8 будинок гороскопа. Лекція 87.

5

Лекція 87. 8 будинок.

Прийшла пора трохи поговорити і про 8 будинку. «Трохи» тому, що ми вже неодноразово порушували його розглядаючи інші будинки, і ще повернемося до нього тоді, коли будемо говорити про здоров’я.
Ви вже знаєте, що одна з головних сигнификаций 8 вдома це гроші. А раз гроші, значить все про що ми говорили розбираючи 2 будинок буде повністю актуально для будинку восьмого. З одного припискою «чужі» гроші, або гроші «партнера» або «боргові» гроші і т. д.
Розглядати 8 будинок як будинок грошей потрібно по тим же самим правилам, що і другий, тільки господарями цих грошей вже будемо не ми, а наші партнери (або вороги).
Так, якщо ми хочемо подивитися наскільки забезпеченим буде наш чоловік – нам потрібно проаналізувати 8 будинок нашої карти, який в нашому гороскопі вказує на його гроші.
Там же будуть «зберігатися» в нашому гороскопі гроші наших ворогів і опонентів, гроші банку та інших позичальників, гроші наших партнерів у бізнесі а так само всі виплати на які ми можемо розраховувати (аліменти, страховки, пенсії та допомоги тощо).
А для того, щоб винести судження наскільки перспективним буде для нашого гаманця вступ у шлюб, або створення фірми «на паях», або взятий кредит, ми повинні розглянути взаємодію між темами 2 і 8 вдома. Якщо ми бачимо, що елементи 8 будинки вражають елементи 2-го негативними аспектами, ми може винести судження про те, що фінансове партнерство буде для нас обтяжливим або буквально збитковим (як завжди дивимося всю карту).
Єдине що хотілося б тут відмітити, що 8 будинок представляє гроші з одного боку і смерть і кризи з іншого, відповідає так само за гроші отримані в результаті зіткнення зі смертю (чужий) – спадок або страхові виплати, і гроші отримані у зв’язку з дією непереборної сили, криз, масових заворушень, надзвичайних ситуацій і т. д.
тобто якщо у Альтернатива є гармонійні аспекти між 2 і 8 будинком, і при цьому його картка в цьому питанні виявиться «сильніше» карт інших претендентів, то можна зробити висновок про те, що самим «наділеним» спадкоємцем виявиться саме він. Або він може стати спадкоємцем від тих людей, від яких він спадщини і не очікував і т. д. Випереджаючи всі питання, зазначу – Натів може відмовитися від спадщини сам, з якихось причин, вважаючи, що він в ньому не потребує. Тут сенс не в тому, що його хтось буде змушувати, а в тому, що він має на це більше шансів.
точно так само справа йде і при зіткненні з якимись надзвичайними ситуаціями. Якщо, наприклад, трапилися лісові пожежі, підтоплення, селі, урагани, обвалення багатоквартирного будинку і т. д. і в одного з мешканців є сильні ПОРАЗКИ між 2 і 8 будинками, то ходити йому за своїми виплатами довго і наполегливо доводити, шукати якісь підтвердження, брати довідки, і т. д. і при цьому не факт, що він отримає стільки, скільки реально втратив – це поразка 2 будинки елементами 8-го. А ось Натів, у якого є хороші аспекти між 2 і 8 будинком в тій же самій ситуації, виявиться тим, хто потрапить в телевізор», як показник того, як добре і швидко відпрацювали міська влада. Йому першому виплатять те, що належить, а іноді він може і виграти від подібної ситуації.
Пам’ятаєте, як регулярно буває з погорільцями-потопленцами в результаті лісових пожеж або допущених стихійного лиха – одні плачуть – все втратили, а інші свої старі розвалені будиночки поміняли на заново збудовані та ще потім, це ж житло почали здавати. Надто, по-моєму, говорити про те, у кого з них ураження а у кого сильні гармонійні аспекти між 2 і 8 будинками.
одна з тем 8 вдома це зіткнення з органами влади – міліція, поліція, фінансова і податкова інспекція. Потрапляння під слідство. Великі бухгалтерські перевірки і т. д. Взагалі кажучи – зіткнення з цими органами спочатку сприймається як зіткнення з кризами, тому їх можна назвати приватним випадком криз (так само як і роботу в них – криза кожен день). Чим пораженнее і заполненнее 8 будинок, тим більший інтерес Натів викликає у персоналій 8 вдома. А отже – якщо Ви бачите в своїй карті або карті Вашого Клієнта такої 8 будинок відразу попередьте його, що «азартні ігри з державою» ще ніхто не вигравав – ніяких таємних оборудок, ніяких подвійних бухгалтерій та іншого (особливо якщо є напружена зв’язок з 1 або 12 будинком!). До речі і бухгалтера з такою 8 будинком особисто я б не наймала на роботу.
Чим слабкіше і «непомітніше» 8 будинок – тим менш пильний інтерес Натів буде викликати у відповідних органів. Природно це НЕ означає, що можна «ховати гроші від держави – так, інтерес до Вас СПОЧАТКУ не великий, але можна потрапити під роздачу на поганий динаміці або при «ураженій» бухгалтера.
Крім того, ми розглянемо 8 будинок і з позиції його впливу на здоров’я. Точніше сказати, ми розглядати не будемо будинок 8, а 6-й, але все те, що ми будемо говорити про 6 про хвороби, буде актуально і для 8-го, тільки з приставкою «небезпечні для життя». Тобто якщо аналізуючи показники 6 вдома ми говоримо про простих хворобах, «простий» хроніці, то ті ж самі показники, але мають відношення до 8 дому вже вкажуть на органи або системи, чиє пошкодження може бути небезпечним для життя або викликати якісь важкі наслідки для Альтернатива.
