7 будинок в Овні. Телець на ДСЦ. Близнюки в 7 будинку. Рак на ДСЦ. Лекція 32.

7

Лекція 32. 7 будинок і партнерські відносини. Продовження теми.
Як я і обіцяла, сьогодні ми продовжимо з Вами розмову про 7 будинку і темі партнерства. Я не дуже люблю банальне опис Знаків і Планет, які потрапили в будинку, але сьогодні доведеться приділити трохи часу цьому питанню.
Перш ніж ми приступимо, хотілося б відзначити, що для опису якостей партнера по Знаків і Планет у 7 будинку, Ви можете перейти в тему «АСЦ і перший будинок», і читати там, з поправкою на те, що це буде стосуватися не Альтернатива, а її чоловіка (партнера, ворога і т. д.).
І ще – якщо у Вас кілька показників у 7 домі, то вони будуть доповнювати один одного, але ті, які стоять ближче до ДСЦ проявляться раніше, а ті, що далі – трохи пізніше. Тобто точно так само як і про 1 будинок.

Багато хто з Вас напевно знають, що люди «притягуються» один до одного не з простої випадковості, а виходячи з запитів власного гороскопу.
Про цих запитах, ми дізнаємося, проаналізувавши гороскоп, а точніше:
для всіх:
7 будинок – по ньому можна визначити тип людини, співробітництво на особистому рівні з яким, може відбутися. Звідси – це не тільки подружжя, але й подруги/друзі, партнери в ділових відносинах і т. д.

для жінок:
Сонце – як образ чоловіка, який був би бажаний, як чоловік.
Марс – як образ коханого. Це той тип чоловіка, на якого жінка «зреагує», який здасться їй привабливим.
для чоловіків:
Місяць – як образ жінки, яку він бачить в якості своєї дружини.
Венера – як образ «чарівної дами», жінки – мрії, тієї, яка буде його хвилювати.
До речі, у зв’язку з цим, вбачаючи в карті напружений аспект між Венерою і Місяцем у карті чоловіка, або Сонцем і Марсом в карті жінки, ми можемо сказати, що такій людині буде дуже важко поєднати в одній людині і кохану дружину (для чоловіків) і для жінок – чоловіка і коханця.
Перебуваючи у шлюбі (Сонце або Місяць), серце весь час буде вимагати «чогось іншого» (Марс чи Венеру).

Ці 4 Планети прийнято називати сексуальними Планетами, тому коли я буду описувати показники 7 дому, Ви можете переносити їх на Венеру, якщо вивчаєте, який тип жінок подобатися чоловікові, або на Сонце – якщо досліджуєте, який образ тримає в голові жінка, визначаючись з вибором чоловіка для спільного життя.
Овен (Марс) в 7 будинку
Бачачи Марс або Овен в сьомому будинку можна зробити висновок про те, що людина шукає сильного партнера, партнера, який може постояти за себе і за самого Альтернатива. Партнера, який може приймати рішення за обох.
Як правило чоловік (або дружина) такого людини буває самостійним, рішучих, активним, наполегливим, імпульсивним і категоричним. Володіє командним голосом і командирськими ж замашками.
Природно, вибираючи партнера ми розраховуємо на найкращі якості, і чекаємо що у нас буде сильний і сміливий партнер. Але, отримати при цьому, ми можемо і зовсім інші якості — наш Партнер може бути не сильним, а агресивним, не самостійним, а самодуром, не твердим а жорстоким і так далі.
Бачачи ці показники в сьомому будинку ми повинні попередити Альтернатива, про те що він своєю власною поведінкою може витягати з свого партнера вкрай неприємні риси і, в негативному випадку, якщо це жінка, то вона ризикує бути битою», якщо чоловік може отримати собі вкрай конфліктну дружину.
На це потрібно звертати увагу і відповідно до цього коригувати свою поведінку
Овен (Марс) в 7 домі часто говорить про те що Натів досить рано вступає в шлюб, і точно так же швидко, як одружується, може і розлучитися, так як схильний до різких і імпульсивних дій в партнерських відносинах.

