7 будинок в Діві. ДСЦ у Терезах. Скорпіон на ДСЦ Лекція 33.

7

Лекція 33. 7 будинок і партнерські відносини. ДСЦ в Знаках Діва, Терези, Скорпіон

Діва на ДСЦ (Діві меншою мірою упр. ДСЦ)
Дивна, на перший погляд, штука відбувається з віссю горизонту в Знаках Діва – Риби.
З одного боку – бачачи Діву на АСЦ, ми робимо висновок про те, що людина перед нами дуже педантичний, уважний до дрібниць (іноді навіть занадто), обережний і недовірливий. ВІН знайде недоліки навіть там, де їх зовсім немає. АЛЕ при цьому, бачачи, як живе в сімейному житті добра половина АСЦ-них Дів, особливо жінок, які вибирали собі в супутники життя абсолютно марна і часто безглузде створення, так і підмиває засумніватися в їх розумності.
З іншого боку АСЦ-ні Риби, здавалося б такі якісь непристосовані, і не практичні, ДУЖЕ рідко виявляються поряд з некудышным партнером. У чому ж тоді логіка?
А логіка проста — все в цьому світі (і в гороскопі зокрема) дуально і перш ніж робити висновок по одній стороні, глянь і на другу.
А «друга сторона» АСЦ-та — десцендент. І виявляється, що там, на ДСЦ у асцидентальных Риб – не пристосованих до життя створінь – цілком практична Діва. А у практичних, земних і методичних АСЦ-них Дів – в кращому випадку – талановиті, піднесені і чуттєві, а в гіршому – даремні і вічно розслаблені Риби.
Про Риб на ДСЦ, ми поговоримо нижче, а поки про Діву.
Ще раз нагадаю, що Діву на ДСЦ-ті ми бачимо тоді, коли на АСЦ сходять Риби. Треба сказати, Риби на АСЦ в наших широтах не часті мешканці (на відміну від Діви).
АСЦ це відчуття яке виробляє Натів на оточуючих, мало знайомих з ним людей. Крім того – це тип подачі, якій Натів користується в звичайному житті. І зовнішня подача АСЦ Риб змушує інших людей думати, що вони слабкі і безпорадні, ніжні і чутливі, в кращому випадку – творчі, і якісь піднесені, якщо немає – то все одно якісь не матеріальні, не пристосовані до життя в реальних будні.
Положення інших елементів гороскопу може повністю спростувати вироблене враження, але подача – буде саме такий.
І тут працює той самий чарівний взаємодії крайніх протилежностей, суть якого чудово відображена в концепції «інь-ян». Одне без іншого не можливо, одне доповнює інше. Якщо ти скептик, то для того, щоб ти побачив світ у всій його цілісності – тобі потрібна людина довірливий. Якщо ти агресивний – партнери потрапить миролюбний і т. д. інакше чоловік познайомиться лише з однією стороною життя.
Так само і тут. Кілька не пристосованим до побутових питань АСЦ-ним Рибам дається в партнери дуже матеріальний, дуже уважний і ретельний партнер.
Людина з Девьим десцендентом дуже уважно і розважливо підходить до шлюбу. Володіючи такими якостями на куспиде 7 будинку, шлюб рідко буває поспішних, необдуманих, нетямущим.
Не дивлячись на всю свою зовнішню слабкість і непрактичність, партнер вибирається дуже ретельно. З одного боку, Риби на АСЦ, начебто повинні давати жалостливость, влюбливість, влюбливість через жалість і т. д. І можливо так воно і є – але зовсім на іншому рівні, зовсім в іншій площині. Вона дійсно може Вам довго розповідати, як шкода їй якогось там хорошого хлопця з її двору, який великий молодець, і руки золоті, але із-за нещасної любові пити став. Вона правда буде його жаліти, АЛЕ ЦЕ НЕ ПРИВІД для того, щоб тягнути його до себе додому і робити своїм чоловіком!!!
Вона може багато закохуватися, емоційно відгукуючись на чуже почуття до неї, любити може по материнському типом навіть коханих (тим більше що при такій осі горизонту на куспид 5 дому – закоханостей, дуже часто потрапляє Рак), але це ніякого відношення не має до вибору чоловіка (дружини)!!!
До цього питання людина підходить ДУЖЕ відповідально і скрупульозно, що відповідає саме Девьим якостям.
Природно, такий уважний підхід до шлюбу, робить останнім досить міцним (ну плюс Земля на ДСЦ). Знову ж таки, щоб знайти хорошого, що відповідає всім вимогам партнера, потрібен час. Тому шлюби рідко бувають ранніми (хоча пам’ятаємо, що куспид будинку – далеко не єдине свідчення, за яким робиться висновок про справи вдома), і при цьому такі шлюби досить міцні.
Партнери – самостійні, добре ориетнирующиеся матеріальної життя люди. Відповідальні та турботливі.
Але при цьому вони звичайно зовсім не романтичні (пам’ятаємо, що ми говоримо тільки про одному показнику – про Діву на ДСЦ), дуже приземлені. Їх турбота – це не обійняти, поцілувати і пролежати з тобою в обнімку цілий вечір, якщо ти відчуваєш втому і спустошення. Їх турбота – змусити тебе одягнути колготки тоді, коли холодно. Їх турбота – методично і кваліфіковано лікувати тебе, коли ти захворієш. Причому вони можуть полікувати і від втоми і спустошення, але не обіймами, які в цей момент потрібні АСЦ-ним Рибам, а правильними вітамінами, дихальною гімнастикою чи ще чимось подібним.
Живучи з таким партнером, АСЦ-ві Риби ніколи не залишаться без їжі або з неоплаченими рахунками, навіть якщо грошей буде не багато. У них завжди буде все розраховано і продумано. Але при цьому – сподіватися на те, що Вас потішать «поза графіком» теж не варто. Такий партнер не принесе Вам за пазухою тюльпани, якщо знає, що у Вас вдома треба змішувач у ванній міняти.
Це реальних, хороший, добротний людина – тил, ОБРАНИЙ САМИМ НАТИВОМ САМЕ ЗА ЦІ ЯКОСТІ. Тому не треба чекати і ображатися на те, що він не може дати Вам «польоту» який Ви можете дати.