Ще одна велика тема 8 вдома це зачаття, процес протікання вагітності і пологи, але так як ця тема впритул пов’язана з 4 і 5 будинками, ми вже поговорили про раніше, при аналізі теми 5 -11 будинку і діти.
Улюбленою темою 8 вдома є тема смерті – зіткнення зі смертю і все що загрожує життю Альтернатива. В астрологічних колах поширена думка про те, що за показниками 8 вдома можна винести судження про обставини смерті власника гороскопу а використовуючи їх в динаміці можна визначити період коли Натів помре.
Я Вас, напевно, розчарую, але зробити це неможливо. Як показує практика, 8 будинок дуже непогано описує небезпечні для життя і кризові ситуації. Показує кого або чого слід побоюватися, АЛЕ не показує від чого Натів помре. Звичайно, буває так, що пряма сигнификация 8 вдома описує обставини загибелі в самому прямому та прозорому вигляді, але частіше це «пальцем в небо». Звичайно, бачачи гороскоп і знаючи точно за яких обставин помер володар гороскопі, астролог знайде цього цілком очевидне пояснення» в два рахунки (як, на різні лади, кажуть маститі астрологи – «пояснювальна сила астрології приголомшлива!»). Але якщо все ж бути «істину» а не «за себе в істині», то треба зазначити, що вірогідність того, що реальні обставини смерті Альтернатива будуть об’єктивно і прямо описані станом його 8 будинку дорівнює простій випадковості.
Тобто дійсно, хтось із власників Сонця або Лева в будинку 8 помре «на публіці» — на сцені або під час свята або піде в Інший світ якимось іншим помітним способом. АЛЕ більшість – помруть банально, без оплесків і фанфар.
Природно, серед володарів 8 дому у Львові буде багато людей, які померли від серцевого нападу, але від нього помруть багато з тих у кого Сонце взагалі не має ніякого відношення до 8 дому. І так далі – звичайно, ІНКОЛИ співпадає, але ІНОДІ збігається і без астрології.
Інше питання, що 8 будинок дуже яскраво описує речі, людей, явища або обставини, які можуть бути небезпечні для Альтернатива (не факт що він від цього помре, але опинитися в «страшненькою» ситуації, близької до смерті, в тому числі, теж не дуже приємно).
Зверніть увагу на одну цікаву річ – те, що Ви назвете Нативу в якості небезпеки, він, як правило, підсвідомо відчуває, цих речей боїться і підсвідомо уникає попадання у відповідні ситуації.
Умовно кажучи – у Альтернатива у 8 хаті стоїть вражений Плутон . Традиційне попередження яка робить астролог, побачивши такий будинок 8 «намагайтеся менше бувати у місцях масового скупчення людей. По можливості уникайте метро, або великих міських свят, де може бути «товкучка»…» І почувши Вас, Натів скаже – «Ви знаєте, а взагалі з дитинства не люблю масові гуляння, приїжджаючи в Москву, намагаюся більше пересуватися наземним транспортом і не люблю приміщень «підвального» типу». 8 будинок це кризи і те, що людина сприймає як криза, і мабуть тому є підсвідомий страх (не варто забувати – 8 будинок ВОДНИЙ, а значить – сенситивний). Можливо, до речі, саме тому люди не так вже й часто вмирають за показниками 8 вдома – вони спочатку не налаштовані в нього потрапляти.
Крім того, початківці астрологи часто пов’язують активність 8 вдома в динаміці, з власною смертю. І тут знову – подібні показники САМІ ПО СОБІ рідко бувають покажчиком смерті власника карти. В цей час можуть відбутися різні кризи (до речі, слово криза часто розуміється як аналог слова «ЖАХ», насправді це не так – кризи 8 вдома це різкі зміни в долі, зовсім не обов’язково, що ці зміни будуть трагічними – беременеем і народжуємо дітей ми теж по 8 дому. А ще він часто буває виражений в роки весілля ? – правда рідко коли на самоті), але він майже ніколи не звучить в роки власної смерті Альтернатива, принаймні як найголовніший будинок.
Взагалі кажучи, власну смерть Альтернатива в гороскопі не шукайте – абсолютно безперспективна справа. Якщо Ви подивіться карти померлих людей на день їх власної загибелі, Ви в 99 % випадків не знайдете там нічого такого, що могло б наштовхнути Вас на думку про те, що земний шлях цієї людини закінчений.
Можливо астрологи, які впритул займаються саме цією темою вже знайшли для себе деякі закономірності, регулярно спливають у роки смерті в картах досліджуваних ними людей, але якщо не займатися цим спеціально, а розраховувати на «книжкові формули», то Ви швидко розчаруєтеся в наявних техніках.
АЛЕ, тим не менш, ми все ж приділимо трохи часу розгляду показників 8 вдома, як обставин, небезпечних для життя і здоров’я Альтернатива, але поговоримо дуже коротко, так як цей будинок у нас вже звучало, і ще буде звучати в темах інших будинків.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 8 будинок гороскопа, 8 будинок натальой карти

Навігація по записах

2 будинок гороскопа. Практичне заняття.
8 будинок в Овні. Лекція 88.

7