8 будинок в Козерозі. Сатурн у 8 будинку. Лекція 97.

6

Лекція 97. 8 будинок в Козерозі.

Козеріг на куспиде 8 вдома. Сатурн у 8 будинку, упр. 8 вдома у Козерозі, або в сполученні з Сатурном.
Традиційно в астрологічній практиці вважається, що основними зовнішніми небезпеками для володаря 8 вдома у Козерозі є падіння з висоти, обвали, руйнування, падіння чогось зверху, коли що падає на Альтернатива або завалює його (може обвалитися дах, придавити прес, засипати піском тощо). Землетрус або падіння дерева або шматка даху в результаті урагану – це все теж пряма сигнификация Сатурна. Серед моїх Нативов є, наприклад, такі які зривалися зі скелі (Гори – Козеріг, падіння – Сатурн).
Колодязі, і взагалі будь-ями – теж пряма сигнификация Сатурна.
Бачачи таки свідчення в карті, ми повинні попередити Альтернатива (і тим більше якщо це дитина) про необхідність проявляти максимальну пильність у всіх питаннях пов’язаних з висотою та глибиною і нестійкою або аварійної поверхнею. Майже всі мами говорять своїм дітям, що не можна наступати на колодязі, і звичайно це справедливо для всіх, але для володарів Козерога, Скорпіона, Риб та їх управителів у 8 будинку – це буде ще більш актуально. Але не все пояснюють, що обрушився асфальт, тим більше, якщо з-під нього «сочиться вода» — нітрохи не менш небезпечний.
Ознаки початку обвалення якої-небудь конструкції так само повинні розцінюватися володарем Козерога або Сатурна в 8 будинку як вказівку на безпосередню загрозу. Дитині багаторазово слід сказати, що заходити у руйнуються будівлі не можна! Навіть на тих же самих екскурсіях – обережніше ставитися до лабіринтах, печер, разрушающимся будівель. Пам’ятаємо – Сатурн не Юпітер. За порушення своїх правил Сатурн бере досить дорого (він же досвід – син помилок ВАЖКИХ!).
Сатурн сигнификатор льоду і взагалі всього холодного. Розуміти це знову треба широко – з одного боку зрозуміло – небезпека від переохолодження та всього того, що генерує холод. Наприклад, з’єднання Сатурна/Урану в 8 будинку – може вдарити струмом, при ремонті холодильника J (правда тут же ще і розетки і проводи (Уран) в стіні (Сатурн)).
З іншого – якщо Сатурн це лід, і він же дах і він же падає на голову предмет – то очевидно, що володаря Козерога в 8 будинку (або Сатурна в будинку 8) не слід ходити під дахами, з яких можуть впасти бурульки (або які самі можуть обрушитися – Сатурн це ще і каміння, цегла).
Варто відзначити, що лід в цілому – сигнификация Сатурна, тому, ЗАГАЛОМ, будьте обережні коли взаємодієте з льодом. До речі – Сатурн сгнификатор мостів і взагалі всяких міцних конструкцій. Тому, скажімо, якщо Ви хочете скористатися льодової переправою – то будьте максимально уважні до всіх приписів органів, що стежать за цим питанням.
Знову ж, дітям 100 раз пояснюємо, що ВИХОДИТИ НА ЛІД НА ВОДОЙМАХ БЕЗ ДОРОСЛИХ ЗАБОРОНЕНО!!!!!!!!! Він, до речі, ще кістками управляє, так що і на ковзанці варто проявити увагу, що кістки собі не переламати.
Будучи сигнификатором льоду і асфальту, Сатурн в 8 домі дає небезпека від ожеледиці, як для пішоходів, так і для пересуваються на транспорті.
Я помітила, що багато з досліджених мною володарів Сатурна або Козерога в 8 будинку, потрапляють в автомобільні аварії. Сатурн начебто не є прямим сигинфикатором машин, або дорожнього руху, але, тим не менш, він є управителем ПРАВИЛ і правил дорожнього руху зокрема. Він взагалі відповідає за техніку безпеки, і будь-які види страховок, тому якщо Ви не порушуєте правил і подстраховываетесь, він, як правило, не дає неприємностей. Ну а якщо порушуєте – отримаєте по повній програмі.
Сатурн відповідає за ліфт (це його пряма сигнификация). Причому треба розуміти, що ліфт знову розглядається широко – від неприємності з самим ліфтом (обірвався трос, застряг на тривалий час, особливо якщо це дитина, застряглий на самоті), так і небезпеки УСЕРЕДИНІ ліфта. Знову ж таки – ті застереження які робить кожен батько своїм дітям, – «не заходь з незнайомцями в ліфт» — тут повинні повторюватися багаторазово (особливо звичайно якщо є поразку від Сатурна або інших елементів будинку 8 до 1, 6, 8 будинків).
до речі, поки не забула – Сатурн це двері (як захисний механізм) і під’їзд в цілому – ну думаю Ви зрозуміли про що я…
Знову ж таки, вимоги, які пишуть перед ескалатором (не сидіти на ескалаторі, не вставати на ескалатор в довгих спідницях і т. д.) теж не повинні ігноруватися володарем 8 вдома у Козерозі (або Сатурна в 8 будинку).
Само собою звичайні, прості сходи – це теж Сатурн. Відразу згадалися два випадки — один, жінка, що впала з дуже крутих сходів (високою при цьому провідною з другого поверху) – у неї на АСЦ Близнюки, і вона просто заговорилася, і оступилася (до речі, з гори зривалася теж вона). Другий чоловік, який на дачі вирішив зірвати яблука з верхівки дерева (високі дерева це теж Сатурн) для чого підставив драбину – ну в підсумку летів вниз разом зі сходами. У жінки – розсічена щока (щоку зашивали в щелепно-лицьовий), у чоловіка – перелом руки і ребра.
Сатурн – це все темне і/або безлюдне. Під’їзди, підвали, дахи, горища, темні провулки, занедбані або самотньо стоять будови. Тут знову ж підвищена увага для всіх. Дітей туди взагалі не пускаємо, якщо самі ліземо і сходи повинна бути хороша і страхувальний трос (якщо якісь роботи робите на даху) – обов’язково! Крім того, бажано не робити ці роботи в самоті.
Ну і звичайно будівництва! Тут є все, що може бути небезпечно і все, що є на будівництві – це Сатурн. Обходити їх слід ДУЖЕ далеко!
Прагнення скоротити шлях» за рахунок прогулянки по пустирю, власникам Козерога або Сатурна у 8-й будинок, теж варто придушувати.
Знову ж пам’ятаємо, що якщо до цього додається ще й елемент 7 будинку, то небезпека може бути пов’язана з іншою людиною, але Сатурніанських умовах.
Сатурн відповідає за всі замкнуті простору і за всі маленькі простору. Тобто це небезпека застрягти де-небудь, бути затиснутим між чим-небудь. Так само дітям говоримо і пояснюємо – ніяких лазів, тунелів, ущелин, і іншого їм освоювати не рекомендується! Особливо це потрібно повторювати дітям з Близнецовским АСЦ, тяга до пригод і цікавість яких, може бути сильніше почуття небезпеки (два інших Знака, при яких на К8 в більшості випадків виявляється Козеріг – Телець і Рак, звичайно, більш боязкі).
Висота знову пряма сигнификация Сатурна. До речі, страх висоти або більш-менш виражена ступінь клаустрафобии для володарів 8 вдома в Козерозі – теж справа природне (люди майже завжди відчувають дискомфорт або боязнь найбільш гострих сигнификаций свого 8 вдома). Хоча треба відзначити, що, навіть відчуваючи страх, далеко не всі зупиняються (йти через пустир і боятися при цьому, наприклад, дуже природна річ, так само як бояться заходити в під’їзд з незнайомим «дядьком», але все ж саме так і вчинити).
Удушення, і всі види браку повітря, а так само всі можливі здавлювання тіла Альтернатива (та дихальних шляхів в тому числі) – це теж Сатурн. При участі в цій ситуації елементів 7 будинку, небезпека може бути пов’язана з іншою людиною. Але знову ж – всі розуміємо широко – це може бути набряк (який сам по собі не є Сатурнианским явищем), але його наслідки, перекриття доступу повітря. Людина може поперхнутися, може бути бронхо-спазм, астма і т. д.
Сатурн управляє кістками і взагалі всім опорно-руховим апаратом. Отже – проявляємо уважність, руки-ноги куди попало не пхаємо. Спину бережемо. Ну і звичайно – жінкам особливо – стежити за станом кісток, з-за високої небезпеки остеопорозу.
Тут же все спайкові проблеми, всі камені, пісок і солі в організмі.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок в Козерозі, козеріг у 8 будинку, Сатурн в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок в Стрільці. Юпітер у 8 будинку. Лекція 96.
8 будинок у Водолії. Уран в 8 будинку. Лекція 98.

32