7 будинок і ДСЦ. Партнерські відносини в астрології. Лекція 31.

6

Лекція 31. Тема ДСЦ і будинок 7
Одна з найголовніших тем для будь-якої людини – тема шлюбних відносин, описується 7 будинком. Тут слід обмовитися, що 7 будинок це всі види партнерств – це і бізнес-партнери та співавтори.
Тут же дуже близькі друзі, які цінні самі по собі, не залежно ні від територіальній близькості (що характерно для відносин з 3 – сусіди, друзі по двору, однокласники, одногрупники та ін), ні від загальних захоплень (що характерно для 11 будинку – однодумців), тут важлива вже цінність самої людини.
Це і будинок відкритих ворогів, куди відносяться і безпосередньо вороги, суперники і конкуренти та опоненти в суді та інше.
Але само собою, всі ці теми, для більшості людей вторинні, і поступаються самій головній темі будинку 7 –шлюбу.
Важливо відзначити, що в астрології під шлюбом розуміється будь-який вид стосунків, якщо перебуваючи в них, люди можуть сказати один про одного «чоловік-дружина».
Ця тема викликає чимало дискусій, є думки, що всі незареєстровані стосунки йдуть під сигнификацией 5 дому, а 7 – тільки те, що оформлено в Загсі. У цій теорії не так вже й мало прихильників, і все б нічого, якби не одне суттєве «АЛЕ». В Європі реєструвати шлюби в державних органах, почали тільки з кінця 18 століття. Звичайно, до цього були Церковні шлюби, а ще до цього – шлюби у формі обрядів, ритуалів. Але в тому-то і справа, що сучасний підхід до процесу легалізації шлюбу в нашій країні, релігійні шлюби не визнає. Де-небудь в нерозвинених країнах, так і досі збереглася традиція укладати шлюби провівши відповідні обряди і ніде, ні в яких книгах запису актів громадянського стану» не розписуватися.
Більш того, шлюб, укладений за всіма правилами в одній стороні, не може визнаватися в іншій. І т. д. і т. п.
Ось і виходить, що, слідуючи логіці бажаючих віднести до 7 дому тільки зареєстровані шлюби, астролога ще потрібно озброїтися сімейним кодексом тієї країни, де зареєстровані або проживають його Клієнти (або навіть обома і при цьому простудіювати законодавчу базу, на предмет наявності конвенцій та угод між країнами в галузі сімейного права).
Таким чином, у рамках наших досліджень, ми буде відносити до шлюбу всі відносини, при яких Натів проживає зі своїм супутником під одним дахом, веде з ним спільне господарство, має дітей (якщо є спільні діти, але люди ніколи не жили разом – то це вже не 7 будинок), ну і звичайно якщо шлюб зареєстрований у Рагсі (або аналогічному йому органі для інших країн), або у відповідному релігійному закладі (для віруючих).

Так як, для більшості людей провідною темою 7 будинку є шлюбні відносини, то і розглядати 7 дому ми з цих позицій (але всі інші варіанти сигнификации 7 будинку можна розглядати за тими ж самими правилами, за якими розглядається шлюб).

7 будинок описує:

 • Типу партнера по шлюбу, якого ми шукаємо. Найчастіше більшою чи меншою мірою ці якості будуть присутні у реальному партнері.
 • Партнера по шлюбу самого по собі, точніше те, які якості він виявляє в наших з ним стосунках. При цьому треба відзначити, що бажати ми звичайно будемо тільки кращих якостей відповідних Планет або Знаків, ну а одержати може і ті, які нам зовсім не понравяться, але тим не менш, будуть вписуватися в сигнификацию відповідного показника.
 • Тип партнерських відносин самих по собі
 • В динаміці, показники 7 будинку виступають як покажчики на події за темами будинку 7 – укладення/розірвання шлюбу, якісь події з шлюбним партнером тощо
 • Слід запам’ятати головне правило 7 будинку і досліджувати 7 будинок тільки з цих позицій – ЦЕ ВАША КАРТА!!! Якщо у Вас складаються проблемні відносини, або відносини не складаються, то вирішити проблему, простою зміною партнера (якщо вона в цілому вписується в Ваш будинок 7), буде вкрай складно. Партнер зміниться, а проблеми залишаться (карта Ваша!).

