6 будинок в Скорпіоні. Плутон у 6 будинку. Лекція 111.

5

6 будинок в Скорпіоні. Плутон у 6 будинку. Лекція 111.

Куспид 6 будинку в Скорпіоні, управитель 6 будинку в Скорпіоні або в сполученні з Плутоном.

Плутон управляє самими неприємним захворюваннями, часто важкими і виліковними з великим трудом. Та й усіма невиліковними Плутон управляє теж.
АЛЕ важливо розуміти, найголовніша задача Плутона – дати людині можливість, а якщо він нею не користується, то змусити його переглянути свої цінності!!! Саме заради цього і затіваються такі серйозні хвороби.
При правильному застосуванні можливостей Плутона, власники 6 будинку в Скорпіоні можуть мати дуже міцне здоров’я та сильну конституцію. АЛЕ – головне слово тут – «правильне застосування».
Плутон і Скорпіон, дуже потужні енергетичні показники. 6 будинок, який представляє інструментарій людини, дає шестидомным Скорпіонам колосальну фізичну і психічну витривалість, але, як відомо, Скорпіон водний, жіночий Знак, а отже, він здатний добре акумулювати енергію але погано її скидає. Для скидання необхідний зовнішній імпульс.
А що буде, якщо енергію не скидати? Скорпіон може накопичити її стільки, що вона почне «заболочуватися», «зашлаковуватися», та з фізично-психічної мощі, перетворитися в одну велику «каку» для самого власника карти.
Невитрачена енергія Скорпіона перетворюється в образи, маніпуляції, злопам’ятність, недовірливість, взагалі у всі види деструктивних енергій. А будучи відноситься до 6 дому, вона направляє цей потік негативу проти здоров’я самої людини! Він може думати, що у нього «сильна енергетика», що його всі бояться, що він здатний одним своїм поглядом змусити кого завгодно погано себе відчути і т. д. І, безумовно, так і буде (адже це теж його «інструмент»)! АЛЕ – все, що він «подарує» навколишнім у вигляді негативу, як це не дивно, нікуди не дінеться від нього самого, і буде руйнувати головний інструмент людини – його власне тіло зсередини, поступово підточуючи його сили.
Ми, безумовно, ще повернемося до питання про умови праці і дисципліни, але говорячи про здоров’я, важливо згадати, що робота буквально «на знос», і тим більше у важких умовах, одне з кращих профілактичних заходів для володаря Плутона або Скорпіона в будинку 6.
Їх лікування – це, перш за все, лікування власною енергетикою. По – перше, вони повинні захотіти одужати, а по-друге, маючи бажання одужати, їх головний шлях зміна ставлення до свого життя (важливо! Не до хвороби, навіть, а до життя!!!).
Змусити їх погладшати, якщо вони цього не хочуть просто неможливо. Вони дійсно можуть «з’їсти» себе зсередини, незалежно від того, які процедури з ними буде проводити лікар. Їх особиста енергія в 100 разів сильніше будь-якої зовнішньої терапії. Всі історії одужання з циклу «допоможи собі сам», це в першу чергу історії про Скорпіонів.
Звичайно, слідуючи прямим символізму Плутона, у своїх пошуках здоров’я вони можуть використовувати і магічні маніпуляції, але як показує практика, найчастіше це спочатку знімаючи зовнішній стан, призводить до догляду хвороби всередину. А у випадку з Плутоном, важливо навпаки, виводити свої статки назовні, як кажуть «на Світ Божий», розглядати їх під цим світлом, розбиратися в собі, прощати себе, приймати себе, потроху вирівнюючи свою енергетику і так поступово, вилазити зі своїх хвороб.
Тут же! Пам’ятаємо, що Плутон – це сексуальна енергія! У цьому зв’язку, дуже багато проблем зі здоров’ям, є наслідок порушення сексуальної гармонії. Людям, у яких АСЦ, 6 або 8 вдома так чи інакше пов’язані з Плутоном важливо пам’ятати – регулярна, що задовольняє сексуальне життя є важливим захисником від хвороби!!!
Що стосується самих хвороб. Думаю за аналогією з попередніми лекціями, Вам вже не важко зрозуміти, що Плутон управляє інфекційними захворюваннями, і особливо, звичайно, захворюваннями, що передаються статевим шляхом.
Скорпіон фіксований, жіночий Знак, а значить, він схиляє хвороба до переходу в хронічну стадію. Треба зазначити, що наслідки цих інфекцій можуть мати глобальний характер і вплинути, наприклад, на репродуктивній функції.
Статеві органи, і зовнішні і внутрішні управляються Плутоном. І статева функція взагалі управляється ним же. Звідси стандартні чоловічі «болячки» — аденома, простатит, порушення сперматогенезу (знову ж репродуктивна функція), зниження потенції і т. д.
Статевий член взагалі йде під управлінням Скорпіона, тому маючи Плутон або Скорпіон у 6 будинку, особливо при ураженні, можна говорити про те, що цей орган знаходиться під загрозою.
У жінок Плутон може викликати всі види вагінітів, вагинозов, герпес (у чоловіків так само), кандидози, мастит, порушення менструального циклу, ранню менопаузу, важкий ПМС, і т. д.

В обох підлог всі вірусні інфекції – трихомоніаз, гонорея, сифіліс, герпес (в першу чергу генітальний), вірус папіломи людини, ВІЛ, СНІД, тощо

Плутон керує органами малого тазу. Звідси все застійні явища, спайкова хвороба, запальні процеси у малому тазі (а це яєчники, маткові труби, матка, пряма кишка і сечовий міхур). Тут же може бути і варикозна хвороба вен малого тазу. І звичайно травми (при ураженні Марсом) і т. д.

Природно, тут все онкології. Плутон В ЦІЛОМУ відповідає за онкології, органи, найбільш піддані цим станам простіше визначити по Знаку або Планетам, які вражає Плутон (Плутон в Раку або в з’єднанні з Місяцем – очі, жіноча репродуктивна система та груди, шлунок. Сонце – очі, мозок, в тому числі й спинний. Марс – мозок і кров тощо).

Скорпіон управляє анусом і прямою кишкою. Звідси – геморой, тріщини прямої кишки, атонічні запори і т. д.
Тут, до речі, і слизова оболонка носа і глотки – тому висока ймовірність інфекційних захворювань цих органів.

Ще раз повторю, сексуальне життя, енергетичний стан (не душити, а витягувати, розглядати, переоцінювати і т. д.) – це ключові гравці на полі здоров’я володарів 6 будинку в Скорпіоні або Плутона 6 будинку.
Добре допомагають шестидомным Скорпіонам і різні енергетичні практики, в тому числі і йога. От тільки це не така йога, який людина відводить 40 хвилин 3 рази в тиждень і виконуючи вправи шкодує себе, а та, де він працює до знемоги і потім ще трохи. Точно теж саме можна сказати і про спорт – він цілком може використовуватися в якості профілактичного засобу, але це знову робота «на знос». Якщо володар 6 будинку в Скорпіоні буде жаліти себе, то простіше і не затеваться.
Як і для Раків – емоційна складова і пережиті емоції це головне, що формує здоров’я або хвороби шестидомного Скорпіона. Тому, перш ніж дутися і звинувачуючи світ в несправедливості — задумайтесь про наслідки і терміново починайте розбиратися в собі – ЩО змушує так реагувати? що слід зрозуміти про себе? Які речі В СОБІ слід прийняти? Чому те, що не приймається, так сильно транслюється на оточуючих? Як зробити так, щоб вирівняти уявлення про себе? і т. д.
І навпаки – якщо вже є підстави вважати, що хвороба прийшла (особливо онкологія звичайно) – починайте розбиратися в собі — відповідаючи на ті ж питання. Пам’ятайте – ні для однієї хвороби не становить ніякої праці перейти на інший орган або повернутися знову. Але щоб цього не сталося – розбирайтеся з собою! І знову підкреслю – НЕ ЗАБИВАЙТЕ в собі свої особливості, а витягніть їх назовні і розгляньте уважніше «звідки у них ростуть ноги». Розберіться, і все буде добре!

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:
Попереково-крижовий суглоб. Зчленування поперекових хребців. Крижі (зчленування). Додаткові тканини (бородавки, родимки, родимі плями). Ендокринна система: гіпофіз, аденогіпофіз, яєчники, внутрисекреторная частина яєчок. Статеві залози та їх функція, зовнішні геніталії. Молочні залози: сосок. Матка (як орган зачаття), клітор, вульва, мошонка, пещеристные тіла. Система травлення: товста і пряма кишка з внутрішнім сфінктером, анус, апендикс. Кінчик носа, порожнина рота і губи. Сечовидільна система: кіркова речовина нирки, сечовід, сечовий міхур, сечівник і мимовільно скорочується сфінктер. Вегетативна нервова система: парасимпатична. Спинний мозок (сакральний відділ хребта). Психоенергетична система. Імунітет (пов’язаний з утворенням антитіл).

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Скорпіони можуть працювати в самих несприятливих умовах. Чим сильніше навантаження, тим краще. При цьому не треба думати, що вони завжди РОЗУМІЮТЬ, що їм потрібно працювати в таких умовах. Вони можуть скаржитися на постійний стрес на роботі, на важку роботу в фізичному сенсі, на деструктивну емоційну атмосферу. АЛЕ дуже небагато володарі Скорпіона в будинку 6 зможуть довго і плідно працювати там, де цього самого стресу та напруження немає.
Як це ні дивно, але багато людей з вираженим Скорпіоном взагалі в житті вірні психологічним принципом «чим гірше, тим краще». Не всі звичайно, і не у всьому, але дуже багато і в тих питаннях, за які їх карті відповідає Скорпіон (Плутон).
Як вже згадувалося, якщо Скорпіон не позбавляється від накопиченої енергії, вона починає псуватися і отруювати організм зсередини. Допомогти в скиданні можуть вже згадані секс, енергетичні практики і спорт, але може допомогти і просто велика робота – коли за досить короткий проміжок часу потрібно зробити дуже багато. Це можуть бути робочі обов’язки, а може бути і просто прибирання – але така, щоб людина повністю виклався в ній.
Як і шестидомным Ракам, власникам Скорпіона в будинку 6, у разі, якщо вони відчули себе погано, почали нити, ображатися і скаржитися – потрібно затіяти будинку грандіозну прибирання. Нехай спочатку здається «Боже! Яка прибирання?! Я руки підняти не можу!» Але якщо, все ж, зважитися, то по закінченні, відчуваючи повну фізичну втому, прийде і відчуття легкості і внутрішньої чистоти.
Змушувати шестидомных Скорпіонів складно, тому що якщо вони не хочуть робити, вони своєю деструктивною енергетикою легко зіпсують змушує день (принаймні емоційно, вони часто буквально висмоктують опонента). Але інше питання, що самій людині, яка має 6 будинок в Скорпіоні важливо розуміти необхідність роботи і виконання зобов’язань, так як в іншому випадку, йому самому і буде гірше.

Тварини
Тут рідко бувають ніжні, добрі чи грайливі і легкі тварини. Майже всі вони віддані, але рідко хто з них буває ласкавий.

Як правило, це самостійні, жорсткі вихованці, з серії «собі на умі». Природно у них можуть бути сильні інстинкти. Очевидно, що при ураженні може бути і агресивність.
Зате вони здатні відчувати свого господаря. Того, кого вони люблять, вони поважають і слухають (що, тим не менш, не захищає Альтернатива від періодичної боротьби за владу з вихованцем).
Це хороші захисники будинку (якщо, звичайно, ця функція взагалі притаманна відповідного виду тварини).
Володарі 6 будинку в Скорпіоні або Плутона 6 будинку тяжіють до тварин, зовнішній вигляд яких може бути страхітливим, або, скажімо, якщо це собака, до тих порід, які мають «нехорошу» репутацію.
Звичайно, говорячи про тварин шестидомного Скорпіона, відразу ж постає питання «а всякі там павуки, скорпіони, змії, крокодили і рептилії, хіба не під Скорпом йдуть?». Звичайно це все Скорпионьи тварини, і частіше за все ті, хто заводить вдома щось подібне, мають у 6 будинку Скорпіона, Плутона, Овна або Марса, АЛЕ – такі вихованці все ж рідкість. Основна маса людей, не тримає у своїй квартирі павуків або домашніх тарганів (дикі тварини це вже 12 будинку ? ). Тому, якщо Ви вже знаєте що Натів володар такої живності, то можете припустити у нього відповідний 6 будинок. Але вважати, що всі шестидомные Скорпіони заводять собі агресивну екзотику, все ж не варто. В більшості випадків, все набагато простіше.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок в Скорпіоні, 6 будинку в Знаках, Будинку гороскопа

Навігація по записах

6 будинок в Терезах. Венера в 6 будинку. Лекція 110.
6 будинок в Стрільці. Юпітер в 6 будинку. Лекція 112.

29