Зате, з іншого боку, якщо шлюб не відбувся, значить Ви теж резонируете з його гороскопом, значить від чекав від свого партнера тих якостей, якими Ви володієте. Тому ВИ даруєте йому ніжність і тремтливість, музику і вірші, а від нього беріть те, що може дати він. І в цьому випадку шлюб буде дуже хорошим і гармонійним.

Ваги на ДСЦ (Венера в 7 будинку)

Якщо в попередньому Знаку людина орієнтувалася на «голову», то тут на свої естетичні і соціальні установки і звичайно ж очі.

У переважній більшості випадків, перший критерій вибору партнера тут – він повинен бути красивим. Причому красивим у всіх сенсах. Такої людини повинно бути приємно показати оточуючим, так і подивитися на нього самого.
Крім того, Терези – знак Повітряний, і значить партнер повинен бути і ментально розвиненою, освіченою, інтелектуальним (тут, як і ЗАВЖДИ, ми виходимо з особистого рівня самого Альтернатива – для кого-то освічений – це МДІМВ, а для когось 11 класів школи. І т. д.).
Він повинен бути гармонійним, тонким, вихованим і здатним домовлятися. А в ідеалі взагалі-то підкорятися. Так, саме підкорятися – так як на АСЦ в цьому випадку виявиться Овен.
У разі якщо це чоловіча карта, то все ясно як білий день – він сильний (АСЦ в Овні), вона — красуня – ДСЦ у Терезах. Він домінант. Вона – «за стіною».
А от з жінками все цікавіше. У більшості випадків, жінки – власниці такого ДСЦ кажуть – «ні! Я хочу щоб чоловік був мужиком! Я хочу щоб він був сильніший за мене!» (це прям «коронка»). Але Ви спробуйте дати їй «справжнього мужика», такого «брутала» — вони пересваряться в перший же день! Така жінка ЗАНАДТО самостійна, занадто впевнена у власній правоті і абсолютно не здатна йти на компроміс (принаймні, років до 30), що ні з одним сильним чоловіком вона не уживеться.
Але перебарывая власний гороскоп на догоду сталими традиціями, вони все одно намагаються знайти чоловіка – домінанта.
Від жінок, не влаштували свою особисту долю, мені багато разів доводилося чути – «просто вони слабкіші за мене» — це фраза «коник» жінок з домінуючим Марсом (Марс має стосунок до 1 будинку, Сонцеві або Місяцеві, сильний Овен тощо).
І звичайно в нашому клишированном суспільстві – для побудови відносин це великий мінус – так годиться, щоб жінка була слабкою, чоловік сильним. Але якщо розібратися, яка Вам різниця «як положено»? Треба щоб Вам було добре і це головне.
А для цього треба прийняти СВОЇ показники. Зокрема, для Ваг на ДСЦ і Асц-ного Овна, треба зрозуміти – у мене занадто активна і категорична життєва позиція. Я погано йду на компроміс, я не вмію домовлятися. Так, у більшості випадків – я швидко відходить, але для цього потрібно якийсь час. Тому і партнер мені потрібен такий, який мені це час дасть, який не буде на кожен мій гнівливий випад, відповідати тим же.
І це не означає, що партнер повинен бути слабким!!! Ваги, зовсім не слабкий Знак, досить згадати імена людей, з вираженими Вагами – Путін – 4 Планети включаючи Сонце, Залізна Леді – Маргретт Тетчер – 3 Планети, включаючи Сонце, Черчіль і Гітлер – АСЦ-ві Ваги!!! Ваги – зовсім не слабкий – чоловічий, кардинальний Знак.
Просто їх сила не в войовничості (ну крім Гітлера), а в здатності перечікувати емоційні бурі, або спроби маніпулювання інших Знаків.
Тому, шановні дами -АСЦ-ві Овни – не бійтеся вибирати собі в партнери людей тонких і не агресивних, тих хто не б’є по столу кулаком або черевиком по трибуні.
І вже тим більше – не здумайте звинувачувати їх у слабкості і навішувати ярлики типу «підкаблучника» і т. д. Їх силі, зберігати з Вами нормальні стосунки, незважаючи на ВАШУ взбалмошность і непокірність особисто Вам потрібно ще повчитися.