  Для аналізу браку ми враховуємо:

 • Всі показники 7 будинку – вони будуть актуальні для всіх шлюбів, скільки б їх не було.
  • Управитель ДСЦ
  • Планети в 7 будинку
  • Всі соуправители
 • ДОДАТКОВО ТІЛЬКИ ДЛЯ ПЕРШОГО ШЛЮБУ (якщо зазначені Планети не є сигнификаторами 7 будинку), СОсигнификаторами ПЕРШОГО шлюбу будуть:
 • Для чоловіків народжених вдень – Венера, народжених вночі Місяць

  Для жінок народжених вдень – Сонце, народжених вночі Марс
  що Значить – «Сосигнификаторы ПЕРШОГО шлюбу»? – це означає, що досліджуючи перший шлюб – Ви будете розглядати 7 будинок і всі його показники, і розглянувши їх, ДОДАСТЕ ті вказівки, які дають Венера (для чоловіків денного народження), Місяць (для чоловіків нічного народження) і відповідні показники для жінок.
  коли Ви будете аналізувати другий (3-й, 8-й або будь-який інший) шлюб, то Ви будете розглядати 7 будинок і всі його показники, АЛЕ цю саму Венеру (для чоловіків денного народження), Місяць (для чоловіків нічного народження) і відповідні показники для жінок, розглядати НЕ БУДЕТЕ. Крім випадків, якщо вони будуть елементами 7 будинку. Якщо наприклад у чоловіка денного народження, Венера ще і коштує 7 будинку, або упр. ДСЦ-тому, то вона буде розглядатися ЗАВЖДИ, у всіх шлюби, а не тільки в першому.
  що значить «денного народження» — «нічного народження» — це ми ЗАВЖДИ визначаємо за положенням Сонця в натальній карті – якщо воно НАД ліній горизонту – це денний народження, якщо ПІД лінією – нічний.
  Бувають випадки, коли Сонце знаходиться в декількох градусах від АСЦ з боку 1 будинку – тобто ще не зійшло, але вже збирається. І навпаки – воно ще тільки-но зайшло за ДСЦ в 6 будинок, але ще зовсім близько до ДСЦ. У цьому випадку, ми беремо «допуск» — від 5 до 15 градусів, при якому вважається, що це вже денне (або ще нічний народження).
  ми з Вами візьмемо середнє – 10 градусів.
  Приміром АСЦ в 11 градусів Тельця, Сонце в 20 градуси Тільця – до АСЦ йому треба ще піднятися 9 градусів. Воно вже минуло 10градусный кордон, який ми взяли за орієнтир – тому ми вважаємо що народження у нас денний.
  або АСЦ в 11 градусів Тільця, а Сонце – у 25 градусів Тільця – йому до АСЦ ще 14 градусів підніматися – в 10 градусний допуск не вписується, отже вважається, що карта нічна.
  то ж для ДСЦ, тільки в іншу сторону.
  чому ми взагалі беремо ці 5-15 градусів? Ви всі знаєте, що до того, як Сонце встане, з’явиться над горизонтом (тобто підніметься через АСЦ) ВЖЕ починає світати – ось ці провісники вранішнього Сонця його промені і допомагають нам вважати, що вже почався СВІТЛОВИЙ День. Точно так само і коли Сонце зайшло – ми ще деякий час всі чудово бачимо – просто настали сутінки – світловий день ще як би не закінчився – тому ще денний народження.
  Ну а вже коли стало темно – це прийшла ніч – і відповідно всі народжені в цей час – вже мають нічне народження.

 • Всі наступні шлюби, крім першого – ЗАВЖДИ 7 будинок – він в цілому показує всі наші відносини, як ми вибудовуємо.
  але вже додатково до нього, для того, щоб оцінити ЯКОСТІ такого партнера, ми дивимося за однією з більш вподобаних нам методик. А саме:
  • Кожний наступний чоловік, це третій будинок від попереднього – тобто перший чоловік 7 будинок, другий – 9, третій – 11, четвертий – 1-ий, п’ятий 3-й і т. д. через один.
  • Або так – кожний наступний чоловік – це 5-ий будинок від попереднього – тобто перший чоловік 7 будинок, другий 11, третій – 3 будинок, четвертий чоловік – 7 будинок і т. д.

  Якщо Ви будете розглядати тільки 7 будинок при дослідженні ВСІХ шлюбів, то Ви все одно сильно не помилитеся, так що ви можете працювати тільки за нього.
  але якщо я хочу все ж подивитися якісь нюанси нових шлюбів, або якості партнерів, то я використовую першу з описаних методик (3-й будинок від попереднього).

