8 будинок у Водолії. Уран в 8 будинку. Лекція 98.

7

Лекція 98. 8 будинок у Водолії
Водолій на куспиде 8 вдома, вражений Уран у 8 будинку, упр. 8 вдома у Водолії або в сполученні з ураженим Ураном.
Перше що приходить на розум, особисто мені, при розмові про Уран або Водолії, в контексті небезпек, це електрика і все що з ним пов’язано.
Це небезпека від електричного напруги будь-якого типу – тут і електроприлади, і розетки, і кабелю, проводу. Тут же – природне електрика – блискавка, гроза. Тут «електрика» в нашому тілі – вся нервова діяльність, передача електричних імпульсів усередині самої людини (і відповідні цього захворювання).
Взаємодіючи з Марсом, Уран дає небезпека від загоряння в результаті несправності електропроводки, або скажімо – від попадання блискавки.
Слід обережніше ставиться до процедур (у тому числі і косметичним), побудованим на вплив електричних імпульсів. Мені доводилося чути про скарги, коли після косметологічного впливу «струмом», люди відчували оніміння, посмикування, «тягнула» ліва сторона обличчя і т. д. Можливо, в цьому й не було нічого «небезпечного для життя», з чим прийнято співвідносити 8 будинок, але у випадку, якби настав парез лицьового нерва, приємного б теж було мало (а всі парези, неврити, паралічі та інше – це теж Уран).
Багато людей, що мають в якості управителя або елемента 8 вдома вражений Уран (навіть якщо це не сильне ураження) можуть пригадати історії зі свого життя, коли їх «било струмом».
І тут, звичайно, потрібно розуміти, що якщо в досліджуваній Вами карті, є серйозне поразку від Урану, як управителя 8 вдома, або від Планет в 8 будинку, що стоять у Водолії, до елементів 1,6, або 12 будинків, або сам будинок 8 сильно перевантажений і стоять в ньому Планети серйозно вражені, то Натів повинен розуміти, що «жарти» з електрикою, можуть закінчиться для нього серйозною травмою, або навіть чимось більшим. І відповідно вести себе з цим сегментом життя дуже акуратно.
І звичайно, як завжди, я хочу підкреслити необхідність роз’яснити дітям, що мають Уран у 8 будинку (і особливо вражений), або Водолій у 8 будинку, небезпека брати в ручки якісь шнури, дроти на вулиці, кабелі і т. д. навіть для того, просто щоб відкинути (є на жаль у мене глибоко трагічний приклад з цього приводу). Не можна доторкатися до трансформаторних будок, і тим більше ховатися в них. Прибирайте вище дроти, і закривайте розетки, поки діти ще маленькі і пояснити їм небезпека не представляється можливим.
Тут же, до речі, електроніка-електрика в машині. Тому маючи Водолій у 8 домі, при ураженому Урані, звертайте увагу на цю складову Вашого автомобіля. Якщо у Вас почала давати збої сигналка» — це привід відвідати автосервіс, а не їздити до тих пір, поки двері заблокуються в невідповідний момент, або станеться займання і т. д.
Крім блискавки-грози, під Ураном (Водолієм) йдуть всі шторми й сильні вітри. Варіантів може бути безліч – може постраждати особисто натів (дерево впало, шматок даху на Альтернатива впав і т. д.). Але криза може бути пов’язаний і з грошовими втратами (особливо якщо напруга йде у 2 будинок), скажімо, один з володарів Водолія на К8, розповів, що на його машину під час ураганного вітру приземлилася супутникова тарілка. І падіння з висоти (управляє Уран заввишки), і супутникова тарілка (сама по собі – як Уранический прилад), і зірвав її вітер – це все Уран.
При ураженні 4 будинки – може вказувати на пожежу в будинку, особливо прийшов з висоти (почався з верхніх поверхів, або в результаті падіння чогось на дах, на балкон (пам’ятаєте цю притчу про незагашений сигарету, яку скинули з балкона)). Звичайно, все це найчастіше відбувається при прямому або непрямому участю Марса або Овна.
Пряма Водолейская сигнификация, це люди, що знаходяться в стані стійкого або тимчасового психічного, або невротичного нездоров’я. А так само природно всі неформали, «дивні», або неадекватні люди. Отже, якщо Ви побачили в досліджуваній карті вражений Уран у 8 будинку, намагайтеся обходити їх стороною. Тут же, на жаль, слід згадати і про хворих у невротичному і неврологічному сенсі людей. І справа не в тому, що вони свідомо захочуть заподіяти Вам шкоди, ситуації можуть складатися дуже по різному, тому як мінімум, розумну обережність проявити тут Вам слід.
тобто в самому широкому сенсі – будь-яка Водолейская особистість може стати для Альтернатива джерелом небезпеки або стресу.