Завжди варто пам’ятати, що Ваги на АСЦ при Ваших найменших зусиллях з приборкання власної природи, дадуть Вам спокійний і гармонійний шлюб. Красиві і романтичні відносини. Коханого партнера, більш холодного, звичайно, ніж Ви, але це не емоційний холод, це можливість не спалахувати кожен раз, «ведясь» на Ваші провокації.
Хороший, перспективний шлюб, у разі, якщо Натів буде поважати свого партнера за делікатність і безконфліктність.

Скорпіон на ДСЦ (Плутон у 7 будинок)
Тут звичайно орієнтація на сильних, вольових партнерів. На потужних і владних людей.
Телець на АСЦ сам поганенько підпорядковується. Не є у нас Телець слухняним і поступливим товаришем. Але при цьому, все одно привертають його люди потужні. НЕ активні і агресивні – це Марс, а саме потужні енергетично, і сексуально люди.
Але вибираючи людей потужних, сексуальних, сильних і безстрашних, ми дуже часто стикаємося з зворотною стороною – бажанням володіння в повному сенсі цього слова. Звідси – ревнощі, маніпулювання, той самий енергетичний вампіризм – Скорпіон жіночий Знак, жорстокість і нещадність.
Ми звикли до того, що Овен – агресивний і це чиста правда, він агресивний і выспыльчив. Але Овен – кардинальний Знак, крім того, там в екзальтації Сонце, тому на своїх станах Овен довго не фіксується, він відхідливий (кардинальне) і благородний (Сонце).
На відміну від нього – Скорпіон – знак фиксировнный. З одного боку – це добре для шлюбу, фіксованість на осі АСЦ-ДСЦ, а тим більше Земно-водна фіксованість, зафіксує і шлюб. І в хорошому випадку – це шлюби на все життя, де любов, пристрасть, заглибленість один в одного – просто колосальна.
Це сильний, потужний, стресостійкий партнер, який може провести матеріально – чутливо залежного Тільця (АСЦ-ного) через все життя, що, як відомо, набагато складніше ніж перейти поле.
Дуже сексуальний партнер, близькість з яким не проста формальність, а реальна БЛИЗЬКІСТЬ, реальний ОБМІН ЕНЕРГІЄЮ (це, до речі, властиво сильним синастриями пов’язаним Плутоном).

Але в нехорошому сенсі – це злий партнер, образливий маніпулятор, ревнивець або навіть тиран, і розлучитися з ним ТАК САМО складно, як і в хорошому випадку. Ці шлюби такі ж міцні, а розлучення ще дуже довго тягнуть за собою стосунки. Це не Овен – з паспорта геть, із серця геть. Тут розлучення – це тільки початок кінця відносин.
Якщо це чоловіча карта в хорошому варіанті, все те ж саме. У поганому – дружина, звичайно, не буде бити, це їй не під силу. Але ось ревнувати, маніпулювати, вистежувати, морально пригнічувати вона теж зможе. І жити з нею буде так само важко, як з чоловіком – тираном.
Тому, вибираючи партнера, будьте уважні. Пристрасність і включеність людини в Вас – це прекрасно. А ось зацикленість на Вас, ревнивість, повинні Вас насторожити. Не думайте, що у Вашому випадку – це гра – така гра може дорого обійтися, в наслідку.
І найголовніше пам’ятайте, що не дивлячись на те, що вибираючи партнера, Ви інтуїтивно підбираєте собі людину з такими показниками, які будуть резонувати з Вашим гороскопом, а значить він РЕАЛЬНО буде володіти Скорпионьими або Плутоническими якостями. Але ось, ЩО КОНКРЕТНО з цих якостей проявитися у ВАШИХ стосунках, багато в чому ВИ диктуєте – витягуючи з людини необхідні Вашим гороскопом риси.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 7 будинок гороскопа, Дсц у Скорпіоні, Знак Терезів на десценденте, Куспид 7 будинку в Діві, партнерські відносини в астрології, показники шлюбу в астрології

Навігація по записах

7 будинок в Овні. Телець на ДСЦ. Близнюки в 7 будинку. Рак на ДСЦ. Лекція 32.
Дсц у Стрільці. 7 будинок в Козерозі. Лекція 34.

4