  Ранній чи пізній шлюб
  Розуміється в контексті відповідної культури.
  Пізній шлюб — природно тут побачити зв’язок з Сатурном. Але при цьому, як ні дивно, якщо, скажімо, на ДСЦ Козеріг, а Сатурн в соед. з Марсом чи в Овні або Раку, то шлюб може бути ДУЖЕ раннім.
  фіксовані Знаки на ДСЦ, теж найчастіше дають обачність в цьому питанні і звідси – відтягують шлюби. Те ж можна сказати і про упр.ДСЦ у фіксованих Знаках, особливо якщо він ретроградний.

  Ранній шлюб – тут Овен, або Близнюки на АСЦ, Меркурій в якомусь з «швидких» Знаків.
  Близнюки просто не «заморочуються» всієї шлюбної складністю, а Овен – якщо його «припекло», хоче щоб ситуація вирішилася тут і зараз.

  Полігамія або відсутність шлюбів
  Улюблена тема багатьох початківців — визначити кількість шлюбів по натальній карті. Відразу заспокою Вас – зробити це НЕ можливо.
  справа в тому, що «множинні» показники у будинку 7 – скажімо Стрілець на ДСЦ, Юпітер 7 будинку, Нептун у 7 будинку або Риби/Близнюки на ДСЦ – кажуть, як правило (за отстутствии інших свідчень), що людина буде мати можливість вступити в шлюб стільки разів, скільки захоче!
  Але вони, при цьому, не гарантують, що Натів цього ЗАХОЧЕ!!! І в цьому вся принадність астрології – свідчення свідків, а вирішувати все одно Нативу.

  точно так само як і «зменшують кількість» показники – той же Сатурн або Козеріг, або упр. ДСЦ в аспекті з Сатурном або в Козерозі – не кажуть про те, що шлюбу не буде. Але вони кажуть, найчастіше про те, що шлюбів буде не багато, і про те, що зі вступом у шлюб у людини будуть серйозні складності. При цьому, це зовсім не обіцяє відсутності пропозицій! Може бути, звичайно, і так, але найчастіше – людина просто НЕ хоче в шлюб, він з одного боку налаштований тільки на серйозні відносини, з іншого – він боїться їх будувати. Зважившись одного разу (частіше ближче до віку першого повернення Сатурна – 29 років), він вступить в шлюб і довго його тримати – Сатурн.
  але з іншого боку – якщо зруйнує, то в наступні вступить з ще більшим працею.
  тобто «фішка» тут у відношенні яке закладає в слово «ШЛЮБ» певна Планета і відповідна мотивація, що виникає при вимові цього слова.

  Показники розлучень
  Ще одна улюблена тема – розлучення. Враховуючи те, як часто зараз розлучаються люди, мені довелося переглянути класичне розуміння розвідних показників. І я прийшла до висновку, що развестить люди можуть по БУДЬ-якій ПЛАНЕТІ. Планета, як управитель або елемент 7 будинку показує яких якостей ми чекаємо від партнера, і які якості він нам видасть. Але як я вже казала – далеко не завжди говорячи про якості, скажімо, Венери – ми маємо на увазі одне і те ж. Іноді ми говоримо – красивий і гармонійний, а іноді – ледачий нарцис. Про Марс – іноді скажімо –справжній чоловік, різкуватий, але палкий, чесний, справжній заступник і т. д. А іноді – агресивний зайдиголова, жорстокий і грубий. І так по Планеті.