По прямой сигнификации це ще й друзі-приятелі і дружба сама по собі.
Природно Водолій у 8 будинку, або Уран у 8 будинку, вказує на небезпеку від анархії. У всіх сенсах цього слова. Кожен раз, коли Натів, що має такий будинок 8 (особливо при ураженні) буде «плювати» на правила – він ризикує постраждати. Будь-яке порушення правил – це удар по 8 дому. Цікаво, що правилами самими по собі управляє Сатурн, і говорячи про нього і про Козерозі 8 будинку, ми говорили про небезпеку відходити від інструкцій, порушувати вимоги встановлені державою або начальством. І тепер говоримо, по суті, те ж саме, але вже про Планету і знак, керуючі анархією. Тут, у відсутності дисципліни і організованості (крайні стану Урану), небезпека може прийти від порушення правил, як і у випадку з Сатурном – ці правила встановлюють. З одного боку – це взаимноисключающие поняття, з іншого – не варто забувати, що до відкриття Урану, Водолієм керував Сатурн, а це означає, що правила в ньому є. Інше питання, що Натів не сильно поспішає їх дотримуватися (якщо карта в цілому, не говорить про зворотне). Правила порушують не тільки Водолії, це роблю і інші Знаки, але Водолії, так само ка і Овни, наприклад, якщо вирішуються на порушення, то точно знають, що вони порушують, і цим кидають виклик суспільству. І треба сказати, при серйозному ураженні 8 вдома, або Урану їм керуючого подібні виклики можуть погано закінчиться для Альтернатива.
До речі кажучи – Водолій управляє революціями, або в більш мирному ключі – неформальними об’єднаннями людей, мирними (або, при ураженні, – не мирними) ходами, мітингами, флеш-мобами і т. д. Тому збираючись взяти участь у цих заходах, не втрачайте пильності.
Уран, управляє небесами, горами і висотою в цілому. Тому знову (так само як і при Козерозі 8 будинку) – будьте уважні, видираючись на гори або освоюючи висоту іншим чином, стрибаючи з парашутом (при найменшому ураженні Ураном 1,6,12 будинків – я б категорично не радила цього робити), літаючи на всякий парапланах, будьте обережні. І взагалі кажучи, без особливої необхідності, намагайтеся не випробовувати долю через ці сфери.
Уран – це авіація і космос. Не багатьом з нас судилося побувати на МКС, я думаю, але от літаки літають майже все. Якщо Ви бачите серйозна поразка Урану, як управителя 8 вдома, або 8 будинку в цілому, якщо на К8 варто Водолій, серйозно підходите до питань перельотів. Скасувати повітряних транспорт зараз, напевно, для себе вже ніхто не може, та власне і немає необхідності, в таких крайніх заходів, але ось знайомиться з поточної прогностикою на момент вильоту, я б Вам звичайно рекомендувала.
Крім того, останнім часом, як стресового сегмента набирає обертів інтернет! З одного боку, начебто б, що тут може бути небезпечного? Сидиш вдома, нікого не чіпаєш. Звичайно можна сказати, що це інтернет-залежність (або до речі сказати «гаджето-залежність»), але кого не спитай, всі в більшій чи меншій мірі, раніше чи пізніше підпадали під вплив інтернету. І восьмидомных Водоліїв тут не більше ніж представників інших знаків на куспиде 8 вдома. АЛЕ в останні роки 2, 3, мені все частіше доводиться чути скарги на «розлучення» в інтернеті від володарів якраз Водолейского 8 вдома або Урану в 8 будинку. Звичайно, «кидають» не тільки їх, але їх скарги стали потрапляти мені з такою періодичністю, що не помітити і не виділити це обставина просто не можна. Тому знову ж, якщо Ви бачите в карті вражений 8 будинок у Водолії, або Урану в 8 будинку (при ураженні), попередьте Альтернатива про те, що йому слід проявляти обережність, спокусившись чим (або ким) дуже привабливим, але виключно віртуальним.
Ну і звичайно, трохи про хвороби. В першу чергу це нервова система вища нервова діяльність. Це судини і «динаміка» кровообігу. Всі неврологічні порушення. Як я вже говорила – інсульти, порізи, паралічі, і інше – це теж Водолій. При цьому слід розуміти, що порушення нервової діяльності, що може спровокувати захворювання будь-якого іншого органу або системи. Але це вже НАСЛІДОК, а причина – «нерви».

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа Водолій, Водолій у 8 будинку, Уран, Уран в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок в Козерозі. Сатурн у 8 будинку. Лекція 97.
8 будинок в Рибах. Нептун у 8 будинку. Лекція 99.

40