Телець або Венера в сьомому будинку
опис Тільця Ви можете знайти в лекції про АСЦ, тим не менш хотілося б додати, що Телець ДСЦ дуже сильно зміцнює шлюб. Такі шлюби рідко бувають укладені поспішно це не Овен якому прийшла енергія на встановлення партнерських відносин, і її необхідно швидко втілити.
Це Телець! Він боїться поспішити. В кращому випадку – він підходить до цього питання дуже серйозно, все обмірковує і прораховує, в гіршому – просто «тупить», боїться щось поміняти, що часто дратує його коханих.
Тут всі відносини вибудовуються повільно, але надійно, все орієнтовано на дуже довгий термін. Фіксовані знаки на куспиде 7 дому як правило говорять про бажання зберегти сім’ю до останнього. У меншій мірі це буде властиво Водолію але багато в чому і йому теж.
ДСЦ це «дзеркало» АСЦ-та, ми обираємо собі партнерів «доповнюють» нас самих. Не дарма ж кажуть, що людина шукає собі ДРУГУ ПОЛОВИНУ. Тобто вибираючи собі партнера, людина намагається через нього «добрати» якихось якостей, або закріпити ті, що вже є.
При ДСЦ у Тельці, на АСЦ буде Скорпіон. Ми говорили про те, що АСЦ_ные Скорпіони досить ревниві, серйозно орієнтований на себе, на міцність та надійність всього того, що з ними пов’язано люди. У цьому розумінні ДСЦ у Тельці говорить про те, що будучи ревнивим АСЦ-ний вибирає вірного і надійного партнера (це те, що людина бажає отримати від зовнішнього світу).
Будучи дуже чуттєвим — партнера, який може розділити любов до тілесних насолодою і радість від фізичного володіння.
будучи орієнтованим на матеріальне – вибирається такою ж Партнер — дуже практичний, добре акумулює всілякі атрибути матеріального добробуту
Бачить у світі багато небезпечного і ненадійного партнера який може бути надійним і при цьому теплим і ситим тилом.
і так Далі
Хоча при цьому є й складності — сам натів (АСЦ) якщо інші показники не суперечать показниками 7 дому, людина досить глибокий і чутливий, дуже сильно відгукується на емоційні стани. А Партнер людина дуже матеріальний, зовсім не реагентний, погано розуміє нюанси і відтінки настрою, стану. Натів, САМ ВИБИРАЮЧИ собі такого партнера, потім його ж може і звинувачувати в нечутливості, твердолобості і т. д
природно – обидва знака більше ніж вперті – і тут, дуже можливі неприємності від непоступливості, негнучкості. Навряд чи це будуть прям КОНФЛІКТИ – для того, щоб сперечатися і битися потрібна енергія дії. Тут скоріше будуть характерні затяжні «мовчанки».
При цьому – Телець ДСЦ (та й Скорпіон теж) дуже серйозно пов’язують партнерів – такі шлюби рідко руйнуються, без якоїсь серйозної взаємної динаміки.
Близнюки на десценденте
Такі шлюби укладаються досить легко, хоча Натів до шлюбу і не прагне. Просто якщо він знайшов людину яка його влаштував, якщо ця людина добре резонує з його гороскопом, то власник картки, як правило легко без особливих «заморочок» вступає в шлюб.
Природно, карта в цілому, може сильно коригувати ситуацію.
Стосунки у шлюбі шикуються легені, у чому дружні. тут потрібно щоб Партнер був цікавим, щоб він умів багато і цікаво говорити, щоб він був легкий на підйом і головне – щоб він вмів вчитися і сприймав слова обладател карти — як думка авторитетного людини.
Адже на асценденте в цьому випадку буде Стрілець, і сам натів буде грішити тим що любить повчати.
Ці відносини багато в чому менш стійкі ніж інші. Повітря, тим більше мутабельный, звичайно не сильно тримається за шлюб. З іншого боку це легкість дозволяє йому пережити ті кризи, які не пережили б люди з кардинальним або фіксованим ДСЦ_том.
Це пов’язано з тим, що до теми шлюбу людина підходить легше, простіше. Для нього стосунки в шлюбі це відношення партнерські, дружні відносини. Такі люди досить спокійно реагують на те, що з віком пристрасть, загострення чуттєвих станів значно зменшується. Для нього чоловік насамперед друг, товариш, близька людина.
Тому такі шлюби хоч і менш стійкі, у зв’язку з тим що Натів за них триматися особливо не буде (звичайно якщо не суперечить інші показники гороскопу), але вони менш драматичні. Ті приводи, які для інших «ПРИВОДИ», для них – неприємність. За те, ось нудного зануду такий натів терпіти не буде. Не факт що зруйнує шлюб. Як правило, людей з ДСЦ у Близнюках шлюб сам по собі не напружує і не надихає. Надихне їх справжня дружба в шлюбі, а напружить – неповага і прагнення контролювати.
Хоч подвійні знаки на десценденте і поєднуються показниками багатошлюбності, зовсім не факт що тут шлюбів буде багато. Їх буде багато в тому випадку, якщо Натів цього захоче! А от чи захоче — це вже питання. При цьому скільки б шлюбів не було у такої людини, кожен шлюб буде по-своєму гарний.
Це з розряду п’ять разів був одружений і кожен раз щасливо.

