинку 8

Навігація по записах

8 будинок в Близнюках. Лекція 90.
8 будинок у Львові. Сонце в 8 будинку. Лекція 92

38