  І тому вибираючи чоловіка (жінку) ми розраховуємо отримати КРАЩУ якість відповідного сигнификатора, а отримуємо те, що отримуємо. До речі сказати, те, що САМІ СВОЄЮ КАРТКОЮ (карта наша, це пам’ятаємо завжди!!!) витягуємо з людини, у що його перетворюємо.
  Тому будь-яка поразка будь-якого сигнификатора 7 будинку теоретично може вказувати на можливість розлучення по темі цієї Планети.
  дійсно, найбільше явних, швидких розлучень припадає на вплив Марса і Урана, просто тому, що люди, які мають ці свідчення в 7 будинку просто бачать вихід у вирішенні проблем у будинку 7 – через миттєве «з очей геть, із серця геть!». Просто у них все швидше відбувається.
  Але це не говорить про те, що Марс з Ураном згубні для шлюбу завжди. НЕМАЄ. По-перше тому, що у нас партнер може повністю «забрати» на себе всі відповідні показники. До прикладу – у Альтернатива Уран в 7 будинку, а дружина – астролог. Або у жінки в 7 Марс будинку і чоловік, виділений Овен. І т. д.
  Звичайно, бачачи в 7 будинку Уран або Марс, слід бути особливо уважними в момент конфліктів, тому що наробити «зопалу» для них дуже актуально. Але тим не менш, пам’ятаємо – що карта ТІЛЬКИ вказівка на слабкі чи сильні місця. І як сильні не можна реалізувати, так і слабкі можна зміцнити і зробити достоїнствами.
  Тому, не варто побачивши Уран або Марс (або будь-який інший уражений елемент) в 7 домі робити висновок про те, що Натів розлучиться, але варто попередити його про можливість розвитку ситуації подібним чином, у разі якщо він не буде враховувати відповідні показники своєї картки.
  Так, наприклад, Уран в 7 будинку вказує на те, що партнер по шлюбу потребує значною мірою свободи, і якщо Ви будете враховувати, і приймати, то розлучення може не виникнути необхідність.
  Але це стосується БУДЬ-якої Планети!!! Якщо Ви приймаєте ті якості, які вона демонструє і підстроюєтеся під них, не відчуваючи при цьому більше зусиль, то до розлучення, як до останнього інструменту відновити учасників у правах, вдаватися не доведеться.
  Марс, Уран і кардинальні Знаки вважаються вказівками на розлучення не тому, що інші Планети розлучень не дають, або ці Планети розводять завжди, а тому, що для людей у яких в партнерських відносинах виражені Марс, Уран, кардинальні Знаки – швидко розірвати відносини найпростіший спосіб вирішення проблеми.
  Треба зазначити, що Сатурн, який ускладнює вступ у шлюб, в цілому, виступає проти розлучень і буде «тягнути» шлюб до останнього. Це придумано вираз «чоловік як старий чемодан без ручки – і тягти важко, і кинути шкода».

  Водолій на ДСЦ часто вказує на неофіційні шлюби.

  показники вдівства в астрології
  у нас є автори, які люблять полякати своїх читачів і послідовників всемогутністю астрології, або своїх власних методик. І вони заходять так далеко, що дають методики, що визначають в натальній карті вдівство, або втрату дітей, раніше сирітство. Всі методики, які мені попадалися на цей предмет я досліджувала. І на сьогоднішній день можу з усією відповідальністю заявити, що передбачити такий фатум для людини з 100-відсотковою, ймовірність ПРОСТО НЕ МОЖЛИВО. Як не можливо сказати, що ймовірність дорівнює 90 (80, 70 і т. д.) відсотків. Ймовірність, не дорівнює 100 відсоткам, завжди 50 на 50 або буде, або не буде.
  Карти людей, які пережили відповідні трагічні події іноді резонують з описаними правилами а іноді (і по моїй статистики, ПОКИ, частіше всього) — не відповідають їм.
  Тому побачивши у себе в карті напружену зв’язок між 7 і 8 або 7 та 12 (те, що Ви можете знайти як вказівку на вдівство, в дуже багатьох сучасних підручниках), не поспішайте впадати у відчай — шансів що Ви, за цими показниками, овдовеете, не мало не більше, ніж у тих, хто такого зв’язку в натальній карті не має.

  Аспекти між будинками і елементами карти

  Напружені аспекти, які мають елементи 7 будинку вкажуть на можливі складнощі для шлюбу або партнера. Наприклад, квадрат управителя будинку 7 до елементу 10 – партнер буде проти професійної діяльності альтернатива. Або у партнера будуть погані відносини з його мамою.

  Гармонійні – на те з чим шлюб або партнер по шлюбу буде добре взаємодіяти. Наприклад – управитель 7 будинку в трігон до управителя 5. Це вказівка на шлюб по любові. Партнер буде добре ладити з дитиною Альтернатива (принаймні в уявленні Альтернатива). Та інше.

  Щоб не ускладнювати сприйняття, на сьогодні ми закінчимо, але наша наступна тема, так само буде присвячена 7 дому і партнерським відносинам.

  Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

  Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

  Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

  www.astrologbrova.com

  Будинку гороскопа шлюб в астрологічній карті, показники вдівства в астрології, показники розлучень в астрології, показники розлучень в натальной карті, сигнификаторы шлюбу в астрології, що вважається шлюбів в астрології

  Навігація по записах

  Карта релокації (переїзду). Лекція 30.
  7 будинок в Овні. Телець на ДСЦ. Близнюки в 7 будинку. Рак на ДСЦ. Лекція 32.

  153