6 будинок в Стрільці. Юпітер в 6 будинку. Лекція 112.

5

6 будинок в Стрільці. Юпітер в 6 будинку. Лекція 112.

Куспид 6 будинку у Стрільці, управитель 6 будинку в Стрільці або в сполученні з Юпітером. Юпітер в 6 будинку.

У традиційній астрології, Юпітер вважається бенефактором – або фактом, поліпшує показники. За звичкою, бачачи Юпітер ми очікуємо що він принесе радість того дому яким управляє, і особливо того, де стоїть. Але треба зазначити, що Юпітер крім поліпшення відповідає ще й за розширення, збільшення кількості, але мені здається, далеко не всі сфери нашого життя ми хотіли б збільшити.
Звичайно, ми всі хочемо побільше здоров’я, але всупереч поширеній думці, будинок здоров’я не 6 будинок, а перший. А 6 будинок це будинок хвороб. Тому навіть будучи добре розташованим, Юпітер, стоячи в 6 будинку, запросто може збільшити хвороби. Інше питання, що він керує ще й удачею і везінням (пам’ятаєте як було при розгляді 8 вдома у Стрільці — https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/8-dom-v-strelce-yupiter-v-8-dome-lekciya-96.html), до того ж під його сигнификацией йдуть лікарі, а значить, якщо Юпітер (і 6 будинок у цілому), не має серйозних поразок, потрібно сильно постаратися, що примудритися не видертися з чергової «болячки», щедро надається Планетою.

Керуючи 6 будинком, Юпітер, дає різку реакцію на хворобу, високу температуру, болі, гарячковий стан. Може давати шкірні висипання, переважно червоного кольору. Як у всіх мутабельных, є схильність до «переміщення симптоматики».
При тому, що шестидомные Стрільці, або володарі Юпітера 6 будинку, дуже не погано чіпляють хвороби, вони здатні активно протистояти їм даючи, як я вже сказала високу температуру і взагалі яскраву реакцію.
Але от слухати лікарів їм буває складно. Лікар повинен заслужити довіру такого пацієнта, а так як в тих областях, де в нашій карті стоїть Юпітер (або Стрілець) ми зазвичай вважаємо себе великими фахівцями (зовсім не важливо, при цьому, чи є до цього якісь об’єктивні підстави), зробити це буде зовсім не просто. Такий хворий схильний перевіряти ще раз приписи, сам вивчати свої аналізи, а зараз відкрилася прекрасна можливість у разі чого швиденько прочитати статейку про цю хворобу і способи лікування і ще навіть запитати на всіляких сайтах з онлайн консультацією фахівця, думку іншого лікаря. Ну і вже на повторному прийомі (якщо таке відбудеться) блиснути своїми знаннями.
Звичайно, вони не організовані в лікуванні, і особливо у випадку, якщо доводиться довго дотримуватися більш-менш сувору дієту і режим харчування.
Взагалі кажучи, багато проблем зі здоров’ям, у власників Стрільця або Юпітера 6 домі йдуть від порушення живлення. Традиційно – це звичайно Переїдання, жирна їжа, алкоголь, солодощі (ну і все шкідливе і дуже смачне), але мені траплялося чимало людей, які заробили свої основні хвороби і в результаті Недоїдання. Всілякі незбалансовані дієти (включаючи вегетаріанство в нашій кліматичній зоні з мізерною альтернативою м’ясних продуктів), живлення з повним виключенням жирів, тривале голодування, і т. д., здатні викликати навіть жирову дистрофію печінки з усіма витікаючими наслідками.
Якщо для власників Скорпіона в будинку 6 важливо емоційний стан і регулярність статевого життя (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/6-dom-v-skorpione-pluton-v-6-dome-lekciya-111.html), то для володаря Стрільця або Юпітера 6 будинку, важливо приділяти велику увагу тому, що і як вживається в їжу.
Так як Стрілець управляє печінкою і жовчним міхуром, очевидно, що значна частина проблем зі здоров’ям, пов’язана з тим, що надходить в організм в якості палива.
Печінка, керована Стрільцем, синтезує білок крові і жовчної кислоти. В ній відбувається накопичення і розпад глюкози. Печінка очищає організм від токсинів, і якщо вона не буде справлятися зі своєю функцією, токсини потраплять в кров, викликаючи отруєння всього організму (а вже як далеко це може зайти взагалі залишається відкритим питанням).
Ураження печінки паразитами – лямблизоз, аскаридоз, альвеолярні ехінококки, амеби, шистосоми. Всі ці «непрятності» живуть в печінці, здатні стати причиною розвитку захворювань інших органів. Зокрема, токсичні продукти їх життєдіяльності викликають інтоксикацію, і як наслідок алергії, головний біль. Деякі можуть переселитися з Юпитерианских органів, скажімо в легені, бронхи або трахею, викликаючи захворювання дихальних шляхів.
Вони ж можуть спровокувати проблеми з ШКТ – порушення апетиту, проноси, запори, зниження маси тіла. І, що цікаво, у дітей в результаті, можна спостерігати стійке до звичного лікування аденоїдит. І. д.
Всі види гепатитів, хвороба Боткіна, жирова дистрофія, алкогольна хвороба печінки, некроз, цироз, біліарний панкреатит, жовчокам’яна хвороба, дискінезія жовчовивідний шляхів, холецистит, звуження проток і т. д.

Крім того, Стрілець управляє сідницями і стегнами. Основні проблеми на цьому «ділянці людини» виникають, як правило, за участю Марса – травми, або Сатурна – проблеми кульшових суглобів. При ураженні від Сатурна це і ревматичні і подагричні процеси це і всілякі вивихи і підвивихи (включаючи вроджені патології). Ішіас.
Чесно сказати, мені поки не зустрічалися володарі неураженого малефакторами Стрільця в 6 будинку мають проблеми саме з сідницями і стегнами. Навіть неуражений Юпітер в 6 будинку (Стрілець в будинку 6) проблеми з печінкою і жовчним міхуром дають цілком регулярно, а стегна і сідниці страждають тільки при ураженні.

Ну і звичайно кров – артеріальна. Її склад, і чистота.

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

Клубова кістка. Лобкові кістки, включаючи лобковий суглоб. Крижі (кісткова частина) і крижово-клубові суглоби. Стегновий суглоб та гомілкові кістки. Колінна чашечка. Сесамоподібні кістки з сухожиллями. Сечостатева діафрагма. Шкіра і епітелій. Ніс: ворсинчастий епітелій поверхні слизової оболонки. Ендокринна система: гіпофіз, нейрогіпофіз і вироблення нейрогормонов. Кров: артеріальна. Імунна система: лейкоцити. Система кровообігу: портальна система ниркових вен, нирковий кровообіг, артерії і вени нижніх кінцівок, відень гомілки велика підшкірна. Органи дихання: легеневий епітелій бронхіол (з віями). Система травлення: печінку та її функції (очисна, захисна, процеси вироблення жовчі і глікогену), артеріальна печінкова кров. Сечовидільна система: ниркове тільце і керований сфінктер, права ниркова артерія. Центральна нервова система: тверда мозкова оболонка (судинна і павутинна). Вегетативна нервова система: симпатична. Соматична нервова система: сенсорна (екстрасенсорне сприйняття). Малий таз, стегна і тазостегнові суглоби, крижі. Сідниці і щоки. Артеріальна система крові. Всі дії, пов’язані з кров’ю (донорське переливання тощо). Ліпідний обмін.

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

В цілому, якщо Юпітер і 6 будинок не вражені, роботи буде багато (Юпітер), але вона буде не в тягар. Як правило, це люди які не люблять щоб їх обмежували, контролювали (як і всі Вогненні). Вони здатні зробити все самостійно, але із задоволенням скористаються можливістю покерувати.
Як і для всіх Вогняних, в роботі їм важливо щоб їх хвалили й поважали. Їм важливо відчувати власну значущість, бути авторитетом і шанованою людиною. На цьому, до речі, можна і грати – «ніхто краще за тебе не зробить» — завжди хороший мотиватор для людей вогняного типу.
При цьому, вони звичайно не люблять роботу яка принижує їх гідності або ставить під сумнів їх соціальний статус.
А в цілому – як зазвичай у Вогняних – все по справедливості. Сидіти склавши руки, якщо ситуація передбачає спільну працю вони не будуть. Будуть, правда, вказувати «по ходу справи», але в принципі, це можна пережити.

Тварини

Звичайно це престижні, красиві, розумні і великі тварини. Можливо, що тварин буде більше одного (Юпітер як зазвичай збільшує кількість).

Як правило, це цілком добрі, досить активні і грайливі тварини, здатні скласти компанію і з задоволенням її підтримують.
Такі вихованці не люблять залишатися на самоті, а якщо опинилися можуть розважити себе, що повернувся додому господареві це, швидше за все, не сподобається.

Людині, яка має 6 будинок в Стрільці або Юпітер в 6 будинку, доведеться стежити не тільки за своїм раціоном, але і за харчуванням собаки або кішки (до речі, частіше воліють собак). Так як вихованці так само схильні до надмірної ваги, проблем облисіння і випадання волосся (це, до речі, і у людей зі Стрільцем у 6 будинку), та захворювань від незбалансованого харчування.
Юпітер і Стрілець керують далекими країнами, тому, перебуваючи на куспиде 6 дому, може вказувати на тварин привезених здалеку або «заморські диковники». Але все ж, частіше – це просто породисті, великі тварини, добрі і кмітливі.
На сайті з’явилася зручна функція «підписатися на нові публікації». Оформивши підписку, Ви будете отримувати повідомлення про нові публікації на свою електронну пошту (форма підписки на бічній панелі, праворуч від тексту статті)

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок у Стрільці, Юпітер в будинку 6

Навігація по записах

6 будинок в Скорпіоні. Плутон у 6 будинку. Лекція 111.
6 будинок в Козерозі. Сатурн в 6 будинку. Лекція 113.

9