Рак на десценденте
Тут Партнер підбирається на довге життя. Партнер підбирається для створення сім’ї.
Відразу згадуємо, що на асценденте в цьому випадку виявляється Козеріг. Сам натів сухуватий в емоційних стосунках може бути навіть дещо полохливий, закритий, не орієнтований на швидке сходження з ким-то. При цьому він відповідальний, дисциплінований організований і постійний.
Дуже часто буває що Натів, що володіє Козерогом на асценденте і, відповідно, Рак на десценденте, вибирає собі в дружини людини або виконує роль батька, або грає роль дитини.
Найчастіше вісь Козеріг / Рак на горизонті, говорить про те, що відносини будуються за принципом дорослий – дитина.
В ідеальному випадку Нативу з такими даними, попадеться турботливий, ніжний, розуміє, емоційний Партнер. Який буде його добре відчувати і не змушувати робити неможливе — відкриватися всупереч своїм станом, спілкуватися всупереч своєму настрою і так далі.
Але в нехорошому варіанті Партнер може бути інфантильним, примхливим, занадто емоційно лабильным, нестійким, що природно не додасть гармонію у відносини.
При цьому тут шлюби теж довгі, теж стійкі, незважаючи на те, що вісь кардинальна. Все-таки Рак керувати сім’єю, а перебуваючи на десценденте змушує Альтернатива відчувати сім’ю через партнерство, через подружжя.
Якщо власник карти у своєму партнерство чує претензії від свого чоловіка в тому, що він сухар, що від нього не дочекаєшся доброго слова або ласкавого погляду, на це варто звернути увагу. Дуже ймовірно, що так і є. Якщо дружина такого альтернатива напружує його своїми сльозами, значить йому потрібно більше приділяти їй уваги – вона недоотримує емоційної близькості.
З іншого боку – розписуючи своєму партнеру кожен крок його життя, позбавляючи його можливості приймати важливі для себе і сім’ї рішення, володар карти робить дружина несамостійною, залежною і інфантильним.

Лев на десценденте (Сонце в 7 будинку).
Партнер вибирається яскравий, гарний, дуже ймовірно статусний або хоча б перспективний.
Людина, яку не соромно показати своїм знайомим, про шлюб з яким не соромно заявити.
Дуже часто вибираючи партнера, людина орієнтується на той зовнішній ефект, який справляє потенційний чоловік, на які дарує подарунки, на які слова говорить.
На щастя такі партнери дійсно досить яскраві, цікаві і найчастіше щедрі. У більшості випадків, вони здатні здивувати і порадувати.
Але мінус теж досить очевидний. Такі партнери в більшості випадку егоїстичні, вони чекають обожнювання, і часто не тільки Вашого. Вибираючи собі в партнери «зірку» нехай навіть містечкову, Ви повинні розуміти, що обожнювати її будете не тільки Ви, і навіть не тільки чужі люди, але і сама «Зірка». Мені зустрічалися випадки, коли власники таких карт скаржилися, що на визнання в любові, можна було почути «я теж себе люблю!». Звичайно в більшості випадків це було подано як жарт, але як відомо – «в кожному жарті є частка жарту».
Загалом – це гарне положення для шлюбу – люблячий партнер може зробити щасливими і багатими і Вас, і себе. Це теж стійкі шлюби, але нативу потрібно працювати з ревнощами (на щастя це завдання полегшує Водолейский АСЦ, лише б карта в цілому «не напортила»), і пам’ятати про те, що обираючи собі в дружини «короля» (або «королеву») йому (або їй) потрібно відповідати.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

                                              

Будинку гороскопа 7 будинок в Знаках, Близнюки на куспиде 7 будинку, Овен на десценденте, сексуальні Планети, Телець ДСЦ

Навігація по записах

7 будинок і ДСЦ. Партнерські відносини в астрології. Лекція 31.
7 будинок в Діві. ДСЦ у Терезах. Скорпіон на ДСЦ Лекція 33.

19