8 будинок у Львові. Сонце в 8 будинку. Лекція 92

5

Лекція 92. 8 будинок у Львові

Лев на куспиде 8 вдома, уражене Сонце в 8 будинку, упр. 8 будинку у Львові або з’єднанні з ураженим Сонцем.
Дуже цікава позиція для куспида 8 вдома. Люди, з такими показниками, з якими мені доводилося працювати, дуже часто виявлялися жизнелюбивыми экстрималами. Коли вони перераховують ті ситуації, в яких виявлялися завдяки своїй оптимістичність і самовпевненості (Сонце) в небезпечних ситуаціях (8 будинок), просто диву даєшся! Багато з них в дитинстві тонули, падали звідки або куди-небудь, кого-то били по лобі гойдалки, але що цікаво – НІКОМУ З НИХ не приходило в голову бути обережнішими!
І взагалі, коли починаєш розпитувати про це, вони, як правило, кажуть – «та не знаю – все ніби нормально було», а потім по ходу додають «а! ну була справа – якось під лід провалювався!» або «ну так, ми якось з другом викрали велосипед, розібрали його на запчастини і сховали, потім до нас міліція приходила. Батьки щось там платили, як домовлялися. Але це давно було – мені було років 7-8! Ну потім ще скло мені трохи руку не відрізало» або ще щось подібне.
Як правило, якщо Сонце не має якогось дуже страхітливої поразки або 8 будинок в цілому не говорить про зворотне, відносяться вони до цим своїм ситуацій, дуже оптимістично, як ніби це було якесь пригода. І треба сказати, якщо В ЦІЛОМУ карта не виглядає напружено або лякаюче – вони не травмуються у цих ситуаціях дуже сильно ні в психічному ні в фізичному плані.
Часто досягаючи статевої зрілості вони теж багато чого творять, про що потім згадують з вигуками «дивно ЯК я не вклепався в якусь велику неприємність, з таким-то способом життя».
Але з іншого боку – багато хто з них схильні «розмінюватися на дрібниці», зависати на таких проблемах, на які інші б плюнули і забули. Мабуть тут грає роль схильність до драматизації. До реально небезпечним речам вони ставляться дуже спокійно – і в дитинстві та в дорослому віці, але 8 будинок потребує переживань і активного ставлення до них, тому доводиться морочься про всяку нісенітницю. Ну і крім «ерудны» серйозну категорію криз становлять питання Его.
Скажімо, виїхати в буран на машині в сусіднє місто, заплативши попередньо Даїшнику, щоб він пропустив якщо траса закрита – це будь ласка, це не страшно, це з розряду «так нічо страшного – куди ми подінемося, доїдемо!» (що було б неможливо для недовірливого Раку, наприклад). Зате пережити глибоку кризу, коли людина, яку ти вважав другом, або коханим висловив тобі в обличчя, що всі твої досягнення нікчемні й що сам ти – ніхто – це дуже актуально. І майже ніхто з них, навіть з часом не прощає такі образи, незважаючи на те, що сказав вже 100 раз вибачився і сказав, що так не думає.
І ось тут вже може бути глибокий особистісний криза, сильна образа, накручування себе ситуації і тривалий зависання в ній (фіксований хрест).
Всі ми знаємо, що удари від близьких і улюблених людей у багато разів сильніше, ніж від чужих, але у випадку з 8-домными Левами (Сонцями) ця ситуація ще більш актуальна – так як Сонце являє улюблених людей, але і відповідно обіцяє кризи від них (якщо, звичайно, це в цілому прописано в карті).
Ще одна актуальна проблема для 8-домных Сонць, це відносини з батьком (пряма Сонячна сигнификация). Відразу обмовлюся – НЕ У ВСІХ!!! Взагалі нічого, що може представляти небезпеку не буде актуально для всіх, це стосується не тільки Сонця/Лева, а взагалі будь-яких Знаків, Планет і показників в цілому.
Досить часто, люди, які мають труднощі з батьком говорять про те, що він був відсутній в їх житті фізично або морально. Так само як проблем з батьком часто промовляють напружені стосунки з ним, конфлікти, неуживчивість. В наслідок, треба відзначити, люди, які пережили подібні труднощі можуть мати проблеми з самоідентифікацією, усвідомленням власної особистості і значущості.
Ситуації можуть бути самі різні – хтось дуже сильно скандалив з батьком, когось ображав батько, бив. Хтось скаржиться на те, що батько рано помер або пішов з сім’ї і його явно не вистачало. Мені згадався один приклад – бабуся хлопчика, що мав у 8 домі Сонце (правда з серйозними ураженнями), скаржилася на брата своєї колишньої невістки, який ображав її онука. Ситуація в наступному – син розлучився зі своєю дружиною, з причини того, що з’ясувалася його бі-сексуальність. Дружина від нього пішла, забрала дитину, і мабуть будучи сильно «в серцях», розповіла про причини розлучення своєму братові.
Цей малюк, який ще тільки навчився розмовляти, приходячи до бабусі (по батькові) в гості скаржився, що дядько обзиває ЙОГО (маляти!!!) «пфедик». Само-собою він не знав значення цього слова, і не розумів за що його нагородили, але факт залишається фактом – це прямий приклад того, як ми розплачуємося за гріхи своїх батьків.
Родичі з боку матері дитини ще кілька років не залишали тему «твій батько – козел, нікчемність і т. д.», а дитина неймовірно від цього страждав і всіляко захищав свого батька.
Це теж криза і теж варіант Сонячної проблеми. Так що будьте обережні, у виразах з приводу батька своєї дитини, навіть якщо для гніву і претензій є підстави – пам’ятайте – якщо Місяць це мама і моя психічна життя, то Сонце – це тато і життя моєї особистості! І берегти потрібно і те і інше – обидві фігури для дитини безцінні!

Ще мені доводилося зустрічатися з виникаючої «смугою криз» або важким періодом для особистості, коли людина починає робити «що попало», в той період, коли в родині виникали серйозні суперечки між батьками, в тому числі розлучення. Багато мої Клієнти, що мають уражене Сонце в будинку 8 (частіше це актуальніше для Сонця більше ніж для Лева), змушувало людей пускатися у всі тяжкі. Прояв кризи може бути не пов’язаний з взаємодією з фігурами Сонячного типу, але поштовхом до його розвитку, ці особи виступають досить часто.
Не дивлячись на те, що в чистому вигляді Сонце не сигнифицирует власність, зовсім не рідко під час консультації встає і це питання. Володарі ураженого Сонця часто скаржаться, що незважаючи на те, що у них все є і було, протягом життя чомусь завжди виникають ситуації, коли те, що є у Альтернатива виявляється більш важливим комусь іншому. Скажімо, батьки мають звичку віддавати нові або не дуже речі альтернатива комусь із родичів, не питаючи про це думки Альтернатива, або питаючи, але не керуючись ним, незалежно від відповіді, речі віддаються. У підсумку, ставши дорослим, людина починає досить болісно ставиться до питання власності (хоча в цілому, це не є Сонячної сигнификацией, але така тенденція виявляється з практики). Важливим тепер стає все – від халата, до коханого – на всьому цьому ставиться печатка «моє», і людина дуже болісно реагує коли на його власність зазіхають.
Більш очевидними і природними питаннями Сонця є золото і серце. Тут все просто – будьте обережні в демонстрації предметів розкоші. У цьому сенсі все дуже широко – від «не гуляйте в золоті по темних провулках», до «зберігайте гроші і прикраси в сейфі, а будинок під охороною (якщо від нього йде відчуття розкоші)».
Серце і спина – найбільш вразливі органи – тут просто проявляємо увагу до них, і не вважаємо, що як-небудь обійдеться. З цими органами потрібно бути обережним.
Ну і звичайно – головна відмінна риса Сонця – це прагнення до показовості і впевненість у собі — це раз. Надмірний оптимізм –це два. І підвищену увагу до власного Его – три. Ці три якості можуть призвести до труднощів і криз – до них треба ставитися уважніше.
І ще, мало не забула, досить специфічна риса восьмидомных Львів і володарів Сонця в 8 будинку це страждання від благородства! Я не закликають Вас вести себе негідно, ні в якому разі, але пам’ятайте що крайнощі хоч у прояві невгамовного егоїзму, хоч в необдуманном шляхетність для Вас можуть бути небезпечні.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок у Львові, Сонце в будинку 8

Навігація по записах

8 будинок в Раку. Місяць у 8 будинку. Лекція 91.
Діва у 8 будинку. Лекція 93.

16