8 будинок в Близнюках. Лекція 90.

6

Лекція 90. 8 будинок в Близнюках.

8 будинок у Близнюках (уражений Меркурій у 8 будинку, упр. 8 вдома в Близнюках, або в сполученні з ураженим Меркурієм).
Як і Венера, Меркурій не є Зловредником, а отже чекати від нього якихось великих неприємностей, особливо якщо він не вражений, як правило не доводиться.
В цілому, сам по собі Меркурій або Близнюки досить нейтральний варіант для 8 вдома.
Хоча, природно у нього є свої особливості і улюблені прояви.
Він може дати проблеми від довгого язика, від неправильного вираження своїх думок або виділеної інтонації. Скажімо, будучи враженим від Марса (або стоячи в Овні) він може дати агресивну, напористу мова, конфліктність на словах. Від Нептуна – труднощі в вираженні своїх думок, путанную мова, або просто обмани, які можуть принести неприємності самому Нативу і т. д.
Велика група ситуацій це небезпека в дорозі. Особливо для пішоходів, тому що управляє Меркурій пішими прогулянками, або велосипедами, роликовими ковзанами та іншими ситуаціями, коли Ви можете надіти на ноги якісь «чарівні сандалі» і перетворитися в Меркурія. Сам по собі він рідко вказує на небезпеку для водія транспортного засобу. Пасажири можуть бути під загрозою, але все-таки частіше – це небезпека для когось ПОЗА машини.
Тут варто проявляти пильність у людних місцях, поблизу доріг, транспортних засобів. Навіть метро, яке вважається чистою сигнификация Плутона, все одно – шляхи сполучення, а отже це Меркурій, що і говорити про наземному транспорті й наземних дорогах! Маючи в якості елемента 8 вдома вражений Меркурій, і тим більше у випадку, якщо він пов’язаний з 1 будинком, я б застерегла Альтернатива від неуважності на дорозі. Переходимо Дорогу тільки за правилами, ніяких «перестрибнути». На зупинці намагайтеся стояти в глибині, так як може хтось ненароком штовхнути на дорогу, будьте уважні при посадці і висадці з транспорту і т. д.
Меркурій може вказувати на небезпеку від задухи. Взагалі кажучи, задуха у чистому вигляді, частіше показано Нептуном або Сатурном, але Меркурій все-таки керує органами дихання, тому тут задуха так само може бути представлено.
Нептунианское задуха – це захлинувся, поперхнувся, потонув. Тут же задуха як підсумок анафілактичного шоку або інший алергічної реакції. Удушення через повішення.
Сатурнианское задуха – це завали, перебування в приміщеннях з недостатньою кількістю повітря (ті ж підводного човна), спазми, перетискання.
Меркуріанське це дихальні спазми (як і Сатурн), ті самі бронхо-спазми, якими ми лякаємо дітей, кажучи, що їсти треба мовчки, щоб їжа в «інше горло не потрапила».
Він так само може вказувати на небезпеку від молодих людей. Якщо у випадку з Венерою це була небезпека від дівчат, то тут це вже всі молоді люди або люди, які виглядають як молоді (особливо при ураженні).
Ясна річ, Меркурій за своєю прямою сигнификации може давати небезпека від сусідів, від родичів або однокласників, але частіше такі небезпеки характерні при ураженнях йдуть від напружених елементів 3 будинки.
Він часто дає небезпека від неуважності, Меркурій любить бути скрізь одночасно і тому нерідко буває не досить сконцентрованим.
Природно небезпеки від балакучості. Завжди тримайте язик за зубами і взагалі уважніше ставитеся до участі у всіляких плітки і інтриги. Взагалі кажучи, плітки, обмови тут будуть досить актуальні.
Володаря ураженої Венери, наприклад, можуть обумовити з позиції її Венеріанських якостей, а в разі Меркурія, плітки та обмови можуть бути пов’язані з тим, що, коли і як говорив Натів. Взагалі для володаря Близнюків на К8 при ураженому Меркурії, плітки та обмови можуть бути дуже серйозно небезпечні. Тому слід бути дуже обережним у своїх словах, зв’язках і думках. І максимально обмежувати спілкування з людьми, про яких Натів знає, що вони в очі говорять одне, а позаочі – інше. Так як ці люди так само можуть представляти для нього небезпеку.
Природно у Меркурія можуть бути свої хвороби, про які ми поговоримо у відповідних лекціях.
Як Ви розумієте, вся сигнификация Планети або Знака, що мають відношення до теми 8 дому, особливо, будучи ураженими і тим більше мають напружену зв’язок з елементами 1 будинку може бути небезпечною для Альтернатива. Перерахувати усі можливі ситуації просто не реально – життя взагалі буває дуже різноманітною. Той же Марс може бути кимось оброненной голкою, на яку наступив Натів, і отримав зараження крові. А Меркурій сигнифицировать канцелярські приналежності, або магазин канцелярії і т. д. Тому немає ні сенсу ні можливості перераховувати всю сигнификацию Планет.
Набагато важливіше зрозуміти принцип – усе, за що відповідає уражена Планета або Знак, що має відношення до 8 дому може бути небезпечним для Альтернатива.
І ще одне, що під кожною Планетою/Знаком, йдуть різні персоналії, події або явища, інше – кожна Планета, це певна характеристика самого Альтернатива. І саме ця характеристика притягує людей, ситуації або явища, що приносять проблеми.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок в Близнюках, Близнюки у 8 будинку, Меркурій в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок в Тельці. Лекція 89.
8 будинок в Раку. Місяць у 8 будинку. Лекція